34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей





























2024
Історія однієї Мрії…: Максим Кідрук
Біобібліографічний нарис «Історія однієї Мрії…: Максим Кідрук» присвячений 40 річчю від дня народження молодого прозаїка, сучасного інтелектуала, завзятого подорожувальника та нашого земляка Максима Кідрука, який стрімко увірвався літературне життя України. У свої 25 він став лауреатом другої премії конкурсу «Коронація слова - 2009»>, дипломатом конкурсу «Відкриття року» від мережі магазинів «Книжковий супермаркет». Пропонуємо нарис про його життя, літературні надбання та творчі плани, список видань та публікації, які надійшли до бібліотеки. Адресований широкому загалу читачів.
Файл для скачування





«Душа поетова святая живе в святих його речах…»
Біобібліографічний нарис до 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка /відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів Березнівської центральної бібліотеки; уклад. О. І. Гурин. - Березне, 2024. - 24 с

Файл для скачування





Співець поліського краю
Біобібліографічний нарис, приурочений 75-річчю від дня народження відомого поета, прозаїка, публіциста, журналіста Бориса Тимофійовича Боровця. Видання включає матеріали про життя і творчість письменника, бібліографічний список виданих творів, публікації в періодичних виданнях. Нарис рекомендований учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературною Березнівщиною.

Файл для скачування





2023
"Березнівщина – перлина українського Полісся
Краєзнавчий бібліографічний посібник присвячений Березнівській територіальній громаді. У виданні представленні матеріали, що розповідають про пам’ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов’язаних з Березнівщиною. Видання містить покажчики: іменний, назв творів друку та назв періодичних видань. Покажчик розрахований на краєзнавців, викладачів, студентів, учнів та всіх зацікавлених історією Березнівського краю.

Файл для скачування





"У пошуках справжності"
Біобібліографічний нарис, приурочений 70-річчю від дня народження відомому рівненському журналісту, письменнику Миколі Березі. Видання включає матеріали про життя і творчість, бібліографічний список виданих творів, публікації в періодичних виданнях. Видання адресоване широкому загалу читачів.

Файл для скачування





«Усі мої думки тобі, народе вільний»
Біобібліографічний нарис містить матеріали про життєвий шлях, творчу діяльність буковинської письменниці Ольги Кобилянської. Видання адресоване науковцям, мистецтвознавцям, викладачам, студентам гуманітарних спеціальностей, бібліотечним працівникам, всім, хто цікавиться доробком письменниці.

Файл для скачування





«На бібліотечній хвилі»
До вашої уваги підбірки бібліографічних описів статей за 2023 рік, які презентують діяльність Березнівської бібліотечної мережі на сторінках ЗМІ. Матеріали розміщені за прізвищами авторів або за назвою, в алфавітному порядку. Іформаційно - бібліографічний список адресується працівникам бібліотек, краєзнавцям, а також усім, хто цікавиться сучасним станом бібліотечної справи.

Файл для скачування





«Щасливий дар душі»
Біобібліографічний нарис, приурочений 85-річчю від дня народження відомої місцевої художниці флористки О. Осейчук. Видання включає матеріали про життя і творчість художниці, бібліографічний список виданих творів, публікації в періодичних виданнях. Нарис рекомендований учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературною Березнівщиною.

Файл для скачування





«Я ніколи в житті не належав собі»
Видання включає біографічну довідку про життєвий і творчий шлях Василя Сухомлинського, список документів із періодичних видань, мудрі вислови визначного педагога, анотований список його книжок в бібліотеці. Видання адресоване викладачам, студентам гуманітарних спеціальностей, бібліотечним працівникам, всім, хто цікавиться доробком педагога

Файл для скачування





"Праведною дорогою йшов до Неба…"
Біобібліографічний нарис «Праведною дорогою йшов до Неба…», присвячений 85 – річчю від дня народження відомого місцевого письменника Андрія Кондратюка.

Файл для скачування





"Березнівщина – перлина українського Полісся"
Краєзнавчий бібліографічний посібник присвячений Березнівській міській територіальній громаді. У виданні представленні матеріали, що розповідають про пам’ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов’язаних із Березнівщиною.

Файл для скачування





"Хранителька Соколиних гір – відкривача істин"
Краєзнавча розповідь містить короткий нарис життя і творчість місцевої поетеси Людмили Литвинчук. Видання включає матеріали бібліографічний список виданих творів, публікацій в періодичних виданнях. Рекомендовано учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературою Березнівщини.

Файл для скачування





"Земне і небесне поета Василя Басараби"
Василю Басарабі – відомому рівненському журналісту, письменнику і краєзнавцю, лауреату багатьох премій і конкурсів 19 березня 2023 року виповнилося 75 років з дня народження. До ювілейної дати, та з метою розкриття фонду Березнівської центральної бібліотеки, підготовлено біобібліографічний нарис «Земне і небесне поета Василя Басараби», яка допоможе користувачеві ширше ознайомитись зі щедрим талантом.

Файл для скачування





2022
"КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ НА 2023 РІК"
Календар знаменних і пам’ятних дат є орієнтиром для бібліотекарів КЗ «Березнівська МПБ» у перебігу подій і ювілеїв та пам’ятних дат у 2023 році. Рекомендовано для використання при складанні планів роботи на 2023 рік. Календар розраховано на бібліотечних працівників, викладачів навчальних закладів, фахівців культурно-мистецьких закладів та широкому колу читачів.

Файл для скачування





«Григорій Сковорода - невтомний шукач свободи і щастя»
Видання присвячене 300-й річниці з дня народження Григорія Сковороди та висвітлює життєвий і творчий шлях великого українського філософа, педагога-просвітителя,поета,музиканта.Біобібліографічний нарис адресований студентам, викладачам, бібліотечним фахівцям, учителям, усім, хто цікавиться творчістю Григорія Сковороди.

Файл для скачування





"Брати Капранови – майстри слова"
Біобібліографічний нарис «Брати Капранови – майстри слова», присвячений життю і творчості письменників. Видання включає біографічну довідку братів Капранових, перелік їх творів з фондів бібліотек КЗ «Березнівська МПБ», список літератури та ресурсів мережі Інтернет про життєвий і творчий шлях письменників, видавців, публіцистів, громадських діячів та наших земляків. Розрахований на бібліотечних працівників та всіх, кого цікавить життя і творчість письменників.

Файл для скачування





"Життєвий і творчий шлях Ірини Вільде"
5 травня 2022 року виповнилося 115 років з дня народження Ірини Вільде (Полотнюк Дарії Дмитрівни) - видатної української письменниці, внесеної ЮНЕСКО до числа знаменитих людей XX століття і другого тисячоліття, громадського та державного діяча, депутата Верховної Ради Української РСР другого скликання, лауреата премії імені Т. Г. Шевченка 1965 року.

Файл для скачування





«Славетний байкар»: біобібліографічне досьє до 210-ї річниці від дня народження Євгена Гребінки.
В біобібліографічному досьє підготовлені матеріали до 210-річниці від дня народження видатного українського байкаря, письменника та перекладача Євгена Гребінки. Видання містить біографічні дані, бібліографію, інтернет-ресурси. Вся література , яка була включена до видання, є в наявності у фондах Березнівської центральної бібліотеки. Видання адресоване широкому загалу читачів.

Файл для скачування





«Письменниця сучасності»: біобібліографічна розвідка до 60-ї річниці від дня народження Ірен Роздобудько
Інформаційне видання містить короткий нарис життя і мистецької діяльності української журналістки, письменниці, поетеси – Ірен Роздобудько, хронологічний покажчик художніх творів та окремий перелік критичних та літературознавчих статей з періодичних видань. Видання адресоване широкому загалу читачів.

Файл для скачування





2021
"Я вам сказати мушу…"
Біобібліографічне досьє до 65-ти річчя від дня народження Зої Дідич.
В біобібліографічному досьє підготовлені матеріали до 65-річчя від дня народження землячки, письменниці Зої Володимирівні Дідич. Видання містить біографічні дані, бібліографію. Вся література, яка була включена до видання, є в наявності у фондах Березнівської центральної бібліотеки. Досьє адресоване широкому загалу читачів.

Файл для скачування





"Великий трудівник пера"
Iнформаційне досьє до 85 років від дня народження В.Л. Чемериса.
Видання містить інформацію про життєвий і творчий шлях письменника, присвяти письменнику, огляд літератури, ілюстрації до книг. Інформаційне досьє адресована широкому загалу читачів

Файл для скачування





"Березнівщина - перлина українського Полісся"
Kраєзнавчий бібліографічний посібник, випуск 8.
Краєзнавчий бібліографічний посібник присвячений м. Березне та Березнівському району. У виданні представленні матеріали, що розповідають про пам'ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов'язаних із Березнівщиною.
Видання містить покажчики: іменний, назв творів друку та назв періодичних видань.
Покажчик розрахований на краєзнавців, викладачів, студентів, учнів та всіх зацікавлених історією Березнівщини.

Файл для скачування





"Мій чорний ворон - мій білий янгол волі"
Бібліографічна розвідка
В бібліографічній розвідці "Мій чорний ворон - мій білий янгол волі" підготовлені матеріали до 70-річчя від дня народження видатного українського письменника і політичного діяча Василя Миколайовича Шкляра. Видання складено на основі видань, які є у фонді бібліотеки і має рекомендаційний характер. Бібліографія містить твори В. Шкляра, видання, публікації та інтернет-ресурси про його життєвий і творчий шлях. Видання розраховане на широке коло користувачів - студентів, викладачів, бібліотечних працівників та всіх шанувальників творчості письменника.

Файл для скачування





"Співець української землі"
Бібліографічна розвідка
В бібліографічній розвідці підготовлені матеріали до 150-річчя від дня народження видатного українського письменника і громадського діяча Василя Стефаника Видання містить біографічні дані, бібліографію. Вся література , яка була включена до видання, є в наявності у фондах Березнівської центральної бібліотеки. Бібліографічна розвідка адресована широкому загалу читачів.

Файл для скачування





"А душа словами налилася по вінця"
Біобібліографічне досьє до 70-ти річчя від дня народження Надії Шульжук
Біобібліографічне досьє "А душа словами налилася по вінця" присвячене творчості нашої землячки Надії Адамівни Шульжук, яке містить короткий нарис життя і творчості письменниці. Запропоноване біобібліографічне досьє адресується учням, молоді, бібліотекарям, краєзнавцям, та всім, хто бажає більше знати про сучасну українську літературу рідного краю.

Файл для скачування





"Моя зоря окутана журбою"
Біобібліографічний нарис присвячений 80-річчю від дня народження Святослава Праска.
Видання розраховане на широке коло користувачів: бібліотечних працівників, вчителів загальноосвітніх шкіл, студентів, школярів та всіх шанувальників творчості письменника.

Файл для скачування





"Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…"
Бібліографічна розвідка до 150-річчя української письменниці, перекладачки, культурної діячки Лесі Українки
Видання містить біографічні дані, бібліографію та методичні рекомендації. Бібліографічна розвідка адресована всім тим, кого цікавить творчість цієї прекрасної української письменниці.

Файл для скачування





2020
"Творчі джерела Березнівщини: Дайджест"
Дайджест "Творчі джерела Березнівщини" містить короткі нариси життя і творчості місцевих письменників та поетів.
Видання підготовлено з метою популяризації творів місцевих авторів та рекомендовано для широкого кола читачів.

Файл для скачування





"Я - не поезія, я - поки що пролог"
Біобібліографічний нарис до 35-річчя від дня народження Ірини Баковецької-Рачковської
Ірина Баковецька-Рачковська - непересічна письменниця, громадська діячка. Ірина - Голова Рівненської організації Спілки письменників Рівненщини. Для виконання власних творів вона заснувала новий жанр, який ніхто не в змозі скопіювати чи повторити. Відкривши біобібліографічний нарис, Ви можете познайомитися як з самою Іриною Баковецькою, так із її творчістю. Біобібліографічний нарис адресований всім тим, кого цікавить творчість цієї прекрасної письменниці.

Файл для скачування





Життєві і творчі обрії Оксани Забужко
Біобібліографічний нарис до 60-ти річчя від дня народження Оксани Забужко
Оксана Забужко - єдина з українських письменників, чиє ім'я відоме принаймні кожній освіченій людині. Письменниця Забужко існує всупереч нашій парадоксальній реальності. Її видають чималими тиражами, перевидають, перекладають за кордоном. Її поважають і захоплено читають. І з великим нетерпінням чекають нових публікацій. Відкривши біобібліографічний нарис, Ви можете познайомитися як з самою Забужко, так із її творчістю, а також перекладацькою діяльністю. Біобібліографічний нарис адресований всім тим, кого цікавить творчість цієї прекрасної української письменниці.

Файл для скачування





Класик сучасної української літератури
Бібліографічна пам'ятка до 60-ти річчя від дня народження Юрія Андруховича
Бібліографічна пам'ятка "Класик сучасної української літератури" містить короткий нарис життя і творчості Ю. Андруховича, публікації на сторінках періодичних виданнях. Видання рекомендоване учням шкіл, студентам, викладачам літератури та всім хто цікавиться сучасною українською літературою.

Файл для скачування





Таємниця слова Євгена Шморгуна
Біобібліографічний нарис
Біобібліографічний нарис "Таємниця слова Євгена Шморгуна" приурочена до 80-річчя від дня народження Євгена Івановича Шморгуна, відомого дитячого письменника, заслуженого журналіста України, голови Рівненської обласної організації Національної Спілки письменників України, лауреата літературних премій імені Лесі Українки, Валер'яна Поліщука, Володимира Кобилянського.
Видання містить короткий нарис життя і творчості Є. Шморгуна, твори, публікації на сторінках періодичних виданнях.
Біобібліографічний нарис адресований літературознавцям, краєзнавцям, журналістам, викладачам, студентам гуманітарних вузів, всім, хто цікавиться літературним та суспільним життям краю.

Файл для скачування





Поет життя сприймає кольорово
біобібліографічний нарис до 75-річчя від дня народження П.Рачка
Біобібліографічний нарис "Поет життя сприймає кольорово", присвячений життю і творчості відомого місцевого письменника Павла Рачка.
Видання включає матеріали про життя і творчість автора, бібліографічний список виданих творів , публікацій в збірниках та періодичних виданнях, нові твори автора.
Видання адресується учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературною Березнівщиною.

Файл для скачування





Голос жіночої ліри
Біобібліографічна розвідка
Біобібліографічна розвідка "Голос жіночої ліри" присвячена творчості нашої землячки, українській поетесі Надії Ярмолюк, книги якої є яскравим літературним явищем сьогодення. Запропонована біобібліографічна розвідка адресується учням, молоді, бібліотекарям, краєзнавцям, та всім, хто бажає більше знати про сучасну українську літературу рідного краю.

Файл для скачування





Чародійниця чистих барв літа
Біобібліографічний нарис до 55-ти річчя від дня народження Тетяни Марцинюк
Нарис містить короткий нарис життя і творчості Т. Марцинюк, публікації на сторінках періодичних виданнях та фотосвітлини.
Видання рекомендоване учням шкіл, студентам, викладачам літератури та всім хто цікавиться літературою рідного краю, захоплюється словом.

Файл для скачування





Мапа інноваційних послуг публічних бібліотек Березнівщини
(огляд інноваційних бібліотечних досвідів та впровадження бібліотечних послуг)
Збірник "Мапа інноваційних послуг публічних бібліотек Березнівщини" містить 11 узагальнених бібліотечних досвідів, які розкривають успішніші практики надання інноваційних послуг, обслуговування громади районними, міськими та сільськими публічними бібліотеками комунального закладу "Березнівська централізована система публічно-шкільних бібліотек".

Файл для скачування





2019
Березнівщина - перлина українського Полісся
Kраєзнавчий бібліографічний посібник, випуск 6
Краєзнавчий бібліографічний посібник присвячений м. Березне та Березнівському району. У виданні представленні матеріали, що розповідають про пам'ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов'язаних із Березнівщиною.
Видання містить покажчики: іменний, назв творів друку та назв періодичних видань.
Покажчик розрахований на краєзнавців, викладачів, студентів, учнів та всіх зацікавлених історією Березнівщини.

Файл для скачування



Рукотворний міні-рай
Дайджест
Дайджест присвячений 30-річчю створення Березнівського дендрологічного парку. У ньому міститься інформація про рідкісні деревні і чагарникові породи з багатьох куточків світу, бузки різних видів та ін.
Aдресується для широкого кола читачів.

Файл для скачування





Прoвісник правди і добра
Mетодико-бібліографічні матеріали
Матеріали створені до 200-річчя видатного українського письменника, фольклориста, етнографа, мовознавця, перекладача, критика, редактора, видавця - Пантелеймона Олександровича Куліша. Видання містить біографію, публікації про твори письменника, статті, інтернет ресурси про життя і творчість П. Куліша.
Призначене для широкого кола читачів,бібліотечним працівникам.

Файл для скачування





У срібнім сяйві прожитих років
Біобібліографічний нарис до 70 річчя від дня народження Б. Т. Боровця
Біобібліографічний нарис приурочений 70- річчю від дня народження відомого місцевого письменника Бориса Боровця.
Видання включає матеріали про життя і творчість автора, бібліографічний список виданих творів, публікацій в періодичних виданнях.
Посібник рекомендований учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературою Березнівщини.

Файл для скачування





2018
Березнівщина - перлина українського Полісся
Краєзнавчий бібліографічний посібник (випуск 6)
Краєзнавчий бібліографічний посібник присвячений м. Березне та Березнівському району. У виданні представленні матеріали, що розповідають про пам'ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов'язаних із Березнівщиною.
Видання містить покажчики: іменний, назв творів друку та назв періодичних видань.
Покажчик розрахований на краєзнавців, викладачів, студентів, учнів та всіх зацікавлених історією Березнівщини.

Файл для скачування





Бібліотеки Березнівської ЦСПШБ в дзеркалі місцевої преси
Інформаційно-бібліографічний список (випуск 5)
Інформаційно-бібліографічний список "Бібліотеки Березнівської ЦСПШБ в дзеркалі місцевої преси " видається вп'яте. У ньому міститься інформація про роботу бібліотек Березнівського району, яка друкувалась на шпальтах газет та журналів за 2018 рік. Видання знайомить читачів про масові заходи, що проводились у бібліотеках, з рекламою про цікаві книги, новими надходженнями літератури та роботою бібліотекарів щодо підвищенню іміджу свого закладу.
Матеріали розміщені за прізвищами авторів та за назвами, в алфавітному порядку.
Інформаційно-бібліографічний список адресується працівникам бібліотек, краєзнавцям, а також усім, хто цікавиться сучасним станом бібліотечної справи району.

Файл для скачування





Творчі обрії Зої Дідич
Біобібліографічний нарис
Біобібліографічний нарис "Творчі обрії Зої Дідич" містить короткий нарис життя і творчості З.Дідич та публікації на сторінках періодичних видань. Видання підготовлено з метою популяризації творів місцевих авторів та рекомендовано для широкого кола читачів.

Файл для скачування





Андрій Кондратюк - гордість нашого краю (80 - років від дня народження Андрія Івановича Кондратюка)
Біобібліографічний нарис
Видання включає матеріали про життя і творчість автора, бібліографічний список виданих творів, публікацій в збірниках та періодичних виданнях. Посібник рекомендований учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературною Березнівщиною.

Файл для скачування





Він прагнув волі Україні
Біобібліографічний нарис
Біобібліографічний нарис "Він прагнув волі Україні" присвячений 110-й річниці з дня народження активного діяча українського повстанського руху часів Другої світової війни, засновника УПА "Поліська Січ", генерал-хорунжого, борця за незалежність України у ХХ столітті Тараса Бульби-Боровця.
Видання містить інформацію про життя і діяльність знаменитого поліського отамана, а також бібліографічні відомості про книги, періодичні видання та інтернет-ресурси. Призначене для широкого кола читачів, бібліотечним працівникам, учням, студентам, всім, хто цікавиться історією рідного краю.

Файл для скачування





2017
Березнівщина - перлина українського Полісся
Kраєзнавчий бібліографічний посібник, випуск 5
Посібник присвячено м. Березне та Березнівському району. У виданні представленні матеріали, що розповідають про пам'ятки історії та культури, про видатних діячів та письменників краю, відомих постатей, пов'язаних із Березнівщиною.
Видання містить покажчики: іменний, назв творів друку та назв періодичних видань.
Покажчик розрахований на краєзнавців, викладачів, студентів, учнів та всіх зацікавлених історією Березнівщини.

Файл для скачування



Бібліотека - виховний простір навчального закладу
Матеріали всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017"
У виданні представлений досвід роботи Лесків Інни Миколаївни, завідуючої публічно-шкільною бібліотекою-філією с.Велике Поле, переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017".

Файл для скачування



Бібліотека як сучасний інформаційний центр
Матеріали всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017"
У виданні представлений досвід роботи Ковалевич Олени Петрівни, завідуючої публічно-шкільною бібліотекою-філією с.Малушка, лауреата обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017" у номінації "Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу".

Файл для скачування



Робота бібліотеки як центру інформаційної підтримки, розвитку, саморозвитку та реалізації особистості
Матеріали всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017"
У виданні представлений досвід роботи Трохимчук Галини Василівни, завідуючої публічно-шкільною бібліотекою-філією с.Грушівка, учасника Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017" у номінації "Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу".

Файл для скачування



Людина, чиє "серце зігріте добром…"
Біобібліографічний нарис, присвячений життю і творчості відомого місцевого письменника Бориса Боровця.
Видання адресується учням загальноосвітніх шкіл, студентам, бібліотечним працівникам, викладачам літератури та всім, хто цікавиться літературною Березнівщиною..

Файл для скачування



Це нашої історії рядки
Методичні матеріали створено до ювілейної дати - 100- річчя подій Української революції 1917-1921 рр.
Видання адресовано бібліотечним працівникам, вчителям загальноосвітніх шкіл, учням, студентам та всім, хто цікавиться українською історією.

Файл для скачування



Хризантемами осінь всміхнулась…
Біобібліографічний нарис "Хризантемами осінь всміхнулась…" містить короткий нарис життя і творчості Л.Хурсяк та публікації на сторінках районної газети "Надслучанський вісник".
Видання підготовлено з метою популяризації творів місцевих авторів та рекомендовано для широкого кола читачів.

Файл для скачування



2016
"Фундатор відродження української держави"
(До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського)
Методико-бібліографічні матеріали
Видання розраховане на бібліотечних працівників та вчителів.

Файл для скачування


Апостол духу. Каменяр - Іван Франко
(до 160-річчя від дня народження І. Франка (1856 - 1916)
Методико-бібліографічні матеріали.

Файл для скачування


Вишневська Л.Ф. В обіймах твоїх розквітала я цвітом любові
Біобібліографічний нарис "В обіймах твоїх розквітала я цвітом любові" містить короткий нарис життя і творчості Л.Вишневської та її публікації на сторінках районної газети "Надслучанський вісник".
Видання підготовлено з метою популяризації творів місцевих авторів та рекомендовано для широкого кола читачів.

Файл для скачування


2016 - рік англійської мови в Україні
Методичні матеріали.

Файл для скачування


Березнівщина - перлина українського Полісся (випуск 4)
Kраєзнавчий бібліографічний посібник.

Файл для скачування


Національно-патріотичне виховання в бібліотеках
Рекомендаційні матеріали.

Файл для скачування


Я - поліщук від крові й до кісток...
Біобібліографічний нарис до 75-річчя від дня народження Святослава Праска.

Файл для скачування


Мапа бібліотечного досвіду
За матеріалами районного фестивалю-конкурсу іннооваційного досвіду "Бібліофест".

Файл для скачування



2015
Поліщук А.П. Гумор. Сатира. Листування
Видання "Гумор. Сатира. Листування" містить гуморески Поліщука Анатолія Павловича, уміщені за роками публікації їх в районній газеті "Надслучанський вісник". Другу частину складає листування Анатолія Поліщука з відомим письменником Андрієм Кондратюком.
Видання рекомендовано для широкого кола читачів.

Файл для скачування


Мазепа Н. Роздуми про вічність
Біографічний нарис містить короткий нарис про життя Неоніли Мазепи та творчий її доробок релігійної тематики.
Нарис "Роздуми про вічність" сприятиме збереженню та примноженню духовних цінностей, знайде свого читача та не залишить жодне серце, яке шукає вічні цінності, любить Бога й Істину святу. Рекомендовано для учнів шкіл, студентів, викладачів літератури та релігієзнавства, всім хто цікавиться духовною літературою.

Видання підготовлено з метою популяризації творів місцевих авторів та рекомендовано для широкого кола читачів.

Файл для скачування


Великої Перемоги немеркнуче світло
(до 70-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)
Методико-бібліографічні матеріали.

Файл для скачування


Володар слів ясних і мудрих
(120 років від дня народження М. Т. Рильського)
Рекомендаційно-бібліографічний список.

Файл для скачування


Я вибрала долю собі сама
(до 85-річчя від дня народження Ліни Костенко)
Рекомендаційно-бібліографічний список.

Файл для скачування


Витязь молодої української поезії.
(80 років від дня народження В.Симоненка)
Рекомендаційно-бібліографічний список.

Файл для скачування



2014
Березнівщина - перлина українського Полісся
Краєзнавчий бібліографічний посібник.

Файл для скачування


Бібліотеки Березнівської ЦСПШБ в дзеркалі місцевої преси
Інформаційно-бібліографічний покажчик

Файл для скачування


Я народився і жив для добра і любові
Інформаційно-бібліографічний список літератури

Файл для скачування


Земля, яку сходив Тарас
Mетодико-бібліографічні матеріали

Файл для скачування























Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.