Наша адреса:
34600 Рівненська обл.
м. Березне, вул. Київська 7
E-mail: lib_kids@ukr.net
тел.: (03653)5-46-87
Вітаємо тебе, друже,
на нашому веб-сайті!

Любиш, друже, ти читати,
Хочеш все на світі знати?
То поринь у книги світ,
Що залишить справжній слід.
Для знання, фантазій лету,
Хочеш - книги з інтернету,
І дозвілля й спілкування,
Ігри, в мережі навчання.
Увесь бібліотечний світ
Шле тобі палкий привіт.


Новини

27.05.2022
Підбито підсумки ХХV обласного фестивалю власної дитячої поезії «Провесінь – 2022», який відбувся в заочному турі.


Перемогу здобули:
Гран-прі отримала
Анастасія Веремчук учениця 11 класу опорного закладу Соснівський ліцей).


Молодша вікова категорія:
І місце:
 • Давид Гонта - 2 кл.(Яблунівська філія, опорного закладу Кам’янський ліцей)
 • ІІ місце:
 • Вікторія Кожарко - 2 кл.(Яблунівська філія, опорного закладу Кам’янський ліцей)
 • ІІІ місце:
 • Вікторія Шевчик - 2 кл.(Яблунівська філія, опорного закладу Кам’янський ліцей)

 • Середня вікова категорія:І місце:


 • Світлана Антонець - 6 кл.(Березнівський економіко-гуманітарний ліцей)
 • ІІ місце:
 • Вероніка Тарасюк - 6 кл.(Курганська філія, опорного закладу Кам'янський ліцей)
 • Анастасія Бондар – 8 кл.( Голубнівський ліцей)
 • Богдан Денищич - 7 кл.(Колківський ЗЗСО Дубровицької міської ради)
 • ІIІ місце:
  Іванна Осійсук - 7 кл.(Балашівський ліцей )


  Старша вікова категорія:І місце:

 • Валерія Іллюк - 10 кл.(Березнівський ліцей №3)
 • ІІ місце:
 • Богдана Галагуз - 10 кл. ( Березнівський ліцей №3)
 • ІІІ місце:
 • Ксенія Кравчук - 8 кл. (Гощанський ліцей)


 • 25.04.2022
  З метою вдосконалення українськомовних навичок нових мешканців Березнівщини, зокрема внутрішньо переміщених осіб, на базі Березнівської бібліотеки-філії для дітей пройшов перший урок української мови. У результаті вивчення курсів слухачі отримують змогу: вільно і грамотно здійснювати усну й письмову комунікацію українською мовою. Центр професійного розвитку педагогічних працівників разом із спільнотою педагогів-словесників Березнівщини запрошує усіх охочих долучатися до вивчення розмовної української мови.
  19.04.2022
  У Березнівській бібліотеці-філії для дітей відбувся «Великодній ЕТНО-МІКС» присвячений одному з найвеличніших християнських свят — ВЕЛИКДЕНЬ на який завітали гості - внутрішньо переміщені особи - дітки з батьками. Глядачам заходу була представлена інсценівка від учасників гуртка «Книга і лялька», гумористична лялькова вистава «Курочка Ряба на новий лад», а також діти взяли участь у розважальній програмі. Батькам та діткам представлена книжково-ілюстративна виставка «Пасхальний дзвін лунає звідусіль» на якій зібрана література на Великодню тематику. Родзинкою свята став майстер-клас від місцевої майстрині - Oksana Stahnyuk яка розповіла про історію розфарбовування писанок та їх різновиди, а також показала професійний майстер-клас з розпису писанок за допомогою писачка.
  15.04.2022
  Неможливо уявити собі сучасне життя без літератури. Навіть ті, для кого читання не є улюбленим дозвіллям, стикаються з літературними творами, адже сценарій до фільму, стаття в журналі або газеті – це теж праця письменника. До Всесвітнього дня письменника Березнівська бібліотека-філія для дітей запросила читайликів на краєзнавчу інтерактивну мандрівку. Бібліотекар ознайомила дітей з місцевими письменниками, які є гордістю нашого краю, також присутні переглянули книжкову виставку «Письменники краяни» та перевірили свої знання за допомогою вікторини «Впізнай письменника», яка доступна на сайті Рівненської обласної бібліотеки для дітей «Бібліоігротека».
  01.04.2022
  В рамках тижня дитячого читання на базі Березнівського ВПУ відбулась зустріч фахівців Березнівської центральної бібліотеки з дітьми внутрішньо переміщених сімей та гостей нашого містечка. Бібліотечні працівники підготували для учасників квест-гру «Безпека в інтернет спілкуванні». Дуже активно та з захопленням діти виконували різноманітні цікаві завдання та розгадували ребуси гри-квесту, а в нагороду отримали солодощі від бібліотеки.  25.03.2022
  У Березнівській бібліотеці-філії для дітей Всеукраїнський тиждень дитячого читання стартував під гаслом «Нація яка читає – непереможна». Працівники книгозбірні організували дружній майстер-клас «Оберіг для воїна» за участю юних читачів бібліотеки в тому числі дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Всі учасники заходу вчилися плести патріотичні браслети зі стрічок національних кольорів України, також дізналися, що така прикраса, яка сплетена з великою любов`ю, може служити оберегом, зігрівати серце та захищати від лиха.
  23.02.2022
  У Березнівській бібліотеці-філії для дітей відбулась краєзнавча зустріч на тему «Не Відомі Малинські». Бібліотекар презентувала книжечку-розфарбовку «Не Відомі Малинські», яку випустили у світ працівники краєзнавчого музею. Читайлики із задоволенням через QR код змогли зі свого смартфона потрапити у 3Д-палац і 3Д-водонапірну башту. Туристичною родзинкою заходу була розповідь ляльки «Казкарика-краєзнавчика» про дворянську родину Малинських, яка була відома у всій Європі та мала свій родинний герб. Підсилила інтерес до минувшини у дітей презентована лялькова вистава «Пророчий сон маленького Нельо» у виконанні маленьких акторів лялькового театру «Книга і лялька».
  16.02.2022
  Березнівська бібліотека для дітей Свиридюк Софія "Як дитиною, бувало..." Леся Українка  17.01.2022
  Державний Гімн - один із головних державних символів України поряд із прапором і гербом. 30 років тому Верховною Радою України було затверджено музичну редакцію Державного гімну України. З цієї нагоди Березнівська бібліотека-філія для дітей організувала патріотичний захід "Гімн - серце України". Учасники заходу взяли участь у онлайн-вікторині "Текст Національного Гімну України" та здійснили візит до Березнівської музичної школи, де концертмейстер Юлія Сут розповіла цікаві факти про авторів головної пісні нашої держави. Під супровід фортепіано діти із великим задоволенням та пошаною виконали Національний Гімн.
  12.01.2022
  Бажаємо книжкового📚 Нового 2022 Року!🎄🎊  01.06.2022
  Щасливого Нового року🎄🎉 та радісних Різдвяних свят!🎁🎊  05.01.2022
  В Березнівській бібліотеці-філії для дітей експонується виставка творчих робіт "Душі моєї кольори" молодої талановитої майстрині Діани Соловей із села Білка. Вдивляючись у цю рукотворну красу, створену працьовитими руками жінки, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу, кропіткої праці й неабиякого уміння та терпіння. Запрошуємо шанувальників української вишивки відвідати виставку.


  Copyright © 2009 БЦСПШБ.