34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей24.12.2012р.
У районній бібліотеці відбувся вечір пам'яті В'ячеслава Чорновола на честь 75-річчя з дня його народження. Аби згадати та вшанувати відомого публіціста, літературного критика та політичного діяча, до книгозбірні завітали представники районної влади, вихованці Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, бібліотекарі навчальних закладів, представники засобів масової інформації, а також його численні прихильники.
Розпочався вечір показом документальних кадрів, присвячених постаті В'ячеслава Максимовича, та розповідями тих, хто особисто знав Чорновола. Своїми думками поділилися депутат Березнівської районної ради, голова районної організації народного руху України Микола Семенович, голова осередку української інтелігенції Алла Куц. Усі вони відзначили унікальність і багатогранність особистості В'ячеслава Максимовича.
В ході заходу були представлені пісенні номери у виконанні вихованців музичної школи, декламувалися вірші тощо. Крім того, у залі до уваги присутніх було оформлено тематичну виставку "Україна починається з тебе".
А на завершення вечора відбулося покладання квітів до меморіальної дошки В'ячеслава Чорновола, встановленій на вулиці, що носить його ім'я.

  

19.12.2012р.
19 грудня , в день Святого Миколая, бібліотеки системи зібрали малечу та їхніх батьків на театралізовані дійства, літературно-ігрові години, дитячі ранки присвячені Святому Миколаю.

Уже стало доброю традицією щороку у районній дитячій бібліотеці проводити свято Миколая. Ось і цього року працівники дитячої бібліотеки на свято Миколая запросили кращих читачів бібліотеки : напівсиріт та дітей з обмеженими можливостями. Із задоволенням діти переглянули лялькову виставу "Листи до Св. Миколая", яку підготували учасники лялькового театру. Освітили путь Св. Миколаю зірочки, роль яких виконали Окунська Е., Шевченко В та Савчук Ю. Ангели, які спустилися з небес допомогли Св,Миколаю роздати подарунки, в ролі яких були Іванюк О., та Харчк С. Прибув на свято і чортик з різочками, який смішив та страхав дітей роль якого зіграла Глощук А. Сподобалася всім присутнім і баба Яга, роль якої виконала бібліотекар Рябчук М. Відбулося і дійство в хатці - в чеканні Св.Миколая. Діти Левчик С. та Данильчик Ю. з матір'ю-бібліотекарем Мамчур Н. Ф. зі старовинними стравами зустрічали Св. Миколая. З щедрими подарунками прибув Св. Миколай, роль якого майстерно виконала Коваль Н.К. На святі діти читали вірші, грали, співали, танцювали. Захід пройшов у веселій дружній атмосфері. На завершення свята Св.Миколай пригостив всіх дітей солодкими подарунками.
  

"Миколайко від хати до хати, гостинцями хоче Всіх обдарувати" дитячий ранок у бібліотеці-філії Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-МНВК"
  

"Завітав у гості Миколай" театралізоване дійство в Соснівській бібліотеці -філії для дорослих
  

"В український рідний край поспішає Миколай"- літературно-ігрова година в публічно-шкільній бібліотеці філії с. Губків
 


04.12.2012р.
На базі Березнівської районної бібліотеки та публічно-шкільної бібліотеки-філї с.Білка проведено районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Іміджеві технології в роботі дитячих бібліотек». Актуальними були консультації бібліотечних працівників про традиційні та інноваційні форми і методи роботи бібліотек, про використання новітніх технологій, формування культури читання дітей, проектна діяльність бібліотек.

  
  

03.12.2012р.
На базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ проведено інтерактивну конференцію присвячену Міжнародному дню інвалідів. На конференцію були запрошені користувачі з обмеженими можливостями та спеціаліст управління праці та соціального захисту населення.

  

03.12.2012р.
"Благословенні даром золотим" - під такою назвою 3 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів в Березнівській районній центральній бібліотеці проведено благодійний захід спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, в якому прийняли участь діти з обмеженими можливостями, які були учасниками у районному конкурсі "Як живемо і вчимося - наші мрії" на кращий виріб, вив'язаний гачком. Протягом місяця у бібліотеці була організована виставка в'язаних робіт гачком "Руками створена краса", майстрині Козачек Віри Федорівни, жительки с.Зірне. Ось і цього дня присутні мали змогу переглянути виставку майстрині та дітей-учасників конкурсу. А працівники РЦСССДМ сердечно привітали учасників, пораділи їх успіхам і на згадку про зустріч подарували їм невеличкі подарунки. В ході свята прозвучали музичні вітання від вихованців районного будинку дитячої і юнацької творчості, а працівники книгозбірні провели подорож сторінками бюлетеня "Інва.net".

  

26.11.2012р.
Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським режимом у 1932-1933рр. був присвячений тематичний вечір "Скорботний 33-й рік на серце каменем лягає і молотом у скроні б'є", який відбувся на юнацькому абонементі та інтернет центрі. Активну участь у проведені вечора взяли студенти Західноукраїнського коледжу "Полісся" та викладач Дудко С.Д.
Присутні онайомились з книжково-іллюстративною виставкою "Під чорним крилом голодомору та переглянули документальй фільм "Закляття безпам'ятства. Голодомор".

  

22.11.2012р.
"Запали Свічку Пам'яті". Під такою назвою в районній дитячій бібліотеці пройшла година пам'яті присвячена 79-ій річниці Голодомору в Україні. Присутні, учні Березнівської гімназії, переглянули документальні кадри та відео-спогади очевидців тих страшних років.

  

15.11.2012р.
На базі Інтернет-центру Березнівської ЦРБ відбулась літературно - музична композиція "Сонячна дорога пам'яті" (до 100 - річчя від дня народження А. Малишка, українського письменника, поета, перекладача) підготовлена працівниками районної бібліотеки. Андрій Малишко - один з найяскравіших українських поетів, твори якого будуть відомими на віки, адже стали народними піснями. Співець життя, молодості, любові - такий він для нас, незабутній Андрій Малишко. За допомогою мультимедійної презентації старшокласники Березнівського економіко-гуманітарного ліцею дізнались про життєвий шлях, яскраву та різноманітну творчість Андрія Малишка, а також прослухали чудову поезію у виконані працівників книгозбірні. На заході також лунали пісні на слова А.Малишка. Присутнім була представлена книжково - ілюстративна виставка "Чарівник поетичного слова".

  

14.11.2012р.
В районній дитячій бібліотеці відбулося свято "Осінь - щедра господиня!". Учні Березнівського навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" були не лише глядачами, а й учасниками цього дійства. Окрасою його стали лялькова вистава - "В ліс прийшла красуня Осінь" та інсценівка "Подав Гарбуз у суд таку заяву"

  

08.11.2012р.
Ще Вольтер писав, що "всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а свою рідну мову треба вивчати все життя".
З нагоди щорічного святкування Дня української писемності та мови 8 листопада 2012 року на базі ДПТНЗ "Березнівське ВПУ" районна бібліотека організувала і провела захід "Плекаймо рідне слово". Свято доповнила книжкова виставка "У ріднім слові - цілий світ". Серед книг, представлених на виставці, багато видань з історії української мови, українського літописання, письменства, творів українських письменників. Знайомство з такими виданнями допомагає формувати мовний смак.
Цікавим доповненням до виставки є афоризми, крилаті вислови, цитати відомих людей про мову, а ще - хвилинки поезії і української пісні.

  

З 25.10.2012р.по 04.11.2012р.
На час осінніх канікул працівники Березнівської районної дитячої книгозбірні підготували цілу низку цікавих заходів з урахуванням вікових особливостей відвідувачів. Для найменших - віртуальну подорож до країни казок, лялькові вистави. Організовані екскурсії, перегляди фільмів та мультфільмів. Користувачі гралися та спілкувалися з однолітками в мережі Інтернет, працював творчий майданчик де охочі могли малювати, розмальовувати, створювати саморобки, складати пазли.

  
  

22.10.2012р.
В публічно-шкільній бібліотеці філії села Друхів, для учнів 1 класу відбулося перше знайомство із бібліотекою "Я книга, я - товариш твій, тож берегти мене умій". Члени клубу "Юні друзі книги" в костюмах казкових героїв підготували театралізовану виставу. Юним читачам вручили "Посвідчення юного читача" та інформаційні листівки "Усе про бібліотеку".

  

12.10.2012р.
На базі районної бібліотеки відбувся виховний захід до Дня українського козацтва "Козацькими стежками", метою якого було виховання в молодого покоління поваги до історичної спадщини нашого народу його культури та традицій. Ведучі свята ознайомили присутніх з історією виникнення дня українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці - покровительки козацького роду.
В межах самого заходу презентувалася книжкова виставка "Шляхами козацької слави", проводилися конкурси "Козацькі забави", "Чия рука найсильніша", бліц "Козацьке слово", конкурси з глядачами та вікторина "Сторінками української історії".
Гостями заходу були вихованці та вчителі агротехнічного ліцею-інтернату м.Березне. За демонстрацію своїх умінь, мужність і спритність, розум і талант переможці були відзначені подарунками.

  

01.10.2012р.
До Міжнародного Дня людей похилого віку, для проживаючих в соціальному відділені для людей похилого віку та інвалідів с.Друхів, завідуюча бібліотекою публічно-шкільної бібліотеки філії села Друхів спільно із педагогом організатором місцевої ЗОШ підготували та провели тематичний вечір "Наші таланти - на радість вам".

  

З 01.10.2012р. по 30.10.2012р.
В читальному залі Березнівської ЦРБ з 01.10.2011р. по 31.10.2012р. діє пересувна книжкова виставка "Культура землеробства - запорука високих врожаїв", на якій представлені книги за розділами:
 • Розвиток ринкових земельних відносин в Україні
 • Грунти України: склад і властивості
 • Землеробство як провідна галузь сільськогосподарського виробництва
  Виставка надійшла з книжкових фондів Рівненської державної обласної бібліотеки.
  Для її популяризації було проведено цикл заходів , а саме: презентація виставки за участю працівників управління агропромислового розвитку м.Березне, яку провели зав.відділом обслуговування ЦРБ О.Логощук та бібліотекар читального залу Г.Діхтяр. З інформаційним оглядом літератури "Землеробство - основа агропромислового виробництва" та Інтернет - ресурсами ознайомила присутніх бібліограф ЦРБ О.Гурин.
  Про дану виставку було проінформовано через районну газету "Надслучанський вісник" (№128/129 за 12.10.2012р.), телерадіокомпанію "Березне" та роздано рекламні листівки.

    

 • 27-30.09.2012р.
  З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек Березнівська центральна районна бібліотека 27- 30 вересня 2012 року проводила День Відкритих Дверей "Джерела, що наповнюють світ".
  В програмі святкових заходів:
  Акції:
 • 27.09.-30.09. Акція "Прощення гріхів" (боржників просимо повернути заборговані книги в бібліотеку)
 • 27.09.-30.09. Акція "Привітай свою бібліотеку"
 • 30.09. Акція "Безкоштовний запис до бібліотеки"
  Екскурсії:
 • 27.09.- 30.09. Екскурсії "На гостину до бібліотеки" (районна бібліотека)
 • 30.09. о 14.00 Віртуальні екскурсії по бібліотеках України та світу "До бібліотеки через Інтернет" (ЦРБ Інтернет-центр)
  Книжкові виставки:
 • 27.09.- 30.09. книжкова виставка "Книга об'єднує молодь" (ЦРБ юнацький абонемент)
 • 27.09.- 30.09. книжкова виставка "Бібліотека: інформація - знання - успіх" (ЦРБ читальний зал)
  Конкурси, літературні знайомства про книгу, читання, бібліотеку:
 • 27.09 о 15.00 Літературний калейдоскоп "Книга - дивовижний сад, будинок життя та мудрості" (ЦРБ читальний зал)
 • 30.09. Конкурс "Найактивніший читач" (відділ обслуговування)
 • 27.09. о 16.00 Експрес-інформація "Радимо прочитати в періодичних виданнях" (ЦРБ сектор ДІБР)
 • 28.09 о 11.00 Майстер-клас "Запрошуємо на чай" (ЦРДБ)
 • 30.09 о 12.00 Літературне знайомство "Книга об'єднує молодь" (ЦРБ юнацький абонемент)

 •   

  28.09.2012р.
  Бібліотечні працівники Березнівщини взяли участь в урочистій зустрічі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Голова Березнівської районної ради В.І.Лашта, в.о начальника відділу культури і туризму Л.М.Сущевська, вітаючи бібліотечних працівників зі святом побажали їх міцного здоров'я, творчої наснаги, збільшення бібліотечного фонду та успіхів у просвітницькій справі. Привітала колег з професійним святом директор комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" Л.А.Гарбар. Кращих працівників бібліотек відзначено грамотами райдержадміністрації та відділу культури і туризму райдержадміністрації

    

  21.09.2012р.
  До 210 річниці від дня народження П.Меріме на абонементі працівники бібліотеки представили для старшокласників літературний монолог "Великий графік слова". В заході взяли участь учні навчальних закладів району та бібліотекарі відділу обслуговування.

  03.09.2012р.
  Свій перший урок "Здоров'я - дзеркало нашого життя" провели на юнацькому абонементі учні 10 класу Березнівської гімназії. Під час уроку діти обговорили фактори, які впливають на здоров'я людини, особливо підлітків та ознайомились в інтернет-центрі з матеріалами диску "Твереза Україна", присутні мали змогу переглянути книжкову виставку "Хочеш бути здоровим - будь ним!"

    

  31.08.2012р.
  В районній дитячій бібліотеці підведено підсумки районного конкурсу "Найкращий книголюб літа -2012".

  Переможцями серед учнів молодших класів стали:
  І Яницька Дарина учениця 4-А класу Березнівської загальноосвітньої І - ІІІ ступенів школи № 2
  ІІ Яковчук Анастасія учениця 3-Б класу Березнівської загальноосвітньої І - ІІІ ступенів школи № 2
  ІІІ Данильчик Юлія учениця 3-А класу Березнівського навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад"

  старших класів:
  І Прокопчук Еліна учениця 6 - А класу Березнівської гімназії
  ІІ Кравчук Марія учениця 9 - Б класу Березнівської загальноосвітньої І - ІІІ ступенів школи № 2
  ІІІ Яковчук Софія учениця 9 - Б класу Березнівської загальноосвітньої І - ІІІ ступенів школи № 2
  Всі вони були відзначені грамотами та цінними подарунками, які вручили їм на святі Першого дзвоника 1 вересня.  27.08.2012р.
  У районних секційних засіданнях серпневої конференції педагогічних працівників освіти Березнівського району побували бібліотечні працівники Березнівської центральної районної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки. Популяризували інформаційні ресурси бібліотеки, нові бібліотечні послуги в тому числі з використанням нових інформаційних технологій. Бібліотечні працівники звернули увагу на власні електроні ресурси на допомогу навчально-виховному процесу.

    

  09.08.2012р.
  В читальному залі Березнівської ЦРБ відбулося обговорення положень Закону України "Про громадські об'єднання". Участь у заході взяли керівники громадських об'єднань, що діють на території міста та району, бібліотечні працівники та представники міської ради.

    

  02.08.2012р.
  В Балашівській публічно-шкільній бібліотеці-філії відбулася зустріч з народною майстринею села Логощук Галиною Володимирівною. Присутні ознайомилися з етнографічно-музейною експозицією "Мистецтво села - ткацтво та вишивка", де представлені вироби майстрині.

    

  21-22.07.2012р.
  У мальовничому урочищі Щербовець поблизу Маринина відбувся традиційний відкритий молодіжний фестиваль "Горлиця-2012". Його проведення ініціював відділ у справах сім'ї та молоді і районний центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді РДА за активної підтримки районної державної адміністрації.
  Офіційний сайт фестивалю: http://gorlica.org.ua/ .
    

  16.07.2012р.
  В ПШБ філії с. Малинськ відбулася зустріч із істориком, членом ради Українського Геральдичного Товариства, автором сотень наукових публікацій Терлецьким Юрієм Петровичем, який є автором відновлених та сучасних гербів населених пунктів Рівненщини. Під час зустрічі автор подарував бібліотеці свої книги.

  01.07.2012р.
  Протягом місяця на абонементі районної бібліотеки буде діяти виставка-експозиція "У вінку духовної краси Березнівщини" (літературне життя Березнівщини)

  27.06.2012р.
  В Березнівській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-практикум на тему: "Робота бібліотек системи по інформаційному забезпеченні користувачів в сучасних умовах". Учасники семінару ознайомились із консультаціями бібліотечних фахівців районної та районної дитячої бібліотеки. Під час творчої дискусії присутні ознайомились із досвідом роботи бібліотек на тему: "Інформація органів влади для громадян у бібліотеці", "Організація інформаційних ресурсів на електронних носіях", "Організація музейних експозицій", "Застосування інформаційно-комунікативних технологій в бібліотечному обслуговуванні".
    

  27.06.2012р.
  Правове виховання як один із напрямів громадянського виховання передбачає формування у молоді правової культури, поваги до законів, основних положень Декларації прав людини, вироблення у молоді потреби у дотриманні законів своєї держави. Саме цій темі на базі інтернет-центру працівниками відділу обслуговування районної бібліотеки було проведено правовий діалог "Жити за законами держави" (до Дня Конституції), де відбулося спілкування з підлітками.

  26.06.2012р.
  в Рівненські державній обласній бібліотеці відбувся форум учасників програми "Бібліоміст", в рамках якого пройшло нагородження переможців другого фестивалю-конкурсу інноваційного досвіду "Бібліофест" (конкурс підтриманий Рівненською державною бібліотекою для дітей, Рівненською державною бібліотекою для юнацтва, Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації, управлінням культури Рівненської ОДА та Рівненською обласною організацією профспілок працівників культури) Цьогорічний "Бібліофест" повністю присвячений темі впровадження новітніх інформаційних технологій у бібліотечну практику. Перемогу у конкурсі серед бібліотечних працівників нашої бібліотечної системи здобули:

  Гран-прі Назва: "Повнотекстова база даних "Краєзнавство"" Автори: Андрощук Людмила Анатоліївна, Гурин Олена Іванівна, Пономаренко Світлана Анатоліївна, Поліщук Тетяна Миколаївна.

  НОМІНАЦІЯ "МОЛОДІЖНА ІНІЦІАТИВА" Назва: "Новітні технології і ми" Автор: Рябчук Марія Борисівна.

  11.06.2012р.
  11 червня 2012 року в читальному залі ЦРБ цікаво пройшла презентація виставки картин Лафети Ніни Петрівни, жительки с.Озірці, Березнівського району "Побачити - невидиме, увічнити швидкоплинне"

  08.06.2012р.
  У стінах районної бібліотеки відбулася презентація збірки поезії "Римовані весни" Ірини Баковецької (Рачковської) та презентація графічних робіт до цієї збірки Ярослава Рачковського - "Гармонія слова і пензля".
  Читальню заповнили колеги, друзі, родина і просто шанувальники поетичного слова та мистецтва. Присутні із захопленням слухали декламування поетичних рядків у виконанні працівників бібліотеки, пісні на слова І.Баковецької у виконанні гурту "Тиранія", викладачів дитячої музичної школи, а також і сама авторка збірки заспівала пісню присвячену чоловікові.
  Свою прихильність та привітання сім'ї Рачковських висловили голова Березнівської районної ради В.І.Лашта, голова обласної спілки письменників України Лідія Рибенко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри документознавства та інформативної діяльності Національного університету Острозької академії Ярослава Бондаренко, зав.кафедрою муніципального права та адміністративно-правових дисциплін Національного університету Острозької академії Сергій Іщук, викладач кафедри релігієзнавства Національного університету Острозької академії, член редколегії журналу "Рівненщина релігійна" Ольга Іщук, священник Свято-Дмитріївського храму с.Білка отець Миколай Гамувка та ін.
  Музичне вітання звучало від солістки районного будинку культури Н.Несенчук.
  Учасників заходу зі святом привітали головний спеціаліст відділу культури і туризму Березнівської РДА Л.М.Сущевська і директор комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" Л.А.Гарбар
    
    

  05.06.2012р.
  В центральній районній бібліотеці черговий раз відбулося засідання літературно-мистецької вітальні "Берегиня", щоб презентувати книгу нашого земляка Віктора Куца "Будьмо!", де з легким гумором розповідає автор про епізоди полювання, спогади про Європейські мандри та друзів.
  Радість нашого свята прийшли розділити поважні гості, друзі та родина автора, і зазвичай, постійні користувачі бібліотеки. Захід завершився музичним вітанням у виконанні солістки районного будинку культури Н.Несенчук та гуморески "Як лякати вовка", яку майстерно прочитав О.Хорошилов.

    
    

  03.06.2012р.
  На площі Незалежності відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня міста. З нагоди свята жителів міста та гостей вітали голова районної державної адміністрації Ігор Мельник, голова районної ради Віталій Лашта, Березнівський міський голова Олександр Пилипака, депутати обласної ради Олександр Данильчук, Валентин Крока, Микола Кучерук, почесна громадянка міста та меценат з Німеччини Маріанне Ріхтер. Кращі 14 працівників міста відзначені Почесними грамотами та подарунками районної державної адміністрації та районної ради, міської ради. В заходах брали участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість міста. Протягом дня проводились спортивні ігри, конкурси та розваги для жителів та гостей міста.

    
    

  01.06.2012р.
  До Міжнародного дня захисту дітей працівниками відділу обслуговування ЦРБ на майдані Незалежності було проведено вікторину "По лабіринтах права"
    

  30.05.2012р.
  На юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ для старшокласників економіко-гуманітарного ліцею, відбулось, відкрите засідання клубу за інтересом "Твій погляд" на тему: "Коли межу дозволеного переступає підліток".
  В гості до клубівців завітав головний спеціаліст служби у справах дітей Березнівської райдержадміністрації Цаль Олександр.
  З підлітками були проведені бесіди на тему моральних, етичних і правових норм, з метою попередження правопорушень і злочинності у молодіжному середовищі під час літніх канікул.

    

  17.05.2012р.
  На базі інтернет-центру відбулась інтерактивна онлайн-конференція на тему «Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства».

   

  16.05.2012р.
  В приміщенні центральної районної бібліотеки відбулися громадські обговорення за "круглим столом". У заході взяли участь голова районної ради Віталій Лашта, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Зайко, начальник відділу внутрішньої політики зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації райдержадміністрації Анатолій Гудько, заступник директора з наукової роботи та автоматизації Рівненської державної обласної бібліотеки Олександра Промська, представники окремих громадських організацій, соціально-активної молоді, засобів масової інформації, завідуючі бібліотеками-філіями міста.
  Обговорювались проблемні питання бібліотечних закладів: матеріально-технічна база, організація обслуговування користувачів, бібліотечні фонди та послуги.

    

  З 14 по 18 травня 2012 року на базі Березнівської районної бібліотеки проходить навчання за модулем 3 "Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек" в рамках програми "Бібліоміст".

    

  З 18 квітня по 25 квітня 2012 року проведено районний фестиваль-конкурс інноваційного досвіду "Бібліофест" серед бібліотечних працівників системи. Мета "Бібліофесту" - виявлення творчих ініціатив бібліотечних спеціалістів краю, ефективних форм бібліотечного досвіду для залучення читацьких груп в бібліотеку. Роботи оцінювались у 3 номінаціях:
  - "Кращий досвід створення ресурсу
  - "Застосування ІКТ в бібліотечному обслуговуванні"
  - "Молодіжна ініціатива"


  19.04.2012р.
  у ЦРДБ відбулося засідання клубу за інтересом "Оберіг" на тему "Великодня писанка". Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого над смертю. Дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серця, зміцнює віру.
  Члени клубу: Дмитрук Ангеліна, Городнюк Ольга, Швая Софія, Власюк Ігор, Санжапов Микола, Марчук Ольга, Ярмолін Олексій, Савчук Юлія, Глощук Аліна, Шевченко Вікторія, Окунська Евеліна розповіли про традиції святкування Великодня в Україні, розкрили цінність і символіку унікального витвору української культури - писанки, ознайомилися з технікою розписування писанок . розкрили інтерес і повагу до народних традицій. Діти також ознайомилися з виставкою робіт " Паска на столі -добробут у сімї ".

    

  19.04.2012р.
  В районному будинку культури відбувся XVІ обласний фестиваль власної дитячої поезії "Провесінь". На участь в цьогорічному фестивалі поступило 174 заявки. В заочному турі взяли участь початківці з навчальних закладів Березнівського, Костопільського, Сарненського, Млинівського, Демидівського, Радивилівського районів, та м. Кузнецовськ. Журі очолила голова обласної організації Національної спілки письменників України Л.Г. Рибенко, до його складу ввійшли також Микола Береза - український поет, журналіст, етнограф, завідуючий відділом художнього мовлення Рівненської обласної державної телерадіокомпанії, директор обласної державної бібліотеки для дітей Лісова Л.М., місцеві літератори члени Національної спілки журналістів України Ярмолюк Н.М., Рачок П.Т., начальник відділу у справах сім'ї та молоді Березнівської районної державної адміністрації Кардаш І.М.
  Декламаційний тур шістнадцятого фестивалю засвідчив, що рівень майстерності їх учасників відчутно зріс. Отож журі було доволі складно визначитись з переможцями та призерами у кожній віковій групі. В результаті деякі призові місця по праву розділили між собою по кілька юних початківців.


  11.04.2012р.
  Виставка великодніх вишиванок - "Сміється сонечко з небес- Христос Воскрес! Христос Воскрес!". Читальний зал.


  09.04.2012р.
  В районній дитячій бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання відбулася презентація книги Павла Трохимовича Рачка "Хто в домі хазяїн…". Учні початкової школи, запрошені на свято,із задоволенням читали вірші із нової збірки. Окрасою свята стали вихованці дитсадка "Теремок", вони порадували піснями, танцями та щирими побажаннями винуватця торжества.


  04.04.2012р.
  У житті кожної особистості є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень - вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я і, на кінець внутрішній психологічний комфорт.
  На ці та інші запитання намагалися відповісти спеціалісти, які були запрошені на слайд-презентацію інформаційного бюлетеня "Абітурієнт 2012" - проректор "Надслучанського інституту" В.М.Гончар, заступник директора Березнівського коледжу "Полісся" Л.Л.Котик, заступник директора ДПТНЗ "Березнівське ВПУ" Г.М.Денисенко та головний спеціаліст Березнівського центру зайнятості Ф.М.Федорчук. Захід був організований працівниками районної бібліотеки для учнів 9-х та 11-х класів навчальних закладів м.Березне.

    

  23.03.2012р.
  З метою формування та систематизації уявлень про сучасну бібліотеку в центральній районній дитячій бібліотеці групою користувачів створені колажі на тему "Якою я бачу свою бібліотеку".
  Кожна команда була забезпечена старими листівками, глянцевими журналами, рекламними буклетами, ватманом, ножицями та клеєм. Учасники шукали картинки, їх вирізували та наклеювали на ватман.
  У своїх творах діти показали бажання створити кімнату відпочинку та емоційного розвантаження з м'якими меблями, кімнатними рослинами, плазмовим телевізором, килимом, акваріум з рибками, клітку з декоративним птахом, дидактичні ігри, та кімнату розваг з комп'ютерною зоною, настільним футболом, більярдом.

    

  21.03.2012р.
  Поезія - як музика.
  Словами її не опишеш,
  Хіба що відчуєш душею і серцем…
  Саме цій темі і було присвячене засідання літературно-мистецької вітальні "Берегиня", організоване працівниками відділу обслуговування ЦРБ. Запрошені мали змогу познайомитися з талановитою землячкою, вчителем біології Березнівської ЗОШ №2 Оксаною Степанівною Осовською, авторкою збірки поезії "З вишневого садка". Читальню заповнили вчителі, учні,студенти, друзі, колеги і просто шанувальники поетичного слова. Свою прихильність до творчості поетеси висловила кандидат філологічних наук, викладач Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату Т.Марцинюк, привітали її і учні та колеги, а також прозвучали музичні вітання від вихованців музичної школи та працівників будинку культури. Свято справило на всіх присутніх приємне враження та гарний весняний настрій.

    

  20.03.2012р.
  Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно стартує в березні напередодні весняних канікул в кожній бібліотеці. В районній дитячій бібліотеці цьогорічне свято розпочалось 20 березня у формі "Книжного балу". Учнів початкових класів Березнівської НВК вітали казкові герої лялькової вистави " Лисиччині іменини", королева книги Дарина Середа, Буратіно, з роллю якого чудово справилася Олександра Семенова. Під звуки чарівних мелодій з'являлися інші казкові герої, такі знайомі нашим дітям: Фея (Марія Рябчук), Мальвіна (Евеліна Окунська), Лисичка (Юлія Савчук), Попелюшка (Ангеліна Глощук), Червона шапочка (Олександра Савчук), Дюймовочка (Ольга Іванюк), лікар Айболить (Ангеліна Дмитрук). Веселий і святковий настрій дітей підняла своїми витівками, жартами та спортивною зарядкою славнозвісна Баба Яга ( Ольга Українська). Бібліотекарі Коваль Н.К. та Мамчур Н.Ф. розповіли дітям про історію книги. А завершилося свято іскрометним танком у виконанні всіх учасників свята.

    

  19.03.2012р.
  В ЦРБ відбулось відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання.
  На базі юнацького абонементі та інтернет-центру, молодь та підлітки стали учасниками бібліо-колажу "Хай буде книга - твій насущний хліб", під час якого здійснили віртуальну подорож в "Історію книги", прослухали відео-бесіду - "Книга майбутнього - Е-книга", переглянули мультимедійну презентацію "Сучасна українська проза".
  Студенти Західноукраїнського коледжу "Полісся" Дмитринська М., Корицька С., Мінеєва К. та інші ділились враженнями від своїх улюблених книг.
  Присутні виявили активність у громадському обговоренні "Якою має бути бібліотека нашої громади".
  20.03.2012р. В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання на літературну годину "Слухайте голос безсмертний Тараса", що проходила на юнацькому абонементі, були запрошені учасники та переможці Шевченківських читань: Андрощук Марта, Щур НАстя та Софія, Бондаренко Аліна, Пастушок Катерина, Ящук Ангеліна, гурт сопілкарів Академії мистецтв Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів та ін.
  Підлітки взяли участь у літературній відео-грі "Життя і творчість Т.Г.Шевченка".
  21.03.2012р. На юнацькому абонементі старшокласники стали учасниками поетичної вітальні "Кришталеві краплини слова".
  Присутні зачитували улюблені поезії українських та зарубіжних авторів, поетів рідного краю, та ділились власними пробами пера.

    
    
    

  07.03.2012р.
  "Славетні жінки України" ( в рамках засідання літературно-мистецької вітальні "Берегиня" ) відділ обслуговування ЦРБ представив для учасників клубу цікаві оповіді про відомих жінок України. Також до уваги присутніх було представлено і слайд-презентацію. А на завершення свята прозвучали щирі привітання та побажання від директора ЦСПШБ та запрошених гостей.

   

  01.03.2012р.
  На базі Березнівській ЦРБ відбулося навчання бібліотечних працівників системи з питань інноваційної діяльності бібліотек, надання послуг користувачам з використанням електронних ресурсів.
  Учасники навчання отримали багато цікавої і змістовної інформації, мали змогу попрацювати самостійно над пошуком і відбором корисних для них інтернет-ресурсів.

   

  27.02.2012р.
  У приміщенні Березнівської ЦРДБ відбулося засідання клубу за інтересом "Оберіг" на тему: "Національних оберегів кольори". Учасники клубу Глущук Аліна .Павлюк Вікторія, Челик Інна, Щур Софія. Савчук Юлія, Самойлик Катерина, Дмитрук Ангеліна, Городнюк Ольга розповіли учням 5 А класу Березнівської гімназії про національні обереги України. В ході свята Рябчук Софія та Мамчур Олена виконали українські пісні "Україно моя", "А сорочка мамина". "За квітукі гаї". На звкінчуння всі присутні ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою "Національних оберегів кольори".

    

  22.02.2012р.
  До 70-річчя створення УПА в районній бібліотеці відбулася презентація збірки В.Власюка "Маринин мій, пахуче зілля в тюрмі наснилося мені". Гостями заходу були студенти коледжу "Полісся",які прослухали цікаву розповідь голови Березнівської громади конгресу української інтелігенції А.В.Куц про ще одну сторінку історії національно-визвольного руху поліського краю, зокрема нашого земляка - уродженця с.Маринин Березнівського району В.Власюка .Під час заходу експонувалася книжкова виставка "Життя для України".

    

  14.02.2012р.
  В районній дитячій бібліотеці відбулося чудове свято " Мелодія двох сердець" присвячене до дня закоханих.
  На свято були запрошені учні Березнівської гімназії 9 класу. Ведучими цього заходу були бібліотекар Рябчук Марійка та студент лісного коледжу Власюк Олександр. Вони ознайомили учнів з легендою та традиціями святкування Дня Валентина. Необійшлося без янголят-купідонів, головних символів цього дня, а ролі грали Окунська Евеліна та Савчук Юлія учні 3-го класу.


  09.02.2012р.
  На базі інтернет-центру ЦРБ відбулася літературна година " Гребінчина світлиця" присвячена 200- річному ювілею від дня народження Є. П. Гребінки. Організатори заходу розповіли присутнім учням старших класів Березнівського ліцею про життєвий і творчий шлях талановитого письменника і байкаря. В ході заходу запрошені переглянули документальний фільм "На перетині доріг", прослухали байку "Вовк і огонь" та романс "Очі чорні".

    

  02.02.2012р.
  До 200-річного ювілею від дня народження Євгена Павловича Гребінки на юнацькому абонементі ЦРБ презентовано розгорнуту книжково-ілюстративну виставку "Славетний байкар". На ній широко представлені твори письменника та літературу про його життя і творчість.


  25.01.2012р.
  В приміщенні юнацького абонементу пройшов виховний захід присвячений пам'яті Героїв Крут "Понад Крутами - вічність у сурми сурмить". В заході брали участь бібліотекар юнацького абонементу, викладач західно-українського коледжу "Полісся" С.Д.Дудко та її вихованці, які розповіли про історичну правду та трагічні події 29 січня 1918 року під Крутами. В ході масового заходу запрошені мали змогу ознайомитися з оглядом літератури біля книжкової виставки "Немеркнучі Крути" та переглянути документальний фільм на базі Інтернет-центру "За волю України". Метою заходу було виховання в молоді глибокої шани та пам'яті про своє історичне коріння як святого обов'язку кожного свідомого українця, тому що пам'ятаючи своє минуле ми будемо мати гідне і надійне майбутнє.

    

  12.01.2012р.
  На базі інтернет-центру відбулась інтерактивна онлайн-конференція на тему "Розвиток регіонів крізь призму децентралізації влади: стан, перспективи, світовий досвід впровадження".

    

  19.01.2012р.
  Для організації дозвілля, в читальному залі районної бібліотеки, відбулося засідання літературно-мистецької вітальні "Берегиня" - "Різдв'яні посиденьки". Запрошені мали змогу обмінятися думками і виступити зі своїми побажаннями, поспілкуватися з однодумцями.

    

  12.01.2012р.
  На базі інтернет-центру, бібліотекар читального залу районної бібліотеки, провела годину духовності " Життєвий подвиг Івана Огієнка" до 130 річчя від дня народження церковного і громадського діяча, історика церкви,педагога. Присутні мали змогу переглянути слайд-презентацію та познайомитися з життєвими подвигами Івана Огієнка ( церковне ім'я Іларіон).  Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2024 БMЦБ.