34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr ПШБ с. Бистричі
 ПШБ с. Богуші
 ПШБ с. Вітковичі
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Кам'янка
 ПШБ с. Тишиця


 • СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
 • У СВІТІ ПРОФЕСІЙ...
 • ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ...
 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ "Інва-net"
 • ТВОРЧІСТЬ...
 • ІНТЕРНЕТ-ПУТІВНИК...

  Мамина любов творить дива


  До кімнати чітким розважним кроком ввійшла симпатична молода жінка, погляд якої випромінював впевненість. А коли на її обличчі з'явилася щира (ледь схожа на дитячу) усмішка, в її образі одразу щось змінилося. Навпроти сиділа лагідна турботлива матуся та успішний педагог, їй вдалося поєднати громадську активність, роботу, опіку над дитиною та хобі в єдине ціле.

  Голова громадської організації асоціації батьків дітей з інвалідністю та особливими потребами "Особливий Кіндер" Ольга Одейчук - мама незрячого Іванка - вирішила довести усім, і собі в першу чергу, що незряча дитина - це ще не кінець світу.

  Сталося так, що хлопчик передчасно народився з вагою 1030 г. Після майже трьох місяців, проведених у відділенні патології для новонароджених обласної лікарні, де у нього двічі припинялося дихання та биття серця, лікарі запевнили, що він залишиться інвалідом. Ольга зі сльозами на очах згадує:

  -Пам'ятаю, тримаю його на руках і відчуваю, що втрачаю свідомість. Тоді Іванко потрапив до реанімації, де на організм діяли агресивним киснем при штучній вентиляції легень. Цей випадок і призвів спочатку до погіршення зору, а згодом і до його втрати. У мене земля йшла з-під ніг. Я ридала, уявляла, як "ставлю хрест" на своєму існуванні і житті цієї найріднішої довгостраждаль- ньої крихітки. Це кінець, я не зможу піти на роботу, прогулянку, до крамниці. Життя взагалі втратило сенс. А потім я отямилась і вирішила своїм прикладом довести, що народження особливої дитини - не не вирок, а лише життєвий екзамен, перевірка на витривалість...


  Детальніше


 • Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  Надрукувати сторінку
  МЕТА - Украина Український портал Rated by PING Портал Укрнет Google Yandex

  Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.