34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей

Кондратюк А.
Старина. Повісті, оповідання, спостереження . А. І. Кондратюк. - Рівне: Волинські обереги, 2017. - 152 с.


До нової книги відомого українського письменника Андрія Кондратюка увійшли повісті, оповідання, спостереження, написані в останні роки.


ЗавантажитиКондратюк А.
Там земля мила. Повісті, оповідання, есеї, спостереження . А. І. Кондратюк. - Рівне: Волинські обереги, 2017. - 152 с.


До нової книги відомого українського письменника Андрія Кондратюка увійшли повісті, оповідання, спогади, спостереження, написані в останні роки.


ЗавантажитиКондратюк А.
Давні листи. Повісті, оповідання, спогади, спостереження . А. І. Кондратюк. - Рівне: Волинські обереги, 2017. - 152 с.


До нової книги відомого українського письменника Андрія Кондратюка увійшли повісті, спогади, спостереження, написані в останні роки.


ЗавантажитиБоровець Б.
У пам'яті і в серці : есеї, листування / Б. Т. Боровець. - Рівне: Волин. обереги. 2015. - 272 с.


Нова збірка есеїв і листування Бориса Боровця - це своєрідне продовження попередньої книги "Поліссям народжене слово". У ній автор розповідає про рідних йому людей, а також людей, які Божою волею чи волею випадку зустрілися на життєвому шляху і назавжди залишилися в його пам'яті і в серці.


ЗавантажитиБоровець Б.
Заглада : роман - мозаїка / Б.Т. Боровець. - Рівне ; ред.Є.Шморгун;іл..Л.Власюк.- Рівне: Ласюк В.А.,2016.- 327 с.


Роман охоплює значний відтинок часу минулих найболючіших змагань поліщуків за право бути Людьми на рідній землі.


ЗавантажитиБоровець Б.
Фанат, або Хроніка одного життя. Повість-спогад. Вид. 2-ге, доп. / Б. Боровець. - Рівне : Волин. обереги, 2015. - 224 с. : іл.


Повість-спогад сучасного українського письменника Бориса Боровця - розповідь про драматичну долю заслуженого тренера України з грекоримської боротьби Станіслава Коваля.


ЗавантажитиДідич З.В.
Фіалки тюремних мурів : Повість про кохання. - Рівне : ПП Лапсюк В. А., 2014. - 100 с. (Шифр 84.4Укр - 4Рів6 / Д- 44)


Ця повість про час, розтопити мерзлоту якого виявилося неспроможним навіть найпалкіше Кохання.


ЗавантажитиБоровець Б. Т.
Михайло Яцковський у документах, віршах і листах : научно-популярная литература / Б. Боровець. - Рівне : Оповідач, 2010. - 152 с. (Шифр 83.3(4Укр)/Б 83-509684)


У книзі досліджується життєвий і творчий шлях забутого українського літератора Михайла Яцковського, який у другій половині ХІХ століття зі своєї поліської глибинки обстоював окремішність українського народу і його мови перед київським малоросійством.
ЗавантажитиБоровець Б. Т.
Поліссям народжене слово : літ. портр. / Б. Т. Боровець . - Рівне : Волинські обереги, 2012. - 193 с. : фото. (Шифр 83.3(4Укр-4Рів)/Б 83-670404)


Нову книгу Бориса Боровця становлять літературні портрети письменників, чий життєвий і творчий шлях пов'язаний з Рівненським Поліссям. Вона буде цікавою тим, хто вивчає літературу рідного краю.
ЗавантажитиШульжук Н. А.
Убрід навпроти течії : поезії / Н. Шульжук. - Рівне : ПП Лапсюк В. А., 2013. - 91 с. : іл. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Ш 95-916664)


Поезії Надії Шульжук - образки з натури. Читаєш і бачиш ту стареньку батьківську хату, осиротілий поріг, тихий плин Случа з розлогими вербами, що поскрипують ночами, потемнілі від часу та вітрів човни, просмолені й прив'язані до літа. Слова її, нанизані в рядки, такі прості і, разом з тим, такі глибоко-щемні, що можуть по праву змагатися з творчістю маститих поетів, дарма, що це лише перша збірка авторки.
ЗавантажитиВасильчук С. К.
З берегів замріяного Случа : повість / С. Васильчук. - Житомир : Волинь, 2011. - 238 с. : фото. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/В 19-466713)


Книга ця своєрідна: в ній автор розповідає про свою працю на посаді кореспондента місцевої газети Березнівського району Рівненскьої області понад сорок років тому, в добу панування в нашому краї новітньої російської комуністичної імперії під назвою СРСР. В добу, коли тоталітарна влада жорстко придушувала будь-який прояв вільної думки, була сфальшована наша історія, принижена рідна мова, культура, нищилися тисячолітні традиції та звичаї українського народу.

ЗавантажитиБаковецька І. В.
Релігійне життя надслучанського краю : культурно-краєзнавче дослідження / І. В. Баковецька. - Рівне : ПП Дятлик М. С., 2013. - 98 с. : фото. (Шифр 63.3(4Укр-4Рів)/Б 19-748685)


Книга, яку авторка виносить на широкий читацький загал - плід її шестирічної дослідницької праці, копіткого вивчення архівних матеріалів, спілкування зі старожилами та священиками у селах району, що вона їх об'їжджала з диктофоном та фотоапаратом. Саме завдяки такому безпосередньому дотику Ірини Баковецької до історії храмів вони постають в її оповідях як одухотворені сутності, кожен зі своєю особливою долею. Окрім суто інформаційної цінності, книга цікава ще й багатою, образною мовою, вкрапленнями цитат зі Святого Письма та власними роздумами письменниці, які незрідка тяжіють до афоризмів.

ЗавантажитиБоровець Б. Т.
65 на 65 : Поезії / Б. Т. Боровець . - Рівне : ПП Лапсюк В. А., 2013. - 100 с. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Б 83-701435)


У цій збірці вміщено 65 віршів, які репрезентують поетичну творчість автора до його 65-річчя.ЗавантажитиБаковецька І. В.
Перехрестя роси : художественная лит-ра / І. Баковецька. - Івано-Франківськ : Лілея - НВ, 2013. - 48 с. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Б 19-796829)


У цій книзі, третій поетичній, маємо три розділи, які умовно можна окреслити: буттєве, патріотичне, інтимне (жіноче). У кожному з них Ірина є справжньою. Може не завжди естетично досконалою, але завжди етично переконливою.

ЗавантажитиБаковецька І. В.
Римовані весни : поезія / І. В. Баковецька. - Рівне : Оповідач, 2012. - 87 с. : іл. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Б 19-249245)


Нова збірка Ірини Баковецької - це своєрідне освідчення філософськи налаштованої душі в любові до Слова, рідного краю і людей, що живуть у ньому, спроба осмислити сенс їх перетривання на цій святій і грішній землі


ЗавантажитиРачок П. Т.
Зойк білокрилих птиць : поезії / П. Т. Рачок. - Костопіль : РОСА, 2010. - 67 с. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Р 27-794489)


У своїй збірці поет ніби чує зойк білокрилих птиць розуміє їх тривоги. Осмислюючи прожите і пережите пізнає істину буття. Його поезія проста і приземлена, вона споріднена із днем, що минув, це ніби прочитана сторінка із віртуальної книги життя.


ЗавантажитиРачок П. Т.
На кладці сумнівів : поезії / П. Т. Рачок. - Рівне, 2012. - 55 с. : іл. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Р 27-980303)


Нова поетична збірка "На кладці сумнівів" - це тиха і щира сповідь автора на непростих життєвих стежках і дорогах, де є місце не лише радощам, а й гіркотам і сумнівам.ЗавантажитиКондратюк А. І.
Поклик творчості : бесіди про літературу і життя / А. І. Кондратюк, Б. Т. Боровець . - Рівне : Азалія, 2003. - 279 с. : фото. (Шифр 83.3(4Укр)/К 64-312398)
Відштовхуючись від реалій сьогодення та перевисаючи поглядом у віддалене й не дуже минуле, автори цієї книжки досліджують долю творчої людини в Україні на зламі епохи Та ще й спонукають читача бути співдослідником, докопуватися до першовитоків найгостріших й найболісніших проблем творчості.

ЗавантажитиБоровець Б.Т.
На своїй землі : драма на 2 дії, 5 картин з прологом і епілогом. За спогадами Т. Бульби-Боровця "Амрія без держави" / Б. Т. Боровець . - Рівне : Рівненська друкарня, 2008. - 71 с. (Шифр 84.4Укр6/Б 83-517705)
Драма на дві дії з прологом і епілогом.
За спогадами Тараса Бульби-Боровця "Армія без держави".                                                                      

Баковецька І.
Фундаменти святинь : духовна поезія / І. Баковецька. - Рівне : Волинські обереги, 2008. - 34 с. : іл. (Шифр 84.4Укр-4Рів6/Б 19-615868)
"Фундаменти святинь" - перша збірка віршів молодої поетки, котра на противагу багатьом своїм перевесникам духовне і душевне прагне вознести над матеріальним, "увійти в життя з іконами, які висять не для прикраси"...


Завантажити
Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.