26.12.2019
Море позитиву, гумору та святкового настрою у "Новорічному кварталі" подарували для учнів та вчителів Березнівської гімназії вихованці 7-В класу разом з класним керівником. Дійство організували працівники Березнівської районної дитячої бібліотеки спільно з зав. бібліотекою гімназії та учителем музики. Присутні змогли побачити смішні сценки "Кухня" , "Урок історії","Контрольна", "Екзамен з фізики", "Лікар і симулянт" та інші.
19.12.2019
Незвичайного святкового дня в бібліотеках Березнівщини пройшли заходи до Дня Святого Миколая, які були спрямовані на відродження національних традицій, роз'яснення духовної цінності свята, виховання потреби в культурному та духовному зростанні. Соснівська міська бібліотека спільно з Соснівською селищною радою та соціальною службою по роботі з дітьми та молоддю подарували дітям казкову зустріч зі Святим Миколаєм. В бібліотеці с.Білка відбулося театралізоване дійство "Святий Миколаю, виглядаю тебе з раю". Зірненська ПШБ разом з КДК провели фольклорне свято "Святий Миколай не обмине жодну хатину, обдарує кожну дитину". В Тишицькій бібліотеці - філії відбулася година гарного настрою "Святий Миколай, звесели наш рідний край".
19.12.2019
У святково прикрашеному залі Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки зібралось чимало вихованців ГО АБ "Особливий кіндер" на театралізоване дійство "По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай". Нічка-чарівниця запросила зірочок освітити доріжку Святому Миколаю, щоб швидше завітав до діток. А яке ж веселе свято без чортика Антипка?! Капосник весело порозважав гостей і трішки налякав гостей прутиками. Дівчинка-зима з янголятками порозважалися з дітлахами у грі "Сніжки". Усі дітки зі щасливими очима та радісними посмішками отримали подарунки від Святого Миколая, які надав народний депутат України Сергій Литвиненко.
17.12.2019
"Публічна бібліотека - простір для реалізації ідей громади" - тема районного семінару-практикуму учасниками якого були бібліотечні працівники району. Директор КЗ "Березнівська ЦСПШБ" Л.А.Гарбар акцентувала увагу присутніх на організації бібліотечного обслуговування громад відповідно до нових законодавчих документів, можливостях інноваційного розвитку бібліотек через проектну діяльність; важливості набуття бібліотекарями нових компетенцій в сучасних умовах.

Онлайн консультації надали фахівці Рівненської обласної універсальної бібліотеки, які представили напрямки методичного супроводу бібліотек району на прийдешній рік та модель чотирьох просторів бібліотек як інструмент змін. А також відбувся обмін професійним досвідом.
13.12.2019
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся театралізований захід з учнями 2 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею "Андріївські вечорниці". Дійство перенесло присутніх в українську хату, де гостей зустрічали господині.З вітальним словом до гостей звернувся отець Назарій, який розповів про Андрія Первозванного-апостола Ісуса Христа. На святі було весело та гамірно, звучали українські пісні, танці, жартівливі вірші. На закінчення усі присутні заколядували і побажали веселих новорічних свят.
13.12.2019
З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами та обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике зимове свято - день Андрія. ПШБ с.Михалин спільно зі школою провели Андріївські вечорниці. Святково прибрані столи, запашний хліб, вишиті рушники, Калита, рогачі, вареники - все ожило перед глядачами, як у давні часи. Присутні мали велике бажання відтворити і оберігати народні звичаї,робити добре і мудре. Виконуючи багато пісень, серця дітей були переповнені почуттям любові до рідного краю. Як заведено на вечорницях, не обійшлося і без веселих змагань, забав та традиційного українського ворожіння.
11.12.2019
Тематика проведених заходів в рамках Тижня права сприяє підвищенню рівня правової культури читачів, інформованості про їхні конституційні права та обов'язки, можливості їх реалізації та захисту. За ініціативи Броннівської бібліотеки спеціалісти центру безоплатної правової допомоги та ювінальної провенції розповіли учням про права, обов'язки та відповідальність згідно чинного законодавства України. У ПШБ с.Прислучі пройшов тематичний урок "Знай свої права дитино". Користувачі Голубнівської книгозбірні взяли участь у правознавчій вікторині "Права людини понад усе".
10.12.2019
На останньому в цьому році Духовному ранку говорили про віру та сумління, їх роль у житті людини, який відбувся в приміщенні Березнівської центральної районної бібліотеки. У заході взяли участь представники влади, релігійних організацій, окремі сільські, селищний голови та громадськість.
09.12.2019
З метою сприяння підвищенню рівня правової культури , поінформованості дітей про їхні обов'язки та права, можливості їх реалізації та захисту в Соснівській міській бібліотеці проведено годину-спілкування "Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай", а також присутні переглянули відеофільм "Конвенція ООН про права дитини".
09.12.2019
Найвищою цінністю для будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров'я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Бібліотека с.Голубне долучилася до акції "16 днів проти насильства" та провела інформ-дайджест "STOP насильству!".
06.12.2019
В рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Березнівська центральна районна дитяча бібліотека спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели тренінг "Булінгу - НІ!", в якому взяли участь учні Березнівської гімназії. Спеціалісти РЦССДМ Олена Перепечай та Анна Ціпан у цікавій ігровій формі пояснювали присутнім, що таке булінг, як йому протидіяти та куди звертатися у випадку, якщо друзі чи знайомі стали жертвами або свідками булінгу.
03.12.2019
Уже не один рік бібліотекарі Березнівської ЦРБ відвідують пенсіонерів і людей, які не можуть самотужки дістатися до книгозбірні з акцією-ініціативою "Бюро добрих послуг". Для п. Нони Прохоренко, бібліотекарі абонементу не тільки люди, які приносять книги, а ще і давні друзі, тож вона щиро запрошує посидіти з нею, щось розказати, обговорити літературні новинки, поговорити про життєві обставини і почути слова підтримки.
02.12.2019
"Хто попереджений - той захищений" - під таким гаслом в ПШБ с.Голубне проведено інформаційно-пізнавальну годину з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Присутні переглянули відеоматеріали "Життя на повну силу", "Чи можливо вилікуватись від ВІЛ СНІД?" та книжкову виставку-застереження "Снід: подумай про майбутнє - обери життя". А на закінчення заходу всі долучилися до акції "Червоні стрічки носять небайдужі!". Користувачі Прислуцької книгозбірні ознайомились з інформаційною виставкою "ЧУМА XXI СТОЛІТТЯ".
29.11.2019
Щорічно в Україні проходить Міжнародна акція "16 днів проти насильства". Березнівська центральна районна бібліотека активно приєдналася до участі в цій акції. Щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства і створити соціальний простір, вільний від насильства для студентської молоді Надслучанського інституту НУВГП, бібліотекар читального залу спільно з працівниками районного центру соціальної служби сім'ї та молоді провели відеолекторій "Життя без насильства" та бібліофреш "Життя - найдорожча цінність", представили тематичну виставку "Зупини насильство - захисти себе".
27.11.2019
Колектив КЗ "Березнівська ЦСПШБ" висловлює щиру подяку Президенту громадської організації "ОППОРТЬЮНІТІ" Іванову Андрію Андрійовичу, товариству з обмеженою відповідальністю "АРТ видавництво "Небо" в особі Іванової Ірини Анатоліївни та Бєлявській Ірині Казимирівні за благодійну допомогу. 46 публічно-шкільних бібліотек системи отримали в дарунок 828 примірників книг на суму 104650грн. Така увага до бібліотек радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки, адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу.
26.11.2019
До "Книжкового Королівства" молодшого абонементу центральної районної дитячої бібліотеки з радістю завітали діти 2 класу Березнівського НВК "ЗОШ І ст.- ДНЗ". Бібліотекар Марія Рябчук ознайомила присутніх із книжковим фондом бібліотеки, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, а юні читайлики взяли участь у конкурсах "Квіткова алея" та "Заплети найдовшу казку".
25.11.2019
Голодомор 1932-1933 рр. - страшна трагедія в історії нашої держави. Голодомор забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми повинні знати і пам'ятати про них. На юнацькому абонементі та інтернет центрі було проведено урок історії "Голодомор - вина доведена" та годину пам'яті "Не погасити пам'яті вогонь". В бібліотеці ми запалили свічки пам'яті та хвилиною мовчання вшанували всіх людей, зламаних голодом і жорстокістю влади.
25.11.2019
В читальному залі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з талановитою вишивальницею бісером, бібліотекарем Людмилою Яковишиною. На зустріч зібралися вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості, які не байдужі до української вишивки. В доробку майсрині більше 50 картин. Кожна нова вишивка - це новий підхід до узору. І щоб вишивка була найкращою необхідно проявляти свою фантазію, творчість, видумку та старання. Головний секрет її успіху - це любов до вишивки.
22.11.2019
В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія - Майдан, який змінив нашу державу, народ і життя. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року. З нагоди цієї дати в Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч "15 років Помаранчевої революції - Перемога!". В ході заходу учасники переглянули документальний фільм "Революція гідності: як це було?", почули розповіді учасників Майдану А.Куц, А.Шабатюка та В.Ящука, а також ознайомились із книжковою виставкою "Мрія, за яку заплачене життя".
21.11.2019
19-21 листопада в Березнівській центральній районній бібліотеці пройшла чергова атестація бібліотечних працівників основним завданням якої була оцінка професійної кваліфікації і ділових якостей працівників Оцінюючи роботу персоналу бібліотек, атестаційна комісія відкритим голосуванням дала оцінку професійної кваліфікації і ділових якостей працівника, кожного окремо, у порівнянні з атестаційним листом з попередньої атестації - кожний бібліотекар відповідає займаній посаді. Для покращення бібліотечного обслуговування деякі з них отримали рекомендації комісії.
21.11.2019
21 листопада відзначається початок двох важливих подій в історії України: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме тому з нагоди Дня Гідності і Свободи в інтернет-центрі Березнівської ЦРБ протягом дня демонструвалися документальні відео з циклу фільмів "Хоробрі серця", та оформлено виставку до Дня Гідності та Свободи України - "Слава Україні. Героям слава".
21.11.2019
Події останніх років ставлять перед бібліотеками завдання активізації патріотичного виховання підростаючого покоління. Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи у ПШБ сіл: Прислучі, Малинськ організовані тематичні виставки "Революція Гідності", "Герої, що у вічність відійшли...", а в бібліотеці с.Бистричі було проведено історичний спогад "Ти у наших серцях, Україно!".
20.11.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Андрія Жив'юка "Антон Олійник: нескорена мрія" за участі автора книги-кандидата історичних наук, голови правління Рівненської обласної організації Національної спілки краєзнавців України , Руслани Давидюк - наукового редактора, доктора історичних наук, професора Рівненського державного гуманітарного університету та представників місцевої влади, краєзнавців, істориків, письменників краю . Андрій Жив'юк змістовно і цікаво ознайомив усіх запрошених з книгою. На закінчення заходу присутні переглянули документальний фільм про Антона Олійника "Так було…".

19.11.2019
В Соснівській міській бібліотеці діє зона спортивного інтелекту, де збираються охочі пограти в різні інтелектуальні ігри, зокрема в шашки. В шашковому турнірі змагались представники молодшої вікової групи, де в напруженій боротьбі перше місце виборов Кроль Валерій, друге та третє почесні місця посіли Стасюк Тарас та Мельник Ілля.
15.11.2019
Напередодні Міжнародного дня толерантності в бібліотеці с.Друхів оформлено стіл інформації "Толерантність - запорука людяності" та проведено годину толерантності "Зіркова країна", під час якої діти ознайомилися з поняттям "толерантність", переконалися, наскільки важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися, бути терплячими до оточуючих.
14.11.2019
До Всесвітнього дня доброти в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці учні 8-б класу з Березнівського НВК "ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів" підготували для другокласників лялькову виставу "Колобок - супермен" та гру "Добрий чи поганий вчинок", а також подарували книги в куточок юного читача. Роби добро і нехай у відповідь до тебе прилітає бумеранг щастя.
14.11.2019
Літературне знайомство "Казкарка в гості завітала" організувала Городищенська ПШБ для старшої групи дитсадка "Теремок". Діти брали участь у вікторині "Відгадай казкового героя", аукціоні загадок та спробували себе у ролі акторів у експромт-виставі "У тридев'ятому царстві".
12.11.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася чергова зустріч у форматі "Духовного ранку". Цього разу до представників влади, духовенства, громадськості долучились місцеві письменники та юні аматори пера. Нагода бути спікером даної зустрічі випала благочинному Березнівського району ПЦУ протоієрею Мирославу Синиці, який коротко розповів про повчально-поетичні книги Святого Письма та їх зміст. Зі слів модератора заходу, пастора церкви ЄХБ м. Березне, Григорія Бортманського в Біблії міститься близько 20 відсотків поезії, важливість якої у житті людини важко переоцінити. Література, поезія збагачують духовність нації, є підвалинами її розвитку,таку думку озвучила голова Рівненської організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька. Окрім роздумів на дану тематику, під час зустрічі місцеві письменники та учнівська молодь декламували власну поезію.
10.11.2019
Любити, шанувати і плекати рідну мову - святий обов'язок кожного українця. Соснівська міська бібліотека запросила своїх користувачів на вікторину "Знавці рідної мови". Діти дізналися про історію писемності та відгадували українські прислів'я, пісні, малювали, читали вірші, легенди.
08.11.2019
"Ну, що б здавалося слова…" - під такою назвою у центральній районній дитячій бібліотеці спільно з учнями 7-Б класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей І-ІІ ст." відбулося чудове свято милозвучної,барвінкової української мови, на яке були запрошені батьки, вчителі та волонтер Корпусу Миру США Мелісса Мортон. Під час заходу звучали українські народні пісні, вірші, цікаві сценки. На закінчення свята всіх присутніх пригощали булочками та смачним українським короваєм.

07.11.2019
В рамках проекту "Інклюзивна Березнівщина" районна центральна дитяча бібліотека спільно з Березнівським інклюзивно-ресурсним центром провели захід "Добро лікує душу". Діти 2-А класу Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІст.- ліцей з професійним навчанням", подорожували різними станціями доброти та переглянули лялькову виставу "Якщо ти добра людина, то повинен…". Завершився захід майстер-класом, де юні читайлики виготовляли дерево своєї мрії та квіти.
06.11.2019
З нагоди Дня української писемності та мови в Березнівській районній дитячій бібліотеці відбувся брейн-ринг "Мова єднає усіх", організований спільно з Березнівським НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ". У цікавих конкурсах взяли участь учні 3-В класу, які були поділені на три команди: "Мовознавці", "Дивослово", "Патріоти". Велику увагу було приділено фразеологізмам, прислів'ям та завданням на знання і збагачення лексики учнів. Особливо цікавим був конкурс "Вгадай мелодію", під час якого діти не тільки відгадували українські народні пісні, але й виконували усім відомі з дитинства мелодії. За підсумками переможцем стала команда "Патріоти".
05.11.2019
В читальному залі районної бібліотеки пройшла екскурсія "Китай: імперія-загадка" для вихованців Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. Діти залюбки прослухали мандрівку "Сім чудес країни контрастів". Цікавим доповненням до екскурсії стало ознайомлення з виставкою вишитих картин бісером "Міс чарівність", майстрині-вишивальниці бібліотекаря Л.Яковишиної.
04.11.2019
Бібліотека не лише територія читання, а й місце де можна весело та активно провести час. Прислуцька ПШБ запрошує всіх бажаючих на цікаву гру - ТВІЙСТЕП. Ця нова захоплююча гра заплете вас в вузол й прив'яже до себе азартним, запаморочливим феєрверком емоцій! Учні 6-Б класу вже випробували гру і отримали масу приємних вражень.
01.11.2019
Центральна районна дитяча бібліотека спільно з Березнівським інклюзивно-ресурсним центром провели тематичний захід "Країна Добра та Дитинства", присвячений соціальній адаптації дітей з особливими потребами. Учні 3-4 класів подорожували Країною доброти та зупинялися на різних станціях "Квіткова галявина", "Промінчик доброти","Стежка здорового харчування","Водоспад дружби", "У дружнім колі". На "Поетичній" станції юні артисти лялькового театру "Книга і лялька" підготували вірші про добро відомих письменників України, а декламували вони їх з великою ніжністю. Завершився захід майстер-класом на "Творчій станції", де виготовляли дерево своєї мрії.
30.10.2019
Найкращий подарунок для бібліотеки, як відомо, - це книга. Користувачі бібліотеки-філії Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей з професійним навчанням" небайдужі до розвитку та наповнення своєї бібліотеки цікавими книжками. Фонд поповнився новими виданнями завдяки акції "Подаруй книгу бібліотеці". Бібліотека висловлює щиру подяку всім учасникам акції за подаровані видання.
28.10.2019
До Дня визволення України від фашистських загарбників Соснівська міська бібліотека для дорослих спільно з керівником краєзнавчого музею Соснівського Будинку дитячої та юнацької творчості провели історичний екскурс "Пам'ять не вмирає у віках". Учасники заходу відкрили для себе нові сторінки воєнних подій Великої Вітчизняної війни, дізналися більше про героїв-земляків.
27.10.2019
Енергійним, переповненим емоціями видався недільний день для читачів Березнівcької районної дитячої бібліотеки, адже вони зустрілися з відомим українським дитячим письменником - Сергієм Гридіним. Читальна зала бібліотеки була переповнена читачами різних вікових категорій. Сергій Гридін у легкій гумористичній манері розповідав юним читачам про те, як розпочав писати книги, де шукає своїх героїв, про історію їх написання, про його ставлення до проблем підлітків. Всі із захопленням слухали розповіді письменника, ставили запитання, а на закінчення кожен бажаючий отримав автограф та зробив фото з цікавим гостем.
25.10.2019
У бібліотеці філії Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей з професійним навчанням" з учнями 5 класу проведено літературну гру-прийом "Тест 99-ї сторінки". Тест для перевірки якості написаного тексту придумав майже сто років тому англійський письменник і критик Форд Медокс Форд. Прийом можна застосовувати перед вивченням великого твору: запропонувати учням прочитати 99-ту сторінку, спрогнозувати, що може бути потім, як розвиватимуться події тощо.
24.10.2019
Учні 9-х класів Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками вебінару "Профорієнтація - 2019", проведеного на базі Інтернет- ценру Березнівської центральної районноі бібліотеки спеціалістом Федорчуком Федором Михайловичем Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Діти отримали цікаву інформацію щодо вибору майбутньої професії.
24.10.2019
Красуня-осінь завітала до Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки. Ця чудова пора надихнула бібліотекаря Рябчук Марію та вихователя економіко-гуманітарного ліцею Кондратюк Ольгу на веселе свято "Осінь-чарівниця в гості завітала" для учнів-читачів 2 класу. Спільна робота створила гарний настрій учасникам і гостям свята. Присутні переглянути лялькову виставу "Грядочка загадок", а місяці вересень, жовтень та листопад разом з дітками грали на інструментальних інструментах, танцювали з листочками, збирали щедрий урожай. Веселі інсценівки "Як сперечались овочі", "А я молода на базар ходила" та "На ярмарку" дивували, зачаровували майстерним виконанням та креативністю маленьких ліцеїстів. Діти брали активну участь у пізнавальних іграх та загадках. Наприкінці свята всі із задоволенням пригощалися дарами осені: яблуками, виноградом, горішками.сутніх.
23.10.2019
Нещодавно світ побачила перша збірка віршів "Пісні опівнічного птаха", шістнадцятирічного Віктора Марковця із села Тишиця, що на Березнівщині. У бібліотеці лісотехнічного коледжу відбулася презентація цієї книги. Модератор зустрічі - бібліотекар центральної районної бібліотеки Людмила Яковишина, представила присутнім автора віршованої збірки, який відкрив для себе талант жити для інших. Автор читав свої вірші, а також відповідав на запитання присутніх.
21.10.2019
Вишивання-захоплююче заняття, під час якого розвивається естетичний смак, виховується працелюбність, творче ставлення до праці. У бібліотеці-філії гімназії смт.Соснове відбулась презентація робіт майстрині вишивальниці Наталії Хоменюк. У цей день також до бібліотеки завітали першокласники на бібліоекскурс та взяли участь у вікторині "Сторінками улюблених книжок".
16.10.2019
На юнацькому абонементі Березнівської районної бібліотеки відбулось чергове засідання клубу "Твій погляд" "Запорозька Січ: її закони та звичаї", присвячене Дню українського козацтва. Діти з цікавістю слухали розповіді про життя козаків на Січі, про надзвичайні здібності козаків характерників та таємниці бойового гопака. Під час заходу діяла інформаційна викладка літератури "Мудрість козацької доби".
15.10.2019
В інтернет-центрі Березнівської центральної районної бібліотеки людей похилого віку навчають працювати з комп'ютером. Люди літнього віку опановують основи роботи на комп'ютері і зможуть у подальшому вільно працювати з текстовими документами, спілкуватися з родичами та друзями, дізнаватися новини та корисну інформацію з Інтернету, переглядати фільми, оплачувати комунальні послуги через інтернет.
11.10.2019
На базі інтернет-центру Березнівської районної бібліотеки стартував цикл профорієнтаційних вебінарів для учнів шкіл району "Профорієнтація-2019". Корисними та цікавими цього разу були теми: "Атлас професій майбутнього" та "Мобільний додаток СЗ з вибору професії".
10.10.2019
До Дня українського козацтва та Дня захисника України Соснівська міська бібліотека провела конкурс "Козак року". Юні козаки та козачки завзято змагались у силі та спритності та проявили неабиякі здібності та вміння.
09.10.2019
Бібліотека - це простір, де можна провести час з комфортом, читаючи книжку, і не тільки. Так, читачі Прислуцької бібліотеки створили "Релакс з книгою!". Адже що може бути краще, ніж цікава книга.
08.10.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася чергова зустріч у форматі "Духовного ранку", ініційована Березнівською районною державною адміністрацією. Розпочалася зустріч із вітального слова в.о. голови Березнівської РДА Олега Піщанського. Він зазначив, що даний захід передбачає відкрите спілкування довкола Біблійних та актуальних соціальних тем. Такі зустрічі вже стали традиційним і проводиться щодругого вівторка місяця. Цього разу представники релігійних організацій, громадськість роздумували над тим, котра заповідь в Законі найбільша. Читаючи Священне Писання, всі разом активно обговорювали головну тему та шукали відповідь на питання. Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі зазначили, що коли любитимемо Бога та свого ближнього, то виконаємо Закон.
04.10.2019
В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги "Поліські перлини. Українські народні пісні села Михалин Березнівського району Рівненської області (1965 - 1968рр.)", відомого українського вченого-фольклориста Йосипа Федаса. У презентованому виданні представлено текстові зразки народних пісень, які розподілено на групи. Збірка побачила світ завдяки наполегливості друга і брата Й.Крука. Зі спогадами про життєвий і творчий шлях Й.Федаса розповіли давній знайомий, близький друг Б.Боровець та племінниця О.Логощук. Презентацію відвідали багато гостей, зокрема вчителі, викладачі та представники місцевої влади. Перлиною презентації став виступ односельців Йосипа Федаса, які прибули із села Михалин. Учасники у народній манері виконали кілька пісень зі свого репертуару.

03.10.2019
До бібліотеки Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей з професійним навчанням" завітали першокласники на бібліоекскурс "Мандрівка книжковим містом". Діти ознайомились з бібліотекою, подивились книжкові виставки, демонстрували свої знання, відповідаючи на питання вікторини "Чи знаєте ви казки?".
02.10.2019
Прислуцька бібліотека долучилася до проведення "Всеукраїнського уроку доброти". З учнями 5-6 класів бібліотекар організувала урок присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Учасники заходу ознайомилися з виставкою літератури "Хай світом править доброта", переглянули цікаві мультфільми про тварин та розповідали цікаві історії про своїх домашніх улюбленців.
01.10.2019
З метою підтримки та стимулювання дитячого читання, прищеплення любові до книги в бібліотеці с.Бистричі проведено урок "Все про книгу", а також юні читачі взяли участь в інтелектуальній грі "Граючись читаємо".
30.09.2019
30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек працівники Березнівської районної бібліотеки приєднались до акції "Бібліотеки повні людей" та провели День відкритих дверей. Протягом дня в усіх відділах бібліотеки діяла "Бібліотечна приймальня", цікаві книжкові виставки, інсталяції та фотозона. Бібліотекарі провели екскурсійні мандрівки бібліотечним фондом "А у нас - все для вас" та лаунж-вечірку "Місце зустрічі - бібліотека".
30.09.2019
В Друхівській бібліотеці-філії відбувся День відкритих дверей "Відкриваємо світ бібліотеки". Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, картотеками. Потім пригадували прислів'я та приказки про книгу, загадували загадки, грали в літературні вікторини та переглянули відео "Як створювалась книга".
26.09.2019
На юнацькому абонементі та інтернет -центрі Березнівської районної бібліотеки відбулась важлива розмова на тему "Булінг - зло, що не має права на існування". На бесіду до бібліотеки прийшли учасники клубу "Твій погляд", старшокласники НВК "Березнівський професійний ліцей" та в онлайн режимі приєдналися старшокласники с.Малинськ та с.Балашівка. Розмову з підлітками розпочав головний спеціаліст бюро Березнівської правової допомоги Василь Тимощук, а продовжили спеціалісти Районного центру у справах сім'ї, дітей та молоді Зайко Олена та Ціпан Галина. Учням роздали інформаційні буклети, в яких міститься інформація про булінг і його види, та шляхи вирішення цієї проблеми. Також в буклеті розміщено контакти, куди можна буде звернутись за консультацією.
18.09.2019
До Міжнародного дня миру завідуюча бібліотекою-філією спільно з педколективом опорного закладу Соснівський НВК "Гімназія ЗОШ-І ступеня" провели флешмоб "Ми за мир" та виготовили плакат.
12.09.2019
У Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася чергова нарада бібліотечних працівників системи. В її ході було обговорено ряд питань виробничого характеру: послуги та матеріально-технічне забезпечення бібліотек, пожежна безпека, атестація бібліотечних працівників, конкурс "Краща книга Рівненщини та інші.
10.09.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбувся Духовний сніданок, ініційований Березнівською районною державною адміністрацією. Вже традиційно у заході взяли участь представники релігійних організацій, керівництво району, окремі сільські голови, вчителі християнської етики, громадськість. На Духовному ранку присутні читали притчі з Нового заповіту, в яких говориться про Небесне Царство, розмірковували над важливістю Слова Божого в житті кожної людини. Присутні були одностайними у тому, що спосіб мислення людини має базуватися на християнських цінностях, адже в подальшому воно формує людське життя.
09.09.2019
З нагоди 125-ї річниці з дня народження українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, Олександра Петровича Довженка в Грушівській публічно-шкільній бібліотеці проведено книжковий лабіринт "Я все життя збираю людські долі", а бібліотеці с.Друхів оформлена виставка "Олександр Довженко видатний культурний діяч ХХ століття".
06.09.2019
В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги Алли Куц "Життя, політика та влада". Книга-сповідь насичена деталями, іменами людей, подієвими фактами не тільки поліського містечка Березне, а й усієї нашої Вітчизни. На зустрічі були присутні студентська молодь, друзі, колеги, родина.

05.09.2019
В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулося засідання "круглого столу" з нагоди 30-ї річниці створення громадсько-політичної організації "Народний Рух України за перебудову". Участь у заході взяли активісти Народного Руху України за перебудову, голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин, учнівська молодь, представники громадськості. На початку присутні переглянули тематичний відеоролик та книжкову виставку "За волю України". Учасники тих подій поділилися своїми спогадами про зародження Руху у Березнівському районі і закликали молоде покоління зберігати та активно відстоювати національні цінності українського народу. Насамкінець відбулося покладання квітів до пам'ятної дошки В'ячеславу Чорноволу, пам'ятників та пам'ятних знаків борцям за свободу і незалежність України.
04.09.2019
Щороку стало традицією у центральній районній дитячій бібліотеці зустрічати постійних читайликів. Учні 2 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею разом з вихователями завітали до бібліотеки. Юні читачі активно прийняли участь у вікторині "Впізнай з якої казки?", грали у розвивальні ігри, складали пазли, розфарбовували, було весело і гамірно.
03.09.2019
З метою прищеплення любові до книги, поглиблення знань дітей про казку, виховання інтересу до усної творчості користувачі Голубнівської ПШБ взяли участь у літературній грі "Відгадай героя" на знання дитячої літератури.
03.09.2019
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці підбито підсумки щорічного конкурсу "Найкращий читач літа - 2019".

Перемогу здобули:

Молодша вікова категорія: І - місце Наумчук Валерія - учениця 3-В класу Березнівський НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ";
ІІ - місце Бернацька Анастасія - учениця 4-В класу Березнівський НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ";
ІІІ - місце Бойчура Богдана - учениця 3-В класу Березнівський НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ".

Старша вікова категорія:
І - місце - Максімцева Кароліна - учениця 8-В класу Березнівської гімназії ім. Буховича;
ІІ - місце - Свиридюк Софія - учениця 7-В класу Березнівської гімназії ім. Буховича;
ІІІ - місце - Тарасюк Дарина - учениця 7-А класу Березнівської гімназії ім. Буховича.

Переможці були нагороджені грамотами та сувенірами.

27.08.2019
Бібліотечні працівники Березнівської центральної районної бібліотеки взяли участь у районній серпневій педагогічній студії учителів української мови та літератури. Ознайомили педагогів з ресурсами "Освітній навігатор", новими надходженнями та послугами бібліотек.
25.08.2019
До святкування 311-ї річниці селища Соснове міська бібліотека підготувала фотовиставку "Гордість Соснівщини".
24.08.2019
З нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України працівниками Березнівської центральної районної та дитячої бібліотек проведено розважальну програму "Ігри патріотів - 2019", де юна молодь взяла участь у різних конкурсах, вікторинах.

22.08.2019
В рамках святкування Дня Прапорa та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання молоді на юнацькому абонементі та інтернет-центрі Березнівської ЦРБ діє книжкова виставка-інсталяція "Державний прапор України - святиня нашого народу". Також для читачів було проведено годину українознавства "Державний прапор - символ незалежності України", а протягом тижня демонструвались фільми "Незалежність: крок - за кроком".
21.08.2019
В рамках проекту "Оптиміст срібного віку" в Соснівській міській бібліотеці відбулась зустріч з працівником територіального центру соціального обслуговування - Андрощук Людмилою Володимирівною, під час якої фахівець надала консультації з питань призначення та оформлення житлових субсидій, розповіла про перелік соціальних послуг та структуру територіального центру , а також відповіла на запитання, які цікавили присутніх.
16.08.2019
В рамках проекту "Оптиміст срібного віку" Соснівська бібліотека запросила любителів інтелектуальної гри на шашковий турнір, приурочений Дню Незалежності України. Перед початком турніру суддя Рудик Адам Іванович ознайомив учасників з правилами гри. Змагання пройшло в дружній та по-спортивному напруженій атмосфері.
13.08.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбувся Духовний сніданок, ініційований Березнівською районною державною адміністрацією. У заході взяли участь представники влади, релігійних організацій, молодь та громадськість. Голова райдержадміністрації Віталій Люшин привітав учасників Духовного ранку та подякував присутнім за їх участь в таких зустрічах, які вже стали для Березнівщини традиційними. Читаючи Священне Писання, всі разом роздумували про важливість бути щедрим до інших та виконання постанов Божих. Священослужителі акцентували увагу на тому, що Біблія навчає п'яти видам матеріального служіння та розповіли про кожен вид служіння згідно зі Словом Божим. Закінчився захід дитячим прославлення Бога у віршах та спільною молитвою за Україну.
08.08.2019
В рамках проекту "Оптиміст срібного віку" в Соснівській міській бібліотеці відбулась зустріч з начальником Березнівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Бондаренком Русланом Володимировичем, який надав присутнім консультації та роз'яснення з особистих питань щодо пенсійного забезпечення та розповів про зміни в пенсійному законодавстві.
07.08.2019
До 200-річчя від дня народження видатного українського письменника, фольклориста, етнографа, перекладача і громадського діяча Пантелеймона Куліша на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ діє книжкова виставка-персоналія "Не забудеш мене поки віку твого, моя нене Україно". Протягом дня для користувачів бібліотеки в інтернет-центрі демонструвалися фільми: "Пантелеймон Куліш. Українська література в іменах", "Невгамовний Пантелеймон. Гра долі", ч 1,ч 2 та фільм за романом П.Куліша "Чорна Рада". В Соснівській міській бібліотеці проведено літературний портрет "Полум'яний герой України".
30.07.2019
З нагоди Міжнародного дня дружби на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ відбулася година спілкування "Бібліотека - місце зустрічі друзів". Бібліотекар запросила своїх постійних відвідувачів, які вже давно стали один для одного добрими друзями, розповіла що таке дружба, що головне в ній, як вона цінувалася в різні епохи, а також присутні переглянули фільм "Пелікан".
24.07.2019
2019 рік оголошено роком Китаю в Україні. Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів. В інтернет-центрі Березнівської ЦРБ відбулась відео-екскурсія "Культура та звичаї Китаю", де присутні пізнали найцікавіші факти про країну та переглянули виставку-інсталяцію "Завітай до Піднебесної".
17.07.2019
"Малюю світ своїми кольорами" під такою назвою в Березнівській районній дитячій бібліотеці відкрито виставку творчих робіт дітей з особливими потребами. Усіх, хто бажає побачити ці дивовижні роботи,запрошуємо до бібліотеки.
15.07.2019
В рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва України" та за сприяння громадської організації "Молодіжна Альтернатива" в Березнівській районній дитячій бібліотеці відкрито куточок Європейського Союзу "ЄС на книжковій полиці", який допомагає користувачам розширити свої знання про країни Європи, Європейський Союз, його історію та сучасність, європейські цінності, принципи та можливості, які надає ЄС українцям.
14.07.2019
В рамках проекту "Оптиміст срібного віку" Соснівська бібліотека провела шаховий турнір "Інтелектуальна Соснівщина". Перше місце здобув селищний голова Кот Микола Володимирович. Переможці турніру нагороджені грамотами та подарунками.
11.07.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбувся Духовний сніданок, ініційований Березнівською районною державною адміністрацією. У зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Люшин, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступниця голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, представники релігійних громад, працівники бібліотечних установ, громадськість. Учасники заходу говорили про Нагірну проповідь Ісуса Христа як основу морального кодексу християнина.
09.07.2019
Ще одна група користувачів пенсійного віку закінчила безкоштовний курс комп'ютерної грамотності на базі Інтернет-центру Березнівської ЦРБ. Всі учасники навчання отримали сертифікати про успішне проходження курсів. Дякуємо всім за наполегливість та дружню атмосферу, адже такі курси були і залишаються додатковим майданчиком для спілкування.
02.07.2019
Подарунків багато не буває - особливо коли це стосується книг! Прислуцька бібліотека висловлює щирі слова подяки Вікторії Сіміч за книги, отримані в дарунок. Тож, бібліотека запрошує всіх бажаючих до перегляду новинок.
01.07.2019
В рамках проекту "Оптиміст срібного віку" Соснівська міська бібліотека організувала зустріч з місцевими майстринями "Вишивана моя Україно". Солодкий стіл, музичні вітання від підростаючого покоління, цікаві та захоплюючі розповіді майстринь про своє неперевершене мистецтво не залишили байдужими гостей заходу. Керівник гуртка народної вишивки при Соснівському будинку дитячої та юнацької творчості Інна Сиротюк презентувала вироби юних соснівчан. Лідія Миколаївна Фоміна провела з маленькими майстринями майстер-клас своєї вишуканої творчості.
27.06.2019
День Конституції України - це державне свято, історична вага якого складається в утвердженні незалежності нашої країни й побудові демократичної, соціальної й правової держави. Соснівська бібліотека-філія для дорослих запрошує відвідувачів ознайомитись із виставкою-інсталяцією "Конституція - оберіг нашої держави".
25.06.2019
В Соснівській міській бібліотеці стартував проект "Оптиміст срібного віку", підтриманий Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації. Цікавим та насиченим став перший урок з основ комп'ютерної грамотності для людей поважного віку, які з радістю скористались можливістю безкоштовно навчитись користуватись комп'ютером та оволодіти базовими знаннями.
21.06.2019
Літо - найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок, але чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива - у книг канікул не буває! Грушівська бібліотека заохочує дітей до читання влітку, адже це цікаво, весело та корисно. Тому бібліотека запрошує прийняти участь у бібліотечній фото-сесії "Літо з книгою".
19.06.2019
На базі інтернет-центру районної бібліотеки пройшов районний семінар бібліотечних працівників "Сучасна бібліотека: традиції та інновації", який відкрила директор закладу Л.А.Гарбар. Під час семінару розглядалися важливі питання пріоритетів та перспектив розвитку бібліотек, якісного інформування громади різними формами роботи та співпраці бібліотек. Колеги також ділилися своїми ідеями, надбаннями, методами та формами роботи, планами і засобами їх втілення. Директор підвела підсумки семінару, відбувся обмін враженнями від зустрічі, були прийняті зауваження та побажання.

14.06.2019
Бібліотечне літо подарувало вихованцям економіко-гуманітарного ліцею цікаві зустрічі, незабутні враження, незвичайні події, надзвичайні пригоди, нових друзів та найцікавіші книжки під час акції "Літо по бібліотечному", яку організували працівники районної бібліотеки. Тут проходили різноманітні ігри, конкурси, зустрічі, незвичайні читання.
13.06.2019
Найкращий подарунок для бібліотеки - це звичайно ж книги. Завідуюча та користувачі Прислуцької бібліотеки з радістю прийняли чудовий подарунок від Аніти Вінкльмеєр, Лариси Гончаренко та Вікторії Сіміч та дякують за такі цікаві книги.
12.06.2019
Увага! Літні канікули в Прислуцькій бібліотеці. У цей період завжди хочеться чогось цікавого, казкового, пригодницького, а де ж це все знайти - звісно що в бібліотеці. В книгах: фантастика і любов, романи та історія, казки та пригоди... Не знаєте чим зайняти себе влітку, заходьте до бібліотеки, де ви для себе знайдете вірних друзів і помічників.
11.06.2019
Чим чудова дитяча творчість так це тим, що її об'єктом може стати абсолютно будь-який предмет. Дивовижно красиву картину можна створити власними руками з простого паперу. Трішки фантазії та терпіння у руках дітей розквітають вікна. Ось такими витинанками на вікнах зустрічала літо Соснівська дитяча бібліотека.
07.06.2019
Книги - безцінне надбання людства. Нещодавно Райська Міра передала в дар районній бібліотеці понад 200 улюблених своїх книг, які стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду. Колектив бібліотеки та читачі надзвичайно вдячні за подарунок!
04.06.2019
День народження - найбільше свято для кожної людини. Публічно-шкільна бібліотека с. Кам'янка започаткувала нову добру традицію-відзначати свій день народження в бібліотеці. На родинне свято "День народження в бібліотеці" були запрошені постійні читачі-діти, які народилися весною. Присутні побували на екскурсії "Дім, який відкриє світ". На свято завітали веселі клоуни ,які провели багато незвичайних конкурсів ,захоплюючих ігор та розваг а також побували в гостях "Весна", "Червона шапочка", "Дюймовочка", "Попелюшка",та кухарі зі смачними тортами,солодощами та чарівною скринькою. Діти співали танцювали та веселились.
02.06.2019
Світле свято Дня захисту дітей Соснівська міська бібліотека розпочала відкриттям зони спортивного інтелекту. На шашковий турнір зібралось чимало любителів цієї прекрасної і загадкової гри. В запеклих баталіях третє місце відвоював Іванина Дмитро, друге місце з честю виборола Власюк Софія, а заслужене перше місце здобув Стасюк Тарас. Переможці турніру були нагороджені грамотами та подарунками, а всі учасники гри отримали солодкі гостинці.
30.05.2019
"Хай буде щасливим дитинство моє!".
Уже традиційно в районній бібліотеці відзначається Міжнародний день захисту дітей. Прекрасне свято радості та надії провели з піснями, танцями, конкурсами та подарунками.
28.05.2019
Свято "Дитинство щасливе, веселе, цікаве - завтрашній день держави" відбулося в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці. Герої улюблених казок запросили присутніх до казкової подорожі. Діти із задоволенням подивились лялькову виставу "Як Змій Горинич втратив апетит" та взяли участь у розважальному конкурсі "Застрибування у Чарівну кімнату".
28.05.2019
У центральній районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч із майстром Березнівського вищого професійного училища перукарем-модельєром Радченко Ольгою Олександрівною та її найкращими учнями. Вона розповіла про те, як це бути перукарем: особливості, вимоги, переваги та недоліки професії. Вихованці, в свою чергу, коментували своє життя в навчальному закладі, ділилися навичками отриманими за короткий термін навчання. На згадку про зустріч з майстром майбутні спеціалісти зробили усім бажаючим біотату хною.
27.05.2019
Літо - це канікули, а канікули - це класні пригоди, розваги, ігри, а ще - подорожі, нові знайомства та несподівані зустрічі. Соснівська міська бібліотека організовує бібліотечні вікенди "Літо з книгою". Діти дізнаються цікаві факти з книг, беруть участь у вікторинах, відгадують загадки.
24.05.2019
Вихід в світ нової книги та поява її в бібліотеці це завжди подія. В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги Віктора Куца "Шануймося!". За своїм змістом ця книга - щоденник родини, родовідна пам'ятка, історія власної родини автора. Презентація відбулася у присутності автора, а також гостей, родини, друзів. Віктор Іванович змістовно і цікаво ознайомив усіх запрошених зі змістом своєї нової книги.
23.05.2019
На базі інтернет-центру районної бібліотеки відбулось навчання бібліотекарів, яке провів заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Павлюк Микола Григорович. На практичних заняттях бібліотекарі ознайомились із онлайн сервісами Міністерства юстиції України, які дозволяють отримати документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line, отримати юридичні послуги без контакту з представниками влади. Увагу було приділено також інформаційним буклетам правової допомоги. В процесі навчання у присутніх виникало багато практичних запитань, на які Микола Григорович давав вичерпні відповіді.
22.05.2019
Громада с.Бистричі відзначала "День села". Жителі відзначили святкову дату запальним концертом, виставкою народної творчості "Творіння рук і душі серця", підготовленої бібліотечними працівниками. Цінними подарунками нагородили переможців конкурсів: "Кращий квітник", "Двір зразкового порядку", "Активний депутат сільської ради", "Кращі спортсмени села", "Найкращий господар села", "Найменший житель села", "Найстаріший житель села", "Сімейна пара яка найдовше живе у шлюбі". Також було нагороджено матір солдата-добровольця, який вдруге перебуває в зоні АТО. Для всіх цих людей лунали слова подяки, привітання та музичні номери.
21.05.2019
Підбито підсумки ХХII обласного фестивалю власної дитячої поезії "Провесінь - 2019", в якому взяли участь біля 100 учасників із семи районів області.

Перемогу в декламаційному турі здобули:

Молодша вікова категорія:
І місце - Овдійчук Олександр - учень 2 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ст.";
ІІ місце - Гарбар Владислав - учень 3 класу Яблунівської філії опорного закладу Кам'янський ліцей;
ІІ місце - Левко Маргарита - учениця 3 класу Яблунівської філії опорного закладу Кам'янський ліцей;
ІІІ місце - Лісовська Мирослава - учениця 4 класу Березнівської загальноосвітньої І -ІІІ ступенів школи № 2;
ІІІ місце - Борійчук Софія - учениця 3 класу Яблунівської філії опорного закладу Кам'янський ліцей.

Середня вікова категорія:
І місце - Юрчик Марина - учениця 7 класу Курганської філії опорного закладу Кам'янський ліцей;
ІІ місце - Токарчук Любомир - учень 5 класу опорного закладу Кам'янський ліцей;
ІІ місце - Семенович Іванна - учениця 5 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням";
ІІІ місце - Хильчук Світлана - учениця 7 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням";
ІІІ місце - Іллюк Валерія - учениця 7 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням".

Старша вікова категорія:
І місце - Григор'єва Діана - учениця 9 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ст.";
ІІ місце - Челик Іванна - учениця 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням";
ІІІ місце - Старухіна Наталія - учениця 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням".

У заочному турі перемогу здобули:


Молодша вікова категорія:
ІІ місце - Федас Дмитро - учень 4 класу філії Михалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - Радчук Захар - учень 4 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанського району.

Середня вікова категорія:
І місце - Жильчук Дар'я - учениця 6 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
І місце - Рачок Максим - учень 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ІІ місце - Бондар Настя - учениця 5 класу Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
ІІ місце - Чміль Іван - учень 8 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням";
ІІІ місце - Рогаль Анна - учениця 7 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. Дубенського району;
ІІІ місце - Товтин Владиславa - учениця 8 класу Майківського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Гощанського району, Рівненської області;
ІІІ місце - Прокопчук Карина - учениця 6 класу опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Старша вікова категорія:
І місце - Будз Анастасія - учениця 10 класу Дубенського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія";
ІІ місце - Воробій Софія - учениця 9 класу філії Яцьковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
ІІ місце - Ковальчук Дар'я - учениця 9 класу філії Яцьковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - Романенко Ольга - учениця 9 класу Ставецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Костопільського району.


21.05.2019
Ще одна група користувачів пенсійного віку закінчила двомісячний безкоштовний курс комп'ютерної грамотності на базі Інтернет-центру Березнівської ЦРБ. Всі учасники отримали сертифікати про навчання.
19.05.2019
Бібіотекарі центральної районної бібліотеки допомагають випускникам району сформувати запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
17.05.2019
Українська вишивка - це неповторне диво, коли на одному полотні сплітається багато кольорів в один. Долучилися до святкування Дня вишиванки вчителі та учні Голубнівської ЗОШ, які всі є користувачами бібліотеки, провівши свято "А над святом українська вишивка цвіте". Під час свята відбулася презентація виставки вишивок Славинської Алли Миколаївни. Броннівська бібліотека організувала свято "Сорочку мати вишила мені" та виставку рушників учнів школи.
16.05.2019
Поринути у чарівний світ українського національного вбрання у День вишиванки змогли користувачі Друхівської публічно-шкільної бібліотеки біля виставки старовинних вишиванок "Мені сорочку мати вишивала". У бібліотеках сіл: Михалин, Прислучі створені виставки-експозиції "Узори нас об'єднали", де представлені українські вишиванки, а Грушівська та Князівська бібліотеки організували та провели флешмоб "Одягни вишиванку". А працівники Березнівської центральної та дитячої бібліотек у цей день вирішили не просто вбратися в національний одяг, але й підготували виставку "День вишиванки" де представили свої вишиті роботи.
15.05.2019
Приємною і теплою була зустріч у Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці з сучасними українськими письменниками України: Сергієм Пантюком, Юлією Баткиліною та Іриною Баковецькою-Рачковською. Присутні із задоволенням слухали ліричні мотиви поезії поетеси харків'янки Юлії Баткиліної. Сергій Пантюк презентував свою поезію на різні теми у формі гри, які зацікавили присутніх у залі. Місцева поетеса - голова Рівненської обласної спілки письменників Ірина Баковецька-Рачковська декламувала свої етно-вірші, які перепліталися пісне-співом. Кожен охочий зміг проявити власні таланти. На закінчення присутні в залі придбали книги з автографом.
13.05.2019
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулося стажування бібліотекаря ПШБ с.Вітковичі. В ході стажування розглядалися питання організації бібліотечного обслуговування, організації сучасного бібліотечного простору, впровадження інноваційних послуг, комплектування та обробки документів, а також ведення облікової документації.
08.05.2019
У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка - природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято - Свято Матері. В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу "Берегиня" "Мати - символ добра на землі". За святковим столом з чашкою чаю та солодощами присутні поспілкувалися та висловили свою повагу і шану матері-героїні пані Ларисі та побажали їй довгих років життя, здоров'я, наснаги.
08.05.2019
З метою вшанування світлої пам'яті героїв Другої світової війни, увічнення подвигів воїнів, які поклали своє життя за Перемогу, виховання у користувачів почуття патріотизму та національної свідомості в Соснівській міській бібліотеці організовано виставку- експозицію "Перегортає пам'ять сторінки" та проведено годину історичної пам'яті "Україна в полум'ї війни". У Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулася бесіда "Шануймо живих,пам'ятаймо загиблих". Користувачі інтернет-центру Березнівської ЦРБ переглянули документальну відеохроніку "Мужність і відвага крізь покоління" та ознайомились з виставкою документів "Пам'ятати, щоб жити 1941-1945", а Прислуцька ПШБ провела хвилину пам'яті "Пам'ятаємо, перемагаємо".
03.05.2019
Зустріч з новою книгою - це подія, а зустріч з автором - це справжнє свято у Березнівській районній дитячій бібліотеці! У затишному залі зібрались читайлики та шанувальники друкованого слова на зустріч-презентацію книги наймолодшої місцевої письменниці - Іринки Рачковської "Казки на шафі". Присутні переглянули уривки з казок "Казкова фея Еммі" та "Чарівна пасочка", взяли участь у грі "Художник", де мали змогу намалювати одну з героїнь казок. І це була фея Еммі!
02.05.2019
Ляльковий театр "Веселка" Друхівської публічно-шкільної бібліотеки користується великою популярністю серед маленьких читачів книгозбірні. Його діяльність допомагає дітям виявити свої здібності, вчить їх творчо мислити, реалізовувати свою фантазію, збагачуватися новими знаннями, залучатися до культурних та літературних цінностей. Першокласники із задоволенням переглянули лялькові вистави "Зустріч з казковими героями" та "Як звірята книгу лікували".
26.04.2019
Великдень - найбільше християнське свято. Напередодні свята в бібліотеках району пройшли заходи, в яких зверталася увага на мудрість, силу та пам'ять народу - духовні скарби, відтворені нашим народом протягом віків. У Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулося Великоднє дійство "Христос Воскрес! Радійте всі". На юнацькому абонементі ЦРБ та Соснівській міській бібліотеці експонуються пасхальні виставки "Світле свято Великодня", "Барви Великодня". Конкурс великодніх інсталяцій "Великодня радість Землю обіймає" організовано Малинською ПШБ.
23.04.2019
Наближається одне з найвеличніших і найрадісніших християнських свят - Воскресіння Христове. Читачі-діти долучилися до створення святкового настрою у Прислуцькій книгозбірні. Проводився майстер клас по виготовленню писанок, а також присутні розмальовували, вирізали, клеїли та прикрашали своїми витворами вікно бібліотеки та виставку "Котилася писанка".
22.04.2019
З метою популяризації книги та заохочення дітей різного віку до читання в Голубнівській бібліотеці відбулося свято "ЧИТАЙ! ДИВУЙСЯ! ПІЗНАВАЙ!". Цікаво були проведені літературно-казкова вікторина "Чи знаєте ви казки та їх героїв" та День малюнків-ілюстрацій "У СВІТІ КАЗКИ ЧАРІВНОЇ".
19.04.2019
Користувачка Городищенської бібліотеки Кравчук Анастасія перемогла у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2019", здобувши звання "Суперчитач Березнівського району" та взяла участь у ІІІ обласному турі, отримавши сертифікат про участь у конкурсі і подарунок від Рівненської обласної бібліотеки для дітей та управління культури і туризму ОДА.
18.04.2019
Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Саме про книгу йшла мова під час екскурсії в учнів 2 класу до Броннівської ПШБ. Цікавим доповненням екскурсії став захоплюючий аукціон загадок. Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась. Відтепер зустрічі стануть традиційними.
18.04.2019
Березнівська ЦРБ була учасником вебінару "Творчі ініціативи бібліотек на підтримку читання серед молоді", організованого Рівненською обласною бібліотекою для молоді. Бібліотекар юнацького абонементу ЦРБ Наталія Ілліна представила досвід "Сучасні підходи до організації бібліотечного обслуговування молоді". Під час професійного діалогу учасники познайомилися з сучасними тенденціями читання, новими формами та методами популяризації літератури в молодіжному середовищі.

16.04.2019
На книжкові іменини "Читай! Дивуйся! Пізнавай!" до Голубнівської книгозбірні завітали учні 1 класу, яких було посвячено в читачі. Діти відгадували загадки, приймали участь у конкурсах. Першокласники отримали "Посвідчення юного читача" та пам'ятку "Чому потрібно берегти книгу", дали урочисту обіцянку бути активними читачами бібліотеки.
15.04.2019
Здоров'я - одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя юні користувачі Соснівської міської бібліотеки виготовили плакат "Ми за здоровий спосіб життя".
12.04.2019
"Пекло на землі" - під такою назвою до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів на базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ для дітей старших класів Березнівського ЕГЛ було проведено годину-пам'яті "Табори смерті: історії тих, хто вижив" та оформлено тематичну виставку.
10.04.2019
З метою пропаганди здорового способу життя,негативного ставлення до вживання наркотиків, алкоголю, тютюнопаління та з нагоди Всесвітнього дня здоров'я Березнівська центральна районна бібліотека запросила молодь та підлітків до відвертої розмови з лікарем-наркологом Зубик Т.А. До онлайн-бесіди "Геть шкідливі звички! Ми - здорове покоління!" під'єдналися користувачі бібліотек сіл: Прислучі, Малушка.
09.04.2019
Юні читачі завітали до Малинської та Прислуцької бібліотек на пізнавальну екскурсію по музейних експозиціях. Бібліотекарі розповідали про цікаві старовинні речі , діти захоплено слухали, давали відповідь на запитання, роздивлялися та фотографувалися на фоні експонатів. Присутні отримали позитивні враження від перегляду предметів вжитку, ним було цікаво побачити колишні речі, які використовувалися в господарствах наших пращурів.
08.04.2019
В публічно-шкільній бібліотеці с. Орлівка відбулося свято "Книга мудрий друг". Присутні переглянули повчальну історію про книгу "Галинчина пригода". В ході заходу діти читали вірші,співали пісні про книгу. На закінчення свята учні 1-х класів прийняли урочисту обіцянку читача, королева Книги подарувала кожному посвідчення читача і правила поводження з книгою.
05.04.2019
Протягом тижня юні читачі Друхівської бібліотеки мали гарну нагоду залучитися до конкурсів, вікторин, майстер-класів тощо. Зацікавлення викликали новинки - веселі, мудрі, повчальні книги з виставок: "Книг веселі сторінки", "Ювілейна планета", "Запрошуємо на гостини до казкової країни", які несуть знання, активізують пам'ять, розвивають інтерес до читання. Тож нехай книга, велика чи зовсім маленька, збагатить внутрішній світ кожної дитини, доторкнувшись до її душі і серця.
04.04.2019
"Терен колючий у рідній стороні вирубую трудящою рукою" - під такою назвою у Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся літературний вечір вшанування відомого історика, фольклориста, етнографа та перекладача Пантелеймона Куліша. Присутні переглянули буктрейлер "Чорна рада" та книжкову виставку, ознайомились із життєвим та творчим шляхом українського письменника . На заході звучали українські народні пісні та вірші автора.
04.04.2019
В бібліотеці триває місячник профорієнтації. Спільно з районним центром зайнятості на базі Інтернет-центру та Соснівської бібліотеки-філії проведено вебінар "Профорієнтація-2019" для старшокласників сіл Вілля, Адамівка, смт. Соснове, які навчаються в опорному закладі Соснівський НВК "Гімназія- ЗОШ I ступеня".
02.04.2019
Книга - одне з найбільших чудес, створених людиною. З того часу, як люди навчилися писати, всі свої знання вони довірили книгам. Саме книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. З нагоди Міжнародного дня дитячої книги та Дня народження Г. К. Андерсена в Березнівській дитячій бібліотеці проведений літературний балаганчик "У казковому світі Г. К. Андерсена". Юні читачі з великим задоволенням слухали розповідь бібліотекаря молодшого абонементу М. Рябчук про історію створення книги, про винахід паперу, про життя і творчий шлях великого казкаря і цікаві факти із життя данського письменника. В ході заходу діти ознайомилися з уривками найвідоміших казок "Дюймовочка", "Снігова королева", "Принцеса на горошині" та книжковою виставкою-калейдоскопом "Чарівний світ Андерсена".
30.03.2019
Користувачі Березнівської районної дитячої бібліотеки долучились до благодійної екологічної акції. Обрали усім відоме місце відпочинку біля р.Случ (р-н нижнього складу). Сміттєві мішки наповнювались з космічною швидкістю. Сезон відпочинку розпочинається, тому робіть маленькі добрі справи для захисту природи. Адже важливіше бути разом і працювати над доброю справою!
28.03.2019
На базі інтернет-центру та бібліотеки-філії с. Моквин спільно з Березнівським районним центром зайнятості для старшокласників району проведено вебінар "Профорієнтація - 2019".
28.03.2019
Для людей похилого віку та осіб пільгових категорій на базі Інтернет-центру Березнівської ЦРБ розпочато безкоштовні курси з основ комп'ютерної грамотності та пошуку інформації в мережі Інтернет.
25.03.2019
Земля - наш дім, наша мати і ми нерозривно з нею пов'язані: як ми до неї ставимось - так і вона до нас. Соснівська міська бібліотека провела акцію "Сортуй сміття - збережи довкілля", приурочену до Всесвітнього дня Землі, мета якої навчити та заохотити дітей змалку правильно сортувати та утилізувати сміття.
22.03.2019
У Березнівській гімназії проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання. В ході тижня у книгозбірні було проведено ряд заходів: виставка-реклама "Я прочитав - і ти прочитай", бібліотечне заняття "Безпечний Інтернет для дітей і підлітків", перегляд буктрейлеру "Митькозавр із Юрківки", конкурс "Цікавинки з літературної торбинки"; бебі-шоу "Книга - найцінніший скарб" та Свято Книги для першокласників. Кращим читачам бібліотеки були вручені подяки.
22.03.2019
У Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація нової книги "Пластилін" Ірини Баковецької-Рачковської - голови Рівненської обласної спілки письменників, громадської діячки, поетеси, журналістки, краєзнавця, композиторки, етно-рок виконавиці. Авторка своєрідною манерою представлення свого нового твору, відразу полонила слухачів, які в цілковитій тиші знайомилися з головним героєм роману - журналістом на прізвисько Кекс, який розслідує вбивство одинадцятьох своїх колег, поринає у глибини своєї душі та в'язне в пластмасовій масі людської буденності. Письменниця декламувала свої авторські етно-вірші, які багато хто із присутніх почули вперше, та відповіла на запитання, які виникли до авторки.
21.03.2019
В читальному залі районної бібліотеки пройшов літературно-музичний вечір "Пісня буде поміж нас", присвячений 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка, українського поета та композитора, чиї пісні без перебільшення стали візитною карткою України. Протягом заходу читали вірші Івасюка та уривки із спогадів самого Володимира Михайловича і його друзів про нього. Присутні переглянули уривки документального фільму "Історія без цензури. В.Івасюк - оберіг української пісні" та виставку "Життя моє - обірвана струна". Ольга Кондратюк, вчитель економіко-гуманітарного ліцею, землячка В.Івасюка захоплено розповідала про радощі і труднощі життя композитора, про його невідомі сторінки біографії та творчості.
21.03.2019
Неймовірно насиченим був цьогорічний Всеукраїнський тиждень дитячого читання в Городищенській публічно-шкільній бібліотеці. Тиждень відкрила виставка-запрошення "Частуємо класною книжкою!" та виставка книг, придбаних завдяки акції "Подаруй книгу бібліотеці з власним автографом". Протягом Тижня до уваги дітей були: конкурс дитячих малюнків, інтернет-вікторина, конкурс книжкових закладок, бібліотечні уроки, а завершився - літературно-музичним ранком "Що буває, коли книга оживає", на якому присутні разом з героями дійшли висновку, що вчитись та читати книги - життєва необхідність.
20.03.2019
До Березнівської районної дитячої бібліотеки завітали постійні відвідувачі - учні 1 класу економіко-гуманітарного ліцею з вихователем Кондратюк Ольгою Василівною. Читайликам було підготовлено бібліотечний медіаурок "Розвивальний kids-майданчик", знайомство з сервісом Web 2.0 - LearningАpps та сайтом "Бібліоігротека" . На завершення заходу всі учасники ознайомились з періодичними виданнями, які отримує читальний зал дитячої бібліотеки та пограли в гру "Що Поштарик нам приніс?".
20.03.2019
Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек традиційне і довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Свято книги "Книга - твій друг на все життя" відбулося в бібліотеці с.Бистричі, до Прислуцької ПШБ завітали першачки з дитячого садка. Завідуюча провела бібліотечний урок "Шлях книги та її створення" та екскурсію по музею, розповідаючи про експонати і їх використання в побуті. У подарунок діти отримали закладку "Як берегти книгу".
19.03.2019
В рамках Тижня дитячого читання ПШБ с. Яринівка провела "День казки" в ДНЗ "Сонечко". Надзвичайно емоційно відбулася літературна вікторина "Мій улюблений герой казки", що дозволила дітям поринути у світ казки, а ще зустрітися з головною героїнею багатьох українських казок - Лисичкою-сестричкою. З учнями 6 та 7 класів цікаво пройшов бібліотечний квест "У пошуках бібліотечних скарбів".
18.03.2019
Соснівська міська бібліотека провела бесіду-застереження для молодших користувачів "Правила пожежної безпеки". Діти дізналися про причини виникнення пожеж, куди звертатись в разі виникнення пожежі та як запобігти пожежам.
15.03.2019
Свято книги "Її величність книга" відбулося в бібліотеці Березнівського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад". Діти прийняли участь у казковій вікторині "З якої казки", подивилися інсценівку про хлопчика Нечитайла та Грицька-Нечепуру, а також пригадали прислів'я та поради книги. На свято завітала Чарівниця, яка допомогла Книзі вибратися з темного царства.
14.03.2019
Стан підліткової злочинності завжди викликає занепокоєність, а негативна тенденція до росту рівня злочинності серед неповнолітніх обумовлює необхідність проведення відповідних заходів. "Твоє життя - твій вибір" - під такою назвою в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч в онлайн - режимі за участю представників органів державної системи з учнівською молоддю. Під час зустрічі обговорювались питання профілактики підліткової злочинності, пошуку нових та ефективних засобів щодо попередження правопорушень.
14.03.2019
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань в Березнівському районному краєзнавчому музеї відбулась зустріч представників добровольчих батальйонів з учнівською молоддю та громадськістю міста. Працівниками центральної районної бібліотеки підготовлена інформаційна викладка літератури "Український доброволець - взірець патріотизму".
10.03.2019
Масляна - стародавнє слов'янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Гуляння народу триває тиждень і завершується Прощеною неділею. На площі Соснового відзначили свято Масляної святковим концертом, частування млинцями, пирогами, варениками. Броннівська ПШБ провела народознавчу годину "Масляна, масляна, яка ти красна!".
07.03.2019
Ми знаємо і пам'ятаємо Тараса Григоровича Шевченка як видатного сина українського народу, поета, легендарного Кобзаря. У ПШБ с.Голубне пройшов поетичний флешмоб "Шевченкове слово не вмре, не загине!". В бібліотеках сіл: Бистричі, Малинськ, Грушівка оформлено книжкові виставки, які допоможуть користувачам глибше познайомитися із творчим доробком Великого Кобзаря та літературою про нього.
06.03.2019
Наближається прекрасне свято весни - 8 березня. У цей день кожній мамі особливо приємно буде отримати подарунок, зроблений руками своєї дитини, адже він таїть у собі тепло і особливу чарівність. Бібліотеки району щорічно долучаються до святкування Міжнародного жіночого дня різноманітними святковими культурно-інформаційними заходами. В Соснівській дитячій бібліотеці, ПШБ сіл: В.Поле, Князівка відбулися майстер-класи "Все, що зроблене руками, дороге для мами". Завідуюча бібліотекою с. Яринівка запросила членів клубу "За покликом душі" на годину суперечок "Щастя, реальність чи ілюзія?".
05.03.2019
Вже стало доброю традицією Соснівської міської бібліотеки кожної весни вшановувати пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. Невід'ємною його частиною є щорічний конкурс читців - декламаторів "Живуть, Кобзарю любий поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово". Перше місце виборола Рудик Оксана, друге - Друзюк Максим, третє - Капранчук Тетяна. Учасники були нагороджені грамотами та подарунками.
05.03.2019
У Прислуцькій ПШБ до 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка оформлено виставку "Шевченко вічний, як народ". Діти розповідали про життєву долю великого українського поета, читали його вірші, уривки з поем.
04.03.2019
Популяризація народних свят, обрядів та традицій завжди у полі зору Білківської бібліотеки. Ось і сьогодні книгозбірня долучилася до організації та проведення колоритного свята Масляна. Це веселе свято проведення зими, осяяне радісним чеканням близького тепла, весняного відновлення природи, а також нерозривно пов'язана традиція пекти млинці, які із-за кольору і форми ототожнюються народом з ласкавим сонечком.
28.02.2019
Березнівська районна дитяча бібліотека радісно, з оплесками зустріла юних читачів - першачків Березнівського економіко-гуманітарного ліцею на літературній вечірці "У книжковім дивосвіті виростають творчі діти". Щоб потрапити у казкове місто, читайликам слід було виконати цікаве завдання "застрибнути у чарівну кімнату", відгадати загадки, які озвучували казкові герої. Маленькі "чомусики" та "запитайлики" дізналися про походження слова бібліотека, про цікаві книжки, які є в нашій книгозбірні та як потрібно поводитись у бібліотеці. Діти активно долали різні перешкоди, щоб швидше переглянути лялькову виставу "Як звірята лікували книги", яка навчила дітей правильно поводитись з книгами і уважно їх читати.
27.02.2019
ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ ОНЛАЙН
На базі Березнівської районної бібліотеки лікар гінеколог Березнівської районної лікарні Єзерська Анна Віталіївна для дівчат-підлітків нашого району та користувачів соціальної мережі Facebook провела відео консультацію на тему "Відверта розмова про статеве виховання та репродуктивне здоров'я дівчини".
26.02.2019
У стінах Березнівської районної дитячої бібліотеки відбулася цікава зустріч з учнями 4 класів ЗОШ №2. Бібліотекар підготувала урок - екскурсію під назвою "Країна Читайликів", познайомила дітей з відділом молодшого абонементу; розкрила значення слова "бібліотека"; ознайомила з тематичними поличками, конкурсами та гуртками, які діють протягом року. Допитливі читачі отримали відповіді на багато пізнавальних питань, особливе захоплення діти отримали від лялькової вистави "Книга - твій друг! Будь книголюбом!", а зустріч із казковими героями створили особливу атмосферу у читальному залі.
25.02.2019
З нагоди дня народження видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча Лесі Українки в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася літературна година "Ні! Я жива! Я буду вічно жити. Я в серці маю те, що не вмирає". Ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної письменниці користувачі бібліотеки с.Прислучі змогли ознайомившись із літературою, яка розміщена на виставці-пам'ять "Хотіла б я піснею стати...".
21.02.2019
До Міжнародного дня рідної мови працівники центральної районної бібліотеки на базі Березнівської гімназії провели годину спілкування "Мова - дзеркало душі свого народу". На зустрічі звучали вірші про рідну мову, проведено екскурс по історії мови та літературний вектор "В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?", а також презентацію літератури на допомогу вивченню української мови.
21.02.2019
Кожному народові дорога його мова. "Рідна мова дорога людині, як саме життя" - говорить народна мудрість. До Міжнародного дня рідної мови в Броннівській бібліотеці для користувачів облаштовано книжкову виставку-фото-зону "ЧИТАЙ українською - ЧИТАЙ українське!" В Прислуцькій ПШБ оформлено виставку "Українська книга: Вчора, Сьогодні, Завтра." Бібліотека с. Голубне долучилася до святкування та провела літературно-мовознавчий брейн-ринг "Світ українського слова".
20.02.2019
"Небесна Сотня - то в серцях вогонь" - під такою назвою на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ пройшла патріотична година. Бібліотекарі розповіли підліткам про події на Майдані, читали поезію та познайомили присутніх з книгами про Революцію Гідності та героїв Небесної Сотні. Діти вшанували героїв покладанням квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та Герою України нашому земляку Івану Городнюку.
20.02.2019
До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеках Березнівщини пройшли різні заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.В Соснівській міській бібліотеці присутні ознайомились із виставкою - репортаж "Герої в наших серцях" та переглянули відеофільм-реквієм "Небесня Сотня у вирій полетіла…", годину мужності "Подвиг Небесної Сотні - приклад для нащадків" проведено в бібліотеці с.Прислучі, патріотична година "Вони пройшли крізь вогонь і зброю" відбулася в Малинській ПШБ, урочистий мітинг-реквієм пройшов у Бронному.
18.02.2019
В гості до бібліотеки с.Яринівка завітали вихованці дошкільного навчального закладу ясла-садок "Сонечко". Протягом екскурсії Таїса Володимирівна розповіла діткам про чудові можливості проведення вільного часу у бібліотеці, познайомила з чудовими казковими героями , правилами користування та поводження з книгою.
14.02.2019
Сьогодні в Міжнародний день дарування книг читачі бібліотек Бронне та Прислучі активно долучились до акції "Подаруй книгу бібліотеці". Працівники радо вітали своїх відвідувачів.
13.02.2019
День Святого Валентина - це свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки, залишивши після себе гарний настрій. Напередодні свята Соснівська міська бібліотека та ПШБ с.Прислучі підготували та провели для своїх користувачів майстер - класи "Солодка Валентинка". На молодшому абонементі Березнівської районної дитячої бібліотеки діє святкова виставка-колаж "Бібліофотозона".

12.02.2019
Напередодні дня Святого Валентина на юнацькому абонементі Березнівської районної бібліотеки відбувся майстер-клас "Валентинка для мами". До виготовлення листівки валентинки з сюрпризом долучилися учасники підліткового клубу "Колорит". Діти із задоволенням працювали, щоб у свято приємно здивувати своїх мам.
10.02.2019
З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Соснівська міська бібліотека для дорослих провела шаховий турнір.
01.02.2019
У Соснівській бібліотеці-філії для дорослих розпочалися навчання комп'ютерної грамотності для користувачів пенсійного віку. Учасники навчань до занять відносяться досить відповідально і серйозно та й завдання виконують вдумливо.
30.01.2019
Бібліографи та комплектатори центральної районної бібліотеки, були учасниками вебінару-наради "Організація централізованої та корпоративної обробки документів бібліотеками області" та отримали консультації від фахівців Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.
28.01.2019
На урок пам'яті "Трагедію Крут згадаємо знов" до юнацького абонементу Березнівської ЦРБ завітали учні економіко-гуманітарного ліцею. Бібліотекарі доступно та цікаво розповіли присутнім про бій під Крутами, наголосивши на тому, що 29 січня 1918 року - це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Діти переглянули відеофільм "Крути. З циклу Перемоги України".
25.01.2019
З нагоди відзначення 70-річчя від дня народження місцевого письменника Бориса Тимофійовича Боровця у Березнівській центральній районній бібліотеці відбувся ювілейний вечір "У срібнім сяйві прожитих років". Привітати ювіляра прийшли голова районної державної адміністрації В.Люшин, заступник голови РДА І.В.Жилінська, начальник відділу культури та туризму О.Дехтяр, друзі та колеги. На захід також були запрошені Є.Шморгун, П.Рачок, Н.Ярмолюк, О.Осейчук, Т.Марцинюк, Зоя та Богдан Дідичи. Окрасою заходу стали пісні у виконанні П.Поліщука, І.Нагорнюка, В.Козака, солістів районного будинку культури, вихованців економіко-гуманітарного ліцею. Увазі присутніх була представлена книжкова виставка "Б.Боровець: на своїй землі", підготовлена працівниками бібліотеки.

22.01.2019
«100-річчя Соборності України: значення, уроки для сьогодення» - під такою назвою в Березнівській центральній районій бібліотеці відбулося засідання «круглого столу» в режимі відеоконференції за участю керівництва району, вчителів історії, музейників, учнівської молоді, громадськості. Захід розпочався з Державного Гімну України. Присутні в залі мали змогу висловловити своє бачення щодо значення тих подій в історії України та в процесі творення її сьогодення. Долучилась до обговорення і громадськість сіл Балашівка, Моквин,Зірне,Бронне та селища Соснове у студіях місцевих бібліотек. На завершення заходу учасники вшанували пам’ять борців за свободу і незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника українського пророка Т.Г.Шевченка.

22.01.2019
З нагоди відзначення Дня Соборності України у бібліотеках Березнівщини проходили пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності. Користувачі Прислуцької ПШБ ознайомилися з тематичною виставою "На шляху до свободи та незалежності", в читальному залі Соснівської міської бібліотеки для дорослих представлено книжкову виставку-інсталяцію "Україна: від витоків до сьогодення", в бібліотеці с.Малинськ проведено перегляд літератури біля книжкової виставки "Соборна і єдина наша рідна Україна".
21.01.2019
В Голубнівській бібліотеці до 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки проведено годину державності "Співаєм славу тій події і тепер".
18.01.2019
Споконвіку у нашому народі існував гарний звичай: бажати один одному, господарям щастя, здоров'я і всяких статків у сім'ї і родині. Публічно-шкільна бібліотека с.Михалин спільно з школою провели фестиваль дитячої та юнацької творчості "Різдвяні віншування".
16.01.2019
Збереження і примноження славних традицій українського народу, відродження духовності, народних звичаїв і обрядів - одне із головних завдань бібліотеки. В Соснівській міській бібліотеці проведено годину народознавства "Зимові свята на Україні". На завершення всі разом поколядували і отримали солодкі гостинці.
15.01.2019
Новорічні та Різдвяні свята завжди асоціюються зі сміхом та веселощами. Мабуть, саме тому й хочеться дарувати радість, затишок і гарний настрій нашій малечі. Саме бібліотека має безпечне та комфортне місце де можна звернутися до книжок яскравих і новеньких. Так, нещодавно бібліотечний фонд молодшого абонементу Березнівської центральної дитячої бібліотеки поповнився новими та актуальними книгами. Протягом зимових канікул діє виставка-айстопер "В буксалон наш завітай, нову книгу прочитай", де юні читачі мають змогу прочитати книги, написані сучасними вітчизняними та зарубіжними письменниками, дізнатися про різні країни, відкрити для себе щось нове, пізнати добро і зло, поринути у фантастичні мрії.
14.01.2019
Різдво Христове - одне з найбільших християнських свят,коли можна роздумувати про народження Ісуса Христа і про те, яку роль Він відіграв у спасінні людства. На старшому абонементі Березнівської дитячої бібліотеки читачі ознайомилися з виставкою- експозицією "У Вифлиємі зірка засяяла".
11.01.2019
Завітайте до читального залу Березнівської районної бібліотеки, бо це чудова можливість познайомитися з традиціями зимових свят: Нового року, Різдва Христового, Василя, Водохреща. У нас ви зможете поповнити скарбничку традицій святкування цікавими ідеями і знайти щось нове. Книжкова виставка "Нехай благословить усіх Різдво" проілюструє, як святкують новорічно-різдвяні свята українці. Радує відвідувачів виставка творчих робіт К.Ровенець, жительки с.Зірне "Різдвяний передзвін".
10.01.2019
Бібліотеки Березнівської ЦСПШБ спрямовують свою діяльність на підтримку вимушено переселених осіб. Послуги для відповідної категорії користувачів надаються безкоштовно.
04.01.2019
Напередодні різдвяних свят у стінах Березнівської районної дитячої бібліотеки відбувся майстер-клас з виготовлення новорічної композиції з живих хвойних гілочок. Майстриня Ольга Іволга, яка вже кілька років виготовляє цю красу для європейських родин, ділилася секретами її створення. Юні майстри тішилися своєю екібаною і неодмінно планували, кому її подарують.