34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей
Романович Іона
Романович Іона Миколаївна народилася 14 липня 1990 року в м. Березне Рівненської області. Навчалася в Березнівській гімназії та дитячій музичній школі. Фах фінансиста здобувала в Житомирському агроекономічному університеті.

Детальніше...


Леся Токарська
Токарська Леся Федорівна народилася 22 червня 1988 року в селі Кривиця Дубровицького району Рівненської області. Дитинство та юність пройшли в селі Моквин Березнівського району.

Детальніше...


Анатолій Таргоній
Анатолій Петрович Таргоній народився 27 липня 1952року в селищі Степань Сарненського району Рівненської області . Його ж дитинство, юність та молодість пройшли в Березному. Любов до мистецтва, художньої творчості у душі нашого земляка зародилася ще в дитячі роки.

Детальніше...


Людмила Яковишина
Людмила Іванівна Яковишина народилася 11червня 1960 року у м. Андрушівка на Житомирщині. У 1966 році сім'я переїхала у смт. Березне де проживає і понині. У 1977 році Людмила закінчила Березнівську СШ №1. Протягом 20 років пропрацювала вихователем у дошкільному закладі "Ромашка". З 1995 року і понині працює на посаді бібліотекаря абонементу Березнівської центральної районної бібліотеки.

Детальніше...


Зінаїда Козлюк
Козлюк Зінаїда Михайлівна народилася в 1958 році в селі Голубне Березнівського району Рівненської області. Дитинство і юність Зінаїди пройшли в селищі Новгородка Кіровоградської області, куди родина переїхала коли їй виповнилося два роки. Після закінчення середньої школи, навчалася в Дубнівському педагогічному училищі.

Детальніше...


В'ячеслав Юсковець
Юсковець В'ячеслав Михайлович народився в 1934 році в м.Березне, Рівненської області. Закінчив місцеву середню школу (красну) та Охтирське технічне училище. Майстер по ремонту кіноапаратури за фахом, художник за покликанням.
Понад п'ятдесят років свого життя він займається малярством. Володіє різними техніками малювання: аквареллю, вуглем, олією, олівцем. Пише переважно пейзажі.

Детальніше...


Володимир Левчук
Левчук Володимир Олександрович народився в м. Березне 5 травня 1965 року.
Працює в стилі реалізму в техніці акварельного та олійного живопису, також в техніці графіки (олівець, вугіль, сангіна). Малює та пише пейзажі, натюрморти, портрети, ікони.

Детальніше...


Ангеліна Наулік
Ангеліна Наулік народилася 28 серпня 2000 року в місті Березне Рівненської області. Школярка, навчається в 10-му класі Березнівської гімназії. Не можна сказати, що має тільки одне захоплення, тому що займається усім, що для її є цікавим.

Детальніше...


Ольга Григорівна Осейчук
Ольга Григорівна Осейчук родом з села Мокре Дубенського району, що на Рівненщині. Якщо знати про її корені, то стане зрозумілим, звідки у простої сільської дівчини такий художній хист. Народилась і виховувалась в духовно-благодатній сім'ї. Мати Надія Олександрівна мала неабиякий хист до українського декоративного розпису, батько Григорій Трохимович - умілець-коваль.

Детальніше...


Олександр Черниш
Олександр Черниш народився 19 серпня 1969 року в місті Березне Рівненської області. Батько працював зварювальником, мати - бухгалтером. Вихованням Олександра крім батьків займалися бабусі і менші батькові сестри, які прививали йому перші паростки культури, мистецтва і світогляду. Минали роки. Хлопця цікавила різна оптика, біноклі, мікроскопи, підзорні труби. Перші кроки у світ фотографії Олександр зробив біля свого діда і дядька по батьковій лінії.

Детальніше...


Ярослав Ростиславович Рачковський
Ярослав Ростиславович Рачковський - народився 2 жовтня 1980 р. в с. Зірне Березнівського району Рівненської області. Навчався в Зірненській загальноосвітній школі, згодом здобув будівельну, а потім перукарську освіту. Працював на ДП "Зірненський спиртовий завод",займався підприємницькою діяльністю.

Детальніше...


Власюк Людмила Степанівна
Власюк Людмила Степанівна народилася 1972 року в селі Малушка Березнівського району Рівненської області. З 1991 року проживає в м.Березне. Довгий час працювала в художньому цеху Березнівського фарфорового заводу.

Детальніше...


Лафета Ніна Миколаївна
Лафета Ніна Миколаївна народилася в с. Озірці Березнівського району 4 березня 1967 року. Батько працював лісником, мама писала колоритні народні картини, розписувала коври, інколи робила копії з репродукції Васнєцова.

Детальніше...


Козачек Віра Федорівна
Віра Федорівна Козачек народилася у 1949 році в с. Вітковичі Березнівського району. Коли їй виповнився один рік, батьки переїхали в с.Зірне. Проте через рік, в пошуках кращої долі переїзджають в Донецьк, де сім'я прожила шість років. В 1956 році повертаються назад в с.Зірне. Після закінчення школи Віра Федорівна навчалася в Корецькому училищі механізації (за спеціальністю тракторист, водій, слюсар), яке закінчила в 1964 році. Згодом продовжила навчання в Мирогощанському радгосп-технікумі (за спеціальністю технік-механік).

Детальніше...


Бойчук Андрій Володимирович
Бойчук Андрій Володимирович народився в селі Бронне Березнівського району 1967 року. Навчався в школах с. Бронне (восьмирічка) та с. Поляни (десятирічка).
А починався творчий шлях Андрія Володимировича з училища, що в м. Баранівка Житомирської області, де він здобув освіту художника. Після служби в армії працював художником-оформлювачем в Соснівському професійно-технічному училищі №8 і ось майже 18 років несе почесну варту в пожежній частині №11 нашого міста.

Детальніше...


Поліщук Лариса Миколаївна
Кажуть , що жодна людина не приходить у світ безталанною . Кожному Бог дарує талант у чомусь.
У нашому містечку Березне є багато чудових майстрів , які творять прекрасне, і про них ми не все знаємо. Є люди, які своїми руками виготовляють гарні меблі, різьблені шафи, ліжка; з металу зварюють візерунчасті паркани, ворота, підставки , малюють по склу, по дереву.
А які майстрині наші березнівські жінки - вишивальниці. Його тільки не створюють їх вправні руки !
На сторінці нашої брошури розповімо про жінку-майстриню нашого містечка в якої дійсно золоті руки, це - Лариса Миколаївна Поліщук.

Детальніше...


Наталія Люшин-Гунтік
З давніх-давен вишивка - один із найхарактерніших виявів нашої української ментальності. Невеликі матеріальні витрати, проста техніка виконання робить цей своєрідний художній розпис доступним і можливим. Художня вишивка допоможе надати оригінальноті в інтер'єрі, а одяг урізноманітнити, зробити його індивідуальним.
Вишивання - захоплююче заняття, під час якого розвивається естетичний смак, виховується працелюбність, творче ставлення до праці, старанність, охайність, формуються навички та вміння, які знадобляться у житті. Все це добре знає березнівчанка Наталія Люшин-Гунтік.

Детальніше...


Мамчур Надія Юхимівна
Завідуюча публічно-шкільною бібліотекою філією Мамчур Надія Юхимівна , народилася у 1960 році в с.Хотинь Рівненської області Березнівського району . У 1975р. закінчила Прислуцьку середню школу, з дитячих років любила малювати казкових персонажів, пейзажі, портрети, неодноразово малюнки були представлені на конкурс у районний будинок дітей і молоді "Світ очима дітей".
У 1980році вступила на навчання у Грицівське вище художнє училище Хмельницької області, спеціальність "художньо - оформлювальні роботи", "художник". Перші картини створені у 1981році під час навчання в училищі : "Мальовнича Україна", "Барви осені", "Церква у рідному селі "і т.д.

Детальніше...


Тамара Ничипорівна Кошкіна
Тамара Ничипорівна Кошкіна народилася в Запорізькій області . В 1946р. батьки переїхали піднімати західні землі в с.Деражне Костопільського району. Закінчила Томський університет(біолог-хімік). Працювала 13 років в Томському СПТУ. Переїхавши в Березне Тамара Ничипорівна працювала в санепідемстанції, потім в СПТУ №4 - вихователем. Там і почала вишивати. Займається вишивкою понад 20 років.

Детальніше...


Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.