34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей





























Дідич Зоя Володимирівна
Дідич Зоя Володимирівна народилася в м.Костопіль, що на Рівненщині. Вищу освіту здобула в Чернівецькому університеті на факультеті романо-германської філології. Працювала у школах рідного міста. Упродовж 1982-2005 років викладала англійську та латинську мови в Костопільському медичному училищі. З 2004 по 2007 рр. працювала заступником голови Костопільської районної державної адміністрації. Згодом бібліотекарем спецшколи-інтернату. Нині родина Дідичів проживає на хуторі на околиці села Яринівка Березнівського району.

Детальніше...








Шульжук Надія Адамівна
Кожному, хто захоплюється поезією, добре відоме ім'я Надії Шульжук.Надія Адамівна Шульжук народилася 24 січня 1951 року в селі Моквин Березнівського району на Рівненщині. У юності Надія була дуже невпевнена у собі, боязким дівчам. Вчилася добре, дуже любила літературу. Надія щасливо обминула період учнівства. ЇЇ вірші одразу привернули до себе увагу глибиною змісту, поетичною вправністю. Вищу філологічну освіту здобула у Рівненському педінституті.

Детальніше...






Баковецька Ірина Володимирівна
Баковецька (Рачковська) Ірина Володимирівна народилася 17 жовтня 1985 року в смт.Соснове Березнівського району Рівненської області. Своє перше пізнання таїни слова, його магічності і неповторності Ірина пов'язала з пізнання навколишньої природи - її краси і гармонії. Писати вірші почала ще у початковій школі. Коли перша вчителька дала завдання написати твір, у юної школярки він вилився у вірші. Ще в дев'ятому класі у Ірини відбувся у школі творчий вечір. Вона читала власні вірші, співала власні мелодії. Вона була і автором "Гімну школи". Як на вік авторки, вірші заслуговували на увагу. Що й дозволило згодом здобути прихильність у журі обласного фестивалю власної дитячої поезії "Провесінь", що проходить щорічно в Березнівській центральній районній дитячій бібліотеці. ...

Детальніше...




Борис Тимофійович Боровець
Благословенне будь, село,
Де я на білий світ з"явився,
Де світ оцей любити вчився,
Пізнаючи добро і зло, -

Так писав про місце свого народження сам письменник. Та й вигойдувалась вона, та колиска, у мальовничому селі, вдягненому у зелену вишиванку лісу. Назва йому - Яцьковичі. І сталося це 3 січня 1949 року, за паспортом, а насправді - 5 грудня 1948 року. Сім'я звичайних селян із середнім достатком. Босоноге дитинство пройшло в рідному селі. Тут Борис навчався до 8-го класу. Потім ще три роки вчився у Балашівській середній школі (тоді школа теж була одинадцятирічною)...

Детальніше...


Андрій Іванович Кондратюк
Розповідь про цю неординарну особистість, людину енциклопедичних знань і невичерпного таланту розпочну словами Бориса Боровця, присвяченої йому, Андрію Кондратюку.

Помежи сіл, поміж хлібів,
Похнюпивши прогнилі плечі,
Стоїть хатина, повна снів,
I спогадів старечих.
Цвіте нескошена трава
Од плоту до порога.
І туга ллється світова
Із образів батьківських строго...

Детальніше...


Надія Миколаївна Ярмолюк
Про себе п. Надія повідомляє, що народилась вона в селі Мнишин Гощанського району на Рівненщині в сім"! колгоспників 12 квітня 1950 року.
Поетичні здібності, очевидно, успадкувала від мами, хоч сама довго не знала про це. Але у зрілі роки якось раптом зовсім по-іншому побачила свою матір, прочитавши вірш "Мама", написаний ненькою для церковного ритуального виконання. Вірш був, за нинішньою оцінкою, глибокого філософського змісту. Мама й зараз пише слова для церковних псалмів, бо завжди ходила до церкви, співала у хорі і продовжує співати у ньому. "На жаль, голосу і слуху маминого я не успадкувала", - говорить п. Надія...

Детальніше...





Павло Трохимович Рачок
Хто ж він такий? Звідки у нього отой ліризм, оте тонке чуття струни людського серця? З Березнівщини, а саме з м. Березне Рівненської області. Тут народився він 14 серпня 1945року. Тоді це було селище, районний центр. Родина була багатодітна. Батьки - колгоспники, тому всі діти з дитинства були привчені до праці не тільки вдома, а й до колгоспних норм на колгоспних полях. Мамі було особливо важко, бо Бог дарував їй тільки синів. П'ятеро їх було. Через багато років один з них напише:
... Світла душа в моєї матері, бо у неї аж п'ять синів...



Детальніше...



Людмила Литвинчук
Ця жінка тендітна, як гілочка ломикаменю, то виріс на суворому гірському камені, аби комусь подарувати світло свого скромного цвітіння", - так сказала про Людмилу Литвинчук письменниця Любов Пшенична.
Сказати хронологічно, що Людмила Литвинчук.. народилась 2 січня 1958 року в селі Маринин Березнівського району це не сказати нічого. Бо народилась вона в благословенному Богам куточку північно-західного Полісся, що відомий по всій Україні як Надслучанеька Швейцарія з її унікальним Надслучанським регіональним ландшафтним парком, в якому поєдналися ліс. гори і степ Тут. на невеликому обширі місцевого ландшафту в низині Случа. де природа ніби сховалась від наступу сучасної цивілізації, виявлено на сьогодні 19 рослин Червоної Книги України і не менше кандидатів на такий реєстр...

Детальніше...





















Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.