34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей


28.12.2016
Надворі - справжня зима із снігом, завірюхами, морозцем. А в ПШБ с.Голубне біля ялинки поселився казковий зимовий гість - книжковий Сніговик, який запрошує до більш активного читання користувачів бібліотеки та пропонує їм нові книги.
27.12.2016
Балашівська публічно-шкільна бібліотека-філія стала переможцем акції "Бібліофонтан-2016" та отримала комплект книг видавництва "Фонтан казок" та добірку книг від партнера Літературна агенція "Discursus" .26.12.2016
З 15 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року в читальному залі центральної районної бібліотеки експонується виставка вишитих картин березнівчанки Людмили Ціпан "Вишивка - рукам робота, а душі - свято". Відвідувачів вражають з любов'ю вишиті картини хрестиком та бісером. Експозиція містить пейзажі, ікони.
19.12.2016
День Святого Миколая - це веселе народне свято, якого з нетерпінням чекає кожна дитина. Чудову казку для дітей створили публічно-шкільні бібліотеки сіл: Тишиця, Малинськ, Губків, бібліотека-філія для дорослих смт. Соснове та центральна районна дитяча бібліотека. Діти із задоволенням брали участь у конкурсах, відгадували зимові загадки, переглядали лялькові вистави, розповідали про добрі справи, які робили протягом року, читали вірші, співали, танцювали. День Святого Миколая - це свято, яке не буває без подарунків, тому приємною несподіванкою для дітей були солодощі та подарунки від Святого Миколая.

14.12.2016
На базі Березнівської ЦРБ відбувся районний семінар-практикум для бібліотечних працівників на тему "Публічна бібліотека і користувач: формування та розвиток читацької активності". Відкрила семінар директор КЗ "Березнівська ЦСПШБ" Гарбар Л.А. Змістовним та актуальним було інтерактивне спілкування із зав. відділом маркетингу та наукової роботи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки С.П.Ступницькою, яка розповіла про пріоритети діяльності бібліотек в 2017 році та надала методичні рекомендації щодо планування роботи. Фахівцями районної бібліотеки були надані змістовні консультації з актуальних питань. Цікавим досвідом роботи поділились колеги із Березнівської районної дитячої бібліотеки, ПШБ-філій сіл: Грушівка та Голубне.

13.12.2016
З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. В центральній районній дитячій бібліотеці було організовано "Андріївські вечорниці". Учні 4-В класу НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" повернули нас у минуле і продемонстрували, як проходили Андріївські вечорниці у нас на Поліссі. Хлопці та дівчата жартували, співали українські народні пісні, ворожили, проводили цікаві ігри - "Кусаємо Калиту", "Склади чоботи до порога", а ще ліпили вареники із сиром та пригощали всіх присутніх.

08.12.2016
Бібліотечні фахівці Березнівської районної бібліотеки взяли участь у вебінарі "Пріоритети діяльності бібліотек в 2017 році". Спікерами заходу виступили директор РОУНБ Ярощук Валентина Петрівна, зав. відділом маркетингу і наукової роботи Ступницька Світлана Петрівна, головні бібліотекарі РОУНБ Волян Наталія Петрівна та Щербан Раїса Миколаївна.
05-09.12.2016
З метою підвищення ролі правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, виховання у громадян поваги до закону і прав людини публічно-шкільні бібліотеки КЗ "Березнівська ЦСПШБ" взяли активну участь у Всеукраїнському тижні права, в ході якого були проведені: години спілкування, вікторини, конкурс малюнків, зустрічі з представниками міліції, діалоги, бесіди, огляди літератури біля книжкових виставок та перегляд документальних фільмів про права дітей .

07.12.2016
На Рівненщині стартує ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. В рамках фестивалю в Березнівській ЦРБ учнівська та студентська молодь мали можливість переглянути кінострічки "Канцелярська сотня" та "Євромайдан SOS" режисера Сергія Лисенка, в яких розповідається про масштабні громадські ініціативи, які виникли як реакція небайдужих людей на події, що відбулися під час Революції Гідності.
06.12.2016
До Дня Збройних Сил України у районному краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотовиставки "Воїни АТО: герої, які змінюють хід історії".
04.12.2016
З нагоди відзначення бронзового призера Березнівського району фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Соснівська міська бібліотека спільно з Будинком культури організували свято для Соснівської футбольної команди. Голова фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Коток П.В. та головний суддя чемпіонату Березнівського району з футболу Галушко В.І нагородили грамотами футболістів. Для учасників заходу прозвучали побажання та музичні композиції.
02.12.2016
До Міжнародного дня інвалідів до Березнівської центральної районної бібліотеки завітали люди старшої вікової категорії, які люблять спілкування і турботу. Саме в бібліотеці створені особливі умови для роботи з даною категорією відвідувачів. Тут вони отримають уважне і шанобливе ставлення як до особистості, милосердя, співчуття, допомогу у виборі інформації, розкритті творчих можливостей, незалежності, безбар'єрності.
01.12.2016
В рамках заходів з відзначення Дня місцевого самоврядування в районі в приміщенні Березнівської центральної районної бібліотеки вібулося засідання круглого столу на тему: "Місцеве самоврядування: історія, сьогодення, перспективи". Участь у роботі круглого столу взяли голова Березнівської районної ради Леонід Каменчук, депутати Рівненської обласної ради від Березнівського району Тетяна Воронко, Микола Мельник, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Гудько, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, окремі депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та окремі сільські голови, представники засобів масової інформації. Чотири сільські ради взяли участь у круглому столі через он-лайн конференц-зв'язок. В ході засідання учасники активно обговорили ряд питань місцевого самоврядування.
28.11.2016
2016 рік в Україні - рік вшанування пам'яті Івана Франка. Багатогранність його таланту більш ніж дивовижна. В одній особі поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст. В публічно-шкільній бібліотеці села Друхів пройшли покази лялькових вистав за казками Франка "Три міхи хитрощів", "Осел і лев".
25.11.2016
Голодомор… Його жертви… Знищення українців - ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки. У ПШБ с. Малушка було проведено історичну годину "Пам'ять Голоду. Пам'ять серця" біля тематичної виставки "1932 - 1933 рр. - Україна пам'ятає. Світ визнає", а також протягом дня користувачі бібліотеки переглядали документальні фільми про Голодомор.
24.11.2016
До Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій у публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Голубне проведено годину історії "Не дамо згасити свічу пам'яті", переглянуто фільм "Голодомор: Україна пам'ятає, світ визнає" та оформлено виставку-роздум "Голодомор 1932-1933 років".
23.11.2016
В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація сайту пам'яті загиблих "Революція гідності. Війна. Рівненщина". Це сайт-меморіал, присвячений загиблим учасникам революції гідності та новітній війні, яка відбувається на Сході країни. Це пам'ять про наших краян, які боролися і віддали життя за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. На заході були присутні рідні та близькі загиблих воїнів, заступник голови РДА Гудько А.В., депутат обласної ради Воронко Т.Д., учасники АТО, вчителі, бібліотечні працівники та засновник ідеї створення сайту головний бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Щербан Раїса Миколаївна.

21.11.2016
В публічно-шкільних бібліотеках-філіях сіл: Яринівка, Малинськ з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи України проведено урок-презентацію "Вони пройшли крізь вогонь і зброю" та тематичну лінійку "Вільні творять майбутнє!".
21.11.2016
З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи та з метою вшанування патріотизму та віддання належної шани громадянському подвигу і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави в Соснівській міській бібліотеці проведена поетична година "Поезія, народжена Майданом" та оформлена фотовиставка "Є на землі країна Україна, із серцем, що йменується Майдан".
18.11.2016
Відкриття центру обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ) в публічно-шкільних бібліотеках сіл: Малинськ, Малушка, Зірне - справжнє свято. Це дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації в мережі інтернет та отримати допомогу бібліотекарів у пошуку різної інформації. Впровадження електронних послуг у бібліотеках на сьогодні стало невід'ємною частиною співпраці влади, бібліотеки та громади.
14-20.11.2016
Тиждень безпеки дорожнього руху - це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня на шкільному абонементі Малинської ПШБ було проведено виховний захід "Твій друг дорожній рух" та оформлено тематичну виставку "Дай руку, вулице!".
17.11.2016
Творча зустріч із найвідомішими братами-письменниками, видавцями, громадськими діячами - Віталієм та Дмитром Капрановими відбулася в Березнівській центральній районній бібліотеці, під час якої презентували історичний роман "ЗАБУДЬ-РІЧКА".

Письменники розповіли про нові книги власного видавництва, про Україну, про наш талановитий народ і рідну мову. Також згадали цікаві історії з життєвого та творчого шляху. Присутні отримали багато позитивних емоцій.

Щирі привітання та слова вдячності братам Капрановим висловила директор Березнівської ЦСПШБ Гарбар Л.А. і побажала письменникам довгих років життя, нових книжок, сповнених світлої енергії, радості та натхнення.

А на завершення всі присутні мали можливість придбати книги з автографами авторів та фото на згадку.

16.11.2016
В рамках акції "Письменницький маршрут" у Березнівській ЦРБ відбулася зустріч з літературним критиком, письменником, журналістом, науковцем, членом Національної спілки письменників України Олександром Євтушком. На захід завітали шанувальники поетичного слова письменника та колеги.
Учасники з радістю спілкувалися з письменником, брали участь в автограф та фото сесіях, познайомилися з новими творами автора. Зустріч із письменником була щирою і неймовірно емоційною.
10.11.2016
Депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська завітала до Березнівської центральної районної бібліотеки та передала для бібліотек системи "Довідник з історії України".
10.11.2016
У Березнівській центральній районній бібліотеці пройшла атестація бібліотечних працівників системи. Для покращення бібліотечного обслуговування працівники отримали рекомендації комісії.
09.11.2016
У бібліотеках системи відбулись заходи, приурочені до Дня української писемності та мови. Зокрема на юнацькому абонементі відбулось засідання клубу "Твій погляд" під назвою "Щеплення від безграмотності"; в Соснівській міській бібліотеці проведено годину української мови "Пізнаймо в серці рідне слово".
08.11.2016
В Городищенській публічно-шкільній бібліотеці проведений усний журнал "Майстер духу і слова", присвячений 160-річчю з дня народження видатного діяча вітчизняної та світової культури - І.Я.Франка. Присутні дізнались про цікаві факти з життя Франка, переглянули відеофільм, який переніс глядачів в епоху ХІХ ст. та перевірили свої знання в літературній вікторині.
03.11.2016
Центри обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ) відкрились в публічно-шкільних бібліотек-філіях сіл: Бронне, Кам'янка, Яринівка. Завідуючі бібліотеками ознайомили присутніх з послугами, які надаються центром.
01.11.2016
На дворі листопад, а в бібліотеці осінній книгопад. В ПШБ с. Голубне весело і гамірно. Діти прикрасили листочками з прикріпленими до них приказками, прислів'ями та висловами про книгу книжкову виставку, якій дали назву "Осінній книгопад".
27.10.2016
Ось і прийшла до нас барвиста осінь, все кругом вбралося в багряний одяг. Напевне, кожен з нас чимось полюбляє цю чудову пору року. Саме любов до чудової пори року - красуні осені привела школярів у читальний зал Березнівської районної дитячої бібліотеки на свято осені "Завітала осінь до нас на Україну". Учасники клубу за інтересом "Книга і лялька", продемонстрували глядачам лялькові вистави "Лисиччині іменини", "В гостях у відгадайки". Діти із задоволенням переглянули інсценівку "Ходить осінь гаєм" та книжкову виставку "Осінь - пора гарячого чаю та цікавих книжок".
26.10.2016
В Березнівському лісотехнічному коледжі, працівники районної бібліотеки презентували книгу пам'яті "Революція гідності. Війна", яка містить художні твори Рівненської обласної організації НСПУ та літераторів, усіх - понад сто авторів. Книга присвячена борцям за Незалежність України і полеглим героям у 2013-2015 роках. Під час презентації у залі звучали рядки, присвячені героям, зворушливі вірші та патріотичні пісні у виконанні учасника бойових дій на сході України України Павла Поліщука.
26.10.2016
В бібліотеці-філії Моквинської гімназії відбулася зустріч з письменником рідного краю Кондратюком А. І. Літературознавець розповів про рідний хутір "Отраже", свою творчість і закликав любити свій край. Андрій Іванович подарував нову книгу "Старина", яка вийшла цього року в видавництві "Волинські обереги".
24.10.2016
В публічно-шкільних бібліотеках-філіях сіл: Моквин, Білка відкрилися Центри обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ), які надаватимуть доступ до державних та регіональних електронних інформаційних ресурсів, здійснюватимуть пошук нормативно-правових актів державного та місцевого рівнів. На відкритті були присутні жителі села та користувачі бібліотеки.
24.10.2016
На базі Інтернет-центру районної бібліотеки для старших вікових груп, зокрема пенсіонерів, впроваджено навчальні курси комп'ютерної грамотності. Навчання проводиться відповідно до програми курсу.
19.10.2016
Користувачі публічно-шкільної бібліотеки-філії с. Голубне відтепер мають можливість отримувати публічну інформацію в електронному форматі. Про це йшлося на відкритті інформаційно-консультаційної служби (ЦОГ ЕІ).
16.10.2016
З нагоди відзначення національних свят України - Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва Соснівська міська бібліотека спільно з Будинком культури провели літературно-музичну композицію "Сила Нескорених!". Заступник голови селищної ради Стерлюс П.О. привітав усіх присутніх зі святом. Учасники АТО були нагороджені грамотами Березнівської РДА.
13.10.2016
День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З нагоди свята та з метою національно-патріотичного виховання молоді Березнівська ЦРБ провела ігри патріотів "Козацька держава - наша гордість і слава" та інтелектуальний марафон "Ми майбутнє твоє, Україно!". Присутні прийняли активну участь в іграх та конкурсах, переглянули книжкову виставку "Степові лицарі".
13.10.2016
Святкова зустріч юнаків Малинської ЗОШ I-III ст. з учасниками АТО відбулася в публічно-шкільній бібліотеці. Сільський голова Анатолій Дімітров привітав учасників АТО з Днем захисника України та вручив почесні грамоти від Березнівської РДА. Зав. бібліотекою пригостила гостей гарячим чаєм та провела перегляд літератури біля тематичної полички "Солдат на стражі спокою стоїть". На закінчення прозвучали патріотичні пісні у виконанні ансамблю народної пісні "Криниченька".
13.10.2016
В переддень свята Покрови та Дня захисника України в публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Городище проведено козацький турнір "Рідна земле моя, ти козацького славного роду", де змагалися дві команди юних козаків. В ході турніру майбутні захисники перевірили наскільки добре вони знають козацьке минуле, дізнались багато нового і цікавого з життя, побуту, традицій запорозьких козаків.
12.10.2016
В рамках циклу відео конференцій "Твоє право" у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч з адвокатами, що співпрацюють з Рівненським місцевим центром з надання без безоплатної вторинної правової допомоги Маланчук Галиною Петрівною та Маланчук Іриною Віталіївною. Тема обговорення: "Пенсійне забезпечення громадян: порядок призначення пенсій за вислугу років, пенсії працюючим пенсіонерам, визначення максимального і мінімального розміру пенсії, індексації пенсії, податок та військовий збір з пенсії". До відеоконференції долучилися працівники та користувачі бібліотек Березнівського району.
4.10.2016
Відбулася виробнича нарада бібліотечних працівників району, яку розпочала Гарбар Л.А. - директор КЗ "Березнівська ЦСПШБ". Фахівці структурних підрозділів Березнівської ЦРБ надали консультації щодо збору інформації для формування сайту "Рівненщина туристична", проведення обласного конкурсу "Краща книга Рівненщини" та презентували сайт пам'яті загиблих "Революція гідності. Війна. Рівненщина"
3.10.2016
1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку - свято, яке покликане звернути увагу на потреби старшого покоління. З розважальною програмою "Нехай Вам буде весело" до мешканців Друхівського стаціонарного відділення завітали користувачі публічно-шкільної бібліотеки-філії с. Друхів.
2.10.2016
В ПШБ с.Городище для громади села відкрився Центр обслуговування громадян електронною інформацією. Присутніми на відкритті були пенсіонери, підприємці, багатодітні матері, які ознайомились із електронними послугами, що можуть отримати у бібліотеці. А саме: доступ до ресурсів органів державної влади, реєстрація на ЗНО, оплата комунальних платежів, спілкування з друзями в режимі он-лайн, здійснення он-лайн покупок тощо.
30.09.2016
У приміщенні Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки відбулося святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. На урочистості завітали заступник голови райдержадміністрації А.В. Гудько, заступник голови районної ради Л.П.Пилипчук, начальник відділу культури і туризму Березнівської РДА Дехтяр О.Д., методист управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА Т.А. Шнайдер, які привітали з професійним святом та нагородили грамотами кращих бібліотекарів району. Теплі слова привітання звучали від директора КЗ "Березнівська ЦСПШБ" Гарбар Л.А., яка побажала колегам натхнення, творчих здобутків, вдячних користувачів та щоб ніколи не згасало світло душі та любові до обраної професії.

Музичні вітання звучали від танцювального колективу "Берізка", Ігора Нагорнюка та Юлії Миронець.

29.09.2016
З метою розвитку та підтримки інтересу до читання і книги, підвищення престижу бібліотеки в Березнівській ЦРБ підведено підсумки районного конкурсу "Спійманий за читанням". Перемогу у конкурсі здобули роботи публічно-шкільних бібліотек-філій сіл: Кам'янка, Городище та юнацького абонементу Березнівської ЦРБ.
28.09.2016
Історичний екскурс "Вірний син українського народу" проведено в Друхівській публічно-шкільній бібліотеці. Під час заходу йшла мова про Михайла Грушевського - громадського і державного діяча, невтомного дослідника історії та культури українського народу. Присутні взяли участь у грі "Михайло Грушевський: хто він?" та ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою "Повернув нації наймення", прослухали бібліографічний огляд літератури "Жив і творив заради України".
27.09.2016
В подарунок від українського художника Нагулко Юрія Олександровича Березнівська центральна районна бібліотека отримала дві нові книги про його творчість та художню спадщину.
26.09.2016
В Березнівському НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" відбулася зустріч з письменником та видавцем Сергієм Дмитровичем Пантюком, під час якої він поділився спогадами про своє дитинство, свою юність та розповів про творчий шлях. Учні та вчителі із задоволенням прослухали неперевершене читання віршів у виконанні самого автора.
21.09.2016
З нагоди святкування Міжнародного дня миру на юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ відбувся майстер клас по виготовленню паперових голубів, як символів миру, на яких діти писали свої бажання. Бібліотекар Ільїна Наталія та керівник підліткового клубу "Колорит" Ціпан Оксана розповіли про історію святкування свята, а на закінчення заходу діти запустили кульки зі своїми виробами та здійснили екскурсію в підлітковий центр, де на них чекали солодощі.
20.09.2016
Шанувальники поезії Людмили Вишневської зібралися в Березнівській центральній районній бібліотеці для презентації збірки "В обіймах твоїх розквітала я цвітом любові". Видання містить короткий нарис її життя і творчості, прозові етюди та вірші, які публікувались на сторінках газети "Надслучанський вісник". Привітати Людмилу Федорівну прийшли заступник голови РДА Гудько А.В., колеги, друзі та члени родини. У виконанні Ігора Нагорнюка та Володимира Козака прозвучали пісні, які додали теплих емоцій до атмосфери заходу.
20.09.2016
Соснівська бібліотека для дорослих спільно з членами клубу "Шляхетні українці" провели флешмоб "Миру в Україні бути", приурочений до міжнародного дня Миру. Учасники флешмобу роздавали людям повітряні кульки синього та жовтого кольорів, власноруч виготовлені голуби з побажаннями миру, єдності та свободи.
19.09.2016
В Соснівській міській бібліотеці відбулося відкриття Центру обслуговування громадян електронною інформацією. Бібліотекарі повідомили всіх присутніх про те, що в бібліотеці діє центр ЦОГ ЕІ - це інформаційно - консультаційна служба, яка покликана задовольняти потреби громадян у публічній інформації в електронному вигляді. Через мережу Інтернет можна здійснити пошук нормативно - правових актів держави та місцевого рівня. Бажаючі можуть отримати консультації з питань пошуку інформації в інтернеті, брати участь у законотворчому процесі, брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, подання заяв, запитів, заповнення декларацій, проходження тестів та інше. На заході були присутні заступник селищного голови Стерлюс П.О., жителі селища, студенти, старшокласники.
19.09.2016
Екскурсія-подорож до бібліотеки пройшла у ПШБ с.Голубне під девізом: "Книга мудру дасть пораду, книга розуму навчить!" . Завідуюча бібліотекою познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла про те, що в бібліотеці дітки можуть не тільки читати книжки, а й цікаво провести свій вільний час: розмальовувати, ліпити, грати в ігри.
15.09.2016
Березнівська центральна районна бібліотека прийняла участь у відеоконференції з питань розвитку сільського туризму на Рівненщині, на якій розглядалися законодавчі та нормативні аспекти діяльності власників одноосібних селянських господарств у сфері сільського туризму, порядок реєстрації підприємницької діяльності та існуючі ставки загальної і спрощеної систем оподаткування.
15.09.2016
З метою поглиблення і удосконалення практичної і теоретичної підготовки бібліотекарів, освоєння нових ділянок роботи, нових функціональних обов'язків бібліотечних технологій на базі Березнівської ЦРБ відбулося стажування новопризначених бібліотечних працівників.
12.09.2016
В публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Балашівка відбулося відкриття новоствореного Центру обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ). Завідуюча бібліотекою ознайомила присутніх з послугами, які надаються центром. На відкритті були присутні сільський голова Іванова М.П. та жителі села.
08.09.2016
З нагоди 160-річчя від дня народження українського письменника, поета філософа, вченого, громадського і політичного діяча Івана Франка на базі Березнівського ВПУ працівники Березнівської центральної районної бібліотеки для учнівської молоді провели вечір-портрет "Шляхами життя і творчості Івана Франка". Складовою заходу стала книжкова виставка "І горів, і яснів, і страждав, і трудився для свого народу", яка допомогла присутнім глибше пізнати життєвий і творчий шлях І.Я. Франка.
07.09.2016
В Інтернет-центрі Березнівської районної бібліотеки відбувся он-лайн тренінг "Урок реального трудового життя" за участю учнів 9, 11 класів Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" та шкіл с.Малушка, с.Моквин, с.Кам'янка , смт. Соснове. Під час тренінгу учасники отримали консультації спеціалістів Березнівського центру зайнятості Юровської С.П., Дячук К.М., Федорчук Ф.М. з правильного вибору майбутньої професії, уникнення можливих помилок та реального працевлаштування в нашому районі, а також засвоїли формулу вибору професії "Хочу. Можу. Треба" та прийняли участь в анкетуванні.
03.09.2016
Бібліотека с. Князівка стала майстернею для проведення майстер-класів з різних видів української вишивки, яка є давнім заняттям людей в Україні. Про один з найбільш улюблених і поширених різновидів народної творчості вишивки розповіла відома майстриня села Домініка Сиса.
01.09.2016
Працівники Березнівської районної бібліотеки запросили старшокласників агротехнічного ліцею на перший урок "Вітчизна - це не хтось і десь. Я теж Вітчизна!", присвячений 25 річниці Незалежності України. Бібліотекарі підготували для школярів цікаву інформацію про те, як змінювалась Україна за ці 25 років, літературну викладку "Моя Україна прекрасна і незалежна". Діти переглянули відеосюжет "Березне за роки Незалежності", із задоволенням відповідали на питання вікторини "Це моя Україна" та під час гри "Україна - єдина країна" з пазлів склали карту України.
31.08.2016
В Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці підбито підсумки щорічного конкурсу "Найкращий читач літа - 2016".
Перемогу здобули:
Молодша вікова категорія:
І місце - Рублюк Юлія (4 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів")
ІІ місце - Свиридюк Софія (4 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів")
ІІІ місце - Кравчук Ангеліна (4 клас Березнівська гімназія)

Старша вікова категорія
І місце - Кусік Микола (6 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад")
ІІ місце - Касянець Олександр (7 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад")
ІІІ місце - Галагуз Іванна (6 клас Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад")
29.08.2016
З метою вшанування пам'яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини та з нагоди відзначення 160-річчя від дня його народження в Інтернет-центрі Березнівської районної бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір "Любов великих поетів - завжди легенда". Учасники заходу переглянули цікаві відео-сюжети, книжкову виставку-персоналію, взяли участь у "Франкових читаннях" та прослухали коротку оповідь про життєві віхи Івана Франка.
28.08.2016
З нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України та дня селища Соснове проведено свято "Тобі,Україно, наша любов і пісня". Жителі селища приймали активну участь у конкурсі малюнків на асфальті, бібліотечному квесті, мали змогу переглянути виставки місцевих мастрів, отримати задоволення від святкового концерту.
24.08.2016
День Незалежності - це свято, яке в історію України вписав кожен із нас своєю боротьбою, чесною працею чи тихою молитвою. Це є вираженням історичного прагнення нашого народу до свободи, умовою втілення його бажання бути справжніми господарями на власній землі! З нагоди святкування 25-ї річниці незалежності України в м. Березне відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятних знаків борцям за свободу і незалежність України, святковий концерт за участю кращих народних аматорських та зразкових колективів району, окремих виконавців, районний етап обласного фестивалю-конкурсу культурно-дозвіллєвих комплексів "І творчістю хата багата", конкурс "Моя вишиванка найкраща", виставка виробів народних майстрів та умільців, спортивні змагання. Березнівська центральна районна бібліотек запропонувала перегляд книжково-ілюстративної виставки "Україна - від подиху століть до сьогодення".

15.08.2016
В Соснівській міській бібліотеці діє виставка ляльок-мотанок майстрині Галини Власюк. Користувачі мають можливість ознайомитися з виробами та переглянути матеріали про історію виникнення та методику виготовлення ляльки.
10.08.2016
Березнівська центральна районна бібліотека прийняла участь у відеоконференції "Твоє право: сімейні правовідносини". На відеоконференції розглядались питання з укладанням шлюбу, визнанням шлюбу недійсним, розподіл майна при розлученні, аліментами на утримання дітей, батьків. Консультації надавала Шеруда Олена Павлівна - адвокат, що співпрацює з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
07.08.2016
Літо - це чудова пора для відпочинку, різноманітних мандрівок і подорожей. Тож на юнацькому абонементі відбулась віртуальна подорож мальовничими місцями нашої країни. Переглянувши фільм "Мандрівка Україною", діти побували в Карпатах у середньовічній фортеці Тустань, дізналися багато цікавого про Скелі Довбуша, побували в найромантичнішому парку України "Софіївка", місцях незвичної краси Асканії Новій та в Канівському заповіднику. Для присутніх було проведено перегляд літератури "Краса моєї України".
28.07.2016
З нагоди відзначення Дня хрещення Київської Русі-України у Березнівській центральній районній бібліотеці проведено тематичну годину "Хрещення Русі - духовний стержень нашої культури". Бібліотекарі розповіли цікаві факти про запровадження християнства, про історію хрещення Київської Русі-України, про часи князівства Володимира. Учасники заходу переглянули відеоролики на тему вірувань давніх слов'ян та хрещення Русі, віртуально побували у храмах Березнівщини, ознайомились із літературою, представленою на книжковій виставці "Хрещення Русі - історія віків".
18.07.2016
В парку відпочинку запрацювала бібліотека open-air під назвою "Читання на планеті "Літо". Улюблені книги з фонду Березнівської центральної районної бібліотеки тепер можна почитати під відкритим небом. Працівники бібліотеки знайомлять із книжковими новинками, періодичними виданнями та послугами, які надає бібліотека.
15.07.2016
До 26-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України працівники центральної районної бібліотеки спільно з краєзнавчим музеєм експонували книжкову виставку "Україна - суверенна держава". Змістове наповнення виставки розкриває питання самовизначення української нації, народовладдя, державної влади, громадянства, територіальної цілісності, економічної самостійності та культурного розвитку держави.
12.07.2016
З нагоди святкування Дня села Малинськ "Моє село - це славна Україна" завідуюча бібліотекою Наталія Філімонова провела літературний брейн - ринг "Хто книжки читає - той про все на світі знає" та конкурс малюнка на асфальті "Хай завжди буде сонце".
7.07.2016
Свято Івана Купала - свято тепла, любові та кохання. За народними уявленнями в цей день відбуваються різні дива: цвіте папороть, земля відкриває свої скарби, сонечко котиться з неба на землю, щоб викупатись в річці, дівчата в цю ніч ворожать та збирають чарівне зілля, а опівночі шукають цвіт папороті - на щастя. Учасники клубу "Шляхетних українців" Соснівської міської бібліотеки організували та провели фольклорне свято "На Івана на Купала дівчина вінок на щастя пускала". Купальські заходи надали можливість жителям не просто бути споглядачами, а стати учасниками обрядового дійства.
30.06-02.07.2016
За підтримки Рівненського відділення Української бібліотечної асоціації, відбувся візит фахівців Рівненщини до бібліотек Чернігівської області, в якому взяли участь працівники КЗ "Березнівська ЦСПШБ". Метою поїздки був активний обмін досвідом, налагодження ефективних професійних контактів та співпраця з бібліотекарями Чернігівщини. Ми познайомились з професійними напрацюваннями та досвідом роботи колег в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Короленка, обласній бібліотеці для дітей ім. М.Островського, центральній міській бібліотеці, обласній бібліотеці для юнацтва. Також відвідали Чернігівський краєзнавчий музей, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, літературно-меморіальний музей - заповідник Михайла Коцюбинського, побували в багатьох храмах і монастирях, якими так багата ця земля, ознайомились з унікальною архітектурою міста та скульптурними пам'ятками. Побували і в славному місті Козелець, ознайомились з його історією, відвідали музей ткацтва, бібліотеку та культові споруди. Поїздка залишила яскраві враження, щирі емоції .

30.06.2016
Літо - найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок біля моря, дехто - вирушити у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Літнє читання - чудовий час для розширення кругозору дітей та їх творчої уяви. Бібліотекарі району заохочують дітей до читання влітку та організовують для них цікаве і змістовне дозвілля.

 • ПШБ с. Городище - до послуг юних користувачів книжкові новинки, вікторини, конкурси, екскурсії до природничих куточків села, інтернет-подорожі, святковий стіл "Солодке диво", веселі розваги та просто - "Bеселі посиденьки - маленькі теревеньки". • ПШБ с. Голубне - літні галявини для дітей під девізом "На природу і читай!", акція "Бібліотекар читає дітям". • ПШБ с. Друхів - зустрічі з юними користувачами бібліотеки "Веселимось, граємо, літечко вітаємо". гра-загадка "Ключик від літа", бліц-вікторина "Швидко казку пригадай", конкурс "Зірковий автограф", конкурс малюнка на асфальті.
 • ПШБ с. Князівка - літня тераса "Бібліотека під відкритим небом", майстер-класи "Казкові герої", "Закладки для книг", "Паперові фантазії".
  24.06.2016
  В районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася непересічна подія - презентація першої пісенної збірки "Запрошення в пісню" на вірші Павла Рачка, музик Володимира Козака, організована працівниками центральної районної бібліотеки.

  Ця збірка вміщує барвисту пісенну палітру, яка присвячена любові до рідного краю, красі природи. На зустріч з поезією і піснею прийшли численні друзі, рідні, колеги, любителі поетичного слова аби розділити радість їх творчого успіху.

  У виконанні Володимира Козака та солісток будинку культури прозвучали пісні авторів, які додали теплих емоцій до атмосфери заходу.
  22.06.2016
  В рамках року англійської мови в Україні районна бібліотека провела для своїх юних відвідувачів квест "Travelling to English". Відкриття відбулось в приміщенні дитячої бібліотеки, де учасники ознайомились з правилами квесту та сформували команди: "Manchester" та "Liverpool", які за допомогою маршрутного листа "train table" прямували за трьома зупинками: "Book english"(юнацький абонемент), "Словникова алея" (читальний зал), "Internet" (Інтернет-центр).
  23.06.2016
  В центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар для бібліотечних працівників системи "Національно-патріотичне виховання в бібліотеках". Були надані консультації з питань формування національно-патріотичного виховання користувачів, організація патріотичного виховання молоді та форми і методи популяризації літератури з даної тематики.
  22.06.2016
  В рамках відзначення Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні в публічно-шкільній бібліотеці с.Малинськ проведено історичну годину "Роль і місце України в подіях 1939-1945 років. Українці-герої" та урочисте покладання квітів до обеліска, братської могили, могил вояків УПА.
  14.06.2016
  На Рівненщині склалася добра традиція - кожного року проводити обласний фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду "Бібліофест", який проходить за підтримки Рівненського обласного відділення Української Бібліотечної Асоціації.

  Цього ж року конкурс проходив у новому форматі - на рівні районних бібліотек.

  Основними завданнями "Бібліофесту" є виявлення ефективних форм бібліотечного інноваційного досвіду для залучення користувачів у бібліотеку та розвитку творчих ініціатив бібліотечних спеціалістів.

  В Березнівській ЦСПШБ конкурс пройшов під гаслом "Бібліотека - нові часи, нові можливості".

  Інноваційний досвід роботи книгозбірень було представлено в трьох номінаціях:
  - популяризація книги і читання
  - моя унікальна аудиторія
  - бібліотека в житті громади

  На заході були присутні: голова Березнівської районної ради Каменчук Л.І., заступник голови Березнівської районної державної адміністрації Гудько А.В., начальник відділу культури і туризму Березнівської райдержадміністрації Дехтяр О.Д., заступник директора Рівненської обласної бібліотеки для молоді Патрикей С.А.

  Перемогу здобули:
  - номінація "Популяризація книги і читання" - Людмила Чміль, зав. публічно-шкільною бібліотекою с.Бронне;
  - номінація " Моя унікальна аудиторія" - Галина Гаврилюк зав.бібліотекою Березнівської ЗОШ №2;
  - номінація "Бібліотека в житті громади" - Олена Ковалевич, зав. публічно-шкільною бібліотекою с.Малушка;

  Гран-прі конкурсу від РОВ УБА отримала Галина Діхтяр, бібліотекар читального залу Березнівської центральної районної бібліотеки за проект "Бібліотека - інформаційна платформа розвитку громади".

  07.06.2016
  Директор комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" Гарбар Л.А. та методист Березнівської ЦРБ Андрощук Л.В. взяли участь в обласній науково-практичній конференції "Методичні служби бібліотек Рівненської області", присвячена 70-річчю заснування методичної служби. За високу професійну майстерність, активне впровадження суспільно корисних бібліотечних ініціатив,ефективну роботу методичного центру колектив Березнівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек відзначили почесною грамотою.
  01.06.2016
  Недаремно свято дітей відзначається 1 червня - це перший день веселого літа й шкільних канікул. У цей день по всій країні відбуваються різноманітні заходи для дітей. Протягом дня в Березнівській ЦРБ, з нагоди свята, діяла акція безкоштовного запису дітей до бібліотеки, проводились екскурсії, різні літературні ігри та конкурси. Бібліотекарі познайомили дітей з історією свята "Міжнародний день захисту дітей", провели цікаву гру-вікторину "Знай свої права, дитино", цікаві конкурси: "Літературні пазли", "Літературне доміно", та конкурс пантоміми "Впізнай літературного героя".
  01.06.2016
  У перший день літа Соснівська міська бібліотека традиційно відзначила Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Діти із задоволенням читали вірші, грали в шахи, взяли участь у літературній вікторині "Хто автор цих рядків", а також у конкурсі малюнків на асфальті.

  27.05.2016
  В рамках "Районної програми підтримки книговидання місцевих авторів на 2013-2017 рр." до видання готується роман-мозаїка Бориса Боровця "Заглада".


  26.05.2016
  Підбито підсумки ХІХ обласного фестивалю власної дитячої поезії "Провесінь - 2016" (заочний тур), в якому взяли участь 90 юних літераторів з шести районів Рівненської області.

  Перемогу в заочному турі здобули:

  Гран-прі     Веремчук Анастасія (5 клас Соснівський НВК)

  Молодша вікова категорія:
  ІІ місце Максим Рачок (4 клас Костопільська гімназія)
  ІІІ місце     Аріна Герасимчук (3 клас Яблунівська ЗОШ)
  Аня Сільковська (3 клас Яцьковицька ЗОШ)
  Аня Романович (3 клас Яцьковицька ЗОШ)
  Олександр Тетеря (4 клас Дубровицький район)

  Середня вікова категорія:
  І місце Анна Орлова (6 клас Дубенський НВК)
  ІI місце Анастасія Давидюк (5 клас Дубровицький НВК)
  Тетяна Жданюк (5 клас Городищанська ЗОШ)
  Марина Черниж (7 клас Зірненська ЗОШ)
  ІII місце     Аріна Мийгес (5 клас Дубенський НВК)
  Оксана Холод (6 клас Броннівська ЗОШ)
  Юлія Лисецька (7 клас Березнівська гімназія)
  Дарина Калінчук (7 клас Вітковицька ЗОШ)

  Старша вікова категорія:
  ІI місце Дарина Кухар (10 клас Дубровицький район)
  Оксана Федорій (11 клас Березнівська ЗОШ №2)
  ІII місце     Богдан Штаб (9 клас Гощанський район)
  Вероніка Борейчук (10 клас Кам'янська ЗОШ)  23.05.2016
  З метою популяризації читання, як цікавого інтелектуального дозвілля, виховання почуття любові до книги та читання в публічно-шкільній бібліотеці с.Голубне в рамках проекту "Публічно-шкільна бібліотека с.Голубне - територія читання" учні 5 класу поділились своїми думками про те, яку роль та місце в їхньому житті займає книга у своїх розповідях "Мої ви друзі незрадливі" та творах-роздумах "Яку роль у вихованні людини відіграє книжка".

  19.05.2016
  День вишиванки - це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Протягом дня в Друхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось ряд виховних заходів, присвячених вишиванці, зокрема і парад вишиванок. Завідуюча бібліотекою з учнями молодшого шкільного віку провела бесіду "Вишиванка - українська національна святиня", під час якої діти дізналися багато цікавого не тільки про вишиванку, а й про класика українського письменства Івана Франка, який дуже любив одягатись у вишиванку і носив її під піджак і з сучасним одягом.

  19.05.2016
  Щоб обговорити проблему, яка хвилює всіх мешканців багатоквартирних будинків міста Березне в читальному залі районної бібліотеки зібралися юрист міської ради С.Ярмолка, помічник народного депутата Віталія Корчика М.Семенович, мешканці багатоповерхівок на обговорення питання "Створення ОСББ: переваги і ризики". А одна із перших організаторів Алла Шпоняк поділилася досвідом створення ОСББ і вказала на деякі недоліки.

  18.05.2016
  В читальному залі районної бібліотеки відбулося відкриття центру обслуговування громадян електронною інформацією, який пропонує цілу низку корисних послуг для громади міста та району у електронному форматі.

  16.05.2016
  З нагоди святкування Дня краєзнавства у бібліотеці відбулося засідання клубу "Твій погляд" "Все починається з Малої Батьківщини". На юнацькому абонементі діти познайомились з матеріалами краєзнавчого куточка "Мій край Березнівщина" та відвідали Березнівський краєзнавчий музей.

  08.05.2016
  Мама - скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Члени клубу "Шляхетні українці" Соснівської міської бібліотеки провели флеш-моб до Дня матері. Діти вітали жінок та мам селища повітряними кульками та привітаннями.

  07.05.2016
  Напередодні святкування 71 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Березнівській ЦРБ відбулися майстер-клас "Диво-квітка - символ Перемоги" та година пам'яті "Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги". Вшанувати пам'ять полеглих та віддати шану живим у бібліотеці зібралися учні 7-Б класу Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату. Бібліотекар інтернет-центру Рябчук М.Б.познайомила присутніх з матеріалами виставки-панорами "1939 Пам'ятаємо - 1945 Перемагаємо", та з електронним ресурсом "Сторінками старого альбому". Діти переглянули відеоспогади місцевих ветеранів та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто загинув у роки Другої світової війни.

  06.05.2016
  На базі Інтернет-центру центральної районної бібліотеки відбулось навчання бібліотечних працівників району на тему: "Організація роботи Центрів обслуговування громадян електронною інформацією". Під час навчання розглядались такі питання: що таке ЦОГ, які завдання та функції будуть виконувати дані центри при роботі з громадою, як будуть надаватися послуги громадянам за допомогою електронних ресурсів. У навчанні взяли участь сім бібліотечних працівників системи.

  04.05.2016
  Година цікавих повідомлень "Як святкують Великдень в країнах Європи" відбулась в Друхівській публічно-шкільній бібліотеці. Присутні познайомились з виставкою-інсталяцією "Христос Воскрес - радіє світ".

  27.04.2016
  Напередодні Великодніх свят у читальному залі районної бібліотеки відбувся майстер-клас по розпису і оздобленню писанки "У писанці життя і надія воскресає". Керівник підліткового клубу "Колорит" презентувала виставку творчих робіт учасників клубу та поділилася з дітьми новими ідеями, як здивувати рідних та друзів на пасхальні свята. Присутні із задоволенням вклали свою фантазію та творчий смак у великодню писанку.

  26.04.2016
  Чергове засідання клубу "Твій погляд" за темою "Зроби свій вибір на користь здоров'я" відбулось у вигляді тренінгових занять. Діти із задоволенням виконували вправи та приймали активну участь в обговоренні шляху до зміцнення власного здоров'я та переглянули відео з мережі Інтернет "Цікаві факти про їжу". Учасники клубу підготували цікаві плакати про здоровий спосіб життя та розмістили їх у бібліотеці.

  26.04.2016
  Цієї весни годинник життя відрахував 30 років Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. В бібліотеках системи проходили різноманітні заходи: вечори-реквієми, лінійки скорботи, уроки пам'яті, віртуальні подорожі, перегляд документальних фільмів, книжкових виставок.

  22.04.2016
  З нагоди святкування Дня книги і авторського права на юнацькому абонементі відбулося знайомство підлітків з творчістю Оксани Сайко та обговорення її книги "Новенька та інші історії". Адже це книжка про підлітків, про їхні проблеми, пригоди, шкільне життя, про дружбу й перше кохання. Про серйозні випробування, з якими вони стикаються і з якими їм потрібно впоратися, розчарування, важкі ситуації, в які вони іноді потрапляють і з яких їм необхідно знайти правильний вихід та зробити іноді нелегкий вибір на користь добра.

  21.04.2016
  В Рівненській обласній науковій бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу "Краща книга Рівненщини", серед них: "65 на 65" Бориса Боровця та "Літопис Березнівщини" Наталії Трохлюк.

  21.04.2016
  В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася виробнича нарада бібліотечних працівників району, на якій розглядались актуальні питання діяльності бібліотек системи.

  20.04.2016
  23 квітня - Всесвітній день книг та авторського права. Книги можна не тільки читати, а й робити з них виставки-інсталяції. Саме така виставка зустрічає відвідувачів публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Голубне - книжковий-літературний гурман, який сам "читає" і всім радить.

  19.04.2016
  На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулося навчання бібліотечних працівників: "Організація роботи Центрів обслуговування громадян електронною інформацією", яке було проведено бібліотекарем читального залу Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Під час навчання розглядались питання: що таке ЦОГ ЕІ, які завдання та функції будуть виконувати дані центри при роботі з громадою, як будуть надаватися послуги громадянам за допомогою електронних ресурсів. У навчанні взяли участь бібліотечні працівники Костопільської ЦРБ.

  19.04.2016
  Урок з художньої культури рідного краю, присвячений життю і творчості письменника А.І. Кондратюка відбувся в публічно-шкільній бібліотеці с. Моквин. Присутні познайомилися з літературно-меморіальною експозицією "Андрій Кондратюк - гордість нашого краю" та переглянули DVD диск про видатного земляка.

  13.04.2016
  Дитяче читання відіграє важливу роль в житті людини, набагато більшу ніж читання в житті дорослих. Книга, яку прочитали в дитинстві залишається в пам'яті, майже на все життя і впливає на подальший розвиток дитини. Саме для цього завідуюча публічно-шкільною бібліотекою-філією с.Голубне організувала День бібліотеки у дитячому садку, в рамках якого були проведені конкурс загадок "Чарівний світ казок для тих, хто відвідує дитсадок", голосне читання "У казки на гостинах" та гра "Веселий м'ячик".

  7.04.2016
  "Повертайтесь, будь ласка, живими" - під таким гаслом в Соснівській міській бібліотеці пройшла година патріотичної поезії. Учасники читали вірші воїнів АТО, волонтерів, журналістів, очевидців трагічних воєнних подій.

  6.04.2016
  Користувачі публічно-шкільної бібліотеки с. Велике Поле долучилися до всеукраїнської акції зі збору пластикових кришечок для протезування воїнів АТО, яку ініціював столичний благодійний фонд "Овес".

  4.04.2016
  В Городищенській публічно-шкільній бібліотеці відбувся дитячий ранок "Подорож до Країни мудрої книги", на якому діти зустрілись з багатьма казковими героями. Веселий сміх викликав у присутніх Незнайко, який не знав правильної відповіді ні на одне запитання Червоної Шапочки, проте прийшов до правильного висновку: щоб знати, треба багато читати.

  1.04.2016
  В Друхівській публічно-шкільній бібліотеці відбувся бал літературних героїв. У гості завітали чарівні Фея та Попелюшка, Білосніжка та Снігова Королева, Мальвіна та Буратіно, Пеппі Довгапанчоха та Баба Яга, герої казок Короліва-Старого, в яких перевтілилися члени клубу "Юні друзі книги", що діє при бібліотеці вже багато років

  31.03.2016
  "Учітеся, любі дітки, читайте, гадайте" - такими словами розпочалася у ПШБ с. Голубне "Посвята у читачі" учнів 1 класу, мета якої - прищепити любов до книги, навчити думати, виховувати потребу у читанні.

  30.03.2016
  На базі Березнівського економіко-гуманітарного ліцею спільно з працівниками районної бібліотеки відбулася презентація збірки Зої Дідич "Благослови, Вкраїно, на орду!". Читці майстерно декламували рядки із розділів книги, Іванна Ципан виконала пісню "Яринівська мелодія" на слова авторки, яка стала пісенною окрасою літературного заходу, а поетеса поділилася метою, та процесом написання книги, зачитала кілька уривків і дала пояснення назви збірки.


  29.03.2016
  "Запроси до серця книгу" під такою назвою проходив Тиждень дитячого читання в Яринівській та Тишицькій ПШБ . Користувачі бібліотек переглянули виставку-інсталяцію "Повний візок солодких казок", театралізовану виставу "Казка про дівчинку Нехотілочку". З наймолодшими дітками проведені голосні читання, літературний марафон "В дружбі з книгою", різноманітні ігри.

  28.03.2016
  Що може зробити активний читач, окрім того, щоб багато читати? Наприклад, взяти участь в яскравому флешмобі, направленому на привертання уваги до читання. Нещодавно активні читачі публічно-шкільної бібліотеки с.Голубне прийняли участь у флешмобі під гаслом: "Читати - це круто!".

  21-25.03.2016
  Вже стало традицією святкування у березні "Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання", до якого долучилася і Березнівська ЦРБ. На день відкритих дверей з екскурсією до книгозбірні завітали учні та студенти навчальних закладів нашого міста, які познайомились з роботою бібліотеки її книжковим фондом, електронними ресурсами та стали користувачами бібліотеки. До Всесвітнього дня поезії бібліотекарі підготували свято "Поезія - це стан душі високий", на який запросили студентів Березнівського ВПУ. Під час свята звучали ліричні твори класичної та сучасної літератури, улюблені поезії, які стали піснями.

  На юнацькому абонементі відбувся літературний вояж "Фентезі Forever!", де на молодь чекала цікава зустріч з творами Марії та Сергія Дяченків, інших українських письменників-фантастів та підбірка книг світової фантастики. Незабутньою для старшокласників Березнівської ЗОШ №2 пройшла зустріч з живими персонажами творів української літератури: Роксоланою, Мавкою, Енеєм та Голохвастовим під час літературного дефіле "Library Fashion Day", що відбулося в Інтернет-центрі.

  В ігровий день бібліотекарі запросили усіх бажаючих на "Літературні непосиденьки", де на них чекали літературні бутерброди та коктейлі, ігри та кросворди. Проведені сприяли розширенню читацьких інтересів користувачів та залученню молоді до читання .


     21-25.03.2016
  Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек традиційне і довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячого читання - час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів. Протягом тижня в бібліотеках району проходили різноманітні заходи: літературні подорожі, ігри, вікторини, конкурси, перегляди літератури, мультимедійні презентації, свято книг, інсценізація казок, конкурс читців-декламаторів та ін.


     25.03.2016
  Любов до своєї країни проростає в дитині з самого народження: з колисковою піснею матері, з першим самостійно прочитаним словом, з усвідомленням себе частиною єдиної України. В Соснівській міській бібліотеки пройшов конкурс дитячих малюнків під назвою "З Україною в серці".

  24.03.2016
  В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України - 2016". За звання "Найкращий читач України" змагалися учні 6-7 класів - переможці І етапу, читачі публічно-шкільних бібліотек району. За підсумками конкурсу журі визначили, що "Найкращими читачами України" в Березнівському районі стали: учениця 6-го класу Богушівської ЗОШ Іванова Катерина, учениця 7-го класу Вітковицької ЗОШ Калінчук Дарина.

  22.03.2016
  В читальному залі Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася виробнича нарада бібліотечних працівників району, на якій розглядались актуальні питання діяльності бібліотек системи та проведення районного фестивалю "Бібліофест". Учасники наради висловили свої міркування щодо поточних питань роботи у своїх бібліотеках, шляхів удосконалення та урізноманітнення.

  21.03.2016
  У читальному залі районної бібліотеки експонується виставка творчих робіт вихованців студії декоративно-прикладного мистецтва районного будинку дитячої і юнацької творчості під назвою "Подарунок для мами", яка зачаровує і радує відвідувачів своєю красою та оригінальністю.

  9-12.03.2016
  З метою популяризації творчості Т. Шевченка бібліотекарі Витковицької ПШБ спільно з вчителями української мови та літератури організували та провели Шевченківський тиждень "Ім'я Шевченка стукає в серцях". Протягом тижня читачі мали змогу відвідати та прийняти участь у конкурсі читців-декламаторів "Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів", конкурсі учнівських проектів "Я відкриваю Шевченка", а також переглянули документальний фільм "Таємниці генія Шевченка", проявили свої знання у літературній вікторині "Чи знаю я Шевченка?". Найактивніших учасників було нагороджено грамотами.

  10.03.2016
  Життя Тараса Шевченка таке дивне, що, слухаючи про нього, можна було б сказати, що це - легенда. В цю легенду поринули і користувачі Малушківської ПШБ при проведенні літературних пазлів "Т.Г.Шевченко - славетний син великого народу", на яких ознайомились з життєвими шляхами Тараса.

  9.03.2016
  З нагоди відзначення 202-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в районній бібліотеці відбулась поетична година "Нас єднає Шевченкове слово". Бібліотека запросила юних шанувальників Тарасового слова вшанувати пам'ять поета, доторкнутися серцем його творів, пройнятися їхнім духом. Юні читачі декламували вірші, в кожному з яких оспівана могутня Вкраїна, найвища краса і життєва основа - слово. Для відвідувачів було підготовлено книжкову виставку "Єднаймо душі словом Кобзаря". На ній представлені літературні твори, які показують поета творцем епічних поем, глибоким ліриком і видатним драматургом.

  9.03.2016
  З метою популяризації творчості Тараса Шевченка, виховання у підростаючого покоління українців належного ставлення до літературної спадщини Кобзаря в публічно-шкільній бібліотеці с.Князівка відбувся конкурс читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, у пам'яті людській". Замріяно і щиро звучали поетові слова із дитячих вуст, а уява малювала картини української природи та долі народу.

  7.03.2016
  В публічно-шкільній бібліотеці с.Голубне оформлено незвичайну книжкову інсталяцію "Книжкова вісімка весни". Близько 150 книжок викладено у формі великої кольорової вісімки. Бібліотека запрошує усіх бажаючих ознайомитись з таємничою "вісімкою". Будьте впевнені - позитивні емоції Вам гарантовано!

  6.03.2016
  Надзвичайний святковий вечір-конкурс "Супер - бабуся" відбувся в Будинку культури села Яринівка , в якому прийняли участь 6 самих активних бабусь нашого села різного віку. Всі учасниці успішно справлялися зі своїми завданнями. Основним штрихом програми стали конкурси "Бабуся-аніматор" та "Справжня господиня". Присутні ознайомились з виставкою робіт "Умілі руки бабусі".

  6.03.2016
  Тарас Григорович Шевченко - найвеличніша постать в історії українського народу. З нагоди 202-річчя від дня народження письменника бібліотечними працівниками організовано конкурс читців "Іду з дитинства до Тараса", в якому взяли участь учні 1-4 класів.

  6.03.2016
  У Міжнародний жіночий день 8 Березня весь світ вшановує Жінку-матір, Жінку-трудівницю, Жінку-берегиню родинного вогнища. Напередодні свята весни, краси й любові в Броннівському будинку культури завідуючою публічно-шкільною бібліотекою організовано та проведено літературно-музичну композицію "Посмішка весни".

  4.03.2016
  Напередодні найпрекраснішого свята всіх жінок 8 Березня в Малушківській бібліотеці пройшов майстер - клас "Букет до 8 березня". Свої роботи діти подарували найріднішим - мамам, бабусям, сестричкам.

  4.03.2016
  В читальному залі районної бібліотеки пройшов майстер-клас "Розмаїття світу жіночої моди", де читачка-майстриня Галина Василівна Ситник з великим задоволенням демонструвала свої чарівні твори ручної роботи, зв`язані крючком та спицями. Вона вважає, що її захопленню дуже допомогла корисна література з рукоділля, яку вона отримала в нашій бібліотеці. А ще багато цікавої інформації вона знайшла в Інтернеті на спеціальних сайтах, присвячених саме цій темі.

  4.03.2016
  До тижня естетики на шкільному абонементі Друхівської ПШБ оформлено виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва вчителів, учнів Друхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та проведено літературно-мистецьку годину "Мистецтво творити красу". Під час заходу йшла мова про вишивку нитками та бісером, історію її виникнення. Звучали вірші та пісні про вишитий український рушник, українську вишиванку. Учні дізнались про такі види народного мистецтва, як в'язання спицями та крючком, виготовлення мережки при допомозі голки та про в'язання з резинок технікою гумігурумі. Майстри цих видів народного мистецтва показали майстер-класи, а завідуюча бібліотекою познайомила з літературою даної тематики.


  3.03.2016
  3 березня 2016 року за ініціативи Березнівської центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл "Децентралізація: чого чекати в майбутньому?" за участю Каменчука Л.І. голови Березнівської районної ради, Пилипчука Р.П. голови Березнівської міської ради, Цьомко Л.З. начальника фінансового управління Березнівської РДА, Кота М.В. голови Соснівської селищної ради, Дімітрова А.Є. голови Малинської сільської ради, та Василюти І.С. голови Бистрицької сільської ради.

  В роботі круглого столу також взяли участь: голова комісії з розвитку місцевого самоврядування Ящук В.Й., голова Березнівської районної ради VІ скликання 2010-2014 років Лашта В.І., депутат обласної ради Воронко Т.Д., представники засобів масової інформації, громадські активісти. Під час заходу обговорювались питання об'єднання територіальних громад, функціонування об'єктів соціальної інфраструктури, повноваження старост та функцій новоутворених органів влади.

  Захід проходив в режимі онлайн. Громада селища Соснове, сіл Малушка, Кам'янка, Зірне, Моквин мали можливість задати свої запитання учасникам круглого столу.


  01.03.2016
  З приводу Всесвітнього дня боротьби з наркоманією в рамках засідання клубу "Твій погляд" на юнацькому абонементі Березнівської районної бібліотеки відбувся шок-урок на тему "Наркотики-подорож в один кінець". Протягом уроку з підлітками обговорювались причини та наслідки вживання наркотичних речовин, проблемні питання молоді, яка вживає наркотики; спосіб життя людей-наркоманів; міфи щодо вживання наркотиків; демонструвалися відеоролики з реальними фактами та фільм "Чорно-біле кіно. Наркотики і підлітки".

  01.03.2016
  "Правильний вибір професії - запорука успішного майбутнього".
  Під такою назвою в Березнівській районній бібліотеці відбувся онлайн-діалог за участю старшокласників-користувачів районної бібліотеки, сіл Зірне, Моквин, Малушка, Кам'янка, смт. Соснове та спеціалістами Березнівського районного центру зайнятості. Провідний фахівець з профорієнтації Юровська С.П. надала консультацію старшокласникам з методики вибору спеціальності згідно з особистими якостями та вимогами до професії, познайомила з профорієнтаційним гороскопом та з професіями, які можна отримати в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Солончук М.А. познайомила присутніх з вакансіями, які пропонує РЦЗ, розповіла про професії, яких потребує сучасний ринок праці та перспективи розвитку в недалекому майбутньому. В кожній бібліотеці для користувачів створені викладки профорієнтаційних матеріалів.

  01.03.2016
  Мандруй з "Бібліовалізою" - це одна з нових форм бібліотечного обслуговування в Броннівській публічно-шкільній бібліотеці, яка покликана популяризувати читання та книгу. Для малечі в ній зібрані подарункові книжки, іграшки.

  01.03.2016
  В Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація обласної мистецької акції "Мистецтво одного села" майстрів та народних умільців села Білка Березнівського району. Присутні мали можливість ознайомитися з історією села за допомогою продемонстрованого документального відеоролику. Був проведений майстер - клас з прядіння та ткацтва. Участь у акції прийняла завідуюча публічно - шкільною бібліотекою с. Білка Гаврилюк С.О.

  26.02.2016
  Англійська мова - мова одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. В ПШБ с.Голубне оформлено виставку-пораду "Вивчаємо і читаємо по-англійськи" та проведено бесіду-діалог "Вивчення англійської мови. Для чого це потрібно?".

  25.02.2016
  "Забринить струна Кобзаревого слова" - під такою назвою в бібліотеці-філії Березнівського НВК "ЗОШ Іст. - ДНЗ" відбувся конкурс читців-декламаторів творів Т.Г.Шевченка. В ньому прийняли участь учні 1-4 класів. Перемогу здобула учениця 3-Б класу Олех Владислава.

  24.02.2016
  2016 рік - Рік англійської мови в Україні. Вивчати англійську у бібліотеці весело та цікаво. У цьому можна переконатися, відвідавши уроки англійської мови у Березнівській центральній районній бібліотеці. В процесі індивідуального навчання діти разом із викладачем коледжу "Полісся" С. Дудко поринають у захопливу мандрівку світом англійської мови, де на них завжди чекає щось нове та невідоме.

  23.02.2016
  До Міжнародного дня рідної мови в публічно-шкільній бібліотеці с.Голубне проведено інформ-хвилинку "Мово українська, гордосте моя" та оформлено виставку літератури "Мова - дзеркало душі людини".

  22.02.2016
  Березнівська ЦРБ активно розвиває професійні контакти з бібліотеками інших систем і відомств. Так, консультативну допомогу з різноманітних питань бібліотечної роботи отримали бібліотечні фахівці Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП.

  19.02.2016
  Бібліотекарі Соснівської міської бібліотеки спільно з Соснівським Будинком культури провели вечір-реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної сотні та жертв Революції Гідності. Присутні переглянули відео-хроніку "Як все починалося", "Небесна сотня". Прослухали вірші, пісні, присвячені полеглим на Майдані.

  19.02.2016
  На базі бібліотеки Березнівського економіко-гуманітарного ліцею працівники районної бібліотеки провели історичну годину "Небесній Сотні шана й молитви, за чисті душі, що злетіли в небо" та бібліографічний огляд літератури "Україна. Революція, Майдан". Учасники заходу пригадали події тих трагічних днів, які вже ввійшли в нашу історію.

  18.02.2016
  Віртуальна енциклопедія Вікіпедія відкриває перед нами не лише безмежний простір інформації, але й дає можливість відчути себе дослідником, журналістом, відкривачем маловідомих, але значимих місць.
  Для бібліотек Вікіпедія може стати помічником у розкритті їх діяльності, адже сьогодні в бібліотеках відбуваються значні зміни, про які варто говорити.
  З метою популяризації електронної енциклопедії на базі Березнівської центральної районної бібліотеки проведено майстер-клас "Моя бібліотека у Вікіпедії" для бібліотечних працівників. Учасники ознайомились з вимогами до оформлення статей та проведено практичне заняття "Написання статті до Вікіпедії".

  17.02.2016
  На базі інтернет-центру ЦРБ для бібліотекарів системи спеціалісти відділу автоматизації бібліотечних процесів Поліщук П.А. та Осніцкий С.Г. провели навчання на тему: "Використання сучасного програмного забезпечення Windows Movie Maker для створення мультимедійних дидактичних матеріалів".

  17.02.2016
  В районній бібліотеці в рамках засідання клубу "Твій погляд" відбулась патріотична година "Герої, що у вічність відійшли". Крім членів клубу на захід були запрошені учні 9-го класу Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату. Підлітки уважно слухали розповіді про Небесну Сотню та події на Майдані. Також переглянули відеохроніку подій Революції Гідності та запалили свічку пам'яті усім, хто загинув на Майдані та в АТО. Любити Україну та бути її патріотами побажав присутнім учасник АТО Поліщук Павло. Діти поклали квіти до меморіальної дошки Івану Городнюку, віддавши шану пам'яті нашому земляку Герою Небесної Сотні - Герою України.

  16.02.2016
  Кожна нова книга в бібліотеці - це подія, таємниця і знайомство одночасно. Центральна районна бібліотека запрошує на перегляд нових книг про події на Майдані та АТО, які надійшли до книгозбірні. Переглянути та познайомитись з новими виданнями можна у віділлі обслуговування бібліотеки.

  15.02.2016
  В публічно-шкільній бібліотеці с. В.Поле відбулася зустріч з учасником АТО, односельчанином Галайчук Василем Петровичем. Найщирішими словами подяки діти підписали прапор України. А також читачі бібліотеки виготовили подарунки та обереги, які передали побратимам на передову.

  12.02.2016
  "Happy St. Valentine"s day!" під такою назвою в бібліотеці-філії Березнівської гімназії відбулось свято в рамках року англійської мови в Україні. Під чарівні звуки мелодії гімназисти читали вірші про кохання англійською мовою, ознайомились із книжковою виставкою "Читай англійською". Всім присутнім на святі були подаровані валентинки, а в кінці заходу всіх пригостили солодким печивом у формі сердечок із сюрпризом-побажанням на англійській мові. Свято відбулось під керівництвом вчителя англійської мови Філімонової Т. Д.

  12.02.2016
  До дня святого Валентина - покровителя всіх закоханих. В публічно-шкільній бібліотеці с.Малушка проведено майстер-клас по виготовленню валентинки-прапорця "Подарунок від усього серця". У свої роботи діти вклали частинку своєї чистої душі, всю свою любов та щирість.

  11.02.2016
  На базі публічно-шкільної бібліотеки-філії с. Хотинь відбувся майстер-клас з виготовлення валентинок.

  10.02.2016
  Дитинство - найсвітліша і найпрекрасніша пора нашого життя. Вже традиційним для Соснівської бібліотеки-філії для дорослих став "Місячник захисту дитинства". Завершальним акордом стало Свято казки, в якому найменші користувачі взяли участь в цікавих та веселих конкурсах, побували в чарівному світі казки. Спільно із членами клубу "Шляхетних Українців" також проведено акцію "Подаруй дитині іграшку". Всі зібрані іграшки були передані дітям з малозабезпечених сімей. В кінці свята бібліотекарі пригостили дітей солодощами. Всі присутні отримали незабутні враження від свята.


  10.02.2016
  Hа базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ відбувся вебінар "Актуальні питання пенсійного забезпечення,соціальні виплати". Користувачі бібліотеки отримали необхідні консультації від спеціалістів Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду в Рівненській області.
  01.02 - 08.02.2016
  В публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Голубне проходила акція "Сподіваюся на мир", в рамках якої діти малювали малюнки та робили обереги для українських солдатів. Всі вироби були передані до військової частини у Донецьку область.

  28.01.2016
  В інтернет-центрі відбулося заняття клубу комп'ютерної грамотності "Павутинка" на тему "Електронний листоноша" (робота з електронною поштою). Бібліотекарі ознайомили користувачів з основними поняттями, принципами функціонування електронної пошти. Під час засідання було проведено практичне завдання по створенню власної електронної скриньки на поштовому сервері "Ukr.net". Крім того учасники клубу отримали інформаційну пам'ятку "Правила спілкування в електронному просторі".

  27.01.2016
  До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в читальному залі районної бібліотеки пройшла година пам'яті "Голокост: злочин проти людства". Для всіх бажаючих, хто цікавиться фактами трагічної сторінки в історії людства оформлено тематичну виставку "Голокост - трагедія ХХ століття".

  27.01.2016
  29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами, в якому українські студенти пожертвували своїм життям, аби спинити армію більшовиків при наступі на Київ. Проте в історіографії досі немає цілісного опису крутянських подій. Дослідники часто плутаються в деталях і обставинах бою під Крутами. Спираючись на спогади учасників подій і документи, учасники клубу "Твій погляд" відтворювали перебіг цієї героїчної й трагічної сторінки в історії українських визвольних змагань. Присутні переглянули уривки документального фільму "Герої України. Крути. Перша незалежність" та літературну викладку "Крути- молода кров: історія і сьогодення".

  27.01.2016
  Відвідувачі Березнівської центральної районної бібліотеки приєдналися до відеоконсультації "Житлові права громадян" за участю представників Рівненського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Правозахисники в інтерактивному режимі надали кваліфіковані відповіді на запитання.

  22.01.2016
  До дня Соборності України для відвідувачів центральної районної бібліотеки бібліотекарі підготували екскурс в історію "День Соборності України: відродження нації" та ознайомили з тематичною викладкою літератури про часи становлення України як єдиної, соборної держави. Також було організовано інформаційний калейдоскоп на тему "Соборність - це єдність і злагода" з метою виховання у дітей патріотизму, поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини. По завершенню заходу працівники бібліотеки спільно з учнівською молоддю поклали квіти до пам'ятника Т.Шевченку на майдані Незалежності.

  21.01.2016
  В читальному залі центральної бібліотеки відбулася зустріч "Допоки любиш - ще живеш на світі…" до 65-річчя місцевої поетеси Надії Шульжук. В рамках зустрічі прозвучала поезія у виконанні самої авторки. Учасники заходу ознайомились з персональною виставкою вишитих картин Надії Адамівни "Жіноча доля, вишита нитками".

  20.01.2016
  В Березнівській ЦРБ продовжують відзначатися тепер уже різдвяні свята, які об'єдналися циклом заходів під назвою "Цілий світ звеселився - Христос охрестився". Присутні ознайомились із народними традиціями, звичаями та обрядами. Відвідувачка бібліотеки І.Куц розповіла про паломницьку подорож на Святу Землю. Багато нового і цікавого присутні дізналися під час бліц-інформації "Різдвяні цікавинки" та ознайомились із книжково-ілюстративною виставкою "Нехай благословить усіх Різдво".

  14.01.2016
  Щедрий та багатий січень на різні свята. Не оминули вони і бібліотеку села Тишиця. Учасники клубу за інтересом "Домовичок", який діє при бібліотеці, підготували для дітлахів села новорічний дитячий ранок "Якось на старий Новий рік…". Присутні ознайомились із звичаями нашого народу, заспівали колядки та щедрівки, подивилися театралізовану виставу "Новорічні пригоди домовичка Кузі та Баби-Яги".

  12.01.2016
  Джек Лондон (справжнє ім'я - Джон Ґрифіт Чейні)- американський письменник, найбільш відомий як автор пригодницьких оповідань і романів. Його діяльність охоплює всього 17 років, протягом яких створено понад 50 творів різних жанрів. Усі вони відображають безпосередній життєвий досвід автора. Тож на літературну подорож "Жага до життя та творчості", присвячену 140- річчю від дня народження письменника до бібліотеки завітало чимало його шанувальників. Діти із задоволенням слухали розповіді про різні пригоди, про нелегке життя золотошукачів та переглянули презентацію на книгу Джека Лондона "Жага до життя".