28.12.2017
Березнівська районна дитяча бібліотека разом з дітьми зустріла Новий Рік весело і гучно. Відбулася незвичайна ігрова програма, насичена багатьма конкурсами та хороводами. Бабусенька Ягуся не тільки розповіла дітям про традиції свята, але й взяли участь в рухливій зарядці, також радо зустріли Снігуроньку з Дідусем Морозом які разом з дітьми спробували свої сили в знаннях та кмітливості, і, звичайно, ж отримати свою заслужену винагороду у вигляді подарунків і солодощів.
21.12.2017
В читальному залі центральної районної бібліотеки пройшов вечір-пам'яті, присвячений вшануванню пам'яті Героя України - В'ячеслава Чорновола, відомого журналіста, політика-опозиціонера. У заході поєднано розповідь учнів про віхи життєпису поборника незалежної України, активного учасника вітчизняного державотворення і невгамовно дієвої людини. Зі спогадами про В'ячеслава Чорновола до молоді лісотехнічного коледжу та учнів навчальних закладів міста звернулася А.Куц, голова районного осередку Конгресу української інтелігенції. Присутні переглянули відеоролик "Обличчя української історії. В'ячеслав Чорновіл" та книжкову виставку "В'ячеслав Чорновіл: Україна починається з тебе".
А для користувачів середнього шкільного віку в Малинській ПШБ підготовлено слайд - презентацію "Вячеслав Чорновіл -біографія".
20.12.2017
Запорукою процвітання держави є національно-патріотичне виховання молоді. Саме тому на інформаційну годину "Почесне звання українського воїна" працівники районної бібліотеки запросили представника Березнівського районного комісаріату майора Плачинту П.М., який наголосив на необхідності захисту кордонів нашої держави, розповів про відродження української армії, про строкову службу та службу за контрактом, військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби у Збройних Силах України. Присутні переглянули відеофільм про сучасні Збройні Сили України.
19.12.2017
В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулося театралізоване дійство "Звеселися рідний край - їде в гості Миколай!".
Святкове дійство було організоване спільно з вчителем 1-В класу НВК ЗОШ І ст. ДНЗ Савчук Оксаною Василівною. Діти слухали цікаву історію про Чудотворця, про його добрі справи, брали активну участь у конкурсах, читали вірші, співали.
На свято з подарунками від народного депутата України Віталія Корчика завітав його помічник Микола Семенович. Діти отримали цікаві та сучасні книги українських авторів, які знадобляться дітворі для кращого пізнання світу.
Так як Святий Миколай є покровителем малюків, він не зміг залишити своїх улюбленців без подарунків, тому зі святкової торбинки кожен отримав новорічні смаколики.
18.12.2017
День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Працівники Соснівської міської бібліотеки та ПШБ с.Губків долучилася до організації та проведення Дня Святого Миколая. Діти співали, танцювали , водили хороводи, брали участь у конкурсах. А на закінчення всі дітки отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.
18.12.2017
У Березнівській центральній районній бібліотеці проведено районний семінар бібліотечних працівників "Бібліотека - осередок інтелектуального дозвілля та спілкування користувачів". Відкрила семінар директор закладу Лариса Андріївна Гарбар. Актуальним було інтерактивне спілкування із завідуючою відділу маркетингу та наукової роботи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки С.П.Ступницькою, яка розповіла про пріоритети діяльності бібліотек у 2018 році та надала методичні рекомендації щодо планування роботи. З консультаціями виступили працівники методичного відділу центральної районної бібліотеки та заступник директора по роботі з дітьми. Бібліотекарі бібліотек-філій:смт.Соснове, с.Вітковичі, ЦРДБ поділилися своїм досвідом роботи інноваційної діяльності.
13.12.2017
З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами та обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике зимове свято - день Андрія. Саме до свята Андрія завідуюча бібліотекою спільно з педагогом організатором Дзюбак О.М., вчителем музики Нисинець Н.А. провели "Андріївські вечорниці" в Броннівській ЗОШ. Учасники заходу грали в ігри, кусали Калиту, брали участь у різноманітних конкурсах, ворожили. Які ж вечорниці без вареників? Господині пригостили дітлахів варениками.
13.12.2017
Незважаючи на зміну модних тенденцій та традицій святкування Нового року, головним атрибутом свята і досі залишається ялинка. Саме вона створює святковий настрій, а її прикрашання перетворюється на справжнє новорічне диво. З святковим настроєм розпочався в районній дитячій бібліотеці майстер-клас по виготовленню ялинок. Захоплено та з великим натхненням взялися до справи читачі бібліотеки, красуні-ялинки "виростали" в їхніх руках на очах.
12.12.2017
В районній дитячій бібліотеці відбулися "Андріївські вечорниці" - традиційна забава для молоді, що проводиться на свято Андрія Первозванного. Святково прибрані столи, запашний хліб, вишиті рушники, Калита, рогачі, вареники - все ожило перед глядачами, як у давні часи. Учасники заходу, учні 10-Б класу Березнівської гімназії ім.Миколи Буховича ознайомили присутніх із традиціями і продемонстрували, як проходили вечорниці у нас на Поліссі. За традицією, в цей вечір хлопці пустували а дівчата проводили ворожіння на судженого. Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, не обійшлося без традиційної гри "Калити", смачних вареників та запашної ковбаси.

11.12.2017
Правове виховання - це прищеплення знань та поваги до чинних законів і норм права, формування активної позиції щодо протиправних і антигромадських дій. В рамках Всеукраїнського Тижня права з 4 по 10 грудня в бібліотеках КЗ "Березнівська ЦСПШБ" проведено цикл заходів. В бібліотеці села Малушка - подорож лабіринтами права "Я і мої права" та бібліотечну годину "Правовий орієнтир". У Соснівській міській бібліотеці - вікторину "Чи знаєш ти свої права?" та інтернет-подорож "Уроки права - уроки життя". А бібліотека села Малинськ організувала та провела диспут "Твоє життя - твої права", ПШБ с.Голубне - правознавчу вікторину "Права і обов'язки у твоєму житті".
06.12.2017
З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації служби в Збройних силах України у Друхівській ЗОШ проведено виховний захід "Слава вам, захисники Вітчизни". Вчитель Надія Лаврентієва звернула увагу на героїчне минуле нашого народу, героїв другої світової війни, воїнів-афганців. Завідуюча бібліотекою презентувала сайт "Революція гідності. Війна. Рівненщина". Присутні переглянули відеоролик про героя АТО Івана Мельника "Я повернусь весною".
04.12.2017
В рамках Всеукраїнського тижня права у Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч із представниками Березнівського бюро правової допомоги. Учасники заходу отримали відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги, та ознайомились із інформаційними матеріалами правової тематики.
05.12.2017
З нагоди Дня місцевого самоврядування у Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з представниками молоді та учнівського самоврядування за участю керівництва районної ради та районної адміністрації на тему: "Реформування місцевого самоврядування та роль молоді в цих процесах".

В ході зустрічі представники влади ознайомили молодь із системою місцевого самоврядування району та напрямками його реформування.

В режимі онлайн у заході взяли участь представники учнівського самоврядування Соснівського та Балашівського опорних навчальних закладів, Моквинської гімназії, студенти Березнівського лісотехнічного коледжу.

За підсумками спілкування, яке тривало більше двох годин, обидві сторони залишилися задоволеними та підтримали думку щодо систематичного проводення таких заходів.
01.12.2017
Годину правової грамотності "Знай та поважай закон" проведено в бібліотеці с.Друхів, під час якої діти дізналися про свої права та обов'язки. Вони ознайомились із статтями Конвенції про права дитини на прикладі ситуацій, у які потрапляють герої художніх творів, а також взяли участь у правових іграх "Права та обов'язки", "Так чи ні" та подивились лялькову виставу "Люби та поважай закон".
28.11.2017
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулося екологічне свято "Наш дім - планета Земля, потребує захисту". Ведучі свята розповіли про планету - Земля, яка в небезпеці та зверталися до Матінки Божої з надією на порятунок природи. Під час заходу проведена вікторина "Наші рослини, тварини, птахи" та оформлена книжкова виставка "Екологія краю: тривоги і надії".
27.11.2017
Напередодні 80 - річниці від дня народження Героя України, багаторічного політичного в'язня радянських концтаборів В'ячеслава Чорновола в бібліотеці с.Голубне проведено історичну годину "В'ячеслав Чорновіл - символ епохи незалежності України".
25.11.2017
До Дня пам'яті жертв Голодомору користувачі Соснівської міської бібліотеки виготовили синьо-жовті незабудьки та прикріпили їх на карту України, а також ознайомились з книжковою виставкою "Україна пам'ятає".
23.11.2017
Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 - 1933 роки. Головне у діяльності бібліотек району по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам'яті його жертв - донести правду сучасникам про цю трагедію. Користувачі Малушківської бібліотеки стали учасниками тематичної лінійки "Скорботний біль і пам'ятка живим...". В ПШБ сіл: Голубне та Малинськ відбулися години пам'яті "Голодомор 1932-1933 років - біль серця всієї України", "Голодомор - чорна сповідь моєї Вітчизни".
21.11.2017
Бібліотекар Соснівської міської бібліотеки для дорослих взяла участь в обласному тренінгу "Робота PR - клубів бібліотек в умовах децентралізації", де отримала інформацію про те, як ефективно взаємодіяти з місцевими засобами масової інформації, залучити нову аудиторію, збільшити охоплення за допомогою нових інструментів, інформувати про процес децентралізації.
21.11.2017
З нагоди Дня Гідності і Свободи в актовому залі Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування за участю керівників місцевих органів влади, депутатів обласної та районної рад, членів громадської ради при райдержадміністрації, учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності та бойових дій у зоні АТО, студентів та викладачів навчального закладу, громадськості міста, працівниками центральної районної бібліотеки проведено тематичний вечір "Вони боролися за волю України". Розпочався захід із вступного слова голови Березнівської районної державної адміністрації В.Г.Люшина. Учасники заходу згадали історичні події, переглянули відео ролик "Євромайдан. Революція Гідності. Хронологія подій". До уваги присутніх була представлена книжкова виставка "Вони боролися за волю України".
20.11.2017
В Соснівській міській бібліотеці пройшов літературно-патріотичний екскурс "Майдан. Революція гідності. Війна…". Присутні мали можливість пригадати події, які вже ввійшли в історію та вшанувати пам'ять героїв Майдану хвилиною мовчання. Яскравості заходу додав перегляд документального фільму "Героям пекельної ночі".
17.11.2017
Кленові листки особливо красиві в осінию пору. Ось вони ізнадобилися в бібліотеці-філії с.Князівка при проведенні майстер-класу "Зробимо чудовий букет з осіннього листя!". Кожна творча робота відрізнялася одна від одної своєю майстерністю,адже уява дитини немає меж. Дітям сподобався даний захід, бо кожен мав можливість зробити щось власноруч.
16.11.2017
З нагоди відзначення Дня толерантності в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці спільно із Асоціацією батьків дітей з інвалідністю та особливими потребами "Особливий кіндер" проведено пізнавально-оглядову екскурсію "Знайомство з бібліотекою". Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина "В гостяху казки", лялькова вистава "В гостях у відгадайка". Діти не тільки розважились, дізнались багато цікавого, а ще і отримали солодкі подарунки від колективу бібліотеки.
16.11.2017
Березнівська центральна районна бібліотека взяла участь у відеоконференції із циклу "Твоє право" на тему "Сплата аліментів на дитину: розмір та порядок нарахування". Роз'яснення на запитання надавала спікер - начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Володимирівна Мельник.
15.11.2017
На базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ директор Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Павлюк провів чергове навчання з бібліотечними працівниками системи на тему "Веб-портали державних установ".
14.11.2017
Літературна подорож за творчістю шведської дитячої письменниці Астрід Ліндгрен, якій виповнилося 110 років від дня народження відбулася в Моквинській бібліотеці-філії. Користувачі познайомились з біографією письменниці, переглянули презентацію "Астрід Ліндгрен: казка не закінчується" та документальний фільм фільм "Расмус - бродяга". Зав. бібліотекою Моквинського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" підготувала та провела перегляд літератури "Книги А. Ліндгрен".
13.11.2017
Прислуцька публічно-шкільна бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури. Саме з цією метою організовано пізнавально-оглядову екскурсію "У світі книги чарівної". Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина "Відгадай казкового героя" та аукціон загадок.
12.11.2017
Березнівська центральна районна бібліотека працює з різними категоріями користувачів, в тому числі і з людьми похилого віку та людьми з обмеженими фізичними можливостями. В цьому і полягає місія гуманітаризації бібліотечного обслуговування, адже для тих, хто не може дістатися самотужки до книгозбірні бібліотекарі несуть замовлені книги додому. Ноні Прохоренко гарна книга піднімає настрій, налаштовує на позитивні думки, додає енергії, а спілкування теж важливе, бо вона потребує поділитись з кимось переживаннями, думками, обмінятись інформацією.
10.11.2017
Протягом тижня в бібліотеці Березнівської гімназії проходили бібліотечні заняття з учнями 5 класів: "Що таке періодичні видання?", "З історії книги..". Гімназисти ознайомилися з історією виникнення періодичних видань, створення книги, взяли участь у конкурсі ерудитів "Бібліотечний лабіринт", літературно-пізнавальному конкурсі "Її величність - Книга", подивились мультимедійну презентацію "Каталог періодичних видань" для дітей різної вікової категорії.
09.11.2017
Відзначення Дня писемності та мови в бібліотеці є однією з можливостей представити книгу як унікальну культурну цінність, носія духовності нації. Бібліотекарі центральної районної бібліотеки на базі Березнівського лісотехнічного коледжу провели конкурс "Мовний Всезнайко", а також ознайомили молодь з історією виникнення української писемності, обговорили питання важливості книг у житті людини, представили увазі видання 2017 року - книгу знаного письменника-шістдесятника Олекси Різникова "Українська мова - спадщина тисячоліть".
09.11.2017
На базі інтернет-центру Березнівської центральної районної бібліотеки проведено навчання бібліотечних працівників. Учасники навчання отримали консультативні та практичні навички щодо надання бібліотечно-інформаційних послуг користувачам, доступу та використання електронних сервісів.
09.11.2017
Українська мова й писемність - це здобуток культури і духовної діяльності українського народу. В ній і мудрість віків, і пам'ять народу, і щирість душі. З нагоди відзначення Дня української писемності та мови Броннівська ПШБ спільно з колективом школи прийняли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Учні 9 класу перевірили свої знання з української мови за допомогою бібліоігротеки та ознайомились з книжковою виставкою "Не бійтесь заглядати у словник..."
08.11.2017
Книжкову інсталяцію "Криниця, із якої ми черпаємо знання" створили у ПШБ с.Малушка. Кожен може зазирнути у "криницю" і зачерпнути "знань", адже сама форма "криниці" з книг є символом святості, чистоти і високої духовності, а також зв'язку поколінь та традицій.
07.11.2017
У Березнівській центральній районній бібліотеці пройшла атестація бібліотечних працівників. Атестаційна комісія провела бесіду з працівниками, які атестуються та ознайомилась із їх електронними презентаціями. Оцінюючи роботу персоналу бібліотек, атестаційна комісія відкритим голосуванням дала оцінку професійної кваліфікації і ділових якостей працівників. Для покращення бібліотечного обслуговування деякі з них отримали рекомендації комісії.
05.11.2017
З метою реклами бібліотечних послуг Соснівська міська бібліотека провела бібліотечний лібмоб.
02.11.2017
Осінь - красива та щедра пора року. Завідуюча ПШБ с. Михалин спільно з школою провели свято осені "Мереживо осінніх подихів". Окрасою свята стала виставка виробів із овочів і фруктів зроблених руками дітей. Захід пройшов цікаво і весело , діти грали ігри , відгадували загадки , розказували казки про осінь.
01.11.2017
На юнацькому абонемент Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася історична година "Роман Шухевич - головний командир УПА", на яку завітали студенти лісотехнічного коледжу. Присутні з великим інтересом слухали розповідь бібліотекарів про трагічні та героїчні сторінки історії УПА, переглянули відеофільм "Відомий і невідомий Роман Шухевич" та книжково-ілюстративну виставку "Вони боролися за волю України". В ході заходу прозвучала пісня вояків УПА "Ніч була темна" у виконанні учасника АТО Павла Поліщука.
30.10.2017
Працівники Березнівської центральної районної бібліотеки взяли участь в обласному вебінарі "Бібліотека - осередок інтелектуального дозвілля та спілкування молоді", організованого Рівненською обласною бібліотекою для молоді, яка представила досвід роботи для молоді. Вебінар проходив у формі коментованих презентацій працівників бібліотеки для молоді.
25.10.2017
Березнівська центральна районна бібліотека взяла участь у у відеоконференції із циклу "Твоє право" на тему "Судові виклики у цивільному судочинстві: порядок їх надсилання та вручення". Роз'яснення на запитання надавала спікер - начальник відділу представництва Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Маланчук Ірина Віталіївна.
20.10.2017
З метою вшанування пам'яті жертв примусового переселення українців із західної України до Сибіру на базі Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки проведено історичний екскурс "Український цвіт у снігах неволі". Участь у заході взяли голова Березнівської районної державної адміністрації Віталій Люшин, заступник голови РДА Ірина Жилінська, представники засобів масової інформації, культпрацівники та учнівська молодь. Директор краєзнавчого музею Наталія Трохлюк розповіла про депортованих жителів Березнівщини. Долучився до розмови і свідок подій Юсковець В'ячеслав Михайлович. Присутні також переглянули відеозапис очевидців цих подій Нони Прохоренко та Тетяни Лукашуніне. На завершення заходу прозвучав духовний гімн українського народу "Боже, великий єдиний, нам Україну храни!" у виконанні учасників камерного хору Березнівського РБК під керівництвом Наталії Поліщук.
19.10.2017
Про найбільш масову і короткотермінову операцію "Захід", яка розпочалася на Західній Україні 21 жовтня 1947 року, йшла мова під час історичної години "Вирвані з коренем", яка відбулася в Друхівській публічно-шкільній бібліотеці. Мимовільним свідком вивезення друхівчан до Сибіру став письменник Андрій Кондратюк, тодішній учень Друхівської школи. Свої враження від побаченого в дитячі роки він висловив у новелі "До Сибіру", яка була зачитана під час заходу.
17.10.2017
Користувачі Яринівської публічно-шкільної бібліотеки, мають змогу взяти почитати цікаві книги, представлені на пересувній книжковій виставці "Різнобарвний світ сучасної прози", яка організована Березнівською центральною районною бібліотекою.
14.10.2017
"Село моє, для мене ти єдине!". Під такою назвою у с. Бронне відбувся святковий концерт з нагоди Дня рідного села. Суботнього дня, втім, як і завжди, у сільському будинку культури зібралось багато односельчан та гостей.
13.10.2017
День Покрови Пресвятої Богородиці водночас відзначається з Днем українського козацтва та Захисника України. Бібліотеки КЗ "Березнівська ЦСПШБ" підготували та провели з нагоди свята низку заходів. В ПШБ с.Голубне пройшов квест "Знайди булаву", у бібліотеці с.Малушка проведено урок патріотизму "Моя Україна - колиска козацької волі", а в Соснівській міській бібліотеці організовано конкурс "Козак року".
12.10.2017
В Березнівській районній бібліотеці відбулася презентація нової книги нашого земляка, жителя с.Михалин Йосипа Крука "Молитва любові". Привітати автора з його творчим набутком у книгозбірню завітали колеги, друзі, працівники засобів масової інформації. З добрим напутнім словом на подальші успіхи виступили письменник Борис Боровець, депутат обласної ради Тетяна Воронко, депутат районної ради Віктор Сухан, громадський активіст Алла Куц та редактор газети "Надслучанський вісник" Надія Ярмолюк.
12.10.2017
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою "Дім, який відкриває книга". Бібліотекар Ніна Кузьмівна ознайомила учнів 1 класу НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ" з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку тематичними полицями дитячого фонду. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина "Чарівний котик", лялькова вистава "В гостях у відгадайка". Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати читачем.
11.10.2017
Директор Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Миколи Павлюк провів навчання для бібліотечних працівників системи на тему "Робота з електронними сервісами Міністерства юстиції". Учасники навчання отримали роз'яснення щодо пошуку правової інформації та користування електронними сервісами Міністерства юстиції.
11.10.2017
З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулися козацькі забави "Ми правнуки славетних козаків". На свято завітала школа бойового гопака під керівництвом Олександра Зайченка. Присутні взяли участь у конкурсах "Танцювальний гопак", " Зліпи вареника", "Ловись рибко". Наприкінці заходу читачі ознайомилися з виставкою літератури про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України.
10.10.2017
Засідання підліткового клубу "Твій погляд" на тему "Герої серед нас" було присвячене Дню захисника України. Бібліотекарі познайомили присутніх із сайтом пам'яті загиблих: memory.rv.ua "Революція гідності. Війна. Рівненщина"; діти переглянули відео сюжет про Андрія Усача - нашого земляка, захисника Луганського аеропорту. Своїми спогадами про бойові будні, щоденний побут на передовій та турботу волонтерів поділився з присутніми учасник АТО Павло Поліщук.
9.10.2017
В бібліотеці-філії економіко-гуманітарного ліцею м.Березне відбулася "Посвята у читачі". Завідуюча бібліотекою розповіла другокласникам про роль книги у житті людини, побажала їм, щоб у них не було жодного дня без прочитаної бодай однієї сторінки з цікавої книги. Присутні продемонстрували своє вміння гарно розказувати поезії, за що казкові герої вручили діткам посвідчення юного читача та пригостили їх солодощами.
3.10.2017
Наймолодші читачі вперше завітали у гості до Прислуцької ПШБ. Діти ознайомились з дитячою літературою, періодикою , а також поринули у світ минулого, переглядаючи музейні експонати. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія. Тож, запрошуємо усіх бажаючих до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію.
2.10.2017
1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день - не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь. Соснівська міська бібліотека спільно з Будинком дітей і молоді провели майстер-клас по виготовленню листівок для того, щоб діти привітали своїх бабусь та дідусів з цим днем.
2.10.2017
В Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ відбулося чергове засідання клубу за інтересом "Павутинка" на тему: "Інтернет ігри - як не стати залежним від Всесвітньої павутини?". Засідання пройшло у формі тренінгу. Учні 7 класу Березнівського професійного ліцею виконали вправу "Асоціативний апельсин", де пропонувалося дати відповідь на запитання: "Для мене комп'ютер це..", з'ясували уявлення учнів про позитивні та негативні сторони при користуванні комп'ютером, а також переглянули відеосюжет "Інтернет-залежність".
1.10.2017
Соснівська міська бібліотека взяла участь в організації та проведенні фестивалю "День гарячого казана".
29.09.2017
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в публічно-шкільній бібліотеці с. Голубне проходила акція "Привітай свою бібліотеку, format не має значення". Користувачі привітали бібліотеку зі святом у соціальній мережі Facebook та переглянули фільми "Найкрасивіші бібліотеки світу", "Бібліотеки України", "Історія книги", "Книга відкриває світ".
29.09.2017
З нагоди свята Всеукраїнського дня бібліотек у місті було проведено флаєр-акцію "Усі дороги ведуть до бібліотеки". Найактивніші користувачі долучилися до акції: вони спілкувалися з перехожими, роздавали рекламні листівки та пропонували по намальованих на асфальті слідах пройти до бібліотеки.
29.09.2017
У Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася урочиста нарада з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Привітати з професійним святом працівників Березнівської бібліотечної системи прийшли заступник голови РДА Жилінська І.В., керуючий справами Березнівської районної ради Дроженець Б.О., начальних відділу культури РДА Дехтяр О. Д., представник від депутата Рівненської обласної ради Ксенії Сергіївни Павловської Ковтун Наталія Ярославівна та директор бібліотеки Гарбар Л.А. За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, сумлінну й наполегливу працю, та з нагоди професійного свята кращих спеціалістів цієї галузі було нагороджено грамотою райдержадміністрації, подяками від відділу культури і туризму РДА та КЗ "Березнівська ЦСПШБ".

28.09.2017
Публічно-шкільна бібліотека с.Городище запросила до себе на екскурсію-подорож "Мандрівка книжковим містом" учнів перших класів. Бібліотекар розповіла про бібліотеку, її структуру та правила користування бібліотека. Діти отримали задоволення.
27.09.2017
Березнівська центральна районна бібліотека взяла участь у вебінарі із циклу "Твоє право" на тему "Права дітей у школі". Роз'яснення на запитання надавала спікер - начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Володимирівна Мельник.22.09.2017
На шкільному абонементі Вітковицької ПШБ весело та яскраво проведено вечір молоді "Паті на бібліохаті", під час якого учасники слухали приємну музику, розповідали смішні історії, плели браслети з кольорових резинок, показували майстерність у фарбуванні нігтів. А на згадку про паті бібліотекар усім присутнім намалювала сердечка на усміхнених обличчях.
21.09.2017
В рамках реалізації проекту "Читаюче місто" в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася презентація персональної колекції дитячих книг "Відомі березнівчани радять прочитати". Присутні переглянули промо-ролик "Книжкові пристрасті успішних людей міста Березне" та рекомендовані книги за порадами відомих березнівчан.
20.09.2017
До Всесвітнього дня туризму в центральній районній дитячій бібліотеці відбувся масовий захід під назвою "Стежками туристичної Березнівщини". Діти здійснили віртуальну подорож у "Надслучанську Швейцарію", переглянули виставку "Туристична Березнівщина". Лашта Віталій Іванович розповів про агропоселення та котеджі зеленої садиби с.Маринин, а молодий спеціаліст районного будинку дитячої та юнацької творчості Ю. М. Козило провів цікаву гру "Знайди по компасу".
19.09.2017
Головна цінність кожної країни - це мир. З давніх - давен саме голуб вважався символом чистоти, невинності та миру. На шкільному абонементі Городищенської ПШБ відбувся майстер-клас по виготовленню орігамі "Голуб миру", а члени клубу " Шляхетних Українців" що діє при Соснівській міській бібліотеці підготували тематичний плакат.
18.09.2017
З метою відпочинку для своїх користувачів на шкільному абонементі Вітковицької ПШБ створено куточок бібліо-релакс, який серед відвідувачів користується великою популярністю.
18.09.2017
Екскурсія-подорож "Бібліотека - дім твоїх друзів" для першокласників відбулася в Голубнівській публічно-шкільній бібліотеці. Діти познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою , відповідали на запитання вікторини "Казка в гості поспішає", переглянули відео-фільми "Історія книги" та "Книга відкриває світ". На завершення всі отримали листівки з приказками та прислів'ями про її величність КНИГУ "Народна мудрість каже".
14.09.2017
В центральній районній бібліотеці відбулося підведення підсумків та визначення переможців районного конкурсу буктрейлерів та відеороликів "Книга в кадрі". Головна мета конкурсу - популяризація книги і читання серед населення, а також активізація та стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів, підвищення рівня ІТ-компетентності. Журі оцінили оригінальність ідеї, повноту та глибину розкриття теми, технічну реалізацію робіт. Учасники, які стали переможцями Конкурсу, будуть нагороджені дипломами та призами.
12.09.2017
Березнівська центральна районна бібліотека взяла участь у відеоконференції із циклу інтерактивних консультацій для людей з інвалідністю на тему "Оподаткування підприємств та організацій інвалідів. Особливості оподаткування людей з інвалідністю". Роз'яснення на запитання надавала спікер відеоконференції Вакольчук Тетяна Геннадіївна, головний державний інспектор відділу організації роботи ГУ ДФС.
12.09.2017
У Рівненському видавництві "Волинські обереги" вийшла книга місцевого письменника Андрія Кондратюка "Давні листи", яку автор подарував для Березнівської центральної районної бібліотеки. До нової книги відомого сучасного українського письменника увійшли повісті,оповідання,спогади, спостереження, написані автором в останні роки.
4-8.09.2017
Цікавим та корисним виявився минулий тиждень для користувачів Вітковицької ПШБ. У бібліотеці пройшов тиждень "Читання щодня", протягом якого відбулися різні масові заходи - це "Казковий понеділок" (інсценізоване читання казок, показ лялькової вистави), "Народознавчий вівторок" (читання літератури про село Вітковичі, проведення вікторин), "Ігрова середа" (проведення ігор, розгадування ребусів та кросвордів), "Чомучкин четвер" (читання цікавинок з дитячих енциклопедій та довідників), "Презент-година п'ятниці" (презентація збірки власної дитячої поезії учнів Вітковицького НВК "Юне перо").
7.09.2017
Протягом вересня місяця в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці діє виставка творчих робіт дивовижного батику вихованців художньої студії Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник О.В. Воробей).
1.09.2017
Як і зазвичай, у День знань в Україні проходить просто неймовірна кількість різноманітних святкових заходів. Підготувалась до цього свята і Березнівська районна бібліотека. На юнацький абонемент на свій перший урок "Європейський вибір України" завітали десятикласники Березнівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - професійний ліцей". Бібліотекарі підготували цікаву розповідь про виникнення та становлення Євросоюзу , європейські цінності. Під час заходу присутні переглянули відеоролики про ЄС та книжкову інсталяцію.
27.08.2017
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці підбито підсумки щорічного конкурсу "Найкращий читач літа - 2017".
Перемогу здобули:

Молодша вікова категорія:
І місце - Луцик Олександра (2 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад")
ІІ місце - Радіо Анатолій (4 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад")
ІІІ місце - Червоняк Вікторія (2 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад")

Старша вікова категорія:
І місце - Усач Тарас (5 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів")
ІІ місце - Яковчук Анастасія (8 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів")
ІІІ місце - Тарасюк Дарина (5 клас Березнівська гімназія ім.Буховича)
31.08.2017
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч бібліотечних працівників з директором Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Палюком Миколою Григоровичем, який провів консультацію та роз'яснення з правових питань.
30.08.2017
На базі Березнівської ЦРДБ відбулася чергова нарада бібліотечних працівників системи, на якій обговорювалися питання співпраці бібліотек з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, закладами культури та освіти.
Методичні поради щодо участі бібліотекарів у серпневих педагогічних нарадах, висвітлення інформації на веб-сторінках та у соціальних мережах надали фахівці методичного відділу, а також були обговорені організаційні питання щодо проведення районного конкурсу "Книга у кадрі".
28.08.2017
Для справжніх любителів квітів у Вітковицькій ПШБ було організовано персональну виставку фіалок "Королева підвіконня". Роботи люб'язно надала читачка бібліотеки Лариса Миронець.
27.08.2017
На центральній площі Соснового відбулося урочисте святкування з нагоди 309-ї річниці селища. Бібліотекарі Соснівської міської бібліотеки підготували та провели конкурс малюнка на асфальті: "Рідне селище очима дітей" та конкурс української вишивки "Вишиванка єднає світ".
27.08.2017
Вітковицька ПШБ продовжує реалізацію проекту "Мега читання у Вітковичах". Поруч зі школою, сільською радою, амбулаторією та магазином було організовано вуличні міні-бібліотеки "Бібліохатинка", біля яких жителі села мали змогу взяти почитати цікаву книгу та записатися до бібліотеки.
25.08.2017
У рамках реалізації проекту "Мега читання у Вітковичах" на шкільному абонементі пройшов яскравий та корисний майстер - клас по виготовленню книжок-саморобок з підручних матеріалів "Фантазую та читаю", який провела бібліотекар Юлія Миронець. Під час заходу було виготовлено 5 книг.
24.08.2017
Святкування головного свята країни - Дня Незалежності, завжди в полі зору працівників книгозбірень. Ось і цього року з нагоди 26-ї річниці незалежності України Березнівською центральною районною та дитячою бібліотеками проведено ряд цікавих заходів: вікторину "Солодка карта України"; козацькі розваги "Козачата"; бібліотечний танцювальний флешмоб "З вірою у світле майбутнє"; літературно-музичний колаж "Свою Україну співучу у серці дитячім несу" та оформлено виставку - інсталяцію "Книга єднає Україну".
24.08.2017
До Дня Незалежності України у Вітковицькій ПШБ було організовано жовто-блакитну виставку "Книга єднає Україну".
23.08.2017
"Україна - рідний край" - саме під такою назвою напередодні великого свята - Дня Незалежності України в Малинській ПШБ відбулося засідання клубу "Краєзнавець". Присутні дізналися про борців за незалежність вояків УПА. А для читачів ПШБ с.Малушка в бібліотеці оформлена книжкова інсталяція "З Днем народження, УКРАЇНО!".
23.08.2017
Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Соснівська міська бібліотека провела поетичну годину "Є найсвятіше слово на землі: одне високе, світле - Україна". Діти дізналися цікаві факти про цей день, читали вірші, взяли участь в історичній вікторині.
22.08.2017
Неформатні книжкові виставки привертають увагу всіх, хто відвідує бібліотеку, та занурюють їх в атмосферу особливого ставлення до книги. Це просто рай для справжніх книголюбів та джерело креативних ідей для бібліотекарів.Так, в рамках реалізації проекту "Мега читання у Вітковичах" в бібліотеці проведено конкурс книжкових інсталяцій "Читай! Видумуй! Твори!".
17.08.2017
Вітковицька публічно-шкільна бібліотека успішно продовжує реалізувати проект "Мега читання у Вітковичах", в рамках якого створено відеоролик "Час читати!".
16.08.2017
В публічно-шкільній бібліотеці с. Малушка діє пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Користувачі із задоволенням знайомляться з новим асортиментом сучасної літератури.
15.08.2017
Березнівська центральна районна бібліотека взяла участь у відеоконференції із циклу "Твоє право" на тему "Актуальні аспекти земельного законодавства". Роз'яснення на запитання надавала Самардак Катерина Володимирівна, адвокат, яка співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники відео конференції отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, з якими вони зустрічаються у повсякденному житті та діяльності.
14.08.2017
В рамках реалізації проекту "Мега читання у Вітковичах" проведено велопробіг на підтримку просування читання серед громади. Учасники велопробігу здійснили свій маршрут по центральній вулиці села, запрошуючи всіх до бібліотеки та роздавали листівки "10 порад читачу".
9.08.2017
Подвійне свято завітало до жителів Зірного - День Святого Великомученика і цілителя Панталеймона та День села "Село моє-душі криниця". Відкрила захід під відкритим небом ведуча Тетяна Мартинова. Народні аматорські колективи "Журавка","Зорина", вокальний колектив спиртового заводу порадували односельчан цікавими номерами.
3.08.2017
Вітковицька публічно-шкільна бібліотека в рамках конкурсу міні-грантів бібліотечних ініціатив від ГО "Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації" отримала літературу та розпочала реалізацію проекту "Мега читання у Вітковичах". Бібліотекарі під час святкування Свята села провели масове анкетування "Мої читацькі вподобання" та щоб більше дізнатися про своє село всім охочим дарували буклети "Історія села Вітковичі".
2.08.2017
"Найбільші свята християн" - під такою назвою в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася інтерактивно-інформаційна вікторина . Діти активно пригадували традиції і обряди основних святкувань та ознайомились із 12-ма найголовнішими православними святами, які святкуються протягом року.
31.07.2017
В рамках реалізації проекту "Читаюче місто" було проведено анкетування "Читацькі уподобання успішних людей міста Березне", метою якого було вивчити читацькі інтереси відомих людей міста. В анкетуванні взяли участь 10 респондентів: письменники, журналісти, представники влади, медицини, освіти, спорту, духовенства.
27.07.2017
Хрещення Київської Русі стало видатною подією не тільки в історії Церкви, але й в історії нашого народу. В Соснівській міській бібліотеці оформлена тематична поличка "Хрещення Київської Русі - історія віків" та проведена інформаційна бесіда "Свята моя Київська Русь".
26.07.2017
Березнівська центральна районна дитяча бібліотека розпочала реалізацію проекту "Читаюче місто". В рамках Конкурсу міні-грантів бібліотечних ініціатив, який щороку проводить ГО "Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації" та за сприяння ТРК Березне створено відеоролик "Книжкові пристрасті успішних людей".
24.07.2017
Літо у розпалі, а бібліотекарі районної бібліотеки, щоб ближче познайомитися зі своїми потенційними читачами та стати справжніми друзями, проводять щорічні читання у парку "Літо з книгою", долучившись до яких, читачі мають змогу ознайомитися з новинками сучасних книг, щоб цікаво і змістовно провести свій час та отримати гарний настрій і море задоволення.
21.06.2017
Підведено підсумки Конкурсу міні-грантів бібліотечних ініціатив, який щороку проводить ГО "Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації". Конкурс покликаний стимулювати професійний розвиток, соціальну активність, підвищувати потенціал бібліотекарів Рівненщини, які діють в інтересах своїх громад. За результатами конкурсу у 2017 році переможцями стали:
 • Проект "Читаюче місто", автор Котик Вікторія Володимирівна, бібліотекар Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки.
 • Проект "Мега читання у Вітковичах", автор Миронець Юлія Василівна, бібліотекар шкільного абонементу публічно-шкільної бібліотеки-філії с. Вітковичі.
  Вітаємо переможців та зичимо успіхів у реалізації задуманого!


  20.07.2017
  Закінчується вступна кампанія 2017 року. Бібліотека активно долучилася, допомагаючи старшокласникам нашого району з подачею документів в електронній формі для вступу у ВНЗ України.
  18-19.07.2017
  В інтернет-центрі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулися чергові інтерактивні конференції із циклу "Твоє право".

  18 липня 2017 року - вебінар на тему "Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг, як елемент взаємодії влади та громади". Спікерами виступили Віталій Герман - заступник міського голови Рівного, безпосередній керівник ЦНАПу та Юлія Шигорєва - директор Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг. 19 липня 2017 року відбувся вебінар "Поїздка за кордон: юридичний путівник". Роз'яснення щодо перетину кордону з Євросоюзом після запровадження безвізу надавала Іващенко Ірина Ігорівна, адвокат, яка співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Серед основних питань, які цікавили учасників були: правила перетину кордону за біометричним паспортом; обґрунтування мети та умов візиту до країн ЄС. Учасники відео конференцій мали можливість задати запитання спікерам у чаті і отримати ґрунтовну професійну відповідь.


  17.07.2017
  Літні канікули - мрія усіх без винятку школярів . Бібліотекарі Соснівської міської бібліотеки організували бібліопікнік "Літо, книга, я", де маленькі читачі ознайомилися з цікавою літературою та періодичними виданнями, взяли участь у вікторині на казкову тематику.
  12.07.2017
  Традиційно в день святих Апостолів Петра і Павла, село Малинськ відзначає свій день народження. Цьогоріч селу виповнилося 110 років! Українському народному ансамблю "Криниченька" - 10 років, а бібліотеці - 70 років з дня заснування. Завідуюча ПШБ провела дитячу літературну вікторину "Чи знаєте ви казки та їх героїв?" та підготувала краєзнавчу виставку "Малинськ - моя історія жива". На запрошення виконкому Малинської сільської ради на святкуванні була присутня депутат рівненської обласної ради Ксенія Сергіївна Павловська, яка привітала жителів та бібліотеку зі святом.
  12.07.2017
  У Березнівській центральній районній бібліотеці пройшла церемонія нагородження учасників та переможців соціального проекту "Інтелектуальне село" депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської. У заході взяли участь заступник голови Березнівської райдержадміністрації І.В. Жилінська, голова міської ради Р.П. Пилипчук. З привітальним словом до присутніх звернулася депутат Ксенія Павловська, яка нагородила переможців і учасників проекту дипломами та подарунками. Директор КЗ "Березнівська ЦСПШБ" Л. Гарбар подякувала всім за активну участь у проекті. Нагородження переможців та учасників проекту відбулось в теплій, по-домашньому затишній і святковій атмосфері.

  Переможці проекту:
  1 місце - ПШБ с.Білка
  2 місце - ПШБ с.Друхів
  3 місце - ПШБ с.Тишиця

  Учасники проекту: ПШБ сіл: Вітковичі, Князівка, Малинськ.

  30.06.2017
  Неабиякий інтерес у відвідувачів Малинської публічно-шкільної бібліотеки викликала пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Завідуюча бібліотекою провела огляд літератури, що експонується на виставці.
  29.06.2017
  В рамках соціальної акції "Бібліофонтан" Березнівська центральна районна дитяча бібліотека отримала комплект (35 примірників) цікавих сучасних українських книг від видавництва "Фонтан казок".
  27.06.2017
  В рамках святкування Дня Конституції України в бібліотеках-філіях проведені виставки малюнків та плакатів, диспути, години правових знань, історико-правові екскурси. Про Конституцію як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності розповіла завідуюча бібліотекою с.Малинськ під час години правового виховання «Конституція – основний Закон моєї Держави». А бібліотечними працівниками Соснівської бібліотеки-фiлії для дорослих організовано флешмоб «Вимріяна поколіннями».
  26.06.2017
  Напередодні Дня Конституції України в центральній районній бібліотеці відбувся історико-правовий екскурс "Конституція України - оберіг державності і демократії". Розпочався захід із вступного слова бібліотекаря Л.І. Яковишиної. У заході взяли участь голова Березнівської райдержадміністрації В.Г. Люшин, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Н.К. Бойчук, громадський діяч А.В. Куц. Виступи учасників торкалися широкого спектру питань, пов'язаних з Конституцією України. В рамках свята експонувалася книжкова виставка "Конституція України - оберіг державності і демократії". Присутні мали можливість переглянути відеоролик "Конституція України".


  25.06.2017
  З нагоди відзначення Дня молоді на майдані Незалежності працівники центральної районної бібліотеки підготували для березнівчан та гостей міста низку заходів. Всім бажаючим було запропоновано взяти участь у розважальній вікторині «Казкові скарби», іграх «Впізнай літературного героя» та «Козачата», а також прослухати озвучену книжкову виставку «Літературний подіум «Модна книга», на якій були представлені видання із фондів бібліотеки.

  23.06.2017
  Бібліотечне літо в бібліотеці с.Голубне проходить під девізом «З книгою канікули - скучати ніколи!». Гра-конкурс «Уважні і начитані» зібрала дітей, які відгадували загадки, розповідали прислів’я та приказки про книгу, ділилися враженнями про улюблені книги. А на галявині веселих витівок «Настрій на УРА!» діти показали свою фізичну підготовку : віджималися, підтягувалися, бігали і просто бешкетували. Всі отримали багато позитивних емоцій, а також були нагороджені подяками за активну участь.

  22.06.2017
  Україна славиться красунями здавна. Їм у всі віки були притаманні неповторна краса, світлий розум, працьовитість, багата фантазія і звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю. Соснівська міська бібліотека для дорослих провела конкурсно-розважальну програму "Шляхетна україночка- 2017". В конкурсі взяли участь учні 6-их та 7-их класів. Всі учасниці продемонстрували свої найкращі якості. Перемогу по праву здобула учениця 7-го класу Яницька Дарія. Всі присутні отримали багато позитивних емоцій та вражень.
  21.06.2017
  Літню бібліотечну акцію "Тікай від спеки до бібліотеки" Городищенська ПШБ розпочала екологічним квестом "Пошук скарбів". А за солодким столом "Традиції моєї сім'ї" пройшла година спілкування, де діти розповідали про свої родинні цінності, веселі казкові фантазії у Літньому дворику "Мій улюблений казковий герой".

  20.06.2017
  Літо! Пора відпочинку та дозвілля! Центральна районна бібліотека до Дня молоді організувала туристично-бібліотечний квест "У світі BOOKляндії або Місто читає". У квесті взяли участь підлітки нашого міста. Енергійність і наполегливість привели до перемоги дві команди, перше місце виборола команда "Гарячі перці", друге місце - команда "Патріоти".
  Висловлюємо подяку Березнівському РБК та краєзнавчому музею за співпрацю та активну участь у підготовці та проведенні гри. Щиро дякуємо учасникам квесту за кмітливість, винахідливість, спритність у спортивно-інтелектуальному змаганні, яке стало традиційним щоліта.


  15.06.2017
  В читальному залі центральної районної бібліотеки експонується персональна виставка художніх робіт В'ячеслава Юсковця "Барви рідного краю". Серед перших глядачів, яким вдалося насолодитися теплотою і розмаїттям кольорів робіт автора, були вчителі та учні Березнівського економіко-гуманітарного ліцею.
  Запрошуються всі шанувальники творчості В'ячеслава Юсковця до перегляду творів мистецтва.
  14.06.2017
  Відбувся районний семінар бібліотечних працівників «Бібліотечно-інформаційні послуги і продукти та їх роль у забезпечені потреб місцевих громад», який відкрила директор КЗ «Березнівська ЦСПШБ» Л.Гарбар. Програма семінару була насиченою. Бібліотечні працівники отримали методичні консультації від фахівців центральної районної бібліотеки та ознайомилися з досвідом центральної районної дитячої бібліотеки, ПШБ-філії села Зірне, бібліотеки-філії для дорослих смт.Соснове. В програмі семінару була презентація книги Бориса Боровця «Заглада». Привітати автора прийшли голова Березнівської РДА Люшин Віталій Григорович, письменники краю та шанувальники поетичного слова Зоя Дідич, Тетяна Марцинюк, Надія Ярмолюк, Людмила Власюк, Ольга Осейчук.

  7.06.2017
  В публічно-шкільній бібліотеці с.Поляни успішно функціонує пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Користувачі із задоволенням знайомляться з новим асортиментом сучасної літератури.
  4.06.2017
  У рамках проекту "Інтелектуальне село" до публічно-шкільних бібліотек сіл: Тишиця та Білка завітала депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська. Місцеві жителі мали змогу з пані Ксенею поділитися своїми думками про буденні проблеми села та своїми здобутками. Маршрут, здійснений цього дня залишив святковий настрій та приємні спогади для громади села.

  1.06.2017
  У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Традиційно щорічно у бібліотеках системи відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до прав дітей і до формування гармонійної особистості. "Щасливі діти, щаслива Україна" - саме під таким лозунгом у Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відкрився сезон "бібліотечного літа". Бібліотекарі запропонували дітям цікаве і змістовне дозвілля: розповіли про історію створення Дня захисту дітей, співали пісні, проводили ігри, перегляди пізнавальних мультфільмів. В ПШБ с.Малинськ відбулася зустріч з вихованцями ДНЗ ясла-садок "Сонечко" та голосні читання віршів Зої Дідич "З Україною в серці", Соснівська міська бібліотека провела конкурс малюнка на асфальті "Світ моїми очима", вікторину "Загадковий світ".

  31.05.2017
  З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Березнівській центральній районній бібліотеці проведено розважальне свято "Барви сонячного літа". Присутні ознайомилися з книжковою викладкою "Проведи літо з книгою", із задоволенням брали участь у танцювальному і пісенному конкурсах "Караоке на інтернет-майдані", складанні літературних пазлів на сайті "Бібліоігротека", акції "Березне - моє місто" та намалювали герб нашого міста на асфальті.
  30.05.2017
  Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека спільно з обласним відділенням Української бібліотечної асоціації організувала для фахівців Рівненщини професійну поїздку до найпопулярніших бібліотек Львівщини, в якій взяли участь працівники КЗ "Березнівська ЦСПШБ". Метою подорожі було вивчення досвіду колег із проектної діяльності, впровадження сучасних послуг, обслуговування користувачів та налагодження професійних контактів для подальшої співпраці. Поїздка залишила яскраві враження, щирі емоції.
  25.05.2017
  Підбито підсумки ХХ обласного фестивалю власної дитячої поезії "Провесінь - 2017", в якому взяли участь 100 учасників із шести районів області (декламаційний тур - 57 учасників, заочний тур - 43 учасники).

  Перемогу в декламаційному турі здобули:

  Молодша вікова категорія:
  І місце - Богдан Галагуз - 5 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" школа-інтернат.

  ІІ місце - Артур Кунц - 5 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

  ІІІ місце - Наталія Друховець - 3 клас Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

  Середня вікова категорія:
  І місце - Оксана Пилипака - 8 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

  ІІ місце - Віктор Марковець - 8 клас Тишицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

  ІІІ місце - Анастасія Веремчук - 6 клас Соснівський навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"

  ІІІ місце - Дарія Ковальчук - 7 клас Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

  Старша вікова категорія:
  ІІІ місце - Іванна Челик - 9 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

  Перемогу в заочному турі здобули:
  Молодша вікова категорія:
  І місце - Марія Колядич - 3 клас Колківський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ", Дубровицький район

  ІІ місце - Поліна Свиридюк - 2 клас Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

  ІІ місце - Вікторія Потапчук - 3 клас ЗОШ №1 м. Костопіль

  ІІІ місце - Мирослава Лісовська - 2 клас Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

  Середня вікова категорія:
  І місце - Максим Рачок - 5 клас ЗОШ №4 м.Костопіль

  ІІ місце - Ангеліна Клімова - 5 клас Великопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

  ІІІ місце - Наталія Славинська - 7 клас Голубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

  Старша вікова категорія:
  І місце - Оксана Ковтун - 11 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат"

  ІІ місце - Дарина Бойко - 9 клас Симонівська ЗОШ І-ІІІ ст, Гощанський район

  ІІІ місце - Олександр Ромашко - 10 клас ЗОШ №5 м.Здолбунів.  25.05.2017
  Публічно-шкільні бібліотеки-філії сіл: Вітковичі, Князівка, Друхів, Малинськ активно долучилися до соціального проекту "Інтелектуальне село" депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської. Мета проекту: відродження інтересу до бібліотеки у сільській місцевості, сприяння проведенню інтерактивного дозвіллі молоді у інтелектуальному форматі. На заходи у бібліотеки завітали Ксенія Сергіївна, голови сільських рад, директори шкіл, працівники культури та жителі села.

  22.05.2017
  З метою інформування користувачів бібліотеки з питань Європейської інтеграції, виховання шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів, традицій інших європейських країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, про те, як Україна крокує в Європу в публічній бібліотеці села Друхів оформлено виставку-подорож "Пізнай Європу для себе" та проведено вікторину "Що я знаю про Європу?".
  20.05.2017
  В читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості "Наша спадщина". Перемогу в номінації "Полотно життя" (вишивка) отримала користувач публічно-шкільної бібліотеки с.Балашівка Логощук Марія Іванівна, яка відзначена відповідним дипломом та цінним подарунком.
  19.05.2017
  "Герої не вмирають - вони живуть в наших серцях" під такою назвою в Великопільській ЗОШ біля меморіальної дошки учасника АТО Дуся Івана Петровича відбулася година пам'яті, присвячена річниці з дня загибелі героя.
  18.05.2017
  У Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з лікарем - гінекологом Єзерською Ганною Віталіївною, яка провела лекцію для учнів 7-х класів Березнівської гімназії на тему: "Гігієна дівчаток: що важливо знати?".
  18.05.2017
  До Дня вишиванки в Голубнівській ПШБ була проведена народознавча година "А над світом українська вишивка цвіте". Присутні дізналися про виникнення цього свята, про історію української вишивки, а також ознайомилися з виставкою рукодільниці нашого села Пилипчук Галини Гнатівни "На полотно лягли малюнки, і рожі, й квіти і листки".
  18.05.2017
  Колектив Березнівської центральної районної бібліотеки долучився до патріотичної акції "Чарівна краса вишиванки". З нагоди цього дня працівники бібліотеки прийшли у вишиванках, адже вишита сорочка - це символ краси і чистоти, естетичного смаку і святковості, це закодована енергія, яка оберігає від усього злого. В рамках акції відбулася презентація виставки рушників "Мамині рушники", під час якої присутні мали змогу познайомитись з історією та традиціями української вишивки.
  17.05.2017
  В Соснівській міській бібліотеці до Місячника Європи України проведено віртуальну подорож "Країнами Європи", годину цікавих повідомлень "Знай про Європу більше", а також оформлена тематична поличка "Україна - шлях до Європи".
  14.05.2017
  Зворушливе літературно-мистецьке свято з нагоди Дня матері відбулося в Зірненському будинку культури. Безумовно, це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. У святі брали участь всі колективи КДК.
  11.05.2017
  В системі підвищення кваліфікації на базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ відбулися чергові тренінгові навчання бібліотечних працівників на тему "Використання сучасного програмного забезпечення Windows Movie Maker для створення мультимедійних матеріалів". Під час навчання бібліотекарі отримали професійні консультації та практичні поради.
  10.05.2017
  8-9 травня Україна відзначила День пам'яті та примирення та 72-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди свята на юнацькому абонементі відбулося засідання клубу "Твій погляд". Підлітки переглянули відео спогади ветеранів Березнівщини про війну з фашистами з е-ресурсу "Сторінками старого альбому", познайомилися з літературною викладкою "Подвиг безсмертний - пам'ять нетлінна" та побували на екскурсії в Березнівському краєзнавчому музеї.
  09.05.2017
  Соснівська міська бібліотека для дорослих спільно з будинком культури підготували та провели вечір-мітинг з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вітальним словом виступив голова селищної ради Кот М.В., ветеран війни Сиротинський О.Н., який поділився спогадами про важкі воєнні часи. Під час заходу були покладені квіти до Обеліску Слави.
  07.05.2017
  8-9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З метою вшанування пам'яті жертв війни в книгозбірнях організовані книжково-ілюстративні виставки, тематичні викладки літератури, фотоколажі, перегляди кінофільмів, вечори-мітинги, історичні репортажі тощо. У ПШБ с.Бронне проведено виховний захід "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" та майстер клас з виготовлення квітки маку. Про бойові подвиги і долі ветеранів, дізналися жителі с.Голубне під час проведення уроку пам'яті "Вони помирали, щоб жила Україна". А завідуюча бібліотекою села Малинськ підготувала огляд літератури "Гортаючи сторінки історії".
  03.05.2017
  "Ніколи не шукайте складне там, де все просто" - ця давня мудрість вдало підходить до нашого випадку - виготовлення квітів з паперових серветок. У Малушківській ПШБ пройшов майстер-клас "Божественна сакура - символ Японії". На вигляд вироби здаються дуже складними, оскільки здалеку їх можна сплутати з справжніми живими квітами.
  27.04.2017
  Сучасному бібліотекарю просто необхідно постійно пізнавати нове, навчатись та ділитись досвідом. Так, на базі інтернет-центру районної бібліотеки в рамках навчальної програми "Використання сучасного програмного забезпечення Windows Movie Maker для створення мультимедійних матеріалів" відбулась презентація буктрейлерів підготовлених бібліотечними працівниками.
  26.04.2017
  Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Від аварії постраждали мільйони людей і ця трагедія зачепила долю кожного українця. З метою вшанування пам'яті ліквідаторів аварії ЧАЕС в Соснівській міській бібліотеці відбулася літературна композиція "Чорнобиль - наш біль", година-спомин "Чорнобиль. Біль і пам'ять вічна" в ПШБ с.Городище, зустріч з ліквідатором Дембовським В. Р. в ПШБ с.Малинськ. Присутні переглянули документальний фільм "Чорнобиль: секунди до трагедії", ознайомились з тематичними книжковими виставками.
  25.04.2017
  В Рівненській обласній науковій бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу "Краща книга Рівненщини - 2017", серед них: "Фіалки тюремних мурів" З. Дідич у номінації "Краще прозове видання".
  24.04.2017
  З нагоди 31-ї річниці від дня Чорнобильської катастрофи в ПШБ с. Голубне проведено урок-реквієм "Гірчить Чорнобиль крізь роки". Присутні переглянули фільм "Чорнобильська катастрофа - 31 рік потому". Хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, а також ознайомилися з виставкою-спомином "Чорнобиль - жива рана землі моєї".
  20.04.2017
  В читальному залі районної бібліотеки експонується виставка "Великодні мотиви", де представлені книги і матеріали, які знайомлять з історією і традиціями свята. А також представлено великодню інсталяцію: декоративно-ужиткові предмети, які використовуються українцями на Великдень - різні види писанок, вишиті серветки та свічки з великодньою символікою.
  18.04.2017
  В Березнівському районному будинку культури відбулася шоста традиційна виставка великодніх кошиків та композицій "Христос Воскрес! Воскресне Україна!", в якій взяли участь культурно-дозвіллєві комплекси району.
  14.04.2017
  В Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ пройшов конкурс веселих і кмітливих "Хто багато читає, той багато знає", в якому взяли участь дві команди "Веселі промінчики" та "Друзі forever". Переможцем стала команда дівчат, яка була нагороджена грамотою та солодощами.
  13.04.2017
  Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят. Одним із таких свят є Великдень. Про історію його виникнення, традиції, святкування, розкриття змісту Вербної неділі, Чистого четверга розповіла завідуюча ПШБ с. Малушка під час проведення народознавчої подорожі "Великодні дзвони дзвонять".
  12.04.2017
  "Книжкова країна" - під таким гаслом у бібліотеці-філії Березнівського НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" пройшла гра-вікторина за казками, Учасники заходу мали змогу узагальнити знання про казки та розвивати свою творчу уяву, адже проводячи своє дозвілля у бібліотеці, невід'ємним завданням залишається виховати потребу в читанні книг, любові до усної народної творчості, до казок різних письменників.
  11.04.2017
  Березнівська ЦРБ була учасником вебінару для бібліотечних працівників, що обслуговують юнацтво "Шляхи залучення молодих користувачів до бібліотеки в сучасних умовах", організованого Рівненською обласною бібліотекою для молоді. Бібліотекар юнацького абонементу ЦРБ Наталія Ілліна представила досвід залучення молоді до бібліотеки.
  11.04.2017
  До Всесвітнього дня здоров'я у Моквинській публічно-шкільній бібліотеці-філії проведений урок здоров'я. Діти ознайомились з книжковою виставкою "Здорова дитина - багата країна", прослухали розповідь бібліотекаря "Бережи здоров'я змолоду" та виступ медсестри Тарасюк Галини Віталіївни "Здоровий спосіб життя". На закінчення переглянули відеоролик "Харчування і здоров'я".
  10.04.2017
  В бібліотеці-філії Березнівської ЗОШ №2 відбулося цікаве свято книги "Барвистий світ дитячої книги". Присутні знайомилися з книжковим містом - бібліотекою "Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає", а також демонстрували свої знання в інтелектуальній грі "Перевір свою кмітливість". Кращі читачі бібліотеки отримали грамоти.
  10.04.2017
  Писанка - це символ сонця, відродження, любові й краси; вони мають дохристиянське походження і зародилися в язичницьку давнину. Майстер-класи з написання писанки пройшли в Березнівській ЦРДБ та ПШБ с.Малинськ. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку поділилися працівники бібліотек та майстрині.Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

  09.04.2017
  Лялькова вистава у бібліотеці - це не звичний захід, а пізнання себе та навколишнього світу за допомогою творчості та книги. В Тишицькій ПШБ члени клубу за інтересом "Домовичок" порадували своїх наймолодших читачів виставою "Коли оживає казка".
  07.04.2017
  Соснівська міська бібліотека спільно з Центром юнацької та дитячої творчості провели майстер-клас по виготовленню великодньої листівки. Бібліотекарі ознайомили присутніх з історією виникнення свята. Діти із задоволенням вчилися виготовляти святкові листівки для своїх рідних та друзів.
  06.04.2017
  На базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ проведено навчання для бібліотечних працівників на тему "Використання програми Windows Movie Maker для створення мультимедійних матеріалів". Під час заняття бібліотекарі отримали практичні навички по створенню буктрейлера, складанню сценарію для розкриття сюжету книги.
  05.04.2017
  У бібліотеці-філії Березнівської гімназії відбулося свято "Книга твій друг". Учасники заходу поділились своїми враженнями про прочитані книги сучасних українських письменників, розгадували листи від літературних героїв, грали в ігри та здійснили захоплюючу подорож бібліотечними лабіринтами. Всі присутні отримали гарний настрій та масу позитивної книжкової енергії.
  04.04.2017
  До Дня сміху в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці відбулося гумористичне чаювання "Чарівник українського сміху". Присутні переглянули гумористичні сценки П.Глазового "Кухлик", "Заморські гості", "У трамваї", прослухали гуморески, а на закінчення під музичний супровід заспівали пісню "Усмішка". Веселого, доброго сміху вистачило на всіх учасників заходу і він додав їм оптимістичного настрою.
  03.04.2017
  В Тишицькій публічно-шкільній бібліотеці діє пересувна виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською ЦРБ. Книги привертають увагу не тільки читачів старшого покоління, а й молодь.
  03.04.2017
  До Міжнародного дня дитячої книги, який відзначається в день народження великого казкаря Г. К. Андерсена в ПШБ с.Голубне проведено турнір читачів-ерудитів "Книги читаємо - розум черпаємо".
  27.03 - 31.03.2017
  В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у в бібліотеках системи цікаво пройшли заходи: свято книги "Хай звучить веселий сміх на дитячім святі книг!"(ПШБ с.Городище), книжчині іменини "Читати - це класно! Читати - це круто!" (ПШБ с.Голубне), відеоподорож "Як створюється книга" (ПШБ с.Друхів), театралізоване дійство "Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий"(ЦРДБ), вікторина "В гостях у героїв казок та мультфільмів" (бібліотека-філія НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ"), гра-змагання "Хто багато читає, той багато знає" (бібліотека-філія ліцею м.Березне).

  31.03.2017
  В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України - 2017". За звання "Найкращий читач України" змагалися учні 6-7 класів - переможці І та ІІ етапів, читачі публічно-шкільних бібліотек району. За підсумками конкурсу журі визначили, що "Найкращими читачами України" в Березнівському районі стали: учениця 6-го класу Білківської ЗОШ Седун Мілана, учень 7-го класу Великопільської ЗОШ Козар Артем.
  30.03.2017
  Круглий стіл "Історія Реформації" відбувся в Яринівській публічно-шкільній бібліотеці. Вчитель історії Чепурко Надія Степанівна розповіла про історію Реформації, протестантизм та вплив Реформації на Україну. Присутні переглянули книжкову виставку "Реформація - подія, що змінила хід історії".
  29.03.2017
  У рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту "Всесвітня спадщина в руках молоді" Березнівська центральна районна бібліотека провела районний етап конкурсу молодіжної творчості "Наша спадщина". Кращі роботи за результатами оцінки журі відправлені до Рівненської обласної бібліотеки для молоді для участі у другому етапі (обласному).
  28.03.2017
  В Губківській публічно-шкільній бібліотеці відбулася зустріч з депутатом Березнівської районної ради Банацьким Олегом Романовичем, який надав спонсорську допомогу на придбання дитячої літератури в кількості 85 примірників.
  26.03.2017
  До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом Соснівська міська бібліотека провела бесіду "Небезпека захворювання на туберкульоз". Бібліотекарі донесли до присутніх інформацію щодо шляхів зараження та проявів туберкульозу, про профілактику захворювання. Познайомили із літературою і вручили пам'ятки "Що потрібно знати про туберкульоз?".
  20-26.03.2017
  З метою заохочення дітей до читання та виховання любові до книги щороку під час шкільних весняних канікул бібліотеки системи відмічають Тиждень дитячої та юнацької книги та пропонують своїм читачам різноманітні цікаві заходи: виховний захід "Світ книги - чисте і невичерпане джерело" (ПШБ с.Балашівка), літературний ранок "В гостях у казки" (ПШБ с.Бистричі), бібліофреш "Подорож по казках" (ПШБ с. Малинськ), свято "ЇЇ величність Книга" (ПШБ с.Моквин), конкурси "Улюблена книга", "Міс чарівність 2017" (ПШБ с.Яринівка), театралізоване дійство "Найкраще у житті - це книга" (ПШБ с.Яцьковичі).

  23.03.2017
  В центральній районній бібліотеці пройшло стажування новопризначеного бібліотекаря ПШБ с.Зірне, яке надало можливість підвищити професійний рівень з питань "Надання сучасних бібліотечних послуг", "Основи піару для публічних бібліотек" та "Електронне урядування". Бібліотекар ознайомилась з роботою відділів центральної районної та дитячої бібліотек, отримала консультації бібліотечних спеціалістів.
  22.03.2017
  Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2017", затвердженого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України, підведено підсумки обласного етапу Конкурсу та нагороджено дипломом І ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації за перше місце:
 • у номінації "Бібліотека - виховний простір навчального закладу" - Лесків Інну Миколаївну, завідувачку публічно-шкільної бібліотеки-філії № 17 Великопільської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  Визнано лауреатом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу та нагороджено дипломом II ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації за друге місце:
 • Ковалевич Олену Петрівну, завідувачку публічно-шкільної бібліотеки Малушівської ЗОШ І - III ступенів; Відзначено матеріали та нагороджено дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації
 • Трохимчук Галину Василівну, завідувачку публічно-шкільної бібліотеки-філії Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.


  21.03.2017
  В районній бібліотеці відбулася презентація виставки картин молодих художників мистецької студії "Палітра" Західноукраїнського коледжу "Полісся" "Любіть Україну". Керівник студії О.Осейчук ознайомила присутніх з прекрасними витворами мистецтва, з картинною галереєю студентів. Присутні, переглядаючи виставку, мали можливість відволіктися від буденного життя і перенестись у світ мистецтва.
  21.03.2017
  На весняних канікулах до Городищенської ПШБ разом з вихователькою на екскурсію завітала старша група дитячого садка "Теремок". Діти не тільки ознайомились з бібліотекою, а й активно відповідали на запитання цікавої вікторини, цитували уривки з казок, ,висловлювали свою думку, розповідали про свої захоплення. Приємно, що деякі з них вже до цього були читачами бібліотеки, інші - прийшли з батьками до бібліотеки після екскурсії.
  20.03.2017
  Для наймолодших читачів в публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Яцьковичі проведено свято "Королівство книжок". Діти зустрілися із казковими героями, які в ігровій формі провели казкову вікторину, взяли участь у конкурсах загадок та прислів'їв. На завершення свята було продемонстровано мультфільм "Грицеві книжки" та дітей 1-го класу прийнято у читачі бібліотеки, яким вручено "Пам'ятку читача".
  19.03.2017
  Соснівська міська бібліотека спільно з будинком культури провели конкурс читців - декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській", учасниками якого були діти двох вікових категорій: від 7 до 11 років та від 12 до 16 років. Всі нагороджені грамотами, подяками та подарунками.
  17.03.2017
  В Яринівській публічно-шкільній бібліотеці відбулася зустріч з місцевою поетесою Зоєю Дідич "Я вам сказати мушу". Ведучі свята Ірина Харчук та Тетяна Ляховська розповіли про життєвий та творчий шлях поетеси. Присутні переглянули слайд-презентацію, прослухали вірші у виконанні дітей та самої авторки.
  17.03.2017
  "Без сім'ї немає щастя на землі" під такою назвою в бібліотеці-філії Березнівського економіко-гуманітарного ліцею пройшла виховна година. Присутні розповідали легенди, приказки, прислів'я про сім'ю, родину, а на завершення зробили родовідне дерево класу.
  16.03.2017
  У ЦРБ відбулася нарада бібліотечних працівників району. Про перспективи розвитку бібліотек розповіла директор КЗ Лариса Андріївна Гарбар. Працівниками структурних підрозділів ЦРБ проведено моніторинг діяльності бібліотек системи, надані консультації з питань обслуговування користувачів та надання сучасних послуг, дотримання основних правил та вимог з протипожежної безпеки. А на завершення наради директор подякувала всім за хорошу роботу, та плідну співпрацю.
  15.03.2017
  Поетичну зустріч до Всесвітнього дня поезії "Від серця поета до нашого серця" з місцевими поетами-початківцями Лілією Хурсяк та Марією Боровець провели працівники центральної районної бібліотеки в Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї. На свято були запрошені поети-земляки, учнівська молодь, вчителі, працівники ЗМІ та любителі поетичного слова. Ведуча запросила гостей поділитися секретами свого творчого успіху, розповісти про те, що надихає їх на творчість. Присутні переглянути слайд-презентацію, прослухали вірші у виконанні старшокласників та самих авторів.
  15.03.2017
  Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою села Бронне підготувала відеопрезентацію "Соціальні мережі: плюси і мінуси". Під час заходу користувачі дізналися про небезпеку, яка жде дітей в соціальних мережах, про те як батьки повинні слідкувати за сторінками своїх дітей.
  15.03.2017
  Бібліотеки КЗ "Березнівська ЦСПШБ" прийняли участь у обласній відеоконференції "Реформа медичної галузі: первинна ланка", яка проведена в рамках циклу відеоконференцій "Реформи в державі: роз'яснення фахівця". На запитання по темі відео-зустрічі відповідав заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Височанський Василь Іванович.
  14.03.2017
  Члени клубу "Краєзнавець" Малинської ПШБ невтомні майстри, які хочуть навчитися чогось нового. Відвідуючи заняття в "Майстерні гарного настрою", зробили багато неймовірно красивих метеликів технікою оригамі та дивовижні квіти з бісеру.
  13.03.2017
  Про льон, батьківщиною якого є Полісся, йшла мова під час музейної години "На Поліссі льон розцвів", яка була проведена в Друхівської ПШБ. Учні дізнались про технологію переробки льону та про призначення музейних експонатів, які використовувались жителями села в процесі ручної переробки льону - гребеня, коловертки, сукала, веретена, рубля та качалки, терниці, ознайомились з виставкою виробів з льону. Подивились фрагмент уденок, коли сільські жінки чи дівчата збиралися в одній хаті, щоб прясти льон , а також відеоролик про вирощування та переробку льону.
  10.03.2017
  На вшанування пам'яті великого Кобзаря Броннівською публічно-шкільною бібліотекою організовано флешмоб "Читаємо Шевченка разом", в Хотинській ПШБ проведено годину поезії "Безсмертя Кобзаря".
  09.03.2017
  Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну. З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в ПШБ сіл: Витковичі, Князівка, Балашівка, Соснівській міській бібліотеці та бібліотеці-філії економіко гуманітарного ліцею проведено: конкурс малюнків "Творчість Шевченка очима дітей", бесіди та перегляди біля книжкових виставок "Чарівне слово Кобзаря", "Наш славний Кобзар", годину поезії "Живе під сонцем любові Шевченкова весна", літературно-мистецькі свята "Ми чуємо тебе Кобзарю, крізь століття" та "Кобзарева струна не вмре, не загине…".

  06.03.2017
  У перші березневі дні ми згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка. В ПШБ с.Голубне проведено літературно-поетичну годину "Ім'я Шевченка стукає в серцях". Під час перегляду презентації "Життя та творчість Шевченка" діти дізналися про нелегке дитинство поета, його любов до рідного краю, до місця де він народився і виріс, а також прослухали композиції "Вітер з гаєм розмовляє", "Тече вода з під явора", "Зацвіла в долині червона калина" та ознайомились з виставкою-портретом "О, рідне слово, хто без тебе я".
  06.03.2017
  З нагоди 8 Березня у Березнівській районній бібліотеці відбувся майстер клас по виготовленню цукеркових квітів, який провела бібліотекар інтернет-центру Рябчук М.Б. Бібліотекар юнацького абонементу підготувала для користувачів літературну викладку-інсталяцію та ознайомили присутніх з історією виникнення свята. Діти із задоволенням вчилися виготовляти солодкі подарунки, які зможуть подарувати своїм рідним та подружкам.
  03.03.2017
  В Україні все голосніше говорять про "групи смерті", адміністратори яких навмисно і свідомо доводять підлітків до самогубства. В публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Малушка проведено бесіду з батьками та дітьми "Безпечний Інтернет та соціальні мережі". Підліткам було роз'яснено небезпеку від розголошення власної персональної інформації - анкетних даних, місця проживання, навчання та правила під час відвідування соціальних мереж, батькам - більше приділяти уваги своїм дітям, проводити дозвілля разом, шукати для дитини нові зацікавлення.
  28.02.2017
  "Вулицями рідного міста" - під такою назвою в Березнівській районній дитячій бібліотеці пройшла туристична подорож. Учасники заходу розширили свої знання про рідний край, про місто, в якому вони живуть, про людей, іменами яких названо вулиці міста. На закінчення взяли участь в електронній вікторині "Вулиці Березного" у програмі LearningApps.
  27.02.2017
  В Городищенській ПШБ успішно функціонує пересувна книжкова виставка "Різнобарвний світ сучасної прози", організована Березнівською центральною районною бібліотекою. Читачі з задоволенням знайомляться з новим асортиментом сучасної літератури. Найбільшою популярністю користуються детективи та сучасна жіноча проза.
  24.02.2017
  Соснівська міська бібліотека провела творчу зустріч шанувальників українського слова з письменницею І.В. Баковецькою. Зустріч проходила у вигляді діалогу, прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань письменниці, її поглядів на літературу, на які гостя дала змістовні та цікаві відповіді, а також зачитала присутнім нові поезії. Привітали Ірину Баковецьку колега по перу письменниця Тата Рівна, вчитель української мови та літератури Ваврик М.М., класний керівник поетеси Власюк С.В., завідуючий дитячим садочком "Берізка" Кокота М.З., начальник відділу культури і туризму Дехтяр О.Д. На заході звучали пісні у виконанні Ірини Баковецької, колективу Соснівського ПТЛ "Музіма" та Вікторії Цапук - керівника вокального гуртка Соснівського еколого-натуралістичного центру дитячої та юнацької творчості.
  22.02.2017
  Користувачі центральної районної бібліотеки приєдналися до вебінару, присвяченого питанням працевлаштування за кордоном. Спікером події був Байда Ігор Васильович, адвокат, що співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  22.02.2017
  Справжнє свято української мови влаштували бібліотекарі Березнівської центральної районної бібліотеки, ПШБ філій сіл Голубне, Малинськ та бібліотеки-філії економіко-гуманітарного ліцею. В рамках циклу заходів "Там, де звучить рідна мова, живе український народ" з учнівською молоддю проведено годину спілкування, підготовлено інформаційний огляд літератури "Мова і духовність нації" та оформлено літературну викладку. А мовознавчий брейн-ринг "З рідним словом міцніє держава", показав, що молодь відчуває душею мелодійність української мови. Переконатися у величі та красі українського слова допомагали вірші, прислів'я та приказки про мову. Членами клубу "Краєзнавець" Малинської бібліотеки проведено майстер-клас "Квіти з бісеру". Красу рідної мови розкрито в стінгазетах "Рідна мова чиста, як роса" виготовлених користувачами бібліотеки економіко-гуманітарного ліцею.
  22.02.2017
  Літературний журнал "Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив…" як данина пам`яті видатній патріотці й поетесі Олені Телізі пройшов на базі ДПТНЗ "Березнівське ВПУ". Студенти довідалися про коротке але яскраве й героїчне життя поетеси, яка вражала сучасників своєю цілісністю й безкомпромісністю, духовною величчю.
  До уваги присутніх підготовлена мультимедійна презентація та перегляд літератури "Жінка нескореної волі…".
  21.02.2017
  На урок гідності "Сотня нескорених героїв", присвячений третій річниці Майдану, до бібліотеки запросили старшокласників школи-інтернату. Учасники клубу "Твій погляд" підготували розповіді про Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя виборювали волю та незалежність України. Бібліотекарі розповіли присутнім про сайт "Революція Гідності. Війна. Рівненщина" та зробили перегляд літератури біля книжкової виставки "Пам'яті Героїв Небесної Сотні".
  21.02.2017
  На базі Інтернет-центру районної бібліотеки служба у справах дітей Березнівської райдержадміністрації провела конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста. Тестування проходило в режимі онлайн на сайті Національного агентства України з питань державної служби.
  20.02.2017
  Минула третя річниця від трагічних і героїчних подій на майдані. Цими днями Україна вшановує пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. В пам'ять про трагічні лютневі події на шкільному абонементі бібліотеки села Малинськ та Бронівській публічно шкільній бібліотеці-філії пройшла патріотична година "Слава усім, хто свободу відстояв" та оформлена виставка-вшанування "Небесна сотня - то в серцях вогонь, що гаряче палав за Україну". Для поглибленого ознайомлення з темою заходу, дітям був продемонстрований відеофільм "Події, що змінили долю України".
  19.02.2017
  Розпочався останній тиждень перед Великим постом - свято проводів зими або Масляна. Соснівська міська бібліотека спільно з будинком культури провели свято "Масляної". Для жителів звучали пісні, проводилися ігри, конкурси, частування варениками та млинцями. В кінці свята було спалено опудало Масниці.
  17.02.2017
  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в центральній районній дитячій бібліотеці відбулася година пам'яті "Тобі, Україно моя, і перший мій подих і подих останній…". Присутні переглянули документальні хроніки подій на Майдані, згадали воїна Небесної сотні, нашого земляка - Героя України Івана Городнюка.
  16.02.2017
  У дитинстві казки нам розповідають про віру в перемогу світла над темрявою, добра над злом, про те, що доброта живе в серці, яке вміє любити і відчуває чужий біль. До Дня спонтанного прояву доброти в Березніській центральній районній дитячій бібліотеці відбулися дитячі посиденьки "Доброта - це краса людської душі". Діти взяли участь у грі-вікторині "Так і ні" та переглянули лялькову виставу "Білосніжка".
  15.02.2017
  Проблема підліткової необізнаності щодо раннього статевого життя та його наслідків гостро постала в суспільстві. З метою підвищення поінформованості дівчаток-підлітків на базі районної бібліотеки проведено онлайн-консультацію лікаря-гінеколога Березнівської районної лікарні Єзерської Анни Віталіївни під назвою: "Поговоримо про це….". В діалозі взяли участь старшокласниці Балашівського НВК "Колегіум -ЗОШ I-II ступенів", Кам'янської ЗОШ I-III ступенів, Броннівської ЗОШ I-II ступенів та першокурсниці ДПТНЗ "Березнівське ВПУ".
  15.02.2017
  Подача електронної декларації на сайті "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".
  14.02.2017
  Весело та гамірно пройшло свято Валентина на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ. Бібліотекарі підготували романтичний вечір "Заплела дивну казку любов". На свято запросили старшокласників Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату. Підлітки із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.
  13.02.2017
  "Кохання у житті поетів" саме під такою назвою розпочавсь захід до Дня Св.Валентина в Інтернет-центрі районної бібліотеки . Для всіх закоханих було створено яскраву книжкову виставку, підготовлені цікаві відеоролики, бібліотекар ознайомила читачів з відомими поетами та їхніми долями кохання. Для закріплення матеріалу користувачам проведене літературне розслідування в програмі Learning Apps під назвою "Його друга половина…". Під звуки класичної музики перегорнулися одна за одною сторінки вікторини, учні ознайомились з жінками в житті й творчості відомих українських письменників.
  12.02.2017
  Напередодні Дня святого Валентина в Малинській ПШБ відбулося засідання членів клубу "Краєзнавець". Завідуюча бібліотекою ознайомила дітей з легендою про День святого Валентина та переказом "Закоханий гусак", записаного з уст місцевої жительки Волошиної Єфросінії Марківни. Присутні виготовили сердечка технікою оригамі, щоб подарувати своїм друзям, член клубу Саванчук Дмитро продемонстрував свою роботу з модульного оригамі "Півник".
  9.02.2017
  Готуючись до відзначення дня святого Валентина, Соснівська міська бібліотека та ПШБ с.Голубне запросили користувачів на майстер-класи "Валентинка своїми руками" та "Валентинка від щирого серця", під час якого діти виготовляли валентинки зі словами привітань і вдячності та дарували їх всім читачам, які в цей день завітали до бібліотек.
  6.02.2017
  Актуальною послугою нашої бібліотеки є електронна реєстрація в ДНЗ. Завдяки спрощеній процедурі та вільному, безкоштовному доступу до Інтернет в бібліотеці, батьки мають можливість влаштовувати своїх дітей у дошкільні навчальні заклади району та контролювати електронну чергу.
  2.02.2017
  У Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з український письменником, краєзнавцем, журналістом, істориком, перекладачем. журналістом із Шумщини, Сергієм Синюком. У виконанні автора звучали іронічні та серйозні вірші. Сергій Синюк не тільки презентував свою нову книгу "Літературна кухня, або порадник прозаїка-початківця", але її змістом "подав руку" присутнім , котрі роблять перші спроби пера.
  1.02.2017
  Клуб "Краєзнавець", що діє при Малинській публічно-шкільній бібліотеці став "Майстернею гарного настрою", де започатковано майстер-класи з оригамі, вишивка картин бісером, створення виробів з бісеру, вишивання хрестиком, створення оберегів, виготовлення великодніх писанок та багато іншого.
  31.01.2017
  31 січня - останній день реєстрації на пробне ЗНО-2017. Бібліотека не залишилась осторонь та взяла активну участь, допомагаючи старшокласникам нашого району зареєструватися для ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  30.01.2017
  "Віртуальне "Поле чудес" - під такою назвою в Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ відбулося перше в цьому році засідання клубу "Павутинка". Метою заходу було в ігровій формі заохотити учнів до вивчення комп'ютера та можливостей мережі Internet. Гра проходила в три тури, у фіналі за перемогу змагалися три найкращі знавці Інтернету. Переможці отримали солодкі призи.
  27.01.2017
  Український народ щороку вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата - 29 січня 1918 року - днем національної трагедії. В Соснівській міській бібліотеці проведена відеогодина "Навіки молоді - Герої Крут" та перегляд книжкової виставки "Пам'ятаємо героїв Крут".
  25.01.2017
  В читальному залі районної бібліотеки відбулася зустріч з місцевим художником В.Левчуком "Світ образів пульсує зримо". Його творчість викликає захоплення, дивує своєю різнобарвністю і закликає серед буденної суєти зазирнути у світ прекрасного.
  20.01.2017
  З метою формування національної свідомості учнів, виховання почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в бібліотеках системи організовано та проведено бібліорепортаж "В історію свою візьми нас, Батьківщино" (ЦРБ), історичну годину "Хай буде вільна та єдина наша рідна Україна" (ПШБ с. Малинськ), перегляд біля книжкової виставки "Соборність як духовна єдність нації" (ПШБ с.Голубне), голосні читання "Соборна Україна - одвічна мрія народу" (ЦРДБ).
  19.01.2017
  В районній дитячій бібліотеці відбулося театралізоване дійство "Різдвяні вечорниці". Учасниками заходу були учні 4-В класу НВК ЗОШ І ст. ДНЗ (класний керівник Савчук Оксана Василівна). Святкове торжество увібрало в себе фрагменти новорічно-різдвяних свят. Діти відтворили дійство народження Ісуса Хреста, колядували, щедрували, передягали Меланку, водили Козу та посівали. Окрасою цього дійства став святково накритий стіл з 12 страв якими пригостили учасників та гостей свята.

  18.01.2017
  З приходом зими, похолодань люди частіше хворіють на грип. З метою профілактики та недопущення захворювань на грип в Соснівській міській бібліотеці пройшла тематична бесіда "Як не захворіти на грип та ГРВІ". Цікаві та змістовні поради щодо лікування грипу надала присутнім лікар-терапевт Соснівської лікарні Мельник Жанна Володимирівна.
  17.01.2017
  Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. В Тишицькій ПШБ вже стало доброю традицією зустрічати старий Новий рік. Крім новорічних віншувань звучали колядки, щедрівки та посівалки. В гості до дітлахів завітали Дід Мороз та Снігуронька, Баба-Яга, Новорічні бабці, а також звірята з лялькової вистави "Коли зі мною друзі". На закінчення свята учасники заходу отримали подарунки від сільського голови Осійчука Олександра Івановича.
  15.01.2017
  В районному будинку культури проходив районний фестиваль "Коляда". Прийняли участь 27 колективів колядників, щедрувальників і вертепів сільських КДК. В фестивалі було задіяно багато дітей не лише шкільного, а й дошкільного віку, які стали окрасою окремих виступів, а також взяли участь молодіжні хори об'єднаної церкви ХВЄ п'ятидесятників м. Березне, с.Моквин та обласного об'єднання ХВЄ п'ятидесятників м. Березно та с.Поляни.

  Детальніше
  11.01.2017
  За дорученням народного депутата України Віталія Корчика в рамках акції "Подаруй дитині казку" - помічник депутата Микола Семенович вручив книги для користувачів бібліотеки Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК".
  10.01.2017
  Одним з важливих напрямків роботи бібліотеки є виховання у користувачів шанобливого ставлення до духовних цінностей нашого народу, відродження його обрядів, традицій і передача їх нащадкам. У Соснівській міській бібліотеці для дорослих пройшла народознавча година "Колядкою дзвенить українська хата".
  05.01.2017
  Виставка-завірюха нових надходжень "Півник крокує, багато нових книг дарує!" діє у районній дитячій бібліотеці. На виставці представлені розмаїття творів сучасної української та зарубіжної літератури, де кожен читач , навіть найвибагливіший, знайде собі книги до вподоби.
  03.01.2017
  Новорічні свята користувачі районної бібліотеки відмічали з новими книгами. Для них бібліотекарі підготували книжкові викладки та інсталяції.