34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей

22.12.2014
Напередодні новорічних свят 22 грудня 2014 року на юнацькому абонементі відбувся майстер клас з виготовлення із паперових трубочок новорічної іграшки зірочки та іграшки Вівці - символа 2015 року, який провела керівник гуртків з моделювання іграшок-сувенірів Березнівського будинку дитячої та юнацької творчості. Під час цього надзвичайно цікавого заходу панувала дружня атмосфера, діти ділилися своїми вміннями та враженнями, розповідали сімейні традиції святкування Нового року. Бібліотекар ознайомила дітей з різноманіттям новорічних майстер класів Інтернет мережі. Своїми виробами діти прикрасили ялинку у бібліотеці.

     19.12.2014
Уже стало доброю традицією щороку у районній дитячій бібліотеці проводити свято Миколая. Ось і цього року працівники дитячої бібліотеки на свято Миколая " У грудневу ніч таємну Миколай на землю йде…" запросили кращих читачів бібліотеки. В ході свята діти із захопленням подивились лялькову виставу " Лісова красуня ", ознайомилились з книжково-ілюстративною виставкою " Святий Миколай мандрує Україною". Захід пройшов у веселій дружній атмосфері, діти читали вірші, співали, танцювали. На завершення свята Святий Миколай пригостив всіх дітей солодкими подарунками.

       19.12.2014
Цікаве і захоплююче свято організував Соснівський КДК для дітей- сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, дітей-переселенців та дітей, батьки яких є учасниками АТО. Учасники свята отримали подарунки від Святого Миколая.

     15.12.2014
Бісерне рукоділля є дуже популярне серед користувачів дітей . Навчити їх розуміти прекрасне в навколишньому житті - один з основних напрямків роботи клубу за інтересом "Візерунок", що діє в публічно-шкільній бібліотеці-філії с.В.Поле. В рамках засідання клубу діти вчаться бісерному рукоділлю, оздоблюють вишивку, створюють різноманітні вироби.

     Всеукраїнський тиждень права
З 8 по 12 грудня 2014 року в Україні відзначається Всеукраїнський тиждень права. З метою підвищення рівня правової культури населення, інформованості про конституційні права та обов'язки, можливості їх реалізації і захисту в бібліотеках системи проведено години спілкування , бесіди, дискусії, вікторини, перегляди книжкових виставок, відеофільмів.

       11.12.2014
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки проведено районний семінар- практикум бібліотечних працівників на тему: "Підтримка та розвиток читання в бібліотечному середовищі". Актуальними були консультації бібліотечних працівників про читання в епоху глобалізації ,сучасні технології залучення читача до бібліотеки та читання, центри сімейного читання в бібліотеках: програмно-цільові підходи, впровадження електронного читання в практику роботи бібліотек.

     10.12.2014
" Інтернет- залежність"- під такою назвою на базі Інтернет-центру Березнівської центральної районної бібліотеки, спільно з психологами районного центру соціальної служби сім'ї, дітей та молоді, для учнів 6-7 класів Березнівського НВК "ЗОШ Інтернат I-III ст.-МНВК" пройшов тренінг, який також транслювався он-лайн для користувачів с. Моквин та смт.Сосонове.

       05.12.2014
Свято "Посвята в читачі бібліотеки", яке щороку проходить в Друхівській публічно-шкільній бібліотеці на високому емоційному рівні, знову зібрало багато любителів книги, щоб прийняти в свою сім'ю нових читачів. Адже від того, яке враження отримає дитина від перших відвідин бібліотеки, залежить, як вона сформується, як читач. Під час свята діти зустрілися з літературними героями, прийняли участь в різноманітних іграх та конкурсах. Королева книга, якій діти урочисто пообіцяли берегти книги, вручила їм посвідчення юного читача.

     03.12.2014
До Міжнародного дня інвалідів в читальному залі районної бібліотеки експонується виставка творчих робіт учасників районного конкурсу "Повір у себе" - "Новорічний чобіток", організована районним центром для сім'ї, дітей та молоді. На виставці представлені різноманітні чобітки виготовлені власноруч дітьми з вадами здоров'я.

 02.12.2014
На юнацькому абонементі відбулось чергове засідання клубу за інтересом "Твій погляд". Юридичний діалог з старшокласниками "Уроки права-уроки життя" провів О.А.Кондратюк провідний спеціаліст органів юстиції Березнівської райдержадміністрації. Обізнаність у системі законодавства і правопорядку, що існують у державі, повноправними громадянами якої незабаром стануть користувачі бібліотеки, допоможе їм розумно скористатись своїми правами, правильно визначити свої обов'язки, застереже від злочинних вчинків.

     01.12.2014
При Друхівській публічно - шкільній бібліотеці створена музейна експозиція "Обереги мого села", метою якої є зібрання, зберігання та надання користувачам документальних джерел та інформації про певну місцевість(край), традицій, обрядів, занять, ремесел їх жителів. Завідуючою бібліотекою проводяться екскурсії до музейних експозицій. Читачі з цікавістю слухають бібліотекаря і роздивляються старовинні речі, цікавляться ремеслом людей.

     01.12.2014
Березнівська районна бібліотека долучилась до акції "Не будь байдужим! ВІЛ-СНІД не передається через дружбу!", яку щороку організовує Березнівський РЦ СССДМ 1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Бібліотекарі юнацького абонементу та інтернет-центру виготовили інформаційні листівки та залучили до їх розповсюдження волонтерів бібліотеки Шнайдер Ольгу та Павла Макарицького, протягом дня проводили бесіди з користувачами бібліотеки біля книжкової виставки, учасниками яких стали старшокласники та студенти Березнівського лісотехнічного коледжу і західноукраїнського коледжу "Полісся".

   27.11.2014
В Соснівській міській бібліотеці відбулась конференція " Підліткова злочинність- проблема сучасного суспільства". В обговоренні питань взяли участь фахівець соціальної роботи РЦСССДМ в смт.Соснове Світлана Семенчук, секретар селищної ради Людмила Рибачок.

     17.11. - 21.11.2014
У бібліотеці-філії гімназії експонується персональна виставка вчителя трудового навчання Соснівського НВК "гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Галини Ворожбит. До уваги відвідувачів представлені вироби із бісеру, картини-вибиванки та різноманітні ляльки-мотанки.

   20.11.2014
В читальному залі районної бібліотеки відбулася творча зустріч з Миколою Журавлем, жителем с.Балашівка. На виставці "Добрих рук майстерність" для огляду відвідувачів представлені керамічні композиції з глини, фантастичні роботи з річкового коріння, картини виготовлені технікою різьби по дереву. Щоб відчути себе творцем, навчитись маленьким секретам старшокласники Березнівської гімназії мали змогу навчитися техніки ліплення з глини власноруч під час проведення майстер-класу. На завершення музичним вітанням для всіх присутніх прозвучала пісня "Рідна земля" у виконанні бібліотекаря Юлії Миронець.

     19.11.2014
В Соснівській міській бібліотеці для дорослих діє художня виставка майстринь Катерини Телегуз та Катерини Власюк. Відвідувачі поринули у внутрішній світ гармонії та краси через високе мистецтво української вишивки.

     13.11.2014
З метою залучення учнів до джерел і витоків народної мудрості, виховування любові до рідного слова та почуття гордості за свій народ в бібліотеці - філії гімназії села Моквин відбувся турнір-книголюбів "Краса й сила українського слова". Присутні продемонструвати власні знання рідної мови та вміння нею користуватися.

     12.11.2014
"Толерантність - гармонія багатогранності". Саме на таку бесіду за круглим столом до юнацького абонементу були запрошені учні Березнівської гімназії. Діти із задоволенням приймали участь в обговеренні значення та принципів толерантності, розглядали різні життєві ситуації,стали активними учасниками гри "Крамниця "незвичайних речей" тощо.

   11-12.11.2014
В Березнівській централізованій системі публічно-шкільних бібліотек відбулася атестація бібліотечних працівників системи.

   10.11.2014
На базі інтернет-центру Березнівської центральної районної бібліотеки відбувся вебінар для методистів та бібліотекарів системи, організований Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою. Завідуюча ПШБ с.Бронне Чміль Л.В. презентувала інноваційний бібліотечний досвід: "Бібліотека-няня: виховуємо майбутнього читача".

   07.11.2014
З нагоди щорічного святкування Дня української писемності та мови на базі Березнівської гімназії працівники районної бібліотеки провели годину спілкування "Рідна мова чиста, як роса". Увазі присутніх були представлені документальний фільм, який ілюструє складний та тернистий шлях української мови до її визнання та становлення.
Особливу увагу учнів привернуло слайд-шоу, яке дало змогу учням наочно побачити портрети Нестора Літописця, великих просвітителів слов'ян - братів Кирила та Мефодія, літери першої слов'янської абетки. Свято доповнила книжкова виставка "Доля мови - доля народу", яку діти переглянули із задоволенням, а також прийняли активну участь у вікторині "І багата і чудова моя рідна українська мова".

   06.11.2014
Соснівська міська бібліотека спільно з Соснівською шкільною бібліотекою провели годину спілкування до дня української писемності та мови "О мово рідна, золота колиска". Учні ознайомились з оглядом літератури біля книжкової виставки "Ти, як зіронька світова, українська мово!" та взяли участь у бліц-турнірі.

     31.10.2014
Послуга "Книгоношення" - це послуга не нова, але поширена і набула нової актуальності. В силу свого поважного віку, чи стану здоров'я, багато користувачів не можуть відвідати бібліотеку. В цьому допомагають працівники районної бібліотеки, які приносять замовлену літературу додому безкоштовно.
В гості до Тетяни Миронівни Корицької завітали бібліотекарі відділу обслуговування. З собою принесли літературу про вишивку, якою цікавиться майстриня. Тетяна Миронівна самостійно до бібліотеки добратися не може, адже для неї книга, журнал - чи не єдиний друг.

 


29.10.2014
Завітало свято осені "Осінь-чарівниця" до районної дитячої бібліотеки. Діти познайомилися з виставкою "Фантазія осені". Із задоволенням подивилися інсценівку "Весілля морквинки", залюбки грали та співали з красунею Осінню в гру "Сонечко та дощик", а також водили хоровод. На закінчення свята осінні місяці частували дітей яблуками, горіхами, грушами та виноградом.

     


28.10.2014
На юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ проведений урок мужності "Була така війна", присвячений 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Старшокласники ознайомились з книжковою виставкою "Україна у другій світовій війні", переглянули відео сюжети з спогадами ветеранів Великої Вітчизняної війни, вшанували загиблих хвилиною мовчання.

     


26.10.2014
З метою усвідомлення підлітками почуття доброти, чуйного, доброзичливого ставлення не лише до людей, а й навколишнього середовища в рамках засідання клубу за інтересом "Твій погляд" на юнацькому абонементі проведений урок духовності "Відчини своє серце добру". Під час заходу діти обговорили можливості допомоги бездомним тваринам, хворим дітям, пенсіонерам, інвалідам, дітям, що живуть у дитячих будинках, тощо.

 


23.10.2014
В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулася краєзнавчо-віртуальна мандрівка "Сім чудес Березнівщини". Ведучі заходу бібліотекар Рябчук М. та учениця 8-А класу Березнівської гімназії Кравчук М. провели мандрівку за трьома сторінками: "Березнівський край та природні особливості", "Що я запам'ятав" та "Мандрівка по семи чудесам Березнівщини". Присутні ознайомилися з книжковою виставкою "Люби і знай свій рідний край" та отримали буклет "Сім чудес Березнівщини".

   


22.10.2014
В Інтернет-центрі в рамках засідання клубу за інтересом "Павутинка" проведено інтелектуальний турнір з комп'ютерної грамотності серед студентів та учнів 8-10 класів. Турнір складався з трьох завдань. В першому турі учасники відповідали на запитання шляхом вибору правильної відповіді із чотирьох. У другому турі користувачі отримали карточки з запитань певної складності, а третій етап- практичний на закріплення матеріалу з комп'ютерної грамотності.

   


15.10.2014
На базі Інтернет-центру Березнівської районної бібліотеки для бібліотечних працівників системи проведено ряд навчань та практичних занять зокрема:
 • "Електрoнні послуги в бібліотеці";
 • "Електронне урядування";
 • "Календар знаменних та пам'ятних дат" в ІРБІС 64.
  Навчання провели працівники ЦРБ Гурин.О.І., Діхтяр Г. М., Андрощук Л.А.

       


  15.10.2014
  З нагоди 120-річчя з дня народження О.П.Довженка працівники районної бібліотеки провели усний журнал "Голос таланту, мужності і любові - О.Довженко". Запрошені студенти ДПТНЗ "Березнівське ВПУ" ознайомилися з життєвим і творчим шляхом письменника і кінорежисера, переглянули фільм "Довженко. Історія кохання" та уривки з фільму "Україна в огні".

       


  15.10.2014
  Бібліотекарі юнацького абонементу та інтернет-центру провели народознавчий екскурс "Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра". Учасниками заходу стали учні середніх класів Березнівського агротехнічного ліцею-інтернату. Школярі поринули в далекі часи виникнення козацтва, переглянули відео презентацію "Історія українського козацтва", прийняли активну участь у вікторині "Козацький словничок" та іграх "Козацький гарт", ознайомились з книжковою виставкою "Шляхами козацької слави".

       


  14.10.2014
  "Козацькому роду нема переводу" - під таким гаслом бібліотеки смт. Соснове провели конкурс "Козак року" приурочений святу українського козацтва. Бібліотекарі розповіли присутнім про історію заснування козацтва, про традиції та звичаї козаків, про козацьку славу правди, а потім почались козацькі змагання. В номінації "Hайсильніший козак року" перемогу виборов Володимир Здорик, в номінації "Найуважніший козак" - Володимир Чимирисюк.

       


  09.10.2014
  В Березнівській районній бібліотеці в рамках засідання клубу "Берегиня" відбулася презентація нових книг нашого земляка Бориса Боровця "Поліссям народжене слово" та "65 на 65". Презентація книг відбулася у присутності автора - члена Національних спілок письменників, журналістів і краєзнавців, головного редактора березнівської районної газети "Надслучанський вісник", лауреата літературної премії імені Світочів, а також гостей, друзів та родини автора, що завітали на свято презентованих книг.

       


  07.10.2014
  Для найменших читачів бібліотеки в Соснівській міській бібліотеці проведений правознавчий калейдоскоп. Читачі подорожували країною права у вигляді перегляду слайд-презентації "Права дитини", ознайомилися з важливими законами - "Конвенцією про права дитини" та Конституцією України. Всім дуже сподобалась мульти-вікторина "Права дітей у мультиках". Одноголосно діти вирішили - додержуватись всіх прав та особливо - обов'язків!

       


  06.10.2014
  Рівненська обласна наукова бібліотека за підтримки Української бібліотечної асоціації, обласного відділення УБА та Посольства США в Україні розпочала новий проект, спрямований на підвищення поінформованості мешканців Рівненщини стосовно процедури виборів - "Бібліотеки і виборчий процес".
  В рамках реалізації проекту на базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ відбувся перший вебінар на тему: "Вибори як елемент демократії. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації".

       


  30.09.2014
  З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники книгозбірень Березнівщини взяли участь в урочистій зустрічі. Слова вітання, побажання міцного здоров'я, творчої наснаги та успіхів у просвітницькій справі висловили заступник голови Березнівської районної ради Л.П.Пилипчук, начальник відділу культури і туризму О.Д. Дехтяр, методист управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА Т.А. Шнайдер. Привітала колег з професійним святом директор комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" Л.А.Гарбар

       


  30.09.2014
  В Березнівській ЦРБ пройшов день відкритих дверей до Всеукраїнського дня бібліотек "Книжковий дім відкритий всім". В цей день бібліотеку відвідали учні, студенти навчальних закладів міста, користувачі бібліотеки. Для яких було підготовлено та проведено акції, екскурсії, експонувалися книжкові виставки тощо. Також відбулася бесіда за круглим столом в рамках засідання клубу "Берегиня" "Бібліотека - центр культури і дозвілля". В затишній атмосфері проходило професійне спілкування між бібліотекарями, обмінялися досвідом, поділилися враженнями від почутого та побаченого. Бо врешті решт саме до бібліотеки тягнеться багато стежинок людських прагнень і сподівань, бо в них зібрано мудрість віків, знань та досвіду. На завершання бібліотекарі подарували гарний настрій і враження інсценівкою "Інтернет - це сила" та музичним привітанням.

       


  30.09.2014
  Взявши участь у конкурсі фоторобіт на тему "Читай усюди", оголошений Українською Бібліотечною Асоціацією у партнерстві з Фондом Дарини Жолдак, Березнівська ЦРБ увійшла у десятку кращих і отримала книги і подарунки для поповнення свого фонду.

   


  25.09.2014
  В Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося офіційне нагородження переможців Четвертого обласного фестивалю-конкурсу інноваційного бібліотечного досвіду "Бібліофест".
  Приємно, що у категорії "Популяризація книги і читання" перемогу здобув інноваційний досвід роботи нашої Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки - "БібліоВідеСтудія", яку представляла заступник по роботі з дітьми Наталія Щур.

       


  18.09.2014
  З метою привернення уваги дітей до питань збереження миру та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги учні Березнівської гімназії взяли участь у відзначенні Міжнародного Дня миру, створивши флешмоб "Голуб миру", провели конкурс на кращий малюнок, саморобку. В бібліотеці переглянули тематичну поличку "Голуб миру летить над Україною".

       


  2.09.2014
  ПШБ с.Бронне здобула перемогу в конкурсі грантів "Заради усмішок дітей" від компанії "Реноме" (м. Рівне). В рамках конкурсу бібліотека отримала 73 примірників книг на суму 2000 грн., а також відбулася зустріч із представником компанії Оленою Тиник.

       


  1.09.2014
  Традицією стало проведення Дня знань в Березнівській ЦРБ. На перший урок "Україна - єдина країна" до юнацького абонементу завітали студенти західноукраїнського коледжу "Полісся". Керівник групи Дудко С.Д. підготувала змістовну розповідь про основні історичні події та становлення державності України. Студенти ознайомились з матеріалами книжково-ілюстративної виставки, читали вірші Л.Костенко, В.Сосюри інших поетів присвячені Україні, переглянули відео сюжети "Це моя Україна", "Україна. Єдина країна" з інтернет мережі.

     


  28-29.08.2014
  Для бібліотек звичною стала практика до "Серпневих нарад" готувати для працівників сфери освіти методичні та допоміжні матеріали, представляти ресурси бібліотеки, які можуть пригодитися в навчальному процесі. Цього року бібліотечні працівники системи ознайомили педагогів з ресурсами "Освітній навігатор", новими надходженнями та бібліотечними послугами "Електронної доставки документів".

       


  26.08.2014
  На базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ бібліотекар читального залу Діхтяр Г.М. провела відеоекскурсію "Цікаві місця України". Користувачі бібліотеки ознайомилися з Інтернет ресурсами про чудеса України та переглянули відеофільм "Луцький Верхній замок".

       


  24.08.2014
  Незалежна і вільна Україна святкувала своє 23-річчя. В Соснівській бібліотеці проведено виставку-перегляд "Україно, незборима зроду - ти душа великого народу". З найменшими читачами бібліотеки конкурс малюнка на асфальті. Відвідувачі бібліотеки стали учасниками показу слайд-презентації "Історія незалежної держави". Молодь ознайомилась з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, її досягненнями за період незалежності та закріпила знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Конституцію).

       
       


  7.08.2014
  З нагоди 195-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша в інтернет-центрі проведено бібліотечний урок-подорож під назвою "Провісник правди і добра". Ведучими заходу були бібліотекарі Андрощук Людмила та Рябчук Марія, які ознайомили слухачів з короткою біографією письменника та запропонували послухати маловідомі факти з приватного життя у формі відео-перегляду.
  Для користувачів організована книжкова виставка "Сторінками життя і творчості", на якій представлені книги, брошури та статті з періодичних видань. На закінчення заходу всі присутні переглянули буклети до річниці письменника.

       


  3.08.2014
  Користувачі юнацького абонементу ознайомились з мистецькою мозаїкою "Театр Марії Заньковецької",присвяченою відомій українській актрисі і театральній діячці з нагоди 160-ї річниці від дня народження(1854-1934). Присутні почули цікаві факти з життя актриси, переглянули підбірку відеороликів та книжкову підбірку "Душа України - Марія Заньковецька".

       


  1.08.2014
  Культурний відпочинок у кращих традиціях літнього читання запропонували березнівчанам та гостям міста працівники центральної районної бібліотеки. Охочі можуть завітати до затишного "читального залу" в парку відпочинку. Саме тут можна погортати улюблені журнали, почитати книжки, взяти участь в буккросингу, отримати корисні консультації щодо пошуку потрібної інформації. Відвідувачі, здебільшого діти та молодь, в яких є снага до читання і вони прагнуть здобувати знання не тільки з Інтернету, а й з друкованої спадщини.

       


  29.07.2014
  На базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ бібліотекар абонементу провела віртуальну подорож "Музеями світу" для користувачів книгозбірні. Учні ознайомилися із формами збереження культурної спадщини, за допомогою комп'ютерної презентації подорожували до відомих музеїв світу.

       


  7.07.2014
  В Березнівській районній бібліотеці відбувся народознавчий квест під назвою "Ой на Івана, ой на Купала". Серед учасників були сформовані 3 команди: "Русалоньки і водяний", "Квіти України" та "Веселка". Партнерами у проведені квесту були заклади культури.

       


  1.07.2014
  В читальному залі районної бібліотеки експонується виставка ляльок-мотанок "Народні таланти Березнівщини", виконаних дітьми з обмеженими можливостями, учасниками районного конкурсу "Як живемо і вчимося - наші мрії".

     


  30.06.2014
  Українська вишиванка - це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні. Публічно шкільна бібліотека с.Князівка спільно з школою провели конкурс українських вишиванок.

     


  27.06.2014
  Літня тераса - бібліотеки окраса

  Літо - це весела пора для школярів, яка дана їм для зміцнення здоров'я і духовного зростання. Літні канікули - це гаряча пора для бібліотекарів, коли дітей не тільки обслуговують книгою, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля.
 • ПШБ с.В.Поле проведено конкурс малюнків на асфальті "Мої літні канікули", організовано перегляд мультфільмів "Чарівний екран", вікторини "Головні герої казок".
 • ПШБ с.Малинськ організовано літературні читання "Веселимось, граємо, книжечки читаємо"
 • Для кращого обслуговування користувачів-дітей в ПШБ сіл Князівка та Тишиця працювали літні тераси "Бібліотека під відкритим небом".

       
     


  26.06.2014
  В Соснівській бібліотеці-філії для дорослих проведено засідання круглого столу "Зміни до Конституції України - суспільна думка". Учасниками заходу були представники органів місцевого самоврядування, керівники організацій та підприємств, а також молодь селища. Вели активну дискусію з питань формування уряду і розподілу повноважень. Більшість підтримали думку про необхідність повної заміни існуючої законодавчої влади в країні а конституційна реформа повинна готуватися в інтересах суспільства та викликати довіру, процес має проводитися прозоро, відкрито за участю громади.

     


  4.06.2014
  В рамках навчального візиту організованого програмою "Бібліоміст" Березнівську центральну районну бібліотеку відвідали колеги з Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Черкаської, Житомирської областей, а також представники програми "Бібліоміст" міста Київ, та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. З вітальним словом виступила директор КЗ "Березнівська ЦСПШБ" Гарбар Л.А. З досвідом роботи медіа центру районної бібліотеки та районної дитячої ознайомили заступник директора по роботі з дітьми Щур Н.Д. та завідуюча відділом автоматизації бібліотечних процесів Андрощук Л.А. Про формування корпорації медіа середовища Березнівщини: організаційно-методичний аспект ознайомила завідуюча організаційно-методичним відділом Березнівської ЦРБ Гурин В.П. .

     


  5.06.2014
  Наймолодші користувачі Соснівської дитячої бібліотеки взяли участь в конкурсі малюнка на асфальті "Намалюю мамі казку". Центральна площа Соснового перетворилась на яскраву, мальовничу картину. Працівники Соснівської служби по роботі з сім"єю, дітьми і молоддю вручили юним казкарям-художникам призи та солодкі гостинці. .

       


  1.06.2014
  З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей працівники районної бібліотеки організували і провели День відкритих дверей "Читаюча дитина - майбутнє України", в рамках якого пройшло цикл цікавих заходів для дітей. Зокрема, протягом дня було проведено акцію безкоштовного запису до бібліотеки користувачів-дітей, правову годину "Дитинство в Україні: права, гарантії, захист", відеорепортаж "Чужих дітей не буває", інтелектуальну гру "Наші права - щасливе дитинство", літературну вікторину "Читаємо, знаємо, розважаємось". .

       


  15.05.2014
  В Соснівській бібліотеці-філії для дорослих проведено презентацію виставки автентичної ляльки-мотанки та м'ягкої іграшки місцевої майстрині Галини Власюк. Ляльки майстрині зацікавили відвідувачів не тільки майстерністю виконання чи поєднанням кольорів, а й оригінальністю їх подання.

       


  14.05.2014
  Для вихованців дитячого садочка "Калинка" с Бронне відбулося перше знайомство з бібліотекою. Завідуюча бібліотекою розповіла як берегти книгу та нагадала правила гарного ставлення до книги. .

       


  8.05.2014
  Напередодні святкування дня Перемоги працівники районної бібліотеки спільно зі студентами лісового коледжу підготували та провели тематичну годину "Війна у пам'яті, біль у серці". В ході заходу було проведено віртуальну подорож "Над пам'яттю не владний час", переглянуто документальний фільм "Велика війна".Присутні мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою "Ті дні у пам'яті народній".

       


  8.05.2014
  "Ви вистояли! Ви перемогли!" під такою назвою Соснівська міська бібліотека для дорослих організувала виставку-композицію до 69-ї річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

       


  7.05.2014
  До Дня Матері в читальному залі районної бібліотеки відбулося засідання клубу "Берегиня" "Криниця маминого серця". Саме у травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи й оновлюється природа, теплий вітер приносить нам свято Матері. Під час свята вітали жінок з Днем Матері, де читали вірші присвячені матусям, бабусям та співали пісні.

     


  29.04.2014
  З чудовою поезією та творчістю Т,Г.Шевченка ознайомила завідуюча публічно-шкільною бібліотекою Гаврилюк Світлана Олександрівна вихованців дитячого садочка с.Білка, під час проведення дитячого ранку "Ім'я таке просте - Тарас, а велич і душа глибинна".

       


  25.04.2014
  В пам'яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам'яті - неможливо. То ж напередодні 28 - ї річниці з дня Чорнобильської трагедії у стінах центральної районної бібліотеки пройшла година - реквієм "Згадувати боляче, забути неможливо". На заході присутні більш детальніше дізналися про страшні дні 1986 року, ознайомилися з документальною хронікою "Полинь - сльозою омивається душа", увіковічили всіх померлих хвилиною мовчання.

       


  25.04.2014
  До Дня пам'яті Чорнобильської катастрофи в Соснівській бібліотеці-філії для дорослих оформлено книжкову виставку "Набат і біль Чорнобиля". Користувачі переглянули презентацію "Чорна тінь Чорнобиля на серці України" про перші хвилини ліквідації катастрофи, про тих, хто ціною власного життя врятував світ.

       


  24.04.2014
  Березнівська районна бібліотека на базі інтернет-центру та юнацького абонементу організувала онлайн-діалог "Небезпечна спокуса" з лікарем наркологом Березнівської поліклініки Подою П.І. Учасниками онлайн спілкування стали користувачі бібліотек-філій с.Моквин, с.Балашівка та старшокласники Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, які дізналися багато нового про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини, про життя наркозалежних та можливе позбавлення цієї залежності.

       
       


  24.04.2014
  Учасники клубу "Шляхетних Українців" який діє при Соснівській бібліотеці для дорослих представили користувачам виставку власних робіт, приурочених світлому Великодньому Воскресінню.

       


  23.04.2014
  Захоплюючу подорож обрядами і звичаями українського народу провели наймолодші користувачі Соснівської дитячої і шкільної бібліотек. Спільно з класоводом 3-Б класу Л.В.Шепетюк маленькі Соснівчани поринули в глибину століть, в світле Християнське торжество. Великодні традиції давно вже ввійшли в наш побут, а от коли і чому саме так повелося і дізнавалися наші юні користувачі на святі " Великодня радість землю обіймає". Учасники свята підготували цікаві легенди, великодні пісні,ігри,водили хороводи. Радість і позитивні емоції на довго оселились в дитячих серцях..

       


  22.04.2014
  В Березнівському районному будинку культури відбулася третя районна виставка великодніх кошиків і композицій "Христос Воскрес! Воскресне Україна!", в якій взяли участь культурно-дозвіллєві комплекси району. .

       
       


  16.04.2014
  "Зроби писанку своїми руками"- під такою назвою на базі Інтернет-центру та юнацького абонементу пройшов майстер-клас з використанням ресурсів мережі Інтернет . Присутні ознайомились з різновидами розпису та оздоблення писанок , дізналися про значення символів та візерунків, а також ознайомились з матеріалами нижково-ілюстративної виставки "Свято Великодня"..

       


  7.04.2014
  Різні за віком, фахом та станом здоров'я всі ми прагнемо бути бадьорими, енергійними і менше хворіти. Щоб досягти цього існує багато методів. Для того, щоб бути більш поінформованими та могли зробити свідомий вибір, працівниками районної бібліотеки була проведена година здоров'я "Хто здоровий, той не плаче, жде його в житті удача". .

   


  3.04.2014
  Жити, вчитись, впевнено йти до розумного майбутнього допомагає людині книга. Ніщо так глибоко не передає духовного життя народу, як книги-неперевершений витвір людського генія. Та останнім часом книги почали втрачати свою значимість в житті людини. Їх почали замінювати Інтернет та телебачення. Саме тому бібліотека для дітей смт.Соснове вважає одним із пріоритетних завдань прищеплення любові до книги, якнайбільше залучення користувачів до читання. З юними книголюбами вихованцями дитячого садочка " Берізка" бібліотекарі провели флешмоб " Ідемо разом до бібліотеки".

       


  1.04.2014
  В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в публічно-шкільній бібліотеці с.Друхів проведено Свято книги. Учнів молодших класів вітали казкові герої: Мальвіна, Буратіно, Незнайко, Старий Хоттабич,Червона шапочка, Карлсон. Веселий і святковий настрій дітей підняла своїми витівками, жартами та спортивною зарядкою славнозвісна Баба Яга. .

       
     


  24.03.2014 - 28.03.2014
  З 24 по 28 березня в Березнівській районній бібліотеці відбувся "Тиждень дитячої та юнацької книги". Користувачі та гості бібліотеки переглянули книжково-ілюстративні виставки: "Час. Книга. Молодь", "Тарасове слово - душа України", "Книжкові скарби світу", "Книги - дивовижний сад знайди плоди та свій смак". В читальній залі відбулось обговорення книги Люко Дашвар "Мати все" на юнацькому абонементі та інтернет-центрі користувачі бібліотеки переглянули відеофільм, присвячений Сергію Параджанову "Режисером треба народитися", та стали учасниками літературної години "Сторінками книжкових ювілеїв", головними героями якої стали книги-ювіляри 2014року.
  Солодощами пригостили бібліотекарі найактивніших учасників вікторини "Літературний герой" та літературної відео-гри "Життя та творчість Т. Г. Шевченка".
  Під час Тижня проходила акція "Стань користувачем бібліотеки сьогодні, та отримай безкоштовний абонемент на 2014 рік".

         
       


  26.03.2014
  26 березня 2014 року в стінах районної бібліотеки панував особливо весняний настрій. Адже в цей день бібліотекарі та усі хто завітав на зустріч "Тече поезії ріка", в рамках засідання клубу за інтересом "Берегиня", мали змогу відкрити для себе ім'я та познайомитися зі своїєю землячкою ближче, дізнатися про життєвий та творчий шлях місцевої поетеси Надії Шульжук. Цікаві розповіді, чудова поезія не могли залишити байдужим жодного присутнього в залі. Гарні, теплі враження залишились від спілкування з цією неповторною і надзвичайно цікавою людиною.
  Під час проведення заходу в аудиторії панувала іскра захоплення та тепла. А присутні отримали масу задоволення та позитивні емоції!
  Вдячні слухачі та бібліотекарі із задоволенням придбали книги з автографом авторки, аби ще більше долучитися до поетичного слова поетеси.

         


  24.03.2014
  В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України - 2014". За звання "Найкращий читач України" змагалися учні 6-8 класів - переможці І етапу, читачі публічно-шкільних бібліотек району. За підсумками конкурсу журі визначили, що "Найкращими читачами України" в Березнівському районі стали: учениця 6-го класу Друхівської ЗОШ Бурич Марія, учениця 7-го класу Березнівської гімназії Сенюк Мар'яна, учениця 8 класу Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-міжшкільний навчально-виробничий комплекс" Гуковська Оксана.

         


  12.03.2014
  У читальному залі районної бібліотеки відкрилася виставка ляльок та казкових героїв "Ляльковий світ Людмили Дорош". До уваги присутніх представлено понад 70 персонажів з колекції Людмили Дорош, жительки м. Березне. Діти із захопленням слухали розповідь Людмили Андріївни та активно задавали питання до колекціонерки.
  Крім того, бібліотекар Г.Діхтяр організувала для дітей пізнавальну бесіду "Історія ляльки народів світу", яка супроводжувалася показом слайд-шоу.

       


  12.03.2014
  Користувачі з обмеженими фізичними можливостями та спеціалісти управління праці та соціального захисту населення були запрошені до інтернет-центру Березнівської ЦРБ для інтерактивного спілкування з представниками соціальних установ області.

         27.02.2014
  В читальному залі центральної районної бібліотеки пройшов День періодики "Найцікавіше з періодики", на якому було проведено огляд останніх номерів газет та журналів, що отримує бібліотека. Найцікавіші шпальта обговорювались читачами та учасниками заходу.
  Мета Дня періодики - залучити нових читачів до бібліотеки і познайомити їх з різноманіттям періодичних видань, які допоможуть у навчанні, в повсякденному житті, розширять кругозір і дадуть відповідь на багато питань.

       21.02.2014
  "Ти, як зіронька світова, українська мово" - під такою назвою пройшла година спілкування До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці-філії Соснівського НВК "Гімназія-ЗОШ І ступеня".

       Акція "Хочеш бути успішним? ЧИТАЙ!"

  Сьогодні бібліотеки борються за свого читача, вишукуючи все нові можливості дивувати, повчати і навіть розважати. Для Вас, шановні користувачі, в Березнівській центральній районній бібліотеці створена дивовижна виставка-інсталяція на підтримку книги і читання, що рекламує книжковий фонд книгозбірні.
  Чекаємо Вас в нашій бібліотеці!

     

  15.02.2014
  З метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у відповідності до Указу Президента України від 11.02.2004 № 180/2004 в бібліотеці-філії для дорослих смт Соснове відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами.
  З словами вдячності звернулися воїнів-інтернаціоналістів секретар селищної ради Рибачок Л.М., депутат селищної ради Семенчук С.А. Із завмиранням серця слухали присутні спогади молодих ветеранів про той трагічний час.

         14.02.2014
  До Дня Святого Валентина - заступника усіх закоханих, в районній дитячій бібліотеці було влаштовано жартівливе свято-конкурс "Танок закоханих сердець". На заході були присутні учні 9-Б класу Березнівської гімназії. Діти з великим задоволенням приймали участь у програмі - відповідали на запитання, читали вірші, розігрували сценки: "Написання листа Лесі Українки до Сергія Мержицького" та "Первісне кохання" у виконанні учениці 7-А класу Синюк Мар'яни та Кошика Олександра.
  Ведучими програми були бібліотекар читального залу Рябчук Марія та Кошик Олександр, які провели огляд літератури за темою "Романтична бібліотерапія", провели низку ігор, конкурсів та вікторин. В ролі ангелів-купідонів були учениці 4-Б класу НВК Мотруніч Юліана та Шевчук Вікторія, які познайомили присутніх з історією виникнення свята. Переможців було нагороджено грамотами.

         13.02.2014
  Завідуючі публічно-шкільними бібліотеками-філіями сіл: Білка, Бронне взяли участь у тренінгу "Партнерство бізнесу та бібліотек", організованого програмою "Бібліоміст" , який проходив у місті Львів. У рамках тренінгу учасники дізналися про основи співробітництва з компаніями; про те, як готувати та продавати свої ідеї бізнесу; як отримати матеріальну та організаційну підтримку від бізнесу для реалізації власних ідей.

       12.02.2014
  У видавництві "Лілея -НВ" м.Івано-Франківськ вийшла третя збірка поезій місцевої поетеси Ірини Баковецької "Перехрестя роси". У цій поетичній книзі, маємо три розділи, які умовно можна окреслити: буттєве, патріотичне, інтимне (жіноче.

     11.02.2014
  Афганська війна - сама трагічна сторінка історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна. 187 юнаків Березнівського району звідали на власному досвіді , що таке "афганська війна" .
  15 лютого 1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни.
  Саме до цієї дати районна бібліотека організувала зустріч молоді міста з воїнами-афганцями Галайчуком В.В. та Булкою В.Г., які поділилися гіркими спогадами про військові дні на чужині.

         Протягом року на базі Інтернет-центру для користувачів бібліотеки проводяться індивідуальні та групові навчальні заняття з комп'ютерної грамотності.
  Навчання проводяться за різними формами: лекційні, практичні, тестові, відповідно до розроблених навчальних програм.

         29.01.2014
  У центральній районній дитячій бібліотеці відбулася година пам'яті героїв Крут "Ніколи Україні не забути тих юних душ нескорений політ". У заході прийняли участь учні ЗОШ № 2 Кондратюк Катерина, Антонюк Анна, Кравчук Марія, які розповіли присутнім учням 9-Б класу Березнівської гімназії про подвиг героїв Крут. Під час заходу використовувались документальні, музейні відео-матеріали про подвиг героїв Крут. У виконанні Алли Несен та Андрощук Любові прозвучала українська народна пісня "Ой у полі могила" та пісня на слова і музику В.Квасовського "Заспівай про Україну". А учениця ЗОШ №2 Швая Софія прочитала вірш В.Сосюри "Любіть Україну". Всі присутні ознайомилися з бібліографічним оглядом біля книжково-ілюстративної виставки "Не забути нам Крути".

         27.01.2014
  До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, для користувачів Інтернет-центру, проведено відео-лекцію "Голокост: злочин проти людства".

       21.01.2014
  B районній бібліотеці за участю працівників бібліотеки, голови конгресу української інтелігенції А.В.Куц, учнівської молоді Березнівського економіко-гуманітарного ліцею відбувся тематичний вечір "Лише одна на світі Україна" до дня Соборності та Свободи України. Бібліотекарі підготували розповідь хроніки історичних подій та продемонстрували уривки документального фільму "Шлях до Соборності".
  Завдяки змістовному інформаційному наповненню заходу молоде покоління, усвідомить державотворчі інтереси нашого народу, розвиватиме розуміння соборності душі окремої особи її величності, національної гордості, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбувалися і відбуваються сьогодні в рідній державі. На святі демонструвалась історико-літературна книжкова виставка "Україно, Соборна державо, сонценосна колиска моя", література якої висвітлювала цю історичну подію України.

         17.01.2014
  В читальному залі районної бібліотеки пройшла народознавча година "Від Різдва - свята гожого, до Водохреща Божого", в рамках засідання клубу "Берегиня". Присутні ознайомилися із традиціями святкування зимових свят з глибокої давнини і до наших днів. В залі прозвучали веселі колядки, щедрівки, які подарувала малеча.
  Щоб отримати святковий настрій для користувачів експонувалася книжково-ілюстративна виставка "Нехай благословить усіх Різдво"

         12.01.2014
  У районному будинку культури експонувалася книжкова виставка "На вічнім шляху до Шевченка", організована працівниками районної бібліотеки.

     9.01.2014
  До центральної районної бібліотеки надійшли дві книги Бориса Боровця: "65 на 65", яка є реалізацією ідеї про збірку з 65 віршів до 65-річчя, та "Поліссям народжене слово" - низка літературних портретів письменників, чий життєвий і творчий шлях пов'язаний з Рівненським Поліссям.

       2.01.2014
  Нещодавно вийшла перша збірка поезій нашої землячки Надії Адамівни Шульжук "Убрід навпроти течії". Збірка складається з трьох розділів. Через призму її поетичного слова проходить життя, як нива після жнив, і не пройдеш, щоб не вколоти ноги… Гімном звучить проста філософія: допоки любиш - ще живеш на світі!

     1.01 - 28.02.2014
  В читальному залі районної бібліотеки протягом січня - лютого 2014 року буде діяти пересувна виставка "Навколишнє середовище і техногенний вплив", яка надійшла із фондів Рівненської державної обласної бібліотеки. Матеріали, які наповнюють виставку, допоможуть у набутті знань з екології, пробудять бажання вирішувати екологічні проблеми свого регіону.

   


 • Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2024 БMЦБ.