34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей
13.12.2015
В Березнівській районній бібліотеці з 9 по 13 грудня пройшов Тиждень права, в рамках якого на абонементі відбулася правова інформ-хвилинка "Мову закону вивчати і знати" та юридичний калейдоскоп "Світ твоїх прав" в читальному залі. На юнацькому абонементі відбулося засідання клубу "Твій погляд" на тему: "Жити у правовому просторі", яке проходило у формі онлайн-діалогу. До клубівців приєдналися старшокласники Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, бібліотекарі та користувачі публічно-шкільних бібліотек-філій сіл Моквин та Малушка. Онлайн спілкування провела Жилінська І.В. спеціаліст служби у справах дітей Березнівської РДА. Крім того, бібліотекарі підготували та провели бліц-опитування користувачів бібліотеки "Чи знаєте ви свої права?". Протягом тижня діяла виставка-інформація "Жити у правовому просторі".

7-13.12.2015
Правове виховання - це прищеплення знань та поваги до чинних законів і норм права, формування активної позиції щодо протиправних і антигромадських дій. Публічно-шкільні бібліотеки КЗ "Березнівська ЦСПШБ" прийняли активну участь у Всеукраїнському тижні права. Організували популяризацію правової літератури через книжкові виставки, конкурси, вікторини, бесіди,брейн-ринги, години спілкування та ін.

8.12.2015
В центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар для бібліотечних працівників системи "Бібліотека - осередок культури, територія спілкування користувачів". Головною темою обговорення були питання про формування інформаційного простору бібліотеки, де інформація потрібна не тільки для навчання, дозвілля, а й для вирішення складніших питань: підвищення якості життя, вирішення соціальних, побутових, творчих, особистих питань. Для цього бібліотека, завдяки новим технологіям, має стати відкритим інформаційним простором.

1.12.2015
СНІД - одна з найбільш важливих і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. У публічно-шкільній бібліотеці с. Голубне проведено майстер-клас "Червону стрічку носять не байдужі" по виготовленню стрічок - символу проти СНІДу, а також вікторину "Що ти знаєш про СНІД".

30.11.2015
В Інтернет-центрі та юнацькому абонементі відбувся вечір пам'яті "Скорботна свічка пам'яті святої", присвячений темі голодомору в Україні 1932-33 років. У проведенні вечора активну участь прийняли студенти гр.ПН-31 Західноукраїнського коледжу "Полісся". Під час заходу зачитувались висновки Міжнародної комісії по розслідуванню голодомору в Україні в 1932-1933 роках, присутні хвилиною мовчання вшанували безневинно померлих, переглянули відео спогади свідків тих подій та познайомились з матеріалами тематичної виставки "І пам'яті свіча не згасне".

30.11.2015
Шанувальники поетичного слова Друхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрілися з поетесою Надією Шульжук. Протягом заходу текла ріка життя поетеси в її поезії та на слайдах презентації про неї. Присутні говорили про поезію взагалі та про поезію Надії Адамівни зокрема, читали її вірші. Їх схвилював виступ колишньої учениці поетеси, нині вчительки української мови та літератури Друхівської ЗОШ Андрощук Марії Савелівни, яка пригадала уроки Надії Адамівни, її відданість педагогічній роботі. Поетеса прочитала кілька своїх нових віршів, відповіла на ряд запитань, викликавши симпатію присутніх своєю простотою, щирістю, відвертістю.

23-30.11.2015
В центральній районні дитячій бібліотеці проведено акцію "Привітай воїна з Днем армії". Протягом тижня в бібліотеці проходили майстер-класи, під час яких юні читачі малювали та виготовляли обереги для солдат, адже моральний дух наших воїнів дуже важливий в досягненні Перемоги. Роботи дітей передані у до військової частини у Донецьку область.

27.11.2015
До Дня вшанування жертв голодомору 1932-1933 років бібліотекарем шкільного абонементу та класним керівником Вітковицького НВК було проведено вечір пам'яті "Чорна сповідь". Присутні ознайомились з історією голодомору, його причинами та страшними наслідками. Під час заходу демонструвалися документальні відео-фільми, читалися вірші, а також ознайомилися з книжковою виставкою "Забуттю не підлягає".

27.11.2015
Працівники Березнівської ЦРБ долучилися до вебінару "2016 рік: вектори розвитку", організованого Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою. Під час заходу були обговорені такі важливі теми: "Приорітети року", "Краєзнавчі електронні ресурси: організація створення та зберігання", "Фестиваль документального кіно Docudays UA мандрує Рівненщиною".
26.11.2015
З метою вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом бібліотекарі Соснівської міської бібліотеки спільно з Будинком культури провели вечір-реквієм "Чорні жнива скорботи". Всіх загиблих від геноциду вшанували хвилиною мочання та запаленням Свічі пам'яті. На заході звучали вірші, монологи, музичні композиції про Голодомор.

25.11.2015
В читальному залі Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки відбулася чергова виробнича нарада бібліотекарів. Розглядались актуальні питання діяльності бібліотек системи, а саме визначення пріоритетних напрямків, планування роботи на 2016 рік, відзначення знаменних і пам'ятних дат, підготовка до звітності за 2015 рік

24.11.2015
Відбувся вебінар «Децентралізація та заклади культури: досвід Польщі та перспективи реформи в Україні» (м.Київ, Американський дім). Бібліотечні працівники Березнівської ЦРБ, спеціалісти відділу культури і туризму мали можливість ознайомитись з перспективами роботи закладів культури в умовах децентралізації, та кращими практиками впровадження реформи у Польщі.

24.11.2015
З метою отримання бібліотекарями нових знань для підвищення рівня використання наявних електронних послуг та інструментів електронного урядування на базі інтернет-центру Березнівської центральної районної бібліотеки проведено навчання для бібліотечних фахівців.

23.11.2015
"Неймовірне про Інтернет"- під такою темою в Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ відбулося засіданння клубу "Павутинка", в якому взяли участь постійні члени клубу, а також діти із малозабезпечених сімей та діти-сироти, які проживають на території Агротехнічного ліцею-інтернату.
Бібліотекарі ознайомили учнів з можливостями Інтернету на допомогу навчально-виховному процесу, з великим захопленням діти переглянули відео про історію створення та еволюцію Інтернету. Учні активно брали участь у підсумковій вікторині "Позитивний і негативний вплив Інтернету", де кожен зробив свій вибір. До заходу були розроблені буклети та листівки "Безпека дітей в мережі Інтернет".

22.11.2015
"Україна - це територія гідності й свободи". Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. До Дня Гідності та Свободи у Соснівській міській бібліотеці для дорослих проведено перегляд-обговорення документального фільму "Зима, що нас змінила".

20.11.2015
До Дня Гідності та Свободи в стінах районної бібліотеки проведено патріотичну годину "Демократичні цінності сучасної України". Учасники заходу, учні Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - МНВК", ознайомились з переглядом літератури біля тематичної виставки "Слава Україні! Героям слава!", на якій представлено книги, журнали, статті з газет, присвячені цим подіям. Присутнім був продемонстрований фільм "Революція Гідності".

19.11.2015
З метою ознайомлення читачів з історією голодомору 1932-1933 рр., пояснивши його причини й наслідки; виховувати почуття співпереживання, патріотизму, поваги до минулого своєї країни; формувати ставлення до терору як до злочину проти людяності і людства в ПШБ с.Голубне було проведено годину історії "Свічка 33-го не згасне", під час якої учні також переглянули слайд-презентацію "Голгофа голодної смерті" та ознайомились з виставкою-реквієм "Голод 1932-1933 років".

18.11.2015
До Дня Гідності та Свободи в публічно-шкільній бібліотеці с. Малушка проведено інформаційну годину "Криниця національної гідності". Учасники заходу ознайомились з книжковою виставкою "21 листопада - День гідності та свободи", на якій представлено книги, журнали, статті з газет, присвячені цим подіям.

17.11.2015
З метою поглиблення і удосконалення практичної і теоретичної підготовки бібліотекарів, освоєння нових ділянок роботи, нових функціональних обов'язків бібліотечних технологій на базі Березнівської ЦРБ відбулося стажування новопризначених бібліотечних працівників.

12.11.2015
В Березнівській дитячій бібліотеці відбувся бібліотечний урок "Із чаші мудрості людської черпаймо краплинку за краплинкою". Бібліотекар молодшого абонементу Коваль Н.К. розповіла про велику скарбницю народної мудрості, з якої з року в рік черпаємо свої знання. Адже саме прислів'я, приказки, загадки допомагають розширити знання про безмежний світ людини, виховують повагу до народу-творця, поповнюють мовний запас, роблять мову яскравішою, виразнішою, більш образною. Присутні ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою "Легенди та приказки рідного краю" та із задоволенням подивилися лялькові вистави "Котик та Півник" та "В гостях у відгадайка".

11.11.2015
В Березнівській гімназії відбулося свято "Квітни, мово рідна!" до Дня української писемності і мови, яке підготували учні 6-А класу спільно із педагогом організатором і завідуючою бібліотекою. Присутні послухали чудові вірші і пісні про українську мову, переглянули відеофільм і відео-презентацію "9 листопада - День української писемності і мови", ознайомилися із книжковою виставкою "Мова - душа народу". Також з учнями 5 - А класу був проведений бібліотечний урок "Створення книги: до і після..."

10.11.2015
При публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Друхів діє ляльковий театр "Веселка". На сцені театру ляльок можна побачити різноманітні лялькові вистави "Ріпка", "Сірко", " Малятко-здоров'ятко", "Урок рідної мови у лісовій школі" , "Пан Коцький", "Звірята лікують книги". Саме завдяки казковим героям діти мають змогу побачити, в які неприємні ситуації потрапляють неслухняні і невиховані персонажі, і як добро завжди перемагає зло.

9.11.2015
З метою визначення можливостей професійного і посадового росту , оцінки кваліфікації і ділових якостей у Березнівській центральній районній бібліотеці пройшла атестація бібліотечних працівників системи. Для покращення бібліотечного обслуговування працівники отримали рекомендації комісії.
9.11.2015
Щорічно до Дня української писемності та мови районна бібліотека долучається до відзначення цього дня. На базі Березнівської гімназії пройшла година спілкування "В ній материнська ласка та любов". Під час заходу були обговорені питання значення рідної мови, виховання поважного ставлення до державної мови, залученню читачів до читання українських книжок. Змістовним доповненням була книжкова виставка "Квітни, мово, зірниця слова", яка розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов.

28.10.2015
З метою виховання почуття патріотизму, любові до рідного краю, бажання приносити користь своїй країні, розвивати громадянську свідомість у ПШБ с.Голубне оформлено книжково-ілюстративну виставку "Україно моя, ти одна, як життя", на якій представлена література патріотичної тематики. А для учнів 8-9 класів проведено бібліографічний огляд літератури.

25.10.2015
В Соснівській міській бібліотеці відбулося чудове свято всіх святих - Хеллоуїн. На свято прийшли юнаки та дівчата в чудових "жахливих" костюмах. Містичне і одночасно веселе свято Хеллоуїн, що прийшло в нашу країну з Європи та Америки з кожним роком набирає популярності. Під час проведення свята пройшов конкурс на кращий маскарадний костюм та майстер-клас по створенню "світильника Джека" - лампи з гарбуза.

22.10.2015
"Б'ють у крицю літа" - під такою назвою на базі Березнівського ВПУ бібліотекар юнацького абонементу та бібліотекар Березнівського ВПУ провели літературно-музичну композицію з нагоди відзначення 80-річчя з дня народження поета і громадського діяча Бориса Олійника. Під час заходу студенти познайомились з матеріалами книжкової виставки "У дзеркалі слова", мультимедійною презентацією "Коли вже народився ти поетом - за все відповідай у цім житті", залюбки читали його поезії та слухали пісні на слова ювіляра.

22.10.2015
У Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулась презентація дитячої книги місцевого автора Зої Дідич "Україна починається з мене!". На зустріч із поетесою у читальному залі зібрались працівники культури, місцеві поети, творчі особистості, а також діти - юні таланти, які уже теж пробують писати перші свої вірші. Кращі читачі бібліотеки читали вірші автора, учні ЗОШ №2 подарували поетесі пісню "Козачата", а на закінчення усі співали веселу пісню "Посмішка".

13.10.2015
Пізнавальні заходи до Дня українського козацтва пройшли у бібліотеці-філії для дорослих смт.Соснове. Своїм користувачам бібліотекарі запропонували цікаву тематичну вікторину "Славетні лицарі українського народу" та документальний фільм про життя та подвиги козаків. Учасники заходу прийняли участь у вікторині "Про життя козацьке славне" та переглянули книжкову виставку "Відлуння козацької слави".

А користувачі Соснівської бібліотеки-філії для дітей прийняли участь у конкурсів малюнків "Українське козацтво".


 12.10.2015
Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці на юнацькому абонементі було проведено історико-етнографічний калейдоскоп "Сила українців у єдності і шані традицій". Для користувачів бібліотекарі підготували книжкову виставку "Слава козацька не вмре, не загине", цікаву розповідь про історію виникнення християнського і народного свята Покрови, яка супроводжувалась паралелями сьогоднішніх подій, де як ніколи необхідні такі якості козаків, як сміливість та безмежна відданість Україні і її народу; історичну вікторину "Козацькими стежками", та демонстрували відео сюжет "Покров Пресвятої Богородиці" і короткометражний фільм "Козацькі байки" з інтернет мережі. Учасниками заходу стали старшокласники агротехнічного ліцею та студенти Західноукраїнського коледжу "Полісся".
10.10.2015
До свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни працівниками Городищенської публічно-шкільної бібліотеки для учнів 7-х класів була проведена інтелектуально-розважальна гра під назвою "Покрова - свято козацьке". Спочатку діти з цікавістю перенеслись в далекі події, що відбувались в 910 році у Візантійській імперії. А потому в ігровій формі перевірили свої знання з історії та культури України з давнини до сучасності. Найактивніші знавці, яких виявилась половина класу, були нагороджені солодкими призами.

8.10.2015
Презентація книги А.Куц "Тарас Бульба-Боровець - засновник і організатор УПА", що відбулася в центральній районній бібліотеці зібрала людей, яким цікава та небайдужа діяльність нашого земляка Т. Бульби-Боровця: це редактор книги - рівненський письменник Є.Шморгун, представники органів місцевої влади, історики, учнівська молодь, відвідувачі бібліотеки. Ця книга, вперше в Україні, на підставі історичних документів, розвінчує правду про отамана, невтомного борця за волю і свободу України - Тараса Бульбу-Боровця.

7.10.2015
7 жовтня у Березнівській центральній районній бібліотеці проведено акцію "Напиши листа Українському солдату!" та флеш-моб "Підпиши прапор України". Користувачі бібліотеки із задоволенням підготували листи солдатам, які служать лавах Збройних Сил та Національної гвардії України, зокрема, військовій частині 3035. З теплими словами і побажаннями прапор України буде переданий для наших захисників в зону АТО.

2.10.2015
Національно-патріотичне виховання - пріоритетний напрямок діяльності бібліотек, які зобов'язані різнобічно висвітлювати події, що відбуваються в зоні АТО.

Користувачі публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Малушка спільно з педагогом-організатором організували зустріч з учасниками АТО Саванчуком Андрієм і Свиридюком Артуром. Бійці розповідали присутнім, що пережили за час, проведений в зоні АТО.

А читачі ПШБ с.Голубне вирішили допомогти нашим військовим і зробити це у такому приємному і "смачному" варіанті, як осінній ярмарок "Щедрість рідної землі". Виручені кошти передали на потреби військових.

30.09.2015
В день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди у читальному залі центральної районної дитячої бібліотеки відбулась урочиста нарада. Працівників бібліотек з професійним святом прийшли привітати голова Березнівської РДА Мельник М.П., голова Березнівської районної ради Ничипорук В.М., начальник відділу культури і туризму Березнівської РДА Дехтяр О. Д. За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, ряд працівників бібліотек були нагороджені грамотами та подарунками.

28.09.2015
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек з 28 вересня по 30 жовтня в читальному залі Березнівської ЦРБ діє виставка "Акварелі мрій", на якій представлені картини нашої колеги, завідуючої публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Хотинь Мамчур Надії Юхимівни.

22.09.2015
З нагоди Дня партизанської слави, який відзначається 22 вересня, на абонементі Березнівської центральної районної бібліотеки презентовано книжково-ілюстративну виставку "Партизанськими стежками", де представлено книги, статті, фотоматеріалами. З матеріалами виставки відвідувачів ознайомила бібліограф сектору ДІБР С.А.Пономаренко, яка розповіла про партизанський рух у роки Великої Вітчизняної війни, зробила огляд літератури за темою.


21.09.2015
В день престольного свята Різдва Пресвятої Богородиці в с. Городище силами сільського Будинку культури, публічно-шкільної бібліотеки та місцевої загальноосвітньої школи було організовано Свято села. Головною сторінкою свята стало почесне вшанування односельчан, які захищали незалежність і цілісність України на Донбасі, це 11 воїнів АТО, яким були вручені пам'ятні подарунки. Привітання звучали і для тих хлопців, які в даний час захищають нашу державу і знаходяться в гарячих точках на Сході.

21.09.2015
Програма "Бібліоміст", IREX/Україна, і Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) провели вебінар "Бібліотеки як центри надання інформації виборцям" у рамках реалізації спільного проекту, метою якого є надання інформації виборцям як проходитимуть місцеві вибори 25 жовтня, а також як вони можуть реалізувати свої виборчі права шляхом залучення мережі публічних бібліотек. Березнівська центральна районна бібліотека долучилася до вебінару.

16.09.2015
На базі Рівненської державної обласної бібліотеки проведено інтерактивну конференцію з питань змін до порядку призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 26.06.2015 № 475 "Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій". До конференції долучилися користувачі Березнівської ЦРБ.

13.09.2015
Вміти створювати прекрасне своїми руками - справжній талант. В публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Князівка відбувся майстер-клас з виготовлення квітів. Завідуюча бібліотекою ознайомила дітей як зробити квіти з кольорового паперу. Ці ніжні, тендітні красуні неодмінно прикрасять будь-яке свято: День народження, дитячу вечірку або й просто дружні посиденьки у колі найближчих людей.

7.09.2015
У читальному залі Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки діє персональна виставка Софії та Соломії Волощук "У кожному серці є місце для творчості", на якій представлені казкові герої, персонажі із мультиків та улюблених художніх творів, виготовлені з пластиліну.

2.09.2015
Готельно-ресторанна сфера як одна з високорентабельних галузей світової економіки у ХХІ ст. стає провідним напрямом економічного і соціального розвитку України. Сучасний розвиток готельного бізнесу базується на побудові такої системи обслуговування, яка необхідна для надання якісних послуг своїм клієнтам. Ресторанне господарство також займає важливе місце у реалізації соціально-економічних завдань. Протягом вересня місяця в читальному залі Березнівської центральної районної бібліотеки діє пересувна книжкова виставка з фондів Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки "Ресторанно - готельий бізнес: організація та технологія обслуговування". Виставка налічує понад 30 книг, універсальної друкованої енциклопедії англійською мовою 22 т., список інтернет - ресурсів та актуальні статті з періодичних та інтернет - видань. Запрошуємо студентів, які навчаються на факультетах ресторанно - готельного та туристичного бізнесу, працівників готельної та ресторанної справи і всіх зацікавлених осіб відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з даною виставкою.

2.09.2015
З метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращої української та світової літератури в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулись підсумки щорічного конкурсу "Найкращий читач літа - 2015". Переможцями стали юні книголюби, які показали свою кмітливість, ерудицію, почуття гумору і, безумовно, знання книг. На урочистій лінійці до Дня знань їм були вручені грамоти та подарунки.

1.09.2015
День знань - єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Стало доброю традицією проводити перший урок на юнацькому абонементі Березнівської центральної районної бібліотеки. До бібліотеки завітали учні 9-Б класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, які стали учасниками уроку мужності "Стань на захист України" та поспілкувалися з учасником АТО Павлом Поліщуком. Присутні ознайомились з матеріалами виставки-експозиції "Я люблю Україну" та виставки-рекомендації "Книги - твої помічники в навчанні".

30.08.2015
В рамках святкування 307-ї річниці селища Соснового бібліотекарі провели конкурс малюнка на асфальті "В барвистім вінку заквітчалась моя Україна".

23.08.2015
Кожний народ, маючи свою історію, має свої історичні святині - герб, прапор, гімн. Український національний державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. "Державний прапор - святиня народу" під такою назвою Березнівська центральна районна дитяча бібліотека провела флешмоб на площі Незалежності під час мітингу з нагоди Державного Прапора України.

23.08.2015
24 серпня - це не просто День народження держави, це свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь, які з любов'ю творили і плекали українську націю, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє. До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в Соснівській міській бібліотеці було проведено огляд літератури біля книжково-ілюстративної виставки "Прекрасна і єдина, велична і свята" та флешмоб "Підпиши прапор Україні".Учасники вітали жителів селища зі святом, дарували жовто - блакитні кульки та власно виготовлені квіти , а прохожі мали змогу написати на українському прапорі слова вітання та побажання Україні.

21.08.2015
В Березнівському районному краєзнавчому музеї відбулася презентація персональної виставки Сергія Шабатюка (графіка, живопис) "З надією в серці", приурочена 24-ій річниці Незалежності України.

20.08.2015
З нагоди святкування Дня Державного прапора України та Дня Незалежності на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ було проведено тематичний вечір "Цвіте, неначе квітка волі, знамено жовто-голубе" та розгорнуто виставку-експозицію "Є найсвятіше слово на землі: одне, високе, світле - Україна", яка складається з історичних та народознавчих книжок, статей періодичних видань про боротьбу українського народу за волю та незалежність нашої держави. Заходи спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки України.

18.08.2015
Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації до Всеукраїнського дня бібліотек проводить Конкурс на кращий плакат-мотиватор читання серед публічних бібліотек Рівненської області. У Березнівській ЦСПШБ завершився перший етап конкурсу. У ньому прийняли участь всі бібліотеки системи, організовано виставку плакатів-мотиваторів читання. Журі визначило переможців у кожній з номінацій.

Ними стали:
 • у номінації "Найкраща книга для малечі" - Березнівська центральна районна дитяча бібліотека;
 • у номінації "Час читати!" - ПШБ с.Тишиця;
 • у номінації "Мій край - краплиночка на мапі" - Березнівська центральна районна бібліотека, бібліотека-філія смт.Соснове для дорослих;
 • у номінації "Книга, яка створює читача" - ПШБ с. Городище.

  03.08 - 11.08.2015
  Низка заходів, присвячена Героям України, відбулася у районній дитячій бібліотеці. Користувачі переглянули книжкову виставку "Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте", біля якої проведено огляд літератури "Чи на світі є країна ще миліша за наш край?". Також відбувся конкурс малюнків "Діти проти війни!".

  03.08.2015
  Літо в самому розпалі, і час не лише проводити його за відпочинком чи роботою, а й за цікавою літературою. Читати можна будь-де: вдома, на пляжі чи у потязі. Підбірка книг з літнім настроєм представлена на виставці айс-стопері "Книги в літню подорож", яка привертає увагу, викликає інтерес читача незвичним представленням. На виставці використовуються різноманітні предмети, які перетворюють книжкову виставку на виставку-інсталяцію. Якщо ти активний, любиш читати, творити і перемагати та досягати своєї мети, тоді ми чекаємо тебе на абонементі центральної районної бібліотеки.

  28.07.2015
  День Хрещення Київської України - Русі відзначається в день Святого Володимира Великого - одного із засновників і покровителів української державності. Березнівська центральна районна бібліотека запросила читачів на літературну подорож в історію "Київська Русь". Учасники дізналися, як саме відбувалося хрещення, і за допомогою Інтернету здійснили мандрівку найдревнішими церквами України. Переглянули документальний фільм "Послідовники вчення, що змінило їх світ".

  17.07.2015
  В Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ відбулось онлайн-навчання працівників сектору довідково-інформаційної та бібліографічної роботи. Навчання провела провідний бібліотекар Рівненської державної обласної бібліотеки Щербан Р.М. Спільно було обговорено питання формування "Календаря краєзнавчих дат" у програмі Ірбіс 64/128.

  16.07.2015
  На період літніх канікул у публічно-шкільній бібліотеці с.Голубне розроблена Програма літнього читання "На природу і читай", в рамках якої проведено конкурс "Відгадай з якої казки" та перегляд літератури "Чарівний світ казок для вас". Протягом всього літа в бібліотеці діє "Книжкова лікарня", де дітей навчають берегти книги, а при потребі надавати їм першу допомогу, тим самим продовжуючи їхнє життя.

  12.07.2015
  З нагоди святкування Дня села Малинськ "Моє село - це славна Україна" завідуюча бібліотекою Наталія Філімонова провела для дітей молодшого шкільного віку казковий диліжанс "Казкова країна,чарівна країна запрошує в подорож вас" та конкурс малюнка на асфальті "З Україною в серці".

  08.07.2015
  "Щаслива родина - успішна країна" під таким девізом Соснівська міська та дитяча бібліотеки провели флешмоб та конкурс малюнка з нагоди святкування Дня Української родини.

  25.06.2015
  Рівненське обласне відділення Української Бібліотечної Асоціації (секція "Бібліотечні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями") провела обласний вебінар "Робота бібліотек на допомогу людям з обмеженими фізичними потребами". Історіями успіху поділилась Березнівська ЦРБ  25.06.2015
  Книга має унікальну здатність лікувати людські душі. Пенсіонери, люди з обмеженими фізичними можливостями - досить значна категорія відвідувачів публічних бібліотек. Працівники районної бібліотеки, враховуючи бажання людей даної категорії, їх читацькі інтереси і запити, організовують послугу "книгоношення" для них. До книгоношення залучаються волонтери з числа читачів бібліотеки, що дозволяє розширити коло спілкування.

  18.06.2015
  "Е-банкінг"- під такою назвою на базі Інтернет-центру Березнівської ЦРБ пройшло навчання користувачів, яке провели представники банку спільно з бібліотечними працівниками.

  16.06.2015
  Літнє читання - чудовий час для розширення кругозору дітей та їх творчої уяви. Бібліотекарі заохочують дітей до читання влітку, адже це цікаво, весело та корисно. Щоб ознайомити вихованців Березнівського економіко-гуманітарного ліцею з книжковими новинками, працівники районної бібліотеки завітали з літературним візитом "Читай-дворик" до літнього табору "Літечко", який діє при даному навчальному закладі.

  11.06.2015
  На базі Березнівської центральної районної бібліотеки проведено районний семінар - практикум бібліотечних працівників на тему: "Організація краєзнавчої роботи бібліотек в умовах формування інформаційного суспільства". у роботі семінару взяли участь начальник відділу культури і туризму Березнівської РДА Дехтяр О.Д., директор КЗ" Березнівська ЦСПШБ", спеціалісти районної бібліотеки. Досвідом роботи з питань краєзнавства поділились завідуючі публічно-шкільними бібліотеками.

  8.06.2015
  В літні шкільні канікули багато користувачів бібліотеки не забувають про книги і відвідують бібліотеку. На юнацькому абонементі діє книжково-ілюстративна виставка "У книг не буває канікул", де діти мають змогу познайомитись з літературою для читання за шкільною програмою.

  3.06.2015
  В Малинській ПШБ пройшов "День відкритих дверей" для учнів початкових класів. Діти познайомилися з бібліотекою, дізналися багато цікавого про книги з розповіді завідуючої бібліотекою, побачили які книжечки бувають різні і яскраві, а також ознайомились з експонатами етнографічної експозиції "Скарбничка народної мудрості".

  2.06.2015
  У Березнівській центральній районній бібліотеці до Міжнародного дня захисту дітей було проведено інформаційну годину "Моє прекрасне дитинство", під час якої діти дізналися про історію виникнення свята та захист прав дітей в Україні,переглянули фільм Станіслава Ясинського "Повернутися додому" та обговорили життя і права дітей у зоні АТО. В читального залі експонувалася виставка малюнків "Україна - Європейська країна" дітей інвалідів та дітей сиріт, учасників районного конкурсу "Як живемо і вчимося - наші мрії".

  2.06.2015
  До Міжнародного Дня захисту дітей в бібліотеках-філіях смт.Соснове пройшли пізнавально-оглядові екскурсії під назвою "Чарівне царство книжок", адже книга - це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Діти із завзяттям і задоволенням взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті "З Україною в серці".

  1.06.2015
  З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Хотинь проведено конкурс дитячого малюнка на асфальті "Хай завжди буде сонце".

  29.05.2015
  В бібліотеках-філіях смт. Соснове завершився місячник "Місяць без куріння" флешмобом "Молодь проти куріння" та акцією "Поміняй цигарку на цукерку".

  28.05.2015
  Підбито підсумки ХVIII обласного фестивалю власної дитячої поезії "Провесінь - 2015" (заочний тур), в якому взяли участь 78 юних літераторів з семи районів Рівненської області.

  Перемогу в заочному турі здобули:

  Молодша вікова категорія:
  І місце - Антон Іванчук (2 клас Федорівська ЗОШ, Гощанський район)
  ІІ місце - Анастасія Веремчук (4 клас Соснівська гімназія)
  ІІ місце - Анастасія Давидюк (4 клас ЗОШ №1 м. Дубровиця)
  ІІІ місце - Віталій Мушин (2 клас Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.)

  Середня вікова категорія:
  І місце - Вікторія Радіо( 6 клас Курганська ЗОШ І-ІІ ст.)
  ІІ місце - Аліна Козігродська (7 клас Курганська ЗОШ І-ІІ ст.)
  ІІІ місце - Анна Славинська (5 клас Зірненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  ІІІ місце - Діана Козлюк (8 клас Яблунівська ЗОШ)

  Старша вікова категорія:
  І місце - Анна Марцинюк (студентка ІІІ курсу Рівненського музичного училища)
  ІІ місце - Мирослава Сахвон (11 клас ЗОШ №1 м. Дубровиця)
  ІІ місце-Валерія Парфенюк (11 клас Варковецька гімназія, Дубенський район)
  ІІ місце - Софія Яковчук (11 клас Березнівська ЗОШ №2)
  ІІІ місце - Тетяна Шакура - (11 клас Воскодавський НВК, Гощанський район)

  Гран-прі - Юрій Герасимчук (9 клас Курганська ЗОШ І-ІІст.)
  26.05.2015
  У Рівненському видавництві "Волинські обереги" вийшла книга місцевого письменника Андрія Кондратюка "Там земля мила", яку автор подарував для ПШБ с.Моквин. До нової книги відомого сучасного українського письменника увійшли повісті,оповідання, есеї, спостереження написані автором в останні роки.

  25.05.2015
  В Моквинській публічно-шкільній бібліотеці-філії було проведено екскурсію "У книжковому світі" для учнів 4-Б класу. Завідуюча бібліотекою провела бесіду з демонстрацією існуючих книг: маленьких і великих, товстих і тонких, різнокольорових, ознайомила з дитячими журналами "Малятко", "Пізнайко", "Яблунька", "Ангелятко" та ін. Розповіла як берегти книгу та нагадала правила гарного ставлення до книги.

  22.05.2015
  На базі інтернет-центру Березнівської районної бібліотеки відбулась зустріч лікаря акушер-гінеколога Єзерської Г.В. з дівчатками підлітками. На зустріч були запрошені старшокласниці Березнівської гімназії та користувачі бібліотек-філій с.Зірне та смт.Соснове, які під'єдналися до діалогу в режимі онлайн. Під час зустрічі обговорили питання здоров'я та гігієни дівчат-підлітків, можливі наслідки ранніх статевих стосунків, профілактики венеричних захворювань та ВІЛ-СНІД. Бібліотекар юнацького абонементу Ільїна Н.П. познайомила присутніх з матеріалами книжково-ілюстративної виставки "Між нами, дівчатами".


  19.05.2015
  В рамках благодійної акції "100000 книжок для сільських бібліотек", учні Київського навчально-виховного комплексу №240 "Соціум" подарували 80 примірників книг Друхівській публічно-шкільній бібліотеці. В красивих палітурках, яскраво ілюстрована дитяча література викликала в юних читачів бажання швидше її прочитати.

  18.05.2015
  В рамках Альянсу-2015 у Соснівській міській бібліотеці для дорослих проходить місячник "Місяць без куріння", в рамках якого проведені заходи: година інформації "Правда про куріння", відеолекторій "Молодь проти куріння!", оформлено книжково-ілюстративну виставку "Небезпечні примхи та розваги".

  13.05.2015
  До комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" надійшло 80 наукових збірників "Літопис Березнівщини", які видані в рамках районної Програми підтримки книговидання місцевих авторів на 2013-2017 роки. Опубліковані матеріали відображають сучасний стан досліджень частини території Українського Полісся - Березнівщини. У книзі надруковані праці науковців,краєзнавців,польові матеріали, зібрані під час археологічних та фольклорно-етнографічних експедицій.

  12.05.2015
  Зірненська публічно-шкільна бібліотека-філія отримала нові цікаві надходження в рамках акції "100 000 книжок для сільських бібліотек", які подарують читачам натхнення та нові знання, цікаві подорожі сторінками нових книг.

  10.05.2015
  Таке незгасне, вічне і святе. У травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи, оновлюється природа, теплий весняний вітер приносить нам Свято Матері. Мама… Рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками. "Коли співає мати навесні" - під такою назвою ПШБ с.Михалин спільно з сільським клубом та школою провели літературно-музичну композицію до Дня матері.

  9.05.2015
  Сім десятиліть, ціле життя, віддаляють нас від найжорстокішої війни ХХ століття, до якої можна ставитися по-різному, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, щоб врятувати світ від нацизму. Саме цій темі був присвячений вечір - пам'яті "Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги", який відбувся в Голубнівській ЗОШ. Завідуюча бібліотекою провела перегляд літератури біля книжково-ілюстративної виставки "Ніхто не забутий, ніщо не забуто!".

         8.05.2015
  В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся тематичний захід "Сторінками старого альбому". Присутні переглянули відео-спогади ветеранів Великої Вітчизняної війни та ознайомились про бойові подвиги і долі ветеранів, жителів Березнівщини. Пам'ять солдатів вшанували хвилиною мовчання. Діти трепетно читали солдатські листи, звучали пісні про війну у виконанні працівників РБК. По закінченні заходу читачі бібліотеки поклали квіти на меморіал невідомому солдату.

         8.05.2015
  З нагоди 70 -й річниці перемоги над нацизмом у Європі бібліотеки смт. Соснове спільно з працівниками Соснівського КДК провели тематичний вечір "Ніхто не забутий", а також поклали квіти до пам'ятника загиблим односельчанам.

       8.05.2015
  Вечір-зустріч трьох поколінь "Мужність і відвага крізь покоління" відбувся в Броннівській публічно-шкільній бібліотеці, присвячений Дню пам'яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

       7.05.2015
  Велика світова війна… Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині. Напередодні 70-річчя Перемоги у світовій війні працівники районної бібліотеки провели вечір-пам'яті "Війна у пам'яті - біль у серці", спрямований на висвітлення подвигу українського народу у роки війни. Під час заходу учнівська молодь, вчителі Березнівського економіко-гуманітарного ліцею прослухали розповіді бібліотекарів про події воєнних років, переглянули уривки документальних хронік про жахи війни та спогади земляків-ветеранів, які боролися за визволення рідної землі. Голова районної спілки ветеранів К.Батюк розповіла про дитинство та юність, про ті страшні часи, закликала молодь добре навчатися і вирости гідними громадянами своєї держави.

         6.05.2015
  Вперше в історії України знаком пам'яті загиблих вважається європейський символ - червоний мак. В Березнівській центральній районній дитячий бібліотеці проведено майстер-клас "Виготов символ пам'яті власноруч і подаруй іншим".

         5.05.2015
  Сьогодні давнє мистецтво виготовлення бісерних виробів знову стало популярним. В читальному залі районної бібліотеки керівник клубу "Колорит" О.Ю.Ціпан провела майстер-клас з бісероплетіння "Краса і ніжність з бісеру". Бібліотекар Галина Діхтяр розповіла про історію виникнення бісеру та про його місце в житі людей багатьох поколінь.

       29.04.2015
  З нагоди 65-річчя поетеси, журналістки, авторки двох поетичних збірок, в.о. головного редактора районної газети Надії Ярмолюк в районній бібліотеці відбувся ювілейний вечір "З чистої роси". Привітати ювілярку завітали представники місцевої влади та управління освіти, колеги, друзі, родичі, працівники засобів масової інформації.

       
         25.04.2015
  Найактуальніші і вкрай гострі проблеми, що стоять перед людством: турбота про чистоту повітря та водойм, збереження рослинного і тваринного світу, грунтів, неповторних ландшафтів та краси рідного краю. Бібліотека-філія Соснівського НВК "Гімназія-ЗОШ I ступеня" взяла активну участь у проведенні екологічної акції "Чисті береги річки Случ".

         24.04.2015
  "Повертайтесь, будь ласка, живими"! Під таким гаслом бібліотеки смт.Соснового провели флешмоб, приурочений воїнам - односельчанам, які захищають територіальну цілісність нашої держави на східних рубежах України. Учасники флешмобу згадали імена всіх воїнів АТО Соснівської селищної ради і посадили калину-символ України і оберіг для наших воїнів. Ми віримо, що ця калина додасть нашим воїнам сили землі української, нашої віри і теплоту наших сердець.

         16.04.2015
  З метою популяризації періодичних видань на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ проведено День періодики. Присутні із задоволенням переглянули виставку "Пані Газета та його величність Журнал". Перевагу отримали журнали "Однокласник", "ООPS", "Team тeens", "Отдохни", "Надзвичайна ситуація" та видання серії "Шкільний світ".

       


  14.04.2015
  В Березнівському районному будинку культури відбулася четверта традиційна виставка великодніх композицій "Христос Воскрес! Воскресне Україна!", в якій взяли участь культурно-дозвіллєві комплекси району.

       
       
  10.04.2015
  "З попелу забуття"… Під такою назвою в Соснівській міській бібліотеці проведено годину пам'яті, приурочену до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів. Учасники заходу із завмиранням серця слухали розповіді про долю дітей - в'язнів, яким прийшлося пережити страшні дні воєнного пекла.

       


  03.04.2015
  В Моквинській публічно-шкільній бібліотеці пройшов майстер-клас виготовлення виробів з кольорового паперу.

         02.04.2015
  В Міжнародний день дитячої книги у Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся розважальний конкурс веселих і кмітливих під назвою "Капітани книжкових морів". Між командами було проведено різноманітні ігри, цікаві вікторини, конкурс-кросворд, який запропонувала дітям Бобік Каріна, в образі інтелектуального чортика.

  По закінченні заходу Микола Володимирович Семенович, помічник народного депутата України Віталія Корчика, голова Березнівської політичної партії "Народний фронт" привітав учасників конкурсу зі Святом дитячої книги і вручив нові книги для бібліотеки.

         02.04.2015
  Казки Г.Х. Андерсена - це той дивовижний світ, який відкривається нам у дитинстві й супроводжує все життя. З метою залучення дітей до читання його творів, розвитку у дітей логічного мислення, пам'яті, уваги в Соснівській дитячій бібліотеці проведено літературну мандрівку "Сторінками казок великого дивака".

         23-27.03.2015
  Всеукраїнський тиждень дитячого читання - час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів. Протягом тижня в бібліотеках району проходили різноманітні заходи: літературні подорожі, ігри, вікторини, конкурси, перегляди літератури, мультимедійні презентації, свято книг, тестування тощо.

       
         25.03.2015
  Вечір-портрет "Я воскрес, щоб із вами жити", присвячений 80-річчю з дня народження великого сина українського народу Василя Симоненка відбувся в інтернет-центрі районної бібліотеки. В ході заходу звучала поезія Василя Симоненка, транслювався відео-перегляд дебютної роботи Ірини Стиць "Виростеш ти сину…". Бібліотекарі розповіли присутнім про творчий та життєвий шлях автора, познайомили із книгами, які знаходяться у фондах бібліотеки.

       


  19.03.2015
  Ліна Костенко - перлина сучасної української літератури. Її твори не лише цікаві та влучні, а й глибоко актуальні. Уже багато років вона залишається справжнім борцем з неправдою, показовістю, пристосуванством, а зброя її - твори. В Березнівській центральній районній бібліотеці відбувся вечір-портрет "Розкажу тобі думку таємну", присвячений 85-річчю від дня народження української поетеси, громадської діячки. В заході взяли участь учні 11 класу Березнівської загальноосвітньої школи №2, викладач "Надслучанського інституту" - М.І.Семенчук.

       


  18.03.2015
  В бібліотеці-філії Соснівського НВК "Гімназія-ЗОШ I ступеня" за участю працівників Соснівської міської бібліотеки для дорослих №7 був проведений конкурс читців-декламаторів "Іду з дитинства до Тараса", присвячений пам'яті митця. В конкурсі взяли участь учні 1 - 4-х класів.

       


  17.03.2015
  В Соснівській міській бібліотеці відбулася година поезії "Поезія - це завжди неповторність", присвячена 85-річчю від дня народження сучасної української поетеси Ліни Костенко. Бібліотекарі проникливо розповіли про шляхи нелегкої долі відомої української поетеси, ознайомили присутніх з останніми виданнями,представленими на книжковій поличці "Ліна Костенко - провісник долі України". На заході звучали вірші у виконанні членів клубу "Шляхетних українців".

       


  16.03.2015
  "Читай. Гортай. Світ пізнавай" під такою назвою в Соснівській дитячій бібліотеці проведено подорож по сторінках веселих, пізнавальних дитячих журналів. З розповіді завідуючої бібліотекою діти дізналися як журнали допомагають змістовно і весело проводити дозвілля, вчать робити цікаві речі, пропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин.

       


  13.03.2015
  В читальному залі районної бібліотеки представлена виставка графічних робіт "Таємниці звичайного" Наулік Ангеліни Анатоліївни, учениці 9-а класу Березнівської гімназії. Серед робіт є портрети, натюрморти, графічні зображення тварин та квітів, які приємно вражають оригінальністю вирішення тем і сюжетів, своєрідним баченням юною художницею навколишнього світу.

   


  11.03.2015
  В Березніській центральній районній бібліотеці відбулося навчання бібліотечних працівників на тему: "Моя бібліотека у Вікіпедії". Під час заняття бібліотекарі ознайомились з вимогами до оформлення статей, отримали покрокову інструкцію з додавання вмісту.

       


  10.03.2015
  "Іду з дитинства до Тараса" - під такою назвою в Городищенській публічно-шкільній бібліотеці проведений літературний ранок до 121- річниці з дня народження великого поета України - Т.Г.Шевченка. Присутні - вихованці старшої групи дитячого садочка "Теремок" вперше відкрили для себе одне з визначних імен нашої історії. Діти з цікавістю слухали про важке дитинство маленького Тараса, дізнались чому Шевченка називають Кобзарем, згадали його відомі вірші. Діти з гордістю відмітили, що в нашому селі є вулиця на честь великого поета, а Артур Ціпан повідомив, що він проживає на вулиці Шевченка.

     


  09.03.2015
  З нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Соснівській міській бібліотеці відбулась літературно-мистецька година "Тарасові слова то правда жива". Шанувальники Шевченкового слова ознайомились з книжковою виставкою "І дух Шевченка об'єднає нас" та переглянули презентацію "Відомий і невідомий Шевченко".

       


  08.03.2015
  Затишно та по домашньому відсвяткували Міжнародний жіночий день - 8 Березня читачі Бронненської ПШБ. На свято прийшли діти разом зі своїми мамами. В дарунок звучали слова, пісні,мелодії та подарунки . Мами, які були присутні на святі ,виготовили яскраві закладки для книжок та подарували їх своїм дітям. Отже бібліотека-няня привертає все більше і більше уваги наших користувачів.

       


  08.03.2015
  Цікавий і захоплюючий конкурс "Нумо, бабусі" організував Білківський КДК до Міжнародного жіночого дня 8-Березня. Бабусі представляли себе на сцені розказували приказки та прислів'я , відгадували загадки, співали. колискові Та найцікавішими були конкурси "Коротенька казка для онука" та "Улюблена страва для онуків".

       


  01.03.2015
  З 1 по 31 березня в читальному залі Березнівської центральної районної бібліотеки з метою покращення обслуговування працівників агропромислового комплексу регіону діє пересувна книжкова виставка "Відродження тваринництва - важливий резерв поліпшення харчування населення", яка надійшла із фондів Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Представлені на виставці матеріали висвітлюють питання: розвитку тваринництва та племінної справи в Україні, сучасні технології виробництва м'ясних продуктів, безпеку харчових продуктів тваринного походження. Доповнює виставку список інтернет - ресурсів, за яким можна знайти додаткові матеріали з даної теми.

   


  26.02.2015
  На юнацькому абонименті Березнівськорї ЦРБ відбулася виставка робіт з бісеру учасників підліткового клубу "Колорит". Ікони, картини, деревця, корзинки та безліч квітів прикрасили бібліотеку. Керівник клубу Ціпан О.Ю. познайомила присутніх з діяльністю підліткового закладу, а її вихованці Гриценко А., Савчук А., Галагуз М., Ціпан О., Клійчук О., інші не просто показали свої роботи, а й провели майстер-клас по їх виготовленню.

       


  24.02.2015
  В рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови на юнацькому абонементі відбулось свято рідної мови "Мово рідна! Слово рідне!". Під цією назвою у бібліотеці діяла книжково-ілюстративна експозиція, присвячена літературному різноманіттю країн світу, серед яких чільне місце займає - українська. На святі звучали поетичні рядки Т.Шевченка, В. Самійленка, Д. Білоуса, В. Симоненка, Л. Литвинчук, В. Бичка, українські народні пісні у виконанні А.Несен та її вихованки О.Холод. До бібліотеки на свято завітали учні Березнівського вищого професійного училища, які стали активними учасниками літературної гри- вікторини "Пиши,читай,розмовляй -українською".

       


  23.02.2015
  Учнівська молодь бібліотеки - філії Березнівської гімназії прийняла участь у літературному альманаху "Син Великої Волині - Улас Самчук", присвяченому творчості одного з найяскравіших прозаїків української літератури - митця з потужним епічним мисленням. Бібліотекар районної бібліотеки Л.Яковишина ознайомила присутніх з книжковою-ілюстративною виставкою "Син Великої Волині", розповіла про нелегкі життєві дороги талановитого письменника, про його творчість, історії кохання.

       


  20.02.2015
  Мова - це найважливіший засіб людського спілкування і кожен народ по-своєму у ній неповторний. " Мова рідна,слово рідне" під такою назвою в публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Михалин відбулася літературна година до Міжнародного Дня рідної мови. Присутні мали змогу переглянути книжкову виставку "Відкрий ,о рідна мово,свої скарбниці золоті!" та взяти участь в літературній вікторині про мову...

   


  20.02.2015
  Героям Майдану, які полягли за світле майбутнє України Соснівські бібліотеки присвятили вечір-реквієм "Їм у віках судилося безсмертя". Слова пам'яті, честі і гідності національним героям висловив голова селищної ради Сидорчук В.Р. Присутні мали змогу переглянути відео-хроніку "Як все починалося", "Небесна сотня". У вшануванні героїв Небесної Сотні взяли участь всі організації селища.

       


  19.02.2015
  До Дня Героїв Небесної Сотні та жертв Революції гідності в Білківському КДК було проведено цикл заходів, а саме: літературно-документальна експозиція "Герої не вмирають", турнір по тенісу серед юнаків. Завідуюча бібліотекою зачитала зворушливо-патріотичний вірш Оксани Максимишин-Корабель "В пам'ять про загиблих на Майдані". Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих.

   


  18.02.2015
  З метою вшанування патріотів, які загинули під час трагічних подій на майдані Незалежності та які воюють у зоні АТО в Хотинській ЗОШ проведено лінійку - реквієм "А сотню вже зустріли небеса…" та організовано благодійну акцію "Допоможи воїнам АТО". Всі кошти, зібрані на акціїї були передані місцевим воїнам - учасникам АТО .

       


  18.02.2015
  В публічно-шкільній бібліотеці с. Бронне проведено урок пам'яті "Герої не вмирають, вони живуть у пам'яті людській". Назавжди в пам'яті українського народу залишаться імена цих героїв та імена тих людей, які і сьогодні захищають цілісність та єдність нашої держави на сході України. Завідуюча бібліотекою розповіла про події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації. Її розповідь супроводжувався слайд-показом та демонстрацією відеофільмів про події на Майдані.

       


  17.02.2015
  В публічно-шкільній бібліотеці с.Білка проведено свято проводів зими та зустрічі весни "Ой ти весно, весняночко, прийди до нас паняночко" . Учасниками заходу були вихованці дитячого садочка "Сонечко" . Діти співали Веснянки, водили хороводи,закликали весну,грали ігри та змагалися в загадках і прислів'ях про цей день. А ще багато прикмет та легенд розповіли діти про зиму і весну, спалили опудало зими, а оскільки свято Стрітення співпало з Масляною то й пригощалися млинцями, та обрядовим печивом "жайворонки".

       


  16.02.2015
  В Друхівській публічно-шкільній бібліотеці проведено годину мужності "Полум'ям подвигу вашого наші горять серця". Словами поезії члени клубу "Юні друзі книги" зуміли передати біль втрати через загибель в Афганістані свого земляка Саші Ковальчука, висловити захоплення героїзмом і мужністю учасників АТО, засудити війну у всіх її проявах.

        • 12.02.2015
  Дня Святого Валентина користувачі Березнівської районної бібліотеки чекали із нетерпінням, адже до нього готувалися заздалегідь. На свято були запрошені учні 9-10 класів Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. Вони переглянули сценку "Амури та їх стріли", а також ознайомилиь з виставкою періодичних видань для молоді та з творами місцевих письменників про кохання. Для цікавого свята було відібрано 3 пари з якими провели цікаві конкурси, а з глядачами - ігри. Бібліотекар юнацького абонементу підготувала величезну бібліовалентинку з висловами відомих людей про кохання. За активну участь у конкурсі учасники отримали солодкі призи.

         12.02.2015
  Напередодні Дня Святого Валентина, бібліотекарі районної бібліотеки з учнівською молоддю завітали до студії декоративно-прикладного мистецтва будинку дитячої та юнацької творчості. Світлана Петрівна запропонувала учням створити сердечні шедеври своїми руками. Майстер-клас "Дві половинки одного цілого" дуже сподобався учасникам, які із задоволенням вирізали та клеїли "Валентинки", прикрашали свої подарунки гарними стрічками, сердечками та квітами.

       10.02.2015
  В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулося свято "Бібліотека-затишний дім для зустрічі читачів з книгою". Діти із задоволенням побували на екскурсії "Дім, який відкриє світ", переглянули лялькові вистави "Лісова красуня", "Лисиччині іменини", "В гостях у Відгадайка", та ознайомились з оглядом нових періодичних видань "В країну Журналію".

         06.02.2015
  В Березнівській загальноосвітній І-ІІІ ступенів школи №2 відбувся районний семінар вчителів математики. Зав. бібліотекою Гаврилюк Г. О. виступила з інформаційно-бібліографічним оглядом методичної літератури з математики та ознайомила учасників семінару з електронними виданнями, які наявні в бібліотеці-філії ЗОШ №2 та в Інтернет центрі Березнівської ЦРБ.

         29.01.2015
  На юнацькому абонементі відбулось засідання клубу "Твій погляд" в рамках якого проведено урок мужності "Крути - молода кров. Історія і сьогодення". Присутні слухали розповіді про трагічні сторінки в історії нашої держави, вірші українських поетів про героїзм захисників Крут, переглянули фільм "Пам'ятай про Крути", познайомились з літературою присвяченою трагедії Крут.

         23.01.2015
  В читальному залі Березнівської ЦРБ відбувся майстер-клас для бажаючих навчитися плести шкарпетки у рамках благочинної бібліотечної акції "Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в'яжемо шкарпетки разом". Своїми навиками рукоділля поділилася активна читачка, пенсіонерка Галина Ситник. В рамках даної акції Галина Василівна зв'язала для учасників АТО більше 30 - ти пар шкарпеток.

       22.01.2015
  До дня Соборності України для учнівської молоді міста в районній бібліотеці був проведений тематичний вечір "Хай буде вільна Україна, на всі віки, на все життя". Під час заходу діти ознайомились з історичними витоками державного свята, історією виникнення свята Соборності України. Присутні переглянули цікаву тематичну слайд - презентацію та документальний фільм "Акт Злуки" та ознайомились з книжковою виставкою "Україна - Соборна держава".

         13.01.2015
  Новорічні та Різдвяні свята не оминули стороною і районну бібліотеку. В рамках засідання клубу "Берегиня" зібралися гості, які готувались щедрувати. І тут їм на допомогу прийшов відео - ролик "Щедрий вечір, добрий вечір", який не тільки відтворив обряд щедрування на Україні, а й став своєрідним майстер - класом для наших гостей. Вони щедрували щиро, завзято, і всім присутнім у залі було весело і радісно. На закінчення зустрічі бібліотекар Л. Яковишина побажала всім добробуту і щастя та запропонувала переглянули книжкову виставку різдвяної тематики "Хай благословить усіх Різдво".

       06.01.2015
  Юні відвідувачі районної дитячої бібліотеки отримали враження від перегляду слайд-презентації "Українські звичаї та традиції святкування Різдва Христового ". Бібліотекар ознайомила дітей з одним з найбільш важливих родинних свят, магічних днів, коли кожна сім`я і словом, і ділом створює у своїй оселі атмосферу затишку, багатства, щастя й миру - Різдвом Христовимю, та розповіла про приготування дванадцяти святкових страв у Святвечір.

       05.01.2015
  В читальному залі районної бібліотеки експонується етнографічна виставка "Берегиня вроди - хустка". Виставка відобразила красу та своєрідність народних хусток як невід'ємного елементу справжньої українки. Кожен бажаючий може з легкістю переконатися в цьому, відвідавши експозицію.

     Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  Надрукувати сторінку
  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2024 БMЦБ.