34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей

16.12.2011р.
"Святий Миколай мандрує Україною"- під такою назвою в Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулося театралізоване свято. На свято були запрошені кращі читачі бібліотеки. Ведучі свята бібліотекарі Коваль Ніна Кузьмівна та Мамчур Надія Федорівна розповіли про доброту та щедрість Святого Миколая. Роль Миколая-чудотворця майстерно зіграла бібліотекар Коваль Ніна К. Імпровізований Миколай подарував дітям солодкі дарунки. В ході свята діти із захопленням подивились лялькову виставу "Святий Миколай в гостях у звірят". Діти та батьки мали змогу ознайомитися із книжково-ілюстративною виставкою " Святий Миколай, нас не забувай".

  

08.12.2011р.
Відбувся районний семінар "Здоров'язберігаючі технології в початковій школі" на базі БАТЛІ. Бібліотекр виступила з доповіддю "Єдине інформаційне середовище ліцею" та зробила огляд тематичної витавки "Здоров'я - найцінніший скарб".

  

07.12.2011р.
В читальному залі районної бібліотеки відбулася презентація виставки "На хвилі натхнення" художника Андрія Бойчука, жителя с. Бронне. Запрошені мали змогу переглянути колекцію картин різної тематики. Зі щирими словами привітання звернулися до Андрія Володимировича колеги по роботі, члени родини, люди, які не не байдужі до творів українського мистецтва.

  

07.12.2011р.
В Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася екскурсія "Разом з книгою ми ростемо" на яку були запрошені учні 1 класу Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад". Бесіду - діалог "Подорож книжковими морями" змістовно та цікаво провела Коваль Ніна Кузьмівна, діти з радістю подивились лялькові вистави "Колобок" та "Святий Миколай в гостях у звірят".

  

03.12.2011р.
До Міжнародного дня інвалідів працівниками районної бібліотеки було проведено презентацію інформаційного бюлетеня "Iнва.net"№25. Запрошені на презентацію мали змогу ознайомитися з розділами бюлетеня та переглянули слайд-презентацію "Політ без крил в жорстокий світ".

  

01.12.2011р.
На юнацькому абонементі відбулося чергове засідання клубу "Твій погляд" присвячене гендерній грамотності учнівської молоді на тему "Ми різні, але ми рівні". Під час засідання спеціалісти районного центру СССДМ Перепечай О.А. та Ціпан А.Г. провели з підлітками тренінг з подолання гендерних упереджень та стереотипів у середовищі учнів, молоді й дорослих громадян.

 

01.12.2011р.
В ІНТЕРНЕТ-центрі Березнівської ЦРБ відбувся перегляд документального фільму "Так було", присвяченого 20 річниці з Дня проведення Всеукраїнського референдуму. В заході прийняли участь учні 9 класу Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату.

 

30.11.2011р.
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар-практикум на тему "Від інформації до знань: запровадження нових інноваційно-комунікаційних технологій в процесі обслуговування користувачів".

  
  

30.11.2011р.
На базі Березнівського агротехнічного ліцею - інтернату пройшов районний семінар вчителів істориків і школа молодих педагогів шкіл району. Бібліотекар ознайомила присутніх із книжковою "Все для вчителя" якій представлена методична література, періодичні видання для вчителів, вебліографічні списки для вчителів - предметників, мультимедійні посібники з розроб ками уроків. Завідуюча бібліотекою -філією ознайомила із досвідом роботи з обдарованими дітьми.


24.11.2011р.
Бібліотекар юнацького абонементу провела урок "Здоров'я" для учнів Березнівської гімназії. Під час заходу підлітки отримали вичерпну інформацію про проблему розповсюдження ВІЛ/СНІДу в Україні та, зокрема, в Рівненській області, а також слухачі отримали пам'ятки - "Це обов'язково треба знати" з інформацією про 10 основних фактів, які молодь має знати про ВІЛ/СНІД.24.11.2011р.
В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулася година пам'яті "Голгофа голодної смерті" присвячена 78 річниці пам'яті голодомору в Україні. В заході прийняли участь учні 6 класу Березнівського агротехнічного ліцею - інтернату. Під час якого учні переглянути документальний фільм "Жернова" та документи, фото, очевидців, А також ознайомилися з книжково - ілюстративною виставкою "Вогонь скорботи в серці на віки".

  

22.11.2011р.
На юнацькому абонементі відбувся турнір ввічливих "Етикет та мистецтво спілкування" між командами "Ввічливих" та "Толерантних" до складу яких входили учні 9 класу Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату.

  

21.11.2011р.
У гості до районної дитячої бібліотеки завітали вихованці дитячого садка "Ромашка". У ході екскурсій з захопленням та цікавістю малята слухали розповідь бібліотекаря Коваль Ніни Кузьмівни про казковий дім, де живуть різноманітні книжки. Діти запам'ятовували бібліотечні терміни - бібліотека, абонемент, стелаж, користувач та ін. Несподіванкою для маленьких читачів стала цікава вікторина, яку провели казкові герої.

  

18.11.2011р.
В Інтернет-центрі районної бібліотеки працівниками відділу обслуговування проведено усний журнал "Нащадки вклоняться святині" за сторінками:
- "Історія Києво-Печерської Лаври" ( 960-річчя від дня заснування);
- "Життя преподобного Нестора Літописця" ( 955 років від дня народження );
- Бібліографічний огляд літератури "Нащадки вклоняться святині".
В заході прийняли участь учні економіко-гуманітарного ліцею м.Березне.

  

16.11.2011р.
"Толерантність врятує світ" (до Міжнародного дня толерантності) - інформаційний огляд літератури. Читальний зал.


15.11.2011р.
"Орігамі - казка про бумажний листок"- віртуальний урок. Інтернет-центр.

09.11.2011р.
В читальному залі районної бібліотеки діє виставка-мандрівка "Стара фотографія розповідає" де зібрані фотодокументи про минувшину Березнівщини.04.11.2011р.
В читальному залі районної бібліотеки відбулася презентація пересувної книжкової виставки, яка була передана Рівненською державною обласною бібліотекою на тему: "Підприємництво на ринку товарів та послуг", з питань:
Підприємництва;
Малого та середнього бізнесу.
Бібліограф ЦРБ Гурин Олена провела огляд літератури біля книжкової виставки. З інтернет-ресурсами присутніх ознайомила бібліотекар інтернет-центру Андрощук Людмила. Підприємці, що були запрошені на презентацію виставки мали змогу переглянути відеопрезентацію "Підприємництво на ринку товарів та послуг".

  


21.10.2011р.
"Осінь - чудова пора. Любить осінь дітвора" - саме під таким девізом пройшло в районній дитячій бібліотеці свято осені "Завітала осінь до нас на Україну". Учні Березнівського навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" були не просто глядачами, а активними учасниками дійства.

  

14.10.2011р.
В Березнівському краєзнавчому музеї відбулася персональна виставка робіт ( художнє фото) березнівчанина Олександра Черниша, присвяченої святу Покрови Пресвятої Богородиці.

  

06.10.2011р.
До Міжнародного дня проти насилля в західно-українському коледжі "Полісся" працівниками районної бібліотеки було проведено тематичний вечір "Людина починається з добра". Під час заходу читалися вірші, прислів'я, афоризми, звучали пісні.

04.10.2011р.
В приміщенні Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги відомого журналіста, головного редактора Житомирської обласної газети "ВІЧЕ", голови Житомирської краєзнавчої організації УНР, члена президії Центрального проводу РУХу (УНР), голови президії консультативної ради політичних партій Житомирщини - Святослава Васильчука - "З берегів замріяного Случа".
Це художньо -публіцистична повість про людей та район, а також глибоке історичне дослідження продавнє минуле поліського краю, починаючи з виникнення Березного, і до наших днів.

  

30.09.2011р.
В приміщенні ЦРДБ відбулась урочиста нарада та святкування з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Грамотами та цінними подарунками були відзначені працівники бібліотек району.

  


15.09.2011р.
В рамках програми "Бібліоміст", на базі Березнівської районної дитячої бібліотеки, бібліотеки-філії для дорослих смт.Соснове, публічно-шкільних бібліотеках-філіях сіл Кам'янка та Моквин відбулося урочисте відкриття центрів публічного доступу до мережі INTERNET.
В церемонії відкриття взяли участь: Мельник Ігор Павлович - голова Березнівської районної державної адміністрації, Лашта Віталій Іванович - голова Березнівської районної ради, Ірина Войцехівськіа - координатор співпраці з бібліотеками програми " Бібліоміст ", Анастасія Мах-Мазурок - регіональний представник програма "Бібліоміст", Зайко Олег Володимирович - начальник відділу культури і туризму, Гарбар Лариса Андріївна - директор комунального закладу "Березнівська централізована система публічно-шкільних бібліотек", Сарай Раїса Євстахіївна - голова Кам'янської сільської ради, Калюта Михайло Михайлович - директор Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Люшин Юрій Семеновича - голови Моквинської сільської ради, Гуменюк Юрій Петрович - директор Моквинського навчально-виховного комплексу "гімназія-загальноосвітня школа І ступеня", Яреш Ірина Володимирівна - директор Моквинського будику культури, Семенчук Світлана Анатоліївна - соціальний працівник по роботі із дітьми та молоддю, Чернишина Віри Максимівни - директор Соснівського навчально-виховного комплексу " гімназії -загальноосвітня школа І ступеня".

  

 

12.09.2011р.
В районній дитячій бібліотеці за участю волонтера бібліотеки проведено навчально - тренінгові заняття на тему: "Безпека в мережі Інтернет" . В заході взяли участь учні 5 класів Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату.

  

07.09.2011р.
В рамках відзначення 450-річчя Пересопницького Євангелія в читальному залі районної бібліотеки проведено літературний компас "Пересопницьке Євангеліє - вічна книга життя".

01.09.2011р.
До Дня знань в районній бібліотеці проведено перший урок "Немає кращої землі, як наша рідна Україна". Бібліотечними працівниками підготовлено розгорнуту книжкову виставку "Незалежна Україна - обличчя епохи" , проведено віртуальну подорож Україною по станціях: пізнавальній, поетичній, обрядовій (звичаї і традиції українського народу), а ще організована літературна вікторина "Люби і знай свій рідний край". І на завершення першого уроку проведено ігровий блок: "Славетні українці", "Географічне лото".

23.08.2011р.
В Березнівській районній бібліотеці відбувся бібліо-колаж присвячений 20-й річниці незалежності України.
В рамках заходу проведено:
1. Історична викладка " Україно! Барвінкова моя сторона" - слайд-презентація.
2. Спецпроект " Україна молода" 1991-2011 р. "Крок за кроком до незалежності".
3. Літературна подорож "Свою Україну співучу у серці юнацькім несу".
4. Ігровий блок.

  

16.08.2011р.
Відбулася нарада бібліотечних працівників району.
На нараді були висвітлені питання:
 • підготовка бібліотек до святкування 20-ти річчя Незалежності України;
 • проведення єдиного уроку (Першого уроку 2011/2012 навчального року),
 • дотримання працівниками бібліотек трудової дисципліни та графіків роботи;
 • участь бібліотечних працівників у серпневих нарадах педагогічних працівників;
 • інші питання поточної роботи.
  По усіх проблемних питаннях були надані вичерпні роз'яснення та рекомендації.

 •   

  15.08.2011р.
  Користувачі юнацького абонементу районної бібліотеки прийняли участь у літературній подорожі "Світ, за який варто боротися" присвяченій 240-й річниці від дня народження англійського і шотландського письменника Вальтера Скотта. Під час заходу для користувачів продемонстровано мультимедійну презентацію "Штрихи до портрету митця", та проведено експрес-опитування "Чи знаєте Ви творчість В.Скотта" .

  2011р.
  Протягом червня-липня в районі проходив перший етап обласного фестивалю-конкурсу сільських культурдо-дозвілєвих комплексів "І творчістю хата багата". Десять кращих родин приймуть участь у ІІ етапі, який відбудеться 24 серпня 2011р.

    

  22-24.07.2011р.
  В с. Маринин (урочище Щербовець) Березнівського району відбувся відкритий молодіжний фестиваль "ГОРЛИЦЯ". На гостів чекали: музична програма - виступ кращих молодіжних етно – фолькових гуртів України, Білорусії, ярмарки, майстер-класи, традиційні страви Березнівщини, конкурси вишиванок, постійно діючий кінотеатр, екскурсії стежками Надслучанської Швейцарії, спортивні ігри, молодіжні розваги та конкурси.
    

  2011р.
  "Проведи цікаві та веселі канікули в бібліотеці" під такою назвою, протягом літніх канікул, щовівторка та щочетверга з 11.00 до 14.00 години Березнівська районна дитяча бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь у різноманітних пізнавальних та розважальних програмах, перегляд улюблених мультфільмів, цікаве спілкування. Упродовж всього літа постійно оновлюються цікаві ілюстровані книжкові виставки, де можна почитати цікаві дозвіллєві журнали, ознайомитись із новими популярними художніми виданнями та дитячими книгами.
  Завітайте і Ви до нашої бібліотеки, де Вас завжди чекають!
  06.07.2011р.
  6 липня у селі Моквин Моквинської сільської ради (урочище «Пастовник») відбулося районне фольклорне свято «Сьогодні Івана, завтра Купала», організоване відділом культури і туризму Березнівської райдержадміністрації та виконкомом Моквинської сільської ради.
  У програмі святкування:
 • театралізоване дійство;
 • народні ігри;
 • шоу-програма за участю фіналістів фестивалю "Ми талановиті";
 • фольк-рок гурт "WRUNA".

 •   

  26.06.2011р.
  У м. Березне відбулися заходи з нагоди Дня молоді. У відкритті свята на площі Незалежності взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Ігор Мельник, заступник голови районної ради Степан Михальчук, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Мадей. В рамках святкування на площі Незалежності відбувся фестиваль молодіжної творчості за участю учасників районного етапу обласного фестивалю "Ми-талановиті", ансамблю сучасного танцю "Калейдоскоп" (м.Радивилів), учасників всеукраїнських конкурсів та телепроектів. Під час свята проводилася: спортивно-конкурсна програма, конкурсна програма для дітей, театр великої ляльки, молодіжна святкова дискотека та вогняне шоу.

    

  25.06.2011р.
  До 15-річниці прийняття Конституції України в районній бібліотеці проведено заходи:
  - година правових знань "Конституція України - шлях до утвердження";
  - вікторина " Основа життя - мій закон основний";
  - презентація "Орлик - творець першої української Конституції";
  - оформлена книжкова виставка "Конституція України - гарантія і оберіг державності та демократії.

    

  23.06.2011р.
  В Березнівській ЦРБ відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників на тему " Інноваційна діяльність - стратегічний напрям розвитку сільських бібліотек". На семінарі розглядались актуальні питання роботи бібліотек: сучасний стан та перспективи розвитку, інноваційні підходи до організації обслуговування користувачів. На закінчення семінару відбулося професійне спілкування між бібліотечними працівниками.

    

  21.06.2011р.
  До дня вшануванню пам'яті жертв війни та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни на базі інтернет -центру районної бібліотеки відбулася онлайн-конференція, присвячена Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 70-й річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. У заході взяли участь представники районної державної адміністрації та районної ради, освітяни, краєзнавці.

  12.06.2011р.
  У день Святої Трійці жителі міста відзначили свій 427 день народження.
  На урочистому мітингу на площі Незалежності з нагоди свята жителів міста та гостей вітали голова районної державної адміністрації Микола Людвічук, голова районної ради Віталій Лашта, Березнівський міський голова Олександр Пилипака, Почесні громадяни міста Березне Віктор Вознюк та меценат з Німеччини Маріанне Ріхтер.
  Кращі працівники міста відзначені Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради, районної державної адміністрації, міської ради. Протягом дня проводились спортивні ігри, конкурси та розваги для жителів та гостей міста.

    

  03.06.2011р.
  З метою виявлення ефективних форм бібліотечного досвіду та творчих ініціатив бібліотечних працівників в районній бібліотеці відбувся районний фестиваль-конкурс інноваційного досвіду "Бібліофест". Підсумки фестивалю-конкурсу будуть узагальнюватися у методичному посібнику з досвіду роботи бібліотечних працівників та поширюватимуться серед бібліотек району.
   

  З 23.05.2011р. по 03.06.2011р.
  В Березнівській районній дитячій бібліотеці та на юнацькому абонементі районної бібліотеки організовані екскурсії для учнів загальноосвітніх закладів міста. У ході екскурсії юні читачі познайомились з відділами бібліотеки, а бібліотечні працівники розповіли про нові надходження до бібліотеки, провели цікаві бесіди, презентували книжкові виставки, виставки періодики, розповідали про правила поведінки у бібліотеці. В районній дитячій бібліотеці екскурсії закінчувалася переглядами мультфільмів.
   

  31.05.2011р.
  У місті Березне з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося районне свято, організоване Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділом у справах сім'ї та молоді райдержадміністрації, відділом з питань фізичної культури та спорту. У Березнівському районному будинку культури відбулося урочисте відкриття свята. В рамках заходу проведено спартакіаду для дітей з обмеженими фізичними можливостями (215 учасників), до програми якої включено 8 конкурсів: 4 види спортивних змагань (спорткомплекс "Колос"): шахи, шашки, настільний теніс, кидок м'яча в корзину та 4 мистецьких конкурси (Березнівський районний будинок культури): брейн-ринг казок ( района дитяча бібліотека), конкурс малюнку на асфальті, декламація віршів, "Караоке". За підсумками змагань визначено переможців та нагороджено їх дипломами та вручено солодкі подарунки учасникам спартакіади.

  26.05.2011р.
  До Дня працівників видавництв, поліграфії, і книгорозповсюдження в читальному залі районної бібліотеки проведена виставка-ярмарка, на якій представлено продукції місцевої друкарні, рекламного агенства «Андріївські торги». Ярмарку відвідали березнівчани і гості міста, представники засобів масової інформації


  25.05.2011р.
  В приміщенні юнацького абонементу Березнівської районної бібліотеки відбулася презентація робіт вихованців студії «Палітра» західноукраїнського коледжу «Полісся» під керівництвом О.Г.Осейчук, яку відвідали учні та вчителі Березнівського економіко-гуманітарного ліцею та агротехнічного ліцею-інтернату, культпрацівники. На виставці представлені роботи: колаж на полотні, картини на склі, графіка. Із музичними вітаннями виступили вихованці дитячої музичної школи.
    >

  20.05.2011р.
  в приміщенні Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки відбулася презентація книги Алли Куц «Своя державність, збройна сила, віра Христова». На заході були пристуні представники місцевої влади, письменники-літератори, краєзнавці, вчителі, учні загальноосвітніх закладів міста.
    >

  13.05.2011р.
  З метою залучення нових читачів до бібліотеки в західноукраїнському коледжі «Полісся» проведено біобібліографічний огляд літератури «Сторінками сучасної прози», який підготувала та провела бібліотекар читального залу районної бібліотеки Діхтяр Г.М.
  Викладачі та студенти коледжу мали можливість:
  • ознайомитися з виставкою нової літератури даної тематики;
  • прослухати бібліографічний огляд літератури сучасної прози;
  • переглянути слайд- презентацію інформаційних ресурсів районнної бібліотеки, про сучасних українських авторів.
    >

  10.05.2011р.
  В Березнівській районній бібліотеці відбулася презентація книги місцевого письменника Бориса Боровця «Михайло Яцковський, у документах, віршах і листах». Присутні мали змогу поспілкуватися з автором книги, поставити запитання.
    >

  06.05.2011р.
  В рамках відзначення Дня Матері в читальному залі районної бібліотеки оформлена виставка фоторобіт березнівчанина Олександра Черниша «Її величність жінка», яка діятиме до 1 липня 2011року.

  З 27.04.2011р. по 27.04.2011р.
  На базі інтернет-центру районної бібліотеки відбулася інтерактивна конференція «Волинь туристична».
  Працюючи у декількох секціях, фахівці визначали цікаві об’єкти та експонати протослов’янського, слов’янського періодів, козацької доби та новітнього періоду.

  27.04.2011р.
  Відбувся 15-й обласний фестиваль власної дитячої поезії "Провесінь -2011". Організаторами конкурсу є обласний відділ у справах сім"ї та молоді, відділ культури, районна дитяча бібліотека, редакція районної газети "Надслучанський вісник", районний будинок культури.
  Переможцями конкурсу стали:
  ДЕКЛАМАЦІЙНИЙ ТУР:

  Молодша вікова категорія:
  І - Боровець Маріан - Яцьковицька ЗОШ
  ІІ - Крот Лілія - БАТЛІ
  Данішевський Владислав - Курганська ЗОШ
  ІІІ - Новорок Дмитро - Городищенська ЗОШ
  Чепак Назарій - ЗОШ №2.
  середня вікова категорія:
  І - Чепак Наталія - ЗОШ №2.
  ІІ - Марцинюк Ганна - Березнівська гімназія
  Сичик Надія - ЗОШ №2
  ІІІ -Беженар Яна - Березнівська гімназія
  Прокоф'єв Тарас - ЗОШ №2.
  Старша вікова категорія:
  І - Гончарук Катерина - Соснівський НВК
  ІІ - Яницька Євгенія - Соснівський НВК
  Вовчок Наталія - Соснівський НВК
  ІІІ - Пилипчук Михайло - БАТЛІ
  Ващик Діана - Городищенська ЗОШ
  Широченко Тетяна - Березнівська гімназія.
  СПІВАНА ПОЕЗІЯ:
  І - Марцинюк Ганна - Березнівська гімназія
  ІІ - Мотруніч Тетяна - Березнівська ЗОШ№2
  ІІІ - Бабак Мирослава - Березнівська гімназія
  Євтушок Юлія - Березнівська гімназія
    >

  26.04.2011р.
  В районному будинку культури відбувся тематичний вечір присвячений 25- річниці Чорнобильської трагедії "Чорнобиль - біль України".
    >

  21.04.2011р.
  До міжнародного Дня пам'яток історії та культури бібліотекар читального залу районної бібліотеки організувала виставку-подорож "Визнані перлини світу" де представлені видання про прекрасні архітектурні перлини світу та України, багату історичну і культурну спадщину нашого краю, а також підготувала слайд -розповідь "Софія Київська- пам'ятник світового значення".

  17.04.2011р.
  В районній дитячій бібліотеці відбулися святочні посиденьки "Великдень - найбільше свято на землі", яке проведено спільно з підлітковим клубом "Колорит". Учасники заходу ознайомились з технікою розписування писанок, та дізналися про звичаї та обряди святкування Великодня.

  15.04.2011р.
  У приміщенні районного будинку культури відбулася творча зустріч "Я виплекана вашими серцями" з Лауреатом та переможцем обласних та Всеукраїнських літературно-музичних конкурсів і фестивалів Ганною Марцинюк. У програмі заходу - слайд - шоу творчих знахідок і перемог; презентація творчих пісень; літературно-мистецька сторінка.
    >

  06.04.2011р.
  "Доля книги. Її минуле і сучасне" - під такою назвою провідний бібліотекар районної дитячої бібліотеки Мамчур Надія Федорівна спільно із завідуючою бібліотекою Березнівської гімназії Дзюбак Валентиною Сергіївною здійснили історичну віртуальну мандрівку. Учні 6- х класів ознайомилися з історією книги, її минулим і сучасним, а також з книжково - ілюстративною виставкою "Книга - твій найкращій друг" та відповіли на запитання вікторини "Ці милі, добрі книги".
   

  З 18.03.2011р. по 27.03.2011р.
  Протягом Тижня дитячого читання, який проходив в Березнівській ЦРБ там ЦРДБ на юних відвідувачів чекали безліч цікавих, різноманітних заходів. В рамках Тижня в районній дитячій бібліотеці проведено: літературне свято "Книга є, була і буде джерелом одвічних знань", літературна гра "Веселкові острови дитячої книги". лялькова вистава "Пригоди української книжки", презентація періодичних видань "Чарівний світ дитячої преси". На юнацькому абонементі проведено цикл презентацій творів сучасних українських авторів, електронний бібліоколаж " Книги -- це рiки знань", бліц-інтерв'ю "Книга в моєму житі".Після завершення свята активних учасників було нагороджено грамотами та подарунками.
    >

  23.03.2011р.
  В районному будинку культури відбулася CВЯТКОВА НАРАДА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА. Зі словом для привітання виступили заступник голови Березнівської РДА Мадей Ю.І, начальник відділу культури Березнівської РДА Семенович М.В. На нараді було відзначено високий рівень роботи працівників структурних підрозділів відділу культури.

  21.03.2011р.
  В приміщенні юнацького абонементу Березнівської ЦРБ відбулася презентація виставки робіт майстринь художньої вишивки березнівчанок Бойчук Галини Ісаківни та Кислюк Анатасії Ісаківни. Майстринь привітали начальник відділу культури Семенович М.В. та директор комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" Гарбар Л.А.
    >

  16.03.2011р.
  В Березнівській районній бібліотеці відбулася зустріч із місцевою поетесою жителькою с.Поліське Березнівського району Надією Шульжук "Життя як нива після жнив" . Із щирими словами виступили колеги по перу та друзі. У заході також взяли участь краєзнавці, вчителі, студенти коледжу "Полісся", учні агоротехнічного ліцею-інтрнату, бібліотечні та музейні працівники.
    >

  15.03.2011р.
  В приміщені Березнівського агротехнічного ліцею -інтернату відбулася презентація книги " Кардіограма любові" - кандидата філологічних наук, викладача Березнівського агротехнічного ліцею -інтернату, керівника літературно- мистецької студії Тетяни Марцинюк. Під час заходу виконувались пісні на вірші письменниці.

  15.03.2011р.
  Відбулася інтерактивна конференція "Літо - пора оздоровлення", яка спрямована на пошук ефективних форм організації відпочинку та оздоровлення дітей в літній період та їх систематизацію. Учасниками заходу були представники охорони здоров'я, освіти, культури та туризму, відділів у справах сім'ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту, служби у справах дітей, райдержадміністрації.
   

  10.03.2011р.
  Відбулася виробнича нарада бібліотечних працівників системи.
    >

  03.03.2011р.
  В районній дитячій бібліотеці було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України - 2011".
  За підсумками конкурсу журі визначило, що "Найкращими читачами Березнівського району" стали:
  учениця 6 класу Яринівської ЗОШ - Ковальчук Тетяна Леонідівна
  учениця 7 класу Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату - Мотруніч Марина Миколаївна.

  Призерами серед учнів 7-х класів визнані:
  ІІ - Новосад Владислав Олександрович, учень Березнівської гімназії
  ІІІ - Яковчук Софія Ярославівна, учениця Березівської ЗОШ №2.
  Серед учнів 6-х класів:
  ІІ - Масяк Іванна, учениця Великопільської ЗОШ
  ІІІ - Столярчук Ірина Ігорівна, учениця Друхівської ЗОШ.
  Номінанти конкурсу були нагороджені дипломами та книгами.

   

  02.03.2011р.
  У приміщенні Березнівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація збірки поезій голови районного осередку Спілки журналістів України, заступника головного редактора районної газети "Надслучанський вісник" Павла Трохимовича Рачка "Зойк білокрилих птиць", в якій взяли участь голова районної ради Віталій Лашта, журналісти районної газети "Надслучанський вісник", вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Березне . Книга вийшла накладом 100 примірників за власний кошт автора. Із вітальним словом виступив голова районної ради Віталій Лашта, журналісти районної газети "Надслучанський вісник". Аматори сцени виконали вірші та пісні на слова П.Рачка.

    

  01.03.2011р.
  В інтернет-центрі районної бібліотеки в режимі on-line проведено конференція на тему "Безпечне дитинство". На конференції були обговорені причини, що призводять до дитячої злочинності, проблеми співпраці відповідних органів і служб.
  У конференції прийняли участь представники кримінальної міліції у справах дітей, охорони здоров'я, ЗМІ, центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді.

   

  25.02.2011р.
  " Безсмертна Леся Українка була і є повік жива " - під такою назвою пройшла літературна година у Березнівській загальноосвітній школі І ступеня, присвячена 140-річчю від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. Коваль Ніна Кузьмівна бібліотекар районної дитячої бібліотеки розповіла учням 3 - А класу про життя та творчість Лесі Українки. Діти ознайомились з книгами та періодичними виданнями на книжковій виставці, підготовленій бібліотечними працівниками.

    

  20.02.2011р.
  В читальному залі районної бібліотеки відбулася виставка картин майстрині художньої вишивки Лариси Миколаївни Поліщук. В колекції представлені 117 картин різної тематики.
  З роботами та захопленнями Лариси Миколаївної можна ознайомитись відвідавши її особисту сторінку: http://logopedd64.ya.ru/

    

  17.02.2011р.
  "Віртуальний світ періодики"(до Дня періодики) - користувачі Інтернет-центру провели захоплюючу подорож дитячими Інтернет-журналами та газетами.

   

  14.02.2011р.
  До фондів бібліотек системи надійшла книга березнівчанки, кандидата філологічних наук, викладача Березнівського агротехнічного ліцею -інтернату, керівника літературно- мистецької студії Тетяни Марцинюк "Кардіограма любові" , яка видана за фінансової пiдтримки Березнівської районної ради.
  До збірки увійшли поезії , часовий проміжок яких сягає двох десятиліть, коли життєві реалії превалювали над мріями, витвореними уявою ліричної героїні, залишаючи неповторно чисті сліди на полотні її долі.  09.02.2011р.
  Бібліотекар ЦРДБ Котик В. спільно із завідуючою бібліотекою Березнівської гімназії Дзюбак В.С. здійснили віртуальну мандрівку історичною святинею Києва - Софіївським собором (до 1000-річчя Софіївсткого собору), учасниками якої були учні 3(7)-В класу. Учасники були ознайомленні з фотоальбомом "Київ в образотворчому мистецтві ХІІ - ХХ століть", переглянули документальний фільм "Софія Київська".

   

  28.01.2011р.
  В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулася година пам'яті "Бій під Крутами - історія подвигу"
  В заході прийняли участь учні 7 класу Березнівської гімназії. Під час заходу використовувались музейні, документальні та відео-матеріали про подвиг героїв Крут.
  ЦРДБ.

    

  27.01.2011р.
  У ДПТНЗ "Березнівське ВПУ" до 93-річниці бою під Крутами відбувся виховний захід "Болі народної дзвін". Організаторами якого були: викладач суспільних дисциплін Березюк О.С. та бібліотекар закладу Гриценко Г.Г.
  В ході заходу відбулася презентація книги "Крути. Січень 1918", яку провели працівинки районної бібліотеки.

    

  27.01.2011р.
  "Маг на ім'я ІНТЕРНЕТ" - відео-урок з використанням медіатеки. В заході прийняли участь учні 6 класу агротехнічного ліцею-інтернату. Інтернет-центр.
  21.01.2011р.
  До Дня Соборності України в районній бібліотеці відбувся тематичний вечір "Історія української державності: від ідеї до сьогодення".
  В заході взяли участь: заступник голови районної адміністрації Мадей Ю.І., Голова осередку конгресу української інтелігенції Куц.А.В., заступник директора виховної роботи Березнівської ЗОШ №2 Гоголь В.А.

    

  16.01.2011р.
  В районному будинку культури пройшов районний фестиваль колядників і щедрувальників "Коляда-2011".
  10.01.2011р.
  В с.Богуші відбулося відкриття Богушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. На відкриття закладу прибули віце-прем'єр-міністр В.М.Тихонов, голова облдержадміністрації В.М.Берташ, голова обласної ради Ю.С.Кічатий, заступник голови облдержадміністрації В.М.Новак, голова райдержадміністрації М.В.Людвінчук, голова районної ради В.І.Лашта та інші посадовці. Гості з цікавістю оглянули кабінети в тому числі гарну, простору бібліотеку обладнану сучасними меблями.

    

  Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2024 БMЦБ.