34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей

19.12.2013
Уже стало доброю традицією щороку у районній дитячій бібліотеці проводити свято Миколая. Ось і цього року працівники дитячої бібліотеки на свято Миколая "Забілів снігами гай - їде Святий Миколай" запросили кращих читачів бібліотеки, дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями. На святі діти читали вірші, грали, співали, танцювали. Захід пройшов у веселій дружній атмосфері. На завершення свята Святий Миколай пригостив всіх дітей солодкими подарунками.

   
18.12.2013
Працівники бібліотечної системи були учасниками вебінару "Краєзнавчі повнотекстові БД. Pік потому". Бібліотеки Рівненщини підвели підсумки роботи та поділились досвідом створення краєзнавчої ББД з прикріпленням повних текстів документів.

17.12.2013
B читальному залі районної бібліотеки відбувся вечір-пам'яті "Невтомний сіяч на ниві української культури", присвячений 150-річчю від дня народження Б.Грінченка. Аби згадати та вшанувати відомого українського письменника, просвітителя, педагога, етнографа, організатора видавничої справи, до книгозбірні завітали учні Березнівського вищого професійного училища, бібліотекарі навчальних закладів, представники засобів масової інформації. В ході заходу демонструвалася слайд-презентація по сторінках життя і творчoсті Бориса Грінченка, декламувалися вірші та уривки із фільмів "Настина читанка", "Ідейний лідер - Борис Грінченко". Крім того, у залі до уваги присутніх було оформлено тематичну виставку "Вартовий рідного слова".

     
11.12.2013
Hа юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ відбувся майстер-клас із виготовлення новорічного сувенірного коника-символа 2014 року, який провела Олена Іванівна Хавтура, керівник гуртків кабінету ткацтва Березнівського Будинку дитячої та юнацької творчості. Вироби, виготовлені своїми руками учнями агротехнічного ліцею, стануть чудовими подарунками до новорічних свят для друзів та близьких.

     9.12.2013
З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні працівниками Соснівської міської бібліотеки-філії проведено свято "Влада народу". Голова селищної ради В.Р.Сидорчук вручив грамоти та подарунки кращим працівникам місцевого самоврядування та депутатам селищної ради. А Соснівські аматори подарували чудову концертну програму.

     4-5.12.2013
В рамках програми "Бібліоміст", на базі Березнівської центральної районної бібліотеки, бібліотеки-філії Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.-МНВК", публічно-шкільних бібліотеках-філіях сіл Зірне, Городище, Балашівка, Малушка відбулося урочисте відкриття пунктів публічного доступу доступу до мережі INTERNET.
В церемонії відкриття взяли участь: Мельник Ігор Павлович - голова Березнівської районної державної адміністрації, Лашта Віталій Іванович - голова Березнівської районної ради, Тарасюк Василь Васильович - заступник голови Березнівської міської ради, Ковальчук Галина Ростиславівна - начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської райдержадміністрації, Краплич Оксана Василівна - регіональний представник програми "Бібліоміст", Гарбар Лариса Андріївна - директор комунального закладу "Березнівська централізована система публічно-шкільних бібліотек", Зайко Олег Володимирович - директор Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.-МНВК", Старінський Віталій Сергійович - голова Зірненської сільської ради, Грицик Уляни Ігорівни - голова Балашівської сільської ради, Боровець Галина Володимирівна - заступник директора Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Діхтяр Григорій Феодосійович - голова Городищенської сільської ради, Драганчук Алла Вікторівна - директор Балашівського НВК "Колегіум ЗОШ І-ІІ ст.", Дімітров Анатолій Євстафійович - голова Малинської сільської ради, Ткач Олександр Миколайович - директор Малушківської ЗОШ І-ІІІ ст."

     
     
     3.12.2013
На базі інтернет-центру Березнівської центральної районної бібліотеки проведено інтерактивну конференцію "Права та соціальний захист інвалідів", присвячену Міжнародному дню інвалідів. На конференцію були запрошені користувачі з обмеженими можливостями та спеціаліст управління праці та соціального захисту населення.

     3.12.2013
В Березнівському краєзнавчому музеї та в читальному залі районної бібліотеки відбулося відкриття виставки "Творчі забави" дітей з обмеженими можливостями районного конкурсу "Повір у себе".

     1.12.2013
Бібліотекарі юнацького абонементу та інтернет-центру спільно з Березнівським центром зайнятості провели профорієнтаційні навчання по пошуку першого робочого місця та написання резюме.

     28.11.2013
На юнацькому абонементі та Інтернет-центрі для студентів Березнівського ВПУ відбувся віртуальний урок "Усі мої думки тобі, народе вільний",присвячений 150-й річниці від дня народження О.Ю.Кобилянської,української письменниці. Під час заходу діяла книжково-ілюстративна виставка та демонструвався відеосюжет по книзі Неллі Топської "Любов-наснага, любов-журба".

     21.11.2013
Напередодні відзначення 80-х роковин Голодомору 1932-1933 років працівниками відділу обслуговування центральної районної бібліотеки було проведено годину скорботи "Голодомор: невиплакані сльози України" на базі Інтернет-центру Березнівської ЦРБ.
Нагадуванням про ці події став перегляд фільму "Голгофа голоду. Свідчення одного свідка", який поєднався із тематичною книжковою виставкою "Чорна сповідь моєї Вітчизни" та переглядом літератури "Скорботний 33-й". Прозвучала розповідь бібліотекарів, читання віршів про Голодомор "Доба у слові".
Участь у заході взяли учні місцевих шкіл, які запалили свічу та ушанували пам'ять померлих хвилиною мовчання.

     13.11.2013
В Соснівській бібліотеці-філії спільно з Березнівським районним центром соціальної служби для дітей, сім'ї та молоді для користувачів з обмеженими функціональними можливостями проведено свято "Твої права, дитино, під захистом країни".
Організатори свята пригощали дітей солодощами, а Даринка Татарчук виконала добірку яскравих пісень про щасливе дитинство.

     12.11.2013
"Краса і сила української мови" - під такою назвою пройшла година спілкування в Соснівській бібліотеці-філії для дорослих. З великим захопленням учасники переглянули презентацію "Мандрівка в країну Писемності". Особливо активними були користувачі в мовній вікторині. Довго не вщухали в бібліотеці палкі обговорення гуморесок, які розповіли присутнім Володимир Геращенко та Андрій Мукомелець.

     8.11.2013
В публічно-шкільній бібліотеці філії села Друхів, для учнів 1 класу відбулося перше знайомство із бібліотекою "Чарівна кімната". Читачі подорожували по вулицях Казковій та Барвінковій. Юним читачам вручили "Посвідчення юного читача".

     4-8.11.2013
В Березнівській централізованій системі публічно-шкільних бібліотек відбулася атестація бібліотечних працівників району.

     1-31.10.2013
Протягом жовтня місяця в читальному залі Березнівської центральної районної бібліотеки функціонувала пересувна книжкова виставка "Сучасний стан та економічні можливості житлового будівництва в Україні", яка надійшла із фондів Рівненської державної обласної бібліотеки. Представлені на виставці матеріали висвітлюють питання: економіка житлового будівництва, технологія будівельної галузі та індивідуальне будівництво.
З метою покращення обслуговування фахівців будівельної галузі регіону популяризація матеріалів книжкової виставки висвітлювалася на шпальтах районної газети "Надслучанський вісник", web-сайті районної бібліотеки, транслювалася на хвилі телерадіокомпанії "Березне", відбулася презентація для фахівців будівельної галузі та широкого загалу користувачів книгозбірні, проводились рекомендаційні бесіди, огляди літератури.

     29.10.2013
Hа базі інтернет-центру, для працівників Березнівської ЦРБ, було проведено он-лайн навчання на тему "Календар пам'ятних і знаменних дат" в АБІС ІРБІС 64. В навчанні взяли участь бібліографи, методисти, працівники відділу автоматизації бібліотечних процесів, відділу обслуговування. Тренер РДОБ Щербан Р.М. в реальному часі ознайомила присутніх з покроковою інструкцію зі створення "Календаря пам'ятних і знаменних дат", після чого працівники ЦРБ приступили до практичних занять. В процесі навчання бібліотекарі активно обговорювали схеми залучення працівників системи до створення даного календаря, можливості та переваги його використання.

     18.10.2013
Працівниками районної бібліотеки було організовано та проведено презентацію книги Ірини Баковецької "Релігійне життя Hадслучанського краю".
Привітати авторку з її творчим набутком у книгозбірню завітали колеги, друзі, родичі, представники місцевої влади та освітянських кіл, працівники засобів масової інформації. З добрим напутнім словом на подальші успіхи виступили перший заступник голови райдержадміністрації С.В.Федоренко, голова районної ради В.І.Лашта, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату районної державної адміністрації А.В.Гудько, доктор історичних наук, доцент кафедри гуманітарно-соціальних дисциплін Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" В.Т.Борщевич, отець Свято-Дмитрівського храму с.Білка Микола Гамувка та інші учасники свята. На завершення заходу музичним дарунком для всіх присутніх прозвучала пісня "Молитва" у виконанні солісток районного будинку культури.

     
     16.10.2013
Працівниками Березнівського відділення Костопільської МДПІ спільно з представниками центральної районної бібліотеки проведено тренінг за участю бухгалтерів підприємств, установ та організацій, на якому було висвітлено питання подачі податкової звітності в електронному вигляді. ПК, що знаходяться в Інтернет-центрі обладнані програмним забезпеченням для подачі податкової звітності в електронному вигляді. З працівників місцевої податкової служби були присутні - головний державний інспектор відділу обслуговування платників податків Ціпан Людмила Павлівна, яка розповіла про переваги подачі звітності в електронному вигляді, а головний державний інспектор відділення Усач Олександр Олексійович надав роз'яснення по встановленню програмного забезпечення "Податкова звітність 1.30.23". У жвавій бесіді надано відповіді на поставлені запитання присутніх.

     5.10.2013
Впровадження нових інформаційних технологій суттєво покращує якість обслуговування користувачів. Зовсім нещодавно в читальному залі районної бібліотеки з'явилась перша електронна книга, яку отримали за перемогу у третьому обласному фестивалі-конкурсі інноваційного бібліотечного досвіду "Бібліофест".

   3.10.2013
На юнацькому абонементі відбувся вечір-портрет, присвячений 95-й річниці від дня народження видатного учителя, педагога, письменника Василя Сухомлинського.
Протягом вечора звучали уривки з поеми І. Драча "Дума про вчителя", зачитувались притчі, казки. вислови В. Сухомлинського тощо. Присутні переглянули слайд-презентацію "Серце віддаю дітям" та книжково-ілюстративну виставку "В. Сухомлинський - лицар педагогічної думки".

     1-31.10.2013
В читальному залі районної бібліотеки експонується виставка малюнків "Мої канікули", виконаних дітьми з обмеженими можливостями, учасниками районного конкурсу "Як живемо і вчимося - наші мрії".
 В читальному залі районної бібліотеки протягом жовтня місяця буде діяти пересувна виставка "Сучасний стан та економічні можливості житлового будівництва в Україні", яка надійшла із фондів Рівненської державної обласної бібліотеки з метою надання кваліфікованої допомоги фахівцям будівельної галузі області.
 30.09.2013
З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники книгозбірень Березнівщини взяли участь в урочистій зустрічі. Слова вітання, побажання міцного здоров'я, творчої наснаги та успіхів у просвітницькій справі висловили перший заступник голови Березнівської райдержадміністрації С.В.Федоренко, голова Березнівської районної ради В.І.Лашта, в.о начальника відділу культури і туризму Л.М.Сущевська. Привітала колег з професійним святом директор комунального закладу "Березнівська ЦСПШБ" Л.А.Гарбар. Кращих працівників бібліотек відзначено грамотами райдержадміністрації та відділу культури і туризму райдержадміністрації.
     
     30.09.2013
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК


27.09-30.09.2013
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек Березнівська центральна районна бібліотека 27- 30 вересня 2013 року проводила День відкритих дверей "Служимо її Величності - Книзі"
В програмі святкових заходів:
27.09.2013 р. Екскурсії:
- "Тут думи, почуття, мудрість, таємниці віку", (абонемент);
- "Подорож до "Книжкового Всесвіту", (юнацький абонемент);
27- 30.09.2013 р. Акції:
- "Прощення гріхів" (боржників просимо повернути заборговані книги в бібліотеку);
- "Привітай свою бібліотеку";
- "Безкоштовний запис до бібліотеки"
- Твори добро, даруй бібліотеці нову книгу"
27- 30.09.2013 р. Виставки:
- виставка-реклама "Обережно, книжкові бомби", (абонемент);
- виставка-хобі "Моє хобі" (виставка творчих робіт працівників бібліотек), (читальний зал);
- виставка-спогад "Життя бібліотеки", (абонемент);
- віртуальна виставка "Книги з автографом", (юнацький абонемент);
30.09.2013 р. Інші заходи:
Літературна ікебана
- "Буккросинг", або ще раз про вільний книгообмін", (юнацький абонемент);
- Круглий стіл
Засідання клубу "Берегиня" "Бібліотека - світ інформації, знань, успіху", (читальний зал).23.09.2013
У Рівненській ОУНБ відбулося офіційне нагородження переможців третього обласного фестивалю-конкурсу інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест».
Фестиваль-конкурс заснований у 2011 році; втретє він стартував у червні 2013 року та був підтриманий Рівненською обласною бібліотекою для дітей, Рівненською обласною бібліотекою для молоді, Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації, управлінням культури Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненською обласною організацією профспілок працівників культури.
До участі в конкурсі було надіслано 59 проектів, з них: 5 конкурсних робіт представили обласні бібліотеки, 19 центральні районні та міські бібліотеки, 24 сільські бібліотеки, 10 робіт не було включено до конкурсної програми, як такі, що не відповідають вимогам змагання.
Перемогу у конкурсі серед бібліотечних працівників нашої бібліотечної системи здобули:
ГРАН-ПРІ
Автор роботи: Логощук Олена Володимирівна, завідуюча відділом обслуговування Березнівської центральної районної бібліотеки
Назва роботи: «Буктрейлер «Лабіринти думок»»

НОМІНАЦІЯ: «МУЗЕЙНІ ЕКСПОЗИЦІЇ»
Категорія: сільські/міські бібліотеки
Автор роботи: Ромашук Надія Олександрівна, завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Прислуч Березнівського району
Назва роботи: «Село моє – краса моя і сила, душі і серця неосяжний світ…»12.09.2013
До 25-річчя організаційного об'єднання громадського руху колишніх малолітніх в'язнів нацизму працівниками районної бібліотеки було організовано і проведено урок пам'яті "Гірка правда минулого" з учнівською молоддю Березнівського НВК "Економіко-гуманітарний ліцей". На заході були наведені факти про злочини фашистів у роки Другої світової війни проти поневолених народів що включав у себе масові екзекуції, вивезення в рабство до Німеччини, депортації, ув'язнення, знищення в концтаборах.
В урочистому мовчанні перед запаленою свічею схилили голови молоді люди, з вдячністю думаючи про тих, хто витерпів муки і поневіряння, хто став жертвами нацизму. На завершення присутні ознайомилися з тематичною виставкою "Діти війни - жертви фашизму".
     27.08-3.09.2013
На педагогічних радах загальноосвітніх шкіл району побували бібліотечні працівники відділу обслуговування Березнівської центральної районної бібліотеки. Популяризували інформаційні ресурси бібліотеки, нові бібліотечні послуги в тому числі з використанням нових інформаційних технологій. До уваги вчителів були представлені створені власні електронні ресурси та інформаційні ресурси на допомогу навчально-виховному процесу.
     
24.08.2013р.
До Дня Незалежності України працівниками районної бібліотеки було проведено обговорення книги Романа Іваничука "Хресна проща" зі школярами 10-х класів Березнівської ЗОШ №2..
 29.07.2013р.
В Моквинській публічно-шкільній бібліотеці відбулася презентація виставки декоративно-прикладного мистецтва "Барви Моквина", присвячена 22-ій річниці Незалежності України. На виставці представлені роботи митців села: малюнки - Барканової Віталіни Віталіївни, вироби в'язані гачком, спицями, вишивка - Рудіон Лесі Сергіївни; оригамі - Чернюшка Романа Миколайовича, вироби з бісеру - Лазутчик Марійки.
     
     23.07.2013р.
У рамках відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі в Березнівській центральній районній бібліотеці оформлена виставка "Духовна спадщина українського народу", де представлені твори української та світової літератури, ікони вишиті бісером, архівні документи. До уваги користувачів організовані перегляди кінофільмів про історичне значення цієї події.
     07.07.2013р.
У селі Моквин в урочищі річки Сергіївка відбулося районне театралізоване свято "Сьогодні Івана, завтра Купала", організоване відділом культури і туризму Березнівської райдержадміністрації та виконкомом Моквинської сільської ради.
     30.06.2013р.
До Дня молоді бібліотекарі відділу обслуговування в парку відпочинку організували молодіжну тусовку "Українські письменники - молоді", яка супроводжувалася пересувною колекцією нових книг. Мета акції: просування в читацьке середовище нових видань. У колекції свою книгу міг знайти будь-який читач.
     23.06.2013р.
В читальному залі районної бібліотеки до дня Святої Трійці експонується виставка робіт вишитих бісером "Наших оберегів кольори"
 23.06.2013р.
На площі Незалежності відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня міста. З нагоди свята жителів та гостей міста вітали голова районної державної адміністрації, голова районної ради, Березнівський міський голова, а також почесна громадянка міста та меценат з Німеччини Маріанне Ріхтер. Свято розпочалося відкриттям пам'ятного знака на колишньому католицькому цвинтарі (парк культури та відпочинку) та молодіжного клубу (кінотеатр ім.Гагаріна), покладанням квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка. Протягом дня діяла виставка-продаж робіт народних умільців образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, показ моделей одягу учнями ДПТНЗ "Березнівське ВПУ", святковий концерт за участю кращих аматорських колективів району та окремих виконавців. На закінчення свята відбувся святковий феєрверк.
     
     


19.06.2013р.
На базі Березнівської центральної районної бібліотеки проведено районний семінар- практикум бібліотечних працівників на тему: "Інформаційні ресурси публічної бібліотеки: формування, зберігання, використання". Актуальними були консультації бібліотечних працівників про проблеми та стратегію формування бібліотечних фондів, джерела поповнення бібліотечних фондів, шляхи розвитку інформаційних ресурсів на допомогу навчально-виховному процесу, створення електронних ресурсів як один із чинників збереження бібліотечного фонду та використання Internet можливостей при формуванні фондів бібліотек.
     


17.06.2013р.
Працівниками відділу обслуговування проведено віртуальну подорож "Подорожуємо святинями Березнівщини", де присутні мали змогу ознайомитися із сайтом Свято-Миколаївського храму м.Березне, історією храмів Березнівщини, переглянути слайд-презентацію.05.06.2013р.
До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища на базі інтернет-центру Березнівської ЦРБ для користувачів книгозбірні транслювався документальний фільм "Земля". З вступним словом та переглядом літератури виступила бібліотекар читального залу Г.Діхтяр.
   


30.05.2013р.
До Дня захисту дітей в Інтернет-центрі Березнівської ЦРБ, спільно з РЦСССМ та Березнівським РБК, проведено конкурс "Караоке", для дітей з особливими потребами. Переможницею конкурсу стала учениця Балашівського колегіуму Усач Ангеліна.
В рамках свята на юнацькому абонементі проведено відео бесіду "Конвенція про права дитини".
   


28.05.2013р.
"Наслідки шкідливих звичок" - таку назву мало чергове засідання клубу за інтересом "Твій погляд". Зав. відділом автоматизації бібліотечних процесів Березнівської ЦСПШБ Андрощук Л.А. та бібліотекар юнацького абонементу Ільїна Н.П. познайомили присутніх з інформацією про стан здоров'я сучасних підлітків, організували перегляд фільму "Твереза Україна" та провели його обговорення з підлітками.
   


23.05.2013р.
"Світ професій - мій вибір - мій успіх". Під таким девізом на юнацькому проходить експрес-діалог старшокласників із спеціалістами Березнівського центру зайнятості. Молодь отримала інформацію про діяльність Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та професій. які можна здобтуи з його допомогою. Бібліотекар юнацького абонементу Наталія Ільїна познайомила підлітків з десяткою найпопулярніших професій десятиліття.
   


22.05.2013р.
В публічно-шкільній бібліотеці-філії с.Моквин відбулося відкриття літературно-меморіальної музейної експозиції А.Кондратюка, в рамках якого проведено літературний вечір присвячений ювілею письменника.
    


17.05.2013р.
Зустрічі із місцевими письменниками та творчими людьми краю у книгозбірнях системи стали уже доброю традицією. Так у публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Малушка проведено зустріч з поетесою Л. Власюк. На зустрічі були присутні учні та вчителі місцевої ЗОШ, жителі села, перша вчителька. Письменниця ознайомила присутніх з новинками власного творчого доробку.
   


13-17.05.2013р.
Серед бібліотечних працівників проведено конкурс інноваційного досвіду "Бібліофест" (районний етап). Перемогу у конкурсі здобули:
Номінація "Популяризації книги місцевого автора" - Березнівська центральна районна бібліотека (відділ обслуговування;
Номінація "Музейні експозиції" - публічно-шкільна бібліотека-філія села Прислуч;
Номінація "Бібліотеки у соціальних мережах" - бібліотека-філія для дорослих смт.Соснове.
   


10.05.2013р.
У Зірненському сільському Будинку культури проведено вечір-зустріч з місцевою поетесою Іриною Баковецькою в рамках проекту "Популяризація книги місцевого автора", підготовлена працівниками бібліотеки спільно з закладами культурно-дозвіллєвого комплексу.

   


25.04.2013р.
У Зірненському КДК працівниками бібліотеки спільно з колективом Зірненської ЗОШ та сільським будинком культури було проведено вечір пам'яті, присвячений 27 річниці Чорнобильської катастрофи.
Було пошановано присутніх на заході ліквідаторів наслідків катастрофи та вручено цінні подарунки.

   


25.04.2013р.
Для працівників публічно-шкільних бібліотек-філій системи проведено виробниче навчання з питань інноваційної діяльності бібліотек, надання е-послуг, використання електронних ресурсів.

  


24.04.2013р.
Відбувся XVII обласний фестиваль власної дитячої поезії "ПРОВЕСІНЬ", у якому взяли участь 156 юних літераторів.
Перемогу в декламаційному турі здобули:

Молодша вікова категорія
І місце - Старінська Марія (Зірненська ЗОШ)
ІІ місце - Боровець Маргарита (Яцьковицька ЗОШ)
ІІІ місце - Лопачук Юлія (Городищенська ЗОШ) та Прокопчук Софія (Малинська ЗОШ)

Середня вікова категорія:
І місце - Герасимчук Юрій (Курганська ЗОШ)
ІІ місце - Данішевський Владислав (Курганська ЗОШ) та Ярмолюк Олександра (Березнівський економіко-гуманітарний ліцей)
ІІІ місце - Базелюк Ярослава (Березнівська ЗОШ №2), Мотруніч Ірина (Березнівська школа-інтернат) та Лісков Роман (Березнівська школа-інтернат)

Старша вікова категорія:
І місце - Пода Ірина (Березнівська гімназія)
ІІ місце - Сичик Надія та Чепак Наталія (Березнівська ЗОШ №2)
ІІІ місце - Діхтяр Ольга, Кравчук Юлія (Березнівська школа-інтернат), Мельник Марія (Бистрицька ЗОШ) та Копель Ольга (Костопільська ЗОШ №2)

Співана поезія:
І місце - Корнійчук Максим (Березніська ЗОШ №2)
ІІ місце - Гуцал Аліна (Березнівська ЗОШ №2)

Гран-прі - Марцинюк Ганна (Рівненське музичне училище)

   

16.04.2013р.
В Березнівській ЦРБ проведено виробниче навчання для працівників районної бібліотеки щодо надання е-послуг. Учасники навчання отримали багато практичних порад як навчити користувачів користуватися е-послугами.

  

12.04.2013р.
"Світ намальований серцем" під такою назвою в Соснівській бібліотеці філії для дорослих відкрито виставку творчих робіт юної землячки Ольги Кузьмич. На презентацію зібрались ті, хто розуміється на прекрасному, вміє бачити його, відчувати, дихати ним. Відвідувачі виставки ознайомились з талановитими роботами юної художниці.

  

У районній дитячій бібліотеці пройшов Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, який проводився з метою викликати і заохотити інтерес серед учнів до книги.
Розпочався Тиждень святом книги. На нього були запрошені вихованці Березнівського НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ". Бібліотекарі Ніна Коваль та Марія Рябчук привітали дітвору зі святом, побажали всім бути хорошими читачами, дружити з книгою. Ведучі свята Яницька Дарина та Клепчар Діана розповіли про історію виникнення книги, етапи її розвитку, про роль і значення в житті людини.
До уваги гостей свята було презентовано театралізоване дійство та лялькові вистави.
На Книжчиних іменинах було пошановано кращих читачів дитячої районної бібліотеки. Керівник гуртка "Книга і лялька" Ніна Коваль вручила їм грамоти та призи.

  

11.04.2013р.
В Соснівській міській бібліотеці-філії для дорослих проведено віртуальну подорож "Урядовим сайтом для юних громадян". Присутні подорожували сторінками Урядового сайту, ознайомились із структурою та історією державної влади України, діяльністю Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади.

  

09.04.2013р.
"І я те слово в долю свою взяв…", - під такою назвою відбулася зустріч в рамках засідання клубу "Берегиня" з автором багатьох поетичних збірок - Павлом Рачком, яку організували працівники відділу обслуговування районної бібліотеки в стінах Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. Можливість поспілкуватися з письменником мали учні, вчителі. Цікавість дітей Павло Трохимович намагався задовольнити - давав щирі, цікаві, вичерпні відповіді. А на згадку подарував дітям, вчителям та бібліотекарям свою нову збірку "На кладці сумнівів".
Присутні ознайомились з короткою біографією та творчістю поета, полинули у чарівний світ поезії, читали улюблені твори. А на завершення зустрічі вихованці музичної школи подарували свої вітання.
Особисто висловити слова подяки і своє захоплення творами нашого земляка мали можливість директор навчального закладу Л.М.Цимбалюк, вчитель О.Б.Цвенюк.

  

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у Вітковицькій ПШБ проведено ряд цікавих заходів, а саме:
 • відео-урок "Як твориться книга";
 • акція "Подаруй книзі нове життя";
 • конкурс стінгазет "Моя улюблена казка";
 • пізнавальна гра "Мандруючи казковим містом";
 • виставка саморобок з паперу "Фантазую та дивуюсь";
 • брейн-ринг "Подорож у Читландію";
 • презентація збірки власної дитячої поезії "Юне перо - 2013".
  Родзинкою тижня була лялькова вистава театру "Казки горобця-молодця".

 •   

  21.03.2013р.
  До Всесвітнього дня поезії в Друхівській ПШБ-філії відбулася зустріч із місцевою письменницею Іриною Баковецькою "Моя душа звеличить Бога". Ідея проведення заходу знайшла підтримку в педагогічного колективу школи, у виконанні яких прозвучали вірші письменниці. Присутні заходу були захоплені елегантністю поетеси, її голосом та витонченістю.

   

  21.03.2013р.
  У бібліотеці-філії гімназії м.Березне відбувся літературний вечір "Я поліщук від крові й до кісток", присвячений відомому нашому земляку, уроженцю с. Кургани, поету, письменнику Святославу Богдановичу Праску. Під час літературного вечора звучали улюблені пісні поета "Зродились ми...", "Там, під Львівським замком...".
  Завідуюча бібліотекою В.С. Дзюбак провела перегляд літератури біля персональної книжкової виставки "Святослав Праск - гордість гімназії", на якій були представлені всі книги, подаровані автором.

    

  21.03.2013р.
  У день весняного рівнодення людство святкує Всесвітній день поезії. Традиційно з цієї нагоди на базі Березнівського економіко-гуманітарного ліцею працівники районної книгозбірні провели День інформації "Поезія - творче натхнення людської душі". Розпочалося свято із літературної кав'ярні "Сім сонат до щастя", яка розкрила суть та значення поезії в житті людини. Неабияке зацікавлення у присутніх викликала гра-конкурс "Відгадай поезію". На закінчення ознайомилися з бібліографічним оглядом літератури "Творчі надбання української поезії".

    

  20.03.2013р.
  З метою методичного забезпечення діяльності бібліотек системи в умовах об'єднання Березнівську центральну районну бібліотеку, бібліотеку-філію Березнівської гімназії, публічно-шкільну бібліотеку філію села Городище відвідали представники управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, Державної наукової установи "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" МОН молодьспорту України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім.В.О.Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, комунального закладу "Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека" Рівненської обласної ради, управління освіти Березнівської районної державної адміністрації в рамках обласного семінару-практикуму "Інформаційна підтримка школи".

    

  17.03.2013р.
  В Соснівській міській бібліотеці-філії для дорослих проведено конкурс "Шляхетна українка-2013". Титул міс "Шляхетна українка-2013" отримала Кручок Ірина. Конкурс проведено спільно з Будинком культури селища смт. Соснове та соціальною службою.

    

  З початку поточного року в загальноосвітніх закладах району діє пересувна виставка електронних ресурсів Березнівської ЦРБ на тему "Твої помічники в навчанні", організатором якої став Інтернет-центр. На виставці представлено: підручники в електронному варіанті, електронні конструктори уроків та аудіокниги з літературними творами що вивчаються за шкільною програмою.

    

  14.03.2013р.
  На юнацькому абонементі Березнівської ЦРБ відбувся літературно-музичний вечір "Чарівний бандури переспів" за участю ансамблю бандуристів Березнівської дитячої музичної школи під керівництвом А.М.Несен. Під звуки бандури звучали історичні думи та пісні,веснянки й гаївки,українські народні пісні,поезія Тараса Шевченка,Лесі Українки. Вечір завершила мелодія із кінофільму ''Сутінки''.

    

  13.03.2013р.
  Кожного року на початку березня відбувається дуже важлива для нашого народу подія - урочистості з вшанування пам'яті великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.
    

  13.03.2013р.
  На базі Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" відбувся захід, присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка, "Свіча запалена від серця". Про творчість Шевченка-поета, Шевченка-художника розповіла бібліотекар абонементу Березнівської районної бібліотеки Л.Яковишина, а у цікаву віртуальну подорож про мистецьку спадщину Т.Шевченка повела О.Логощук. По завершенню свята запрошені мали змогу підійти до книжкової виставки, де кожен відкрив для себе щось особисте в поезії Кобзаря.

  6.03.2013р.
  В читальному залі районної бібліотеки відбулося засідання клубу "Берегиня", присвячене святу весни і кохання - Міжнародному жіночому дню 8 березня "Подарую мамі усмішку і квіти". Жінка є берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Жіноча доля… У кожної жінки вона складається по-різному, але спільною для всіх жінок є турбота про сім'ю, про людей, які знаходяться поруч. Про це розповідали бібліотекарі О.В.Логощук та Л.І.Яковишина. Створити позитивний настрій допомогли вітання наймолодших учасників свята - вихованців дитячого садочка "Теремок". Гадаємо, що у всіх, хто завітав на засідання клубу, залишилися гарні враження і приємні спогади.

    

  5.03.2013р.
  В Березнівській районній дитячій бібліотеці відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України 2013". За звання "Найкращий читач України" змагалися учні 6-7 класів - переможці І етапу, читачі публічно-шкільних бібліотек району. За підсумками конкурсу журі визначили, що "Найкращими читачами України" в Березнівському районі стали: учениця 6-го класу Березнівської ЗОШ №2 Логащук Вікторія Вячеславівна та учениця 7-го класу Ковтун Оксана Петрівна - з Березнівського НВК "Агротехнічний ліцей-інтернат". Призерами (ІІ місце) стали Беженар Марія Ігорівна, учениця 7 класу Березнівської гімназії та учениця 6 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. ІІІ місце - серед 6-х класів - Харчук Станіслав Ігорович, учень Яринівської ЗОШ та Кривчик Марія Андріївна, учениця Князівської ЗОШ.

    

  1-30.03.2013р.
  В читальному залі районної бібліотеки протягом березня місяця буде діяти пересувна виставка "Ветеринарія: діагностика та профілактика захворювань у сільськогосподарських тварин", яка надійшла із фондів Рівненської державної обласної бібліотеки з метою покращення обслуговування працівників агропромислового комплексу регіону.  1-30.03.2013р.
  В читальному залі районної бібліотеки діє виставка картин "Художній світ Людмили Власюк".

    

  27.02.2013р.
  На базі Інтернет-центру з учнями 9 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею проведено виховну відео-лекцію на тему "Негативний вплив слабоалкогольних напоїв на організм підлітка".

    

  25.02.2013р.
  У Березнівській районній дитячій бібліотеці відбулося засідання клубу за інтересом "Оберіг", на якому був проведений поетичний вернісаж "Твого слова співучого сила", присвячений 142 річниці від дня народження Лесі Українки. Гостями свята були учні 7-Б та 10-В класів Березнівського гуманітарного ліцею. Ведучі заходу учні ЗОШ№ 2 Кравчук Марія та Антонюк Аня розкрили нові та цікаві сторінки з особистого життя поетеси та її важкий творчий шлях. Учні Березнівської гімназії Харчук Соломія , Їванюк Ольга та учениця ЗОШ №2 Швая Софія під звуки ніжної мелодії читали вірші Лесі Українки. Всі присутні ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою "Джерела безсмертного слова".

    

  21.02.2013р.
  І етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України" відбувся в бібліотеці -філії Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. МНВК".
  Звання кращих читачів школи вибороли Ковтун Оксана - учениця 7 класу та Вєтрова Поліна - учениця 6 класу.

    

  20.02.2013р.
  Свято рідної мови відбулося в бібліотеці-філії Березнівського НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. МНВК". На свято запрошені учні 7-11 класів.

    

  20.02.2013р.
  "У ріднім слові - цілий світ", - під такою назвою відбулося свято рідної мови на базі ДПТНЗ "Березнівське ВПУ" . Учні, активісти бібліотеки читали рідною мовою вірші українських поетів, співали милозвучні українські пісні, брали активну участь у обговоренні питання "Мова і нація". Захід доповнила книжкова виставка "Мово рідна, слово рідне…". Свято підкреслило велич, красу рідного слова, допомогло навчити любити, поважати свій народ, свою землю, свою державу.

    

  14.02.2013р.
  В районній дитячій бібліотеці відбулося свято "У ритмі двох сердець", присвячене Дню Святого Валентина.
  На захід були запрошені учні 10 класу Березнівської гімназії. Ведучими заходу були бібліотекар Рябчук Марія та студент лісового коледжу Власюк Олександр. Вони ознайомили присутніх з романтичною легендою та традиціями святкування Дня закоханих. Не обійшлося без янголят-купідонів, головних символів цього дня, а ролі їх виконували Іванюк Ольга та Харчук Соломія. Особливо сподобалася всім присутнім сценка закоханих Ромео і Джульєтти, роль яких майстерно зіграли учні Березнівської гімназії Усач Андрій та Харчук Соломія. Свято було веселим та захоплюючим.

    

  13.02.2013р.
  В Броннівській публічно-шкільній бібліотеці було проведено вечір-зустріч з воїнами-інтернаціоналістами "Вони смерті дивились в обличчя". Підготовлена презентація з такою ж назвою.
  На зустрічі були присутні: 8-9 класи ( 45 чоловік), сільський голова Л.П.Василець, директор школи , класні керівники.
  Запрошені зі сльозами на очах згадували ті страшні роки. З словами вдячності звернувся воїн-інтернаціоналіст Ясковець Віктор Сергійович. Він сказав:
  - Було важко, сташно, але ніхто не мав права відмовитись від цієї місії. в молодих людей було виховане велике почуття патріотизму.
  На закінчення зустрічі запрошені побажали учням добре вчитись,завжди пам'ятати своїю Батьківщину, згідністю нести звання українця. учні школи подарували воїнам-афганцям скромні подарунки та квіти.

    

  12.02.2013р.
  В читальному залі районної бібліотеки відбулася презентація книги "Вічні жорна" поетеси з Березного Людмили Власюк та виставка картин до цієї збірки "Художній світ Людмили Власюк".
  Привітати авторку з її творчим набутком у книгозбірню завітали колеги, друзі, родичі, представники освітянських кіл, вихованці економіко-гуманітарного ліцею, працівники засобів масової інформації.
  З добрим напутнім словом на подальші успіхи виступили кандидат філологічних наук, вчитель Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа- інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільного навчально-виробничого комбінату" Тетяна Марцинюк, викладач коледжу "Полісся" Ольга Осейчук та інші учасники свята. Прозвучала пісня на слова Людмили Власюк, музику до якої написав місцевий композитор В.Козак у виконанні солісток районного будинку культури.
  На завершення заходу музичним дарунком для всіх був виступ від вихованців районної музичної школи.

    
    

  06.02.2013р.
  Завідуюча Друхівською ПШБ, Баранчук Л.І., разом із членами клубу "Юні друзі книги", влаштували захоплюючу "подорож стежинами добра", під назвою "Добро починається з тебе".
  Протягом заходу, учні молодшого шкільного віку переглянули лялькові вистави за українськими народними казками "Коза дереза", "Сірко", читали вірші, розгадували загадки.

    

  29.01.2013р.
  Відбулася година пам'яті "Безсмертя подвигу юних героїв". В заході прийняли участь учні 8-9 класів Березнівської гімназії. Ведучі Павлюк В. та Челик І. розповіли присутнім про подвиги героїв Крут.
  Під час заходу використовувались документальні, музейні відео-матеріали про подвиг героїв Крут. Іванюк О. прочитала молитву, в якій закликала гімназистів любити і шанувати незалежну Україну, любити її так, як це зуміли герої Крут. Присутні ознайомилися з книжковою виставкою "Не забути нам Крути".

    

  25.01.2013р.
  В районній бібліотеці за участю працівників бібліотеки, директора Березнівського краєзнавчого музею, представників громадських організацій, учнівської молоді Березнівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа- інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільного навчально-виробничого комбінату" відбувся захід по вшануванню жертв Голокосту в Україні "Уроки Голокосту: мужність і співчуття".
  Перед присутніми виступила директор музею Наталія Трохлюк із власним науковим дослідженням "Трагедія березнівських євреїв - серпень 1942 року".
  Працівниками бібліотеки було проведено огляд біля розгорнутої виставки літератури "Голокост - віхи історії" та переглянуто документальний фільм про ті жахливі події. На завершення заходу відбулося покладання квітів до пам'ятника жертв Голокосту, який знаходиться на території дендропарку Березнівського лісового коледжу.

    

  22.01.2013р.
  День Соборності - свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Саме цій знаменній події і був присвячений тематичний вечір "Україна соборна - наша гордість і слава", який був проведений із учнями 10-х класів економіко - гуманітарного ліцею м.Березне на базі Інтернет-центру районної бібліотеки.
  Працівники бібліотеки підготували відеорозповідь "Суверенна моя Україна!" з уривками документального фільму хроніки історичних подій. Ця розповідь викликала у присутніх почуття радості і гордості за свій народ. На тематичному вечорі демонструвалась історико-літературна книжкова виставка "Україна - соборна держава", література якої висвітлювала цю історичну подію України.

    

  16.01.2013р.
  Конкурс колядок і щедрівок в смт.Соснове перетворився на незабутнє і прекрасне святкове дійство.
  Новими, раніше невідомими колядками порадували присутніх Іван Васільєв,Володимир Геращенко, Андрій Чумак та Дмитро Плужник.
  А наймолодші учасники конкурсу- Оксана Рудик, Яна Вознюк, Ліля Геращенко та Денис Орлов подарували віночок українських щедрівок. Але найбільшою окрасою свята стали колядки, записані з уст старожилів селища, які зібрали і виконали Катерина Рудик, Кокота Яна, Приходько Марія, Кручок Ірина.
  А на завершення свята бібліотекарі пригостили учасників і гостей солодощами та святковим тортом. .

    

  16.01.2013р.
  На базі Інтернет-центру, для старшокласників Березнівської гімназії, бібліотекарі Ільїна Н.П. та Андрощук Л.А. провели відеоурок, присвячений 75 річниці від дня народження Василя Стуса (1938-1985рр.).
  Школярі ознайомились з матеріалами книжкової виставки "Василь Стус, життя як творчість", та переглянули відео-сюжети: "Обличчя України. Василь Стус.", "Хресна дорога Василя Стуса.", "Василь Стус. Повернення. Реквієм.".


  Протягом грудня 2012р. - січня 2013р.
  В читальному залі районної бібліотеки діє виставка "Новорічний сувенір", на якій представлені роботи, виготовлені власноруч дітьми з обмеженими можливостями, учасниками районного конкурсу "Як живемо і вчимося - наші мрії".

    


  Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2024 БMЦБ.