34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітейВивчаючи англійську мову,
відкриваємо скарбницю ще однієї культуриОдна мова зупиняє вас у коридорі життя.
Дві мови здатні відкрити всі двері на шляху!

Френк Сміт

Англійська мова належить до германської групи індоєвропейської сім'ї мов. Одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав, таких як Велика Британія, США, Канада, Австралія, Ірландія і Нова Зеландія, також поширена в карибських країнах, Африці та у Південно-Східній Азії.

Сьогодні володіння англійською мовою - не модна тенденція, а життєва необхідність. У будь-якій області нашої діяльності - промисловості, комерції, дипломатії та культури, міжнародному туризмі, науці і комп'ютерних технологіях, Інтернеті - знання англійської потрібно щодня в кожній робочій ситуації. Незалежна Україна має міжнародні відносини з багатьма країнами. Враховуючи економічний розвиток нашої країни, сотні спільних підприємств недавно з'явилися в кожному місті й містечку України. Крім того, багато іноземних делегацій прибувають до нашої країни. Наші бізнесмени, туристи, експерти часто їдуть за кордон.

Вивченню англійської приділяють усе більше уваги, як суспільство, так і держава. 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав Президент Петро Порошенко. Це рішення ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Бібліотека Березнівської ЦРБ розкриває свої книжкові фонди, і запрошує користувачів до самостійного вивчення англійської мови. До вашої уваги на виставці представлена література на англійській мові, навчальні і довідкові видання, англійська для дітей.Книги на англійській мові


Афердікова Л.А. English for Law Students. Англійська мова для юристів: Навчальний посібник. - Донецьк: Центр підготовки абітурієнтів, 1998. - 188с.
Посібник знайомить студентів з організацією та роботою поліції Великобританії, системою судочинства, проблемами карного права і правової системи в цілому. Посібник містить країнознавчий матеріал про державний устрій Сполученого королівства, його політичні партії, виборчу систему. До нього входять 8 уроків.
Галабура О.В. Indians - the Nanive People of the USA: Країнознавчі матеріали до уроків англійської мови та факультативних занять. Для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл. - Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2009. - 40с.
Мета посібника - допомогти вчителям іноземної мови комплексно вирішувати загальноосвітні та виховні завдання як на уроках, так і на факультативних заняттях. Тематика текстів передбачає систематизацію граматичних явищ, розширення словникового запасу та розвиток усного мовлення й навички читання школярів.
Голіцинський Ю.Б. Велика Британія: Посібник з країнознавства. - К.: Видавництво Арій, 2008. - 480с., іл..
Посібник знайомить учнів з основними визначними пам'ятками, історією і біографіями знаменитих громадян Великобританії. Книга призначена для шкіл з поглибленим вивченням анлійської мови, студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів.
Дюморье Д. Ребекка. - М.: Айрис-прес, 2007. - 240с.: ил.. - ( Английский клуб). - (Домашнее чтение).
В основу адаптації положений відомий роман англійскої письменниці, який може бути віднесений до жанру психологічного трилеру. Текст роману наділений вправами, направленими на перевірку розуміння, обробку лексики і граматичних структур, розвитку навиків спілкування, а також посторінковим коментарем і словником.
Знайомтесь: Великобританія. Пробн. Підруч. Для 10 кл.спец. серед. Загальноосвіт. Шк.. з поглибл. Вивчен. Англ. Мови. За ред.. О.М.Костантинової. - К.: Форум, 2001. - 304с.: іл..
Підручник з країнознавства складається з сімнадцяти розділів, які містять тексти, що ознайомлюють учнів з географією, історією, суспільно-політичним ладом , економікою, культурою та освітою Великобританії. Тексти укладені на основі сучасних оригінальних джерел.
Твен М. Приключения Тома Сойера. - М.: Айрис-прес,2013. - 224с.: ил. - (Английский клуб)
Дана книга є адаптацією одного з найкращих романів американського письменника Марка Твена. Це захоплююче оповідання про веселого і кмітливого хлопчика із провінційного американського містечка і його друзів, з якими відбуваються захоплюючі пригоди. Текст посібника адаптований до учбових цілей до рівня Pre-Sntermediane. Після кожного розділу дається коментар і переклад трудних слів та виразів.


Мовленнєва діяльність


Английский в дорогу и на каждый день: Русско-английский разговорник. - М.: Центр альтернативной педагогики искусства, 1991. -107С.
Розмовник включає мінімум фраз і слів необхідних для початкового спілкування з носіями мови. Додаток призначений для навчальних цілей також людям, які цікавляться мистецтвом.
Бабенко А.П., Христенко Е.В. Американский вариант английского языка:тУчеб. Пособие. - Харьков: МП "Рубикон", 1991. - 256с.
В посібнику зібраний величезний мовний і інформаційний матеріал, необхідний людям, яким доведеться подорожувати, працювати чи жити в США. Також міститься відомості про американський державний устрій і спосіб життя, приводяться ділові та інші корисні поради і навіть зразки ділової документації.
Бех П.О., Биркун Л.В. Англійська мова. Самовчитель: Навч. Посібник. - 2-ге вид. - К.: Либідь, 1995. - 232с.
В посібнику систематизовані відомості про лексико-граматичний лад англійської мови. Виклад матеріалу здійснюється у супроводі порівнянь з відмінними явищами рідної мови. Особливий акцент робиться на відмінні та спільні риси двох мов.
Богацький І.С., Дюканова Н.М. Бізнес-курс англійської мови. - Київ: ТОВ "ВП Логос-М", 2007. - 352с.: іл.. (Серія "Вас чекає успіх!")
Книга охоплює широкий діапазон мовних кліше, текстів, вправ та діалогів і доповнена аудіокасетами, що мають запис текстів-полілогів і текстів для читання з кожного уроку. Навчальний курс складається з 12 уроків , кожен з яких включає в себе текст-полілог, словник-мінімум, лінгвокомерційний коментар, загальноосвітній та граматичні коментарі , тексти для читання з різнобічною інформацією про англомовні країни.
Иллюстрированный англо-французско-немецко-русский разговорник Сольмана. - М.: "Кредо", 1992. - 272с.
Розмовник Сольмана - прекрасне видання для туристів і подорожуючих, так і любителів інших мов. Виданий вперше в Стонгольмі 45 років назад, він послужив людям в їх стремлінні до спілкування один з одним, до пізнання особливостей культури і побуту різних народів.
Науменко Л.П. Business English Course: Бизнес-курс английского языка. - К.: Издательство А.С.К., 2004. - 448с.- Англ.,рус.
У навчальному посібнику вміщена необхідна інформація про бізнес і ділову активність, основи ділового спілкування і етноспецифіку ведення бізнесу в різних країнах світу. Учбовий курс складається із 15 уніфікаційних уроків (юнітов), кожен з яких включає сучасні оригінальні англомовні тексти, вправи, економічний коментар до них, граматичну тему, кліше ділової переписки (з перекладом). В книзі є англоросійський словник з бізнесу.
Соловева Л.В. Практическая грамматика английского языка. - К.: КОУИЦ "Знание", МП "КОРСАР", 1992.
В посібнику містяться елементарні відомості з англійської граматики. Всі граматичні явлення ілюстровані прикладами. Книга призначена для початківців вивчення англійської мови на курсах або самостійно.
Черненко В.Д. Английский язык. Интенсивный курс обучения. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб семейного досуга", 2007. - 240с.
Ця книга - унікальний учбовий посібник для всіх, кому необхідно швидко оволодіти англійською мовою. В ній вміщено багато малюнків і схем, які допоможуть розібратися в англійській граматиці будь-кому. Вона являється підсумком багаторічного досвіду в викладанні англійської.
Ханникова Л.М. і ін. Прискорений курс англійської розмовної мови: 40 тематичних діалогів і 200 мовних зразків. -Біла Церква, 1991. - 173с.
Швидко сприймати почуте англійською, вірно відповідати, правильно ставити запитання - ось мета, якої ви досягнете за короткий час, опанувавши цей прискорений курс навчання англійської розмовної мови.


Довідкові видання


Англо-український словник. Українсько-англійський словник: 250000 + 250000: два в одному томі: 500000 од.пер./ під. Заг. Ред.. В.Бусела. - К.: Ірпінь: ВТФ "Перун", 2012 - 1568с.
У словнику вказано основні значення англійських та українських слів за сучасним діючим правописом. Окрім літературної та побутової, лексика словника охоплює основну термінологію майже усіх галузей науки і техніки. Відповідники до різних значень розмежовано, що дозволяє вибрати потрібний відповідник; наведено фразеологічні звороти, ілюстровані вислови і словосполучення.
Англо-русский коммерческий словарь-справочник. Более 20000 слов. Сост. І.Г.Анохина. - М.: Моби, 1992. - 432с.
Словник містить більш як 20 тисяч термінів, використаних в області фінансів, кредиту, зовнішній торгівлі, бухгалтерського обліку, ціноутворення і страхування. Містяться додатки, на допомогу спеціалістам, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, де дані конкретні вказівки по створенню ділових листів і контрактів; короткий тлумачний словник з зовнішньоекономічної діяльності, маркетингу, ринкової економіки; таблиці перекладу мір і ваги, грошові одиниці країн світу, скорочення, які найбільш часто зустрічаються в документах з зовнішньоекономічної діяльності.
Зайковські С.А., Адамовська Л.М. Англійська мова. Довідник. - Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2006. - 576с.
Мета довідника - допомогти учням засвоїти фонетичний, граматичний та лексичний матеріал згідно з чинною програмою середньої загальноосвітньої школи, опанувати навичками читання, перекладу, зв'язного усного мовлення та підготуватись до вступного іспиту з англійської мови.
Медведєва Л.М.,Дайненко В.В. Англо-український словник парних словосполучень. - К.: "Українська енциклопедія" ім. М.П.Бажана, 1994. - 254с.
Словник містить понад 2000 англійських парних словосполучень з їх українськими відповідниками. Вони здатні виражати розмаїту гаму значень і широко вживаються в сучасній англійській розмовній і діловій мові, мові преси і художньої літератури тощо.
Медведєва Л.М., Медведєва Н.Ю. Англо-українсько-російський словник усталених виразів. - К.: Укр. енциклопедія, 1992. - 493с.
До словника входить понад 3000 англійських усталених виразів з їх українськими та російськими відповідниками. Це такі, що означають подяку, вибачення, поздоровлення, привітання, відмову, згоду, прохання тощо, специфічні допоміжні словосполучення, без яких не обійтись при формуванні висловлювань. Словник допоможе при перекладі текстів, спілкуванні з англомовними партнерами, представниками зарубіжних фірм. Словник можна використати при комп'ютерній обробці тексту та для складання програм машинного перекладу.
Перебийніс і В.І. і ін.. Англо-український навчальний словник-мінімум. - К.: Наукова думка, 1995. - 270с.
Словник-мінімум включає понад 2500 слів, засвоєння яких необхідне на перших етапах вивчення англійської мови.
Цимбалюк Є.В. Англо-латинсько-українсько-російський словник афоризмів. - К.: Грамота, 2012. - 408с.
Словник містить 2619 найпоширеніших англійських прислів'їв і приказок, які подаються в алфавітному порядку з латинськими і латинськомовними відповідниками, що виникли в епоху Відродження ХІV-ХVІІст., уперше перекладеними українською мовою, а також з українськими та російськими відповідниками.
Шимків А. Англо-український тлумачний словник економічної лексики. - К.: Вид.дім "Києво-Могилянська академія", 2004. - 429с.
Словник містить поняття і терміни, які застосовуються у провідних галузях економічної діяльності, найуживаніші словосполучення з ними та їх українські відповідники. Визначення термінів відображають їх міжнародне розуміння і підкріплюються інформацією про практичне застосування у світі.
Українсько-англійський словник: Близько 20 000 слів. - К. Освіта, 1995. - 432с.
Словник містить близько 20000 слів сучасної української літературної мови з їх англійськими еквівалентами.


Англійська для дітей


Дісней В. Великий дитячий словник. - К.: Веселка,1993. - 117с.
Завязкін О.В., Телєжнікова Т.М. Ілюстрований англо-український словник для дітей. - Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО", 2008. - 64с.:іл.
Ілюстрований словник для дітей. - К.: Голов. спеціалізм. ред.. літ. Мовами нац. меншин України, 1993. - 416с.:іл.. - Англ., укр., рос. і іврит мовами.
Новий ілюстрований словник для дітей: Близько 1500 слів,1992. - 252с.
Скульте В.І. Англійська для дітей: У 2ч.: Пер. з рос. - К.: А.С.К., 2000. - 496с.
Уілкер А. Словник англійської мови в ілюстраціях. - К.: "Махаон-Україна", 2000. - 94с.
Цікава англійська/ Авт.- уклад. В.Г.Куліш. - Д.: "Видавництво Сталкер", 2002. - 320с.: іл..


На сторінках періодики


Іван Драч.
"Без знання англійської ми не станемо конкурентоспроможними у світі" [Текст] // Голос України. - 2010. - №189/9 жовт./. - С. 1.

Ковалів І.
Do you speak English? : щоб спонукати українців вивчати іноземну мову, художні фільми демонструватимуть англійською, створюватимуть освітні теле- і радіпрограми [Текст] / І. Ковалів // Урядовий кур'єр. - 2015. - №217/20 листоп./. - С. 1, 5.

Квітка Г.
Незнання англійської винахідливістю не компенсуєш, або Дещо про конкурентоспроможність наших випускників [Текст] / Г. Квітка // Голос України. - 2010. - №128/14 лип./. - С. 14.

Михайловська О.
Комунікативно-орієнтоване викладання англійської мови як засіб впровадження сучасних інноваційних технологій у навчально-виховний процес [Текст] / О. Михайловська // Все для вчителя : Інформаційно-практичний бюлетень. - 2010. - N15. -11-15 (дод.) Педагогічний досвід у професійно-технічній освіті. Методичний журнал.

Назаренко Н.
Особливості вивчення англійської мови першокласниками [Текст] / Н. Назаренко // Початкова школа : науково-методичний журнал. - 2012. - №10. - С. 2-4

Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні : Указ Президента України від 16 листоп. 2015 року № 641/2015 [Текст] // Урядовий кур'єр. - 2015. - №215/18 листоп./. - С. 7. - (Дод. Орієнтир).

Презентація англомовної версії юридичного журналу "Право України"... [Текст] // Голос України. - 2011. - №212/11 листоп./. - С. 3.

Тихоліз В. Д.
Весела англійська [Текст] / В. Д. Тихоліз // Розкажіть онуку. - 2014. - № 1. - С. 91-92.

Цимбалюк Є.
Польська та англійські мови - як перепустка у Європу [Текст] / Є. Цимбалюк // Вільне слово : Громадсько-політична газета. - 2015. - №22/28 трав./. - С. 2.


Підготувала
бібліотекар читального залу
Діхтяр Г.М.


Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.