34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей
Часу не гаймо, книгу читаймо!


Щоб стати розумною людиною, достатньо прочитати 10 книг, але щоб знайти їх, вам знадобиться перечитати тисячі інших книг..Книги…Ще з дитинства поступово і непомітно входять вони в наше життя й залишаються з нами назавжди. Ще змалечку ми, затамувавши подих, переживаємо пригоди Колобка й лікаря Айболита, дізнаємося , що існує на світі добро і зло. Підрісши, ми разом з Ассоль чекаємо на прекрасного принца, вчимося мріяти й вірити, що мрії здійснюються. З Робінзоном Крузо ми мандруємо в далекі країни, з Асею чекаємо на своє перше кохання… І все своє життя ми не перестаємо дивуватися, що так багато в світі прекрасного й надзвичайного. Цілком природно, що про це ми дізнаємося з книг.

З давніх - давен учені, письменники, філософи відображали в книжках знання, досвід свого покоління, свої думки і зберігали все це для нащадків. Ми маємо всі підстави пишатися тим, що на зорі створення нашої держави - Київської Русі - особливої цінності надавали книгам. Князь Ярослав Мудрий уславився на весь світ тим, що заснував при славетній Київській Софії бібліотеку, де зібрав численний загін книжників - мудреців, літописців. Отже, наші предки черпали мудрість із книг, адже "книга вчить, як на світі жить".

Дуже прикро усвідомлювати, що сьогодні книжка втратила колишню цінність для багатьох юнаків та дівчат, оскільки вони надто багато часу проводять перед екраном телевізора чи перед монітором комп'ютера. Але ж ніколи не можна забувати народної мудрості: "Хто багато читає, той багато і знає". У наш час будь-яку книжку можна знайти не лише в бібліотеках, а й в Інтернеті, про неї можна поговорити на інтернет-порталі, обмінятися враженнями щодо прочитаного зі своїми однолітками не тільки в Україні, а й з інших країн.

Шановні користувачі! До вашої уваги на цій виставці представлені твори художньої літератури останніх років з 2012-2015р.р. Твори художньої літератури мають допомогти нам ставати справжніми людьми, зберегти відчуття краси, формувати моральні якості, виховувати постійне прагнення відкриття світу та пошуку шляхів порозуміння з іншими людьми, країнами, народами. Твори художньої літератури формують у нас відчуття гідності за свій народ, свою країну й водночас усвідомлення того, що ми належимо до світової спільноти, до всього людства, доля якого залежить від рівня культури кожного з нас.

Тож запрошуємо вас до читання!

Підготувала бібліотекар читального залу
Діхтяр Г.М.

Доляк Н. Загублений між війнами: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 496с.
Існують такі особистості, яким життєві сили Бог відміряв ніби на двох. Саме таким був український письменник і поет Юрій Будяк (Покос). Його дивна доля вражає . Цій непересічній людині довелося жити, мабуть, в один з найскладніших історичних періодів - першій половині ХХ політтятя. Юрій Покос пройшов крізь розрух революції, темряву трьох війн і морок табору, не втративши людської гідності. Мужній воїн , мандрівник , революціонер, сільський вчитель , журналіст, громадський діяч, політичний в'язень, до того ж талановитий літератор - це все про нього! У звичайний людський вік вмістилася надзвичайна доля, і життя дивовижної людини стало ніби дзеркалом несамовитого часу…
Куява Ж. Гордієві жінки: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 288с.
Три сестри, Софія, Лія і Мія, багато років живуть на віддаленому хуторі. Їхні найближчі родичі, дід Гордій і бабуся Устя, померли, ще раніше померла їхня мати Марія, яку дівчата майже не знали. Про неї в будинку нагадує "червона" кімната, повна маків - на картинах, рушниках, у книжках… Три сестри не ставлять зайвих питань і взагалі мало спілкуються одна з одною - так їх виховав дід Гордій. Живуть, як живеться , та настає день коли священна для них "червона" кімната відкриває неймовірні родинні таємниці. І Гордієві жінки наважуються круто змінити своє життя…
Лис В. С. Камінь посеред саду: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 256с.
Жив собі звичайний чоловік, до міри успішний, до міри щасливий… Але в житті, мабуть, кожного настає мить, коли розумієш, що все летить шкереберть. І те, що здавалося міцним і справжнім, виявляється марнотою - робота, родина, кохання… Та годі - чи кохав ти взагалі по-справжньому?!Що це? Криза середнього віку? Поклик власної душі, яку ти давно занедбав? У житті Андрія Трояна настав саме такий момент. Коли треба вирішити, хто ти, де ти й куди йдеш… Можна довго заплющувати очі та робити вигляд, ніби нічого особливого не відбувається. А можна нарешті наважитися й підняти таємничий камінь із саду своєї душі. Чи вийде це в Андрія? А у вас?
Матіос Марія. Приватний щоденник. Майдан. Війна….. - Львів: ЛА "Піраміда", 2015. - 356с.
У своїй книзі авторка розповідає про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких вона була. Це свого роду хроніка, що починається з кінця 2013-го і до середини літа 2015-го року. І крізь цю призму письменниця дуже зворушливо і дуже чуттєво описує маленькі історії української родини, життя яких болючими втратами та глибокими ранами назавжди змінив Майдан… змінила війна… А ще свої історії "про конкретні битви за життя дуже конкретних людей"
Талан С. Оголений нерв: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 544с.
Мирне і спокійне життя , міцна родина , вірні друзі…Усе, що здавалося непохитним, повернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв'язки, і рідні люди і вірні друзі стають ворогами…Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової, чиї син і дочка опинилися по різні боки барикад… Так само розійдуться і шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців, Бо війна проходить і по родинах і по душах…
Вишневський Я.Л. Самотність у мережі: роман/ пер. З пол.. О.Кравець. - К.: РІДНА МОВА, 2014. - 512с.
"Самотність у Мережі" - це історія віртуального кохання, що стала реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя. Зустрінуться вони в Парижі, подолавши не одне випробування, але головним випробуванням для кохання стане сама зустріч…
Дереш Л. Намір: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 336с.: іл.
Звичайний підліток Петрик П'яточкін раптом отримує надзвичайний подарунок долі - феноменальну пам'ять. Та цей несподіваний дар підкидає хлопцю небезпечні сюрпризи, парадоксальні відкриття і дивовижні одкровення.
Дашвар Люко Мати все: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 336с.: іл.
Здавалося б, професорській донці Лідочці Вербицькій пощастило: турботлива мама , коханий чоловік, гарна квартира, грошей вдосталь, - якби не таємниця… Вона дізнається, що забите сільське дівча, куплене для сексуальних утіх її брата Платона, - не єдина маріонетка в руках їхньої матері! Підступ і брехня - ось на чому мати побудувала свою родинну ідилію! Але власного щастя Ліда зречеться сама… Мати все - і все втратити!
Дашвар Люко На запах мяса: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 368с.: іл.
Що змусило молоду дівчину з великого міста втекти до глухого села й оселитися в занедбаній хатині, а хазяйновитого та заможного майстра на всі штуки перетворило на алкоголіка, який працює за пляшку? Вони стануть одне для одного справжнім еліксиром, що подарує зцілення та забуття. Але чи зможуть вони притлумити той потяг до "м'яса", що йде з самого низу людської натури?
Кідрук М. На Зеландію! : роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 256с.: іл.
Подорож із лицарською місією розпочалась! Макс пройде через єгипетську революцію, посперечається на сирійському кордоні з корумпованими митниками і дістанеться до Нової Зеландії, щоб виконати синівський обов'язок перед Батьківщиною - переконливо розповісти новозеландцям, що Україна - не бордель! І ганебне шоу, що відбулося на місцевому радіо, не має повторитись.
Коельйо П. Адюльтер: роман/ пер. з порт. В.Шовкуна. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 288с.: іл.
На перший погляд вона має все: коханого чоловіка, чарівних дітей, успішну кар'єру… Але одного дня Лінда усвідомлює, що таке життя, про яке інші тільки мріють, їй несила терпіти. Все, що вона відчуває, - це сама порожнеча. Чим можна зарадити, коли, здається, усі мрії здійснилися й більше нема чого бажати? Зустріч з Жакобом, її колишнім бойфрендом, пробуджує у жінці забуту пристрасть і гостроту почуттів, Але рано чи пізно доведеться зробити вибір. Можливо найважливіший у житті.
Корній Д. Щоденник Мавки: . - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 224с.: іл.
Для Магдалени світ зруйнувався тієї миті , коли її чоловік оголосив , що має коханку - молоду , вродливу , успішну. Гранітна плита, яка була дахом її старого світу , впала… та не прибила, а, навпаки , вивільнила Магду. Та, щоб усвідомити це , спочатку треба дістатися дна… Учорашня сіра миша зі зболеним поглядом перетворилася на жінку, яку вона бачила вві сні, - красиву, впевнену, владну… Мавку, яка вміє зачаровувати чоловіків та розбивати їхні серця - але у власне не впускати нікого. Та життя плете свої візерунки, і одного разу два шляхи , яким долею судилося бути одним зійшлися… Та не все так просто. Бо кохання може стати оманою.
Роздобудько І. Одного разу…: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 224с.: іл.
Одного разу ми народжуємося на світ. Починаємо шукати сенс життя. Робимо помилки. Розчаровуємося. Падаємо. Злітаємо. Віримо.Зневірюємося. Шукаємо вчителів - або самі стаємо вчителями. Любимо - або не знаходимо любові. Сперечаємось - або дозволяємо себе переконати. Робимо свій вибір - або пливемо за течією. Віримо, що добро перемагає зло, - або самі стаємо злом. Одного разу нам усім хочеться повірити в диво. Приміряти на себе бодай одну його пірїнку. Можливо, ця книга - ота пір'їнка.
Талан С. Помилка: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 336с.
Багато років тому Вероніка пообіцяла подрузі, яка помирала, що не залишить її новонароджених малюків, Тимура і Діану. Але обіцянку не виконала… Сплинули роки. Її єдиний син став наркоманом. Що це, кара за помилки минулого? Як урятувати сина? І чи можна спокутувати провину перед покинутими дітьми?
Шкляр В. Тінь сови: роман/ Василь Шкляр ; передм. А.Куркова. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 304с.: іл.
Це історія кохання двох людей, Катерини та Степана. Кохання, яке бореться, долає труднощі, допомагає вистояти і врешті-решт перетворюється на легенду, що дає надію тим, до кого воно ще не прийшло.
Вишневський, Януш Леон на face з сином: роман/ пер. з пол. Т.Чужа. - К.: Махаон-Україна, 2013. - 296с.
Це монолог матері що потрапила в Пекло, звернений до сина. У Пеклі у неї зявився вільний час, який вона присвячує читанню, навчанню та роздумам. Вона ділиться з сином , пишучи йому на Фейсбук, своїми думками, почуттями, спогадами. Перед читачем яскравий зразок художньої літератури, що малює портрет простої жінки, чутливої, емоційної, вільної, яка не здобула належної освіти, але прагне правди і знань…
Вільчинський О.К. Останній герой: повість. - Київ: ТОВ "КЕТС", 2013. - 224с.
Олекса, вояк УПА, після тривалих поневірянь на сході повертається у рідне село, де він залишив стареньку маму і кохану дівчину, Але повертається не сам, а з новим товаришем Віллі Шубертом , колишнім піхотинцем вермахту, скаліченим у багаторічному полоні, який прибився до нього десь на Донбасі. Майже двотижневе перебування в Західній Україні стало для Олекси і Віллі своєрідним іспитом на виживання, перевіркою їхніх людських та суто чоловічих якостей. Та хто знає, що чекає їх попереду…
Дереш Любко Миротворець. Повісті та оповідання. - Львів: Кальварія, 2013. - 196с.
Книга складається з двох повістей та оповідання. "Миротворець" - дивні історії, сумні та загадкові, леймотивом яких звучить філософська думка: "ГЕНІЇ ТА ГЕРОЇ ЗАВЖДИ САМОТНІ"
Земляк Василь Вибране: Романи, оповідання. - К.: Україна, 2013. - 720с.
До ювілейного видання увійшли кращі твори письменника - романи "Лебедина зграя","Зелені млини" та оповідання, які пройняті глибокими роздумами про народну пам'ять, про сенс людського життя на землі.
Ігнатова Н. Доторкнутися до небес. - Донецьк: ПП "КД "Проспект-Прес", 2013. - 416с.
У книзі читач зустрінеться з молодими людьми яких поєднує особливе сприйняття світу через призму добра і справедливості. Для них дружба - це не лише пісні під гітару у зоряну ніч чи прогулянки під літнім дощем, це ,в першу чергу, здатність прийти на допомогу, не роздумуючи, а ще - порадіти чиємусь щастю, навіть якщо власне серце розривається від болю.
Корній Д. Зворотній бік світла: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 320с.
Світло не може існувати без темряви , а інколи вони навіть закохуються одне в одного : Птаха - світла безсмертна, Стриб - темний. А от Мальва ще не визначилася , більше того - дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те , чия кров тече в її жилах. До сімнадцяти років Птаха берегла її як синицю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки - чорні чи білі, новонароджена безсмертна обиратиме сама!
Кокотюха А. Таємне джерело: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 336с.
Коли прагматичний і скептичний Ігор Князевич починав розслідування серії загадкових убивств, він навіть не здогадувався, що сліди приведуть його до прадавнього Чорного лісу, де струмить таємне джерело. Добру людину, якщо вірити народним оповідкам, вода з нього може оживити . А лиху, із чорним серцем, - убити. Люди зникають, а джерело зберігає свою таємницю. Та чи до снаги Князевичу розплутати цей міфічний клубок?
Курков А.Ю. Бікфордів світ: роман. - Харків: Фоліо, 2013. - 378с.
"Бікфордів світ" - це дуже серйозна та дуже сумна казка , сюжет якої складно переказати. Головні її теми - пам'ять і страх. Пам'ять про дитинство, розчарування у реальному світі, побоювання будь-яких змін, відсутність бажань, комплекс провини і безсилля перед життям.
Литовченки Т.і О. Кинджал проти шаблі. - Харків: ТОВ Творч. об-ня "Гімназія", 2013. - 315с.
…Коли князь Іван Вишневецький та його молода дружина Олександра раділи народженню свого первістка Дмитра, людська заздрість єдиним ударом розбила їхнє щастя. Полонена і продана в рабство Олександра була змушена боротися за виживання, доки не зійшла на один з найвищих шаблів влади в Османській імперії. Княжич Дмитро Вишневецький виріс хоробрим вояком, справжнім оборонцем українських земель від турецьких набігів і дістав прізвисько Байди. Саме тоді невблаганна доля зіткнула матір і сина, які не підозрювали про кровний зв'язок між ними!
Лузіна Л. Київські відьми. Постріл в опері. - Харків: Фоліо, 2013. - 441с.
В цьому захоплюючому пригодницько-історичному романі ви зустрінетесь з київською гімназисткою і майбутньою першою поетесою Росії Анною Ахматовою та Михайлом Булгаковим. Дізнаєтесь, що українки походять від легендарних амазонок, що поезія примхливо переплетена з магією… І зрозумієте: Історія може бути захопливою, як детектив, коли її пише Лада Лузіна!
Роздобудько І. ЛДС. Ліцей слухняних дружин: роман. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 320с.:іл.
Ідеальні дівчата з ідеальним вихованням… Невже вони жертви таємної змови проти людства, яка існує ще з непам'ятних часів? Мета її виховати слухняних і безпорадних жінок, покірних рабинь для майбутніх чоловіків. Коли гине вихованка одного з елітних навчальних закладів, приховати інформацію не вдається, бо є ті, кому не байдужа доля дівчат…
Сорока Ю.В. Арахнофобія: роман. - Київ: Золоті ворота, 2013. - 251с.
Арахнофобія -це не лише медичний термін. Арахнофобія - це жах, з яким зустрічаєшся в реальному житті, і він висушує твою душу розумінням: потвора зовсім поряд. Вона чатує. Вона готова напасти у той момент , коли ти очікуєш на небеспеку найменше. І тоді тебе нікому буде захистити. Окрім людини, котра сама пройшла рукотворне пекло й загартувала свою душу у горнилі чужої війни. Отже спробуємо пройти тим шляхом, який пройшов львівський приватний детектив Ярослав Савицький, і осягнути холодну жорстокість, на яку може бути здатною людина.
Дяченки М. та С. Армагед-дом: роман. - Харків: Фоліо, 2012. - 380с.
Людство розвивається, освоює нові простори, але проходить приблизно 20 років і все… Настає мрига. Тобто апокаліпсис. Шанс вижити є - там, де багато людей, з'являються Ворота. Якщо встигнеш пройти через них - ти врятований. Якщо ні - вижити під час мриги неможливо. Час чергової мриги наближається. Коли і де відкриються Ворота - точно незнає ніхто. Боротьба за існування починається…
Волков О. Емісар. - К.: Нора-Друк, 2012. - 287с.
Власнику кафе "Артист" незнайомці роблять пропозицію, від якої неможливо відмовитися. Намагаючись втекти, він мимоволі спричиняє смерть двох людей. Опинившись в США, головний герой роману грає нав'язану йому роль загадкового емісара. Хитросплетіння сюжету маневрує на межі реального. Інтриги спецслужб, підступні пастки і карколомні викриття не завадять головному герою попри все йти до втілення мрії всього життя - зіграти роль у кіно за власним сценарієм.
Роздобудько І. Дві хвилини правди. Роман - К.: Нора-Друк, 2012. - 248с. День Європи
Можливо, ви їх зустрічали… Тих, хто за одну-дві хвилини здатен зробити чи виправити помилку. Тих, хто ховаючи від "вогнів великого міста" справжні почуття під маскою іронії, здатен "їхати світ за очі" у пошуках пригод або слави, не розуміючи, що шукає себе. Тих, кого називають неприкаяними, адже вони живуть на межі добра і зла і кожної хвилини можуть зробити крок у будь-який бік.
Скоулс К. Королева дождя/ Пер. с англ.. А.Ивахненко. - Харьков: Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2012. - 560с.
Для молоденької медсестри Кейт Африка - назавжди втрачена батьківщина! Але Анна Мейсон може змінити життя дівчини, розповівши їй правду про її батьків і свою історію - історію Королеви дощу… Для одного африканського племені та його молодого вождя вона, біла жінка, стала краплею живлющої вологи в сезон посухи, день весілля мав стати найщасливішим у їхньому житті…
Тадеуш Конвіцький Хроніка любовних подій: роман/ Пер. з пол. Божени Антоняк. -Львів: Урбіно, 2012. - 224с.
Дія твору відбувається в довоєнному Вільні, а історія першого кохання переплітається з Історією, коли в повітрі вже відчувається запах пороху й звуки гарматних пострілів, стогони землі, яку невдовзі терзатиме війна. Юний випускник гімназії Вітек готується стати славетним лікарем, щоб люди забули про його незаслужено звинуваченого в розтраті чужих грошей батька-самогубця. Та напередодні випускних іспитів усі плани перекреслює перше всепоглинаюче кохання…
Лис В. С. Століття Якова. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2012. - 240с.
У житті старого Якова Меха на короткий час, мов той метелик, зявляється дівча-приблуда. Вона питає, чи любив він колись, - і виринає десь із глибини памяті його кохання, і біль втрати, і круговерть війн та режимів, і радощі та горе в родині, і гріхи й каяття…
Лазар А. Бродяга/ Пер. с англ. Ю Кушнир. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2012. - 320с. Разом з цим цуциком Кеті придбала найвідданішу любов у світі! І ось він зник . Навіть зрада чоловіка стала для неї меншим ударом . Однак Нельсон ніколи не припинить пошуки своєї хазяйки ; хоча рятуючи чуже життя, він ризикував власним і залишився без лапи… Яким же ж довгим тепер буде його шлях додому?
Ларссон С. Дівчина, що гралася з вогнем: міленіум: скандинавський гостросюжетний роман/ переклад В.М.Верховня. - Харків: Фоліо, 2012. - 829с.
Пізно ввечері у своїй квартирі вбито журналіста та його подругу, які вивчали канали постачання до Швеції секс-рабинь з Прибалтики та Східної Європи. Усі підозри падають на найдивнішу дівчину у світі з темним минулим - Лісбет Саландер. Мікаель Блумквіст починає власне розслідування загибелі своїх колег і друзів, щоб знайти справжнього вбивцю і довести невинуватість Лісбет, яка колись врятувала йому життя.
Памук О. Мене називають Червоний: роман. - Харкыв: Фолыо, 2012. - 638с.
Історичний детектив переносить читача в середньовічний Стамбул, куди після дванадцятилітніх мандрів повертається Кара і де він знаходить своє втрачене кохання. Незадовго до його повернення красуня Шекюре стежить у шпаринку за найталановитішими малярами султана, що ночами навідуються до її батька , роблячи ілюстрації до якоїсь таємничої книжки. Але що це за книжка і що в ній зображено? Культури змінюються чи перетинаються? Як щезає традиційний світ? На ці питання намагається знайти відповідь Орхан Памук.
Памук О. Музей невинності: Роман/ Пер. з тур. О.Б.Кульчинського. - Харків: Фоліо, 2012. - 671с.
Найтонше лезо азійської меланхолії та європейської іронії - фирмовий стиль автора - прочиняє перед "читачем щасливого 21 століття" двері у "цнотливу", "невинну" епоху. Щастя й кохання - чи є вони? Орхан Памук розмірковує над цим питанням разом з головним героєм роману Кемалем Басмаджи, назавжди закоханим у дівчину Фюсун.
Франзен Дж. Свобода: роман/ Пер. з англ. А.О.Івахненко. - Харків: Фоліо, 2012. - 447с. - (Карта світу)
В своїй книзі автор розмірковує над тим, чи є свобода вибору, чи знаємо ми , чого прагнемо, коли бажаємо свободи, як легко жертвуємо близькими людьми заради її привида. Свобода стає прокляттям для Волтера Бергданда. Його життя вибудуване Як ідеальний проект . Він криштально чесна людина , читає правильні книжки і слухає правильну музику; він ідеальний чоловік і батько; він присвятив себе боротьбі за довкілля, голосує на виборах за правильних кандидатів; він споживає правильну їжу і навіть у страшні міннесотські морози їздить на роботу велосипедом. Та раптом його життя, як неправильно збудований міст , руйнується під тиском чужої свободи. Спочатку бунт сина, потім зрада дружини і єдиного друга і нарешті зрада власних принципів…
Інтернет-ресурси
Електронна онлайн бібліотека - booksonline.com.ua
Бібліотека цифрових книг для мобільних телефонів та букрідерів - javalibre.com.ua/
Е- бібліотека "Чтиво" - chtyvo.org.ua/

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.