34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


 ПШБ с. Бистричі
 ПШБ с. Богуші
 ПШБ с. Вітковичі
 ПШБ с. Городище
 ПШБ с. Білка
 ПШБ с. Голубне
 ПШБ с. Грушівка
 ПШБ с. Зірне
 ПШБ с. Князівка
 ПШБ с. В. Поле
 ПШБ с. Моквин
 ПШБ с. Балашівка
 ПШБ с. Друхів
 ПШБ с. Прислучі
 ПШБ с. Яцьковичі
 ПШБ с. Кам'янка
 ПШБ с. Тишиця
Березнівська центральна районна бібліотека пропонує нову послугу ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ, яка надає можливість користувачам (як юридичним, так і фізичним особам) отримати електронну копію друкованого видання із фондів бібліотеки на особисту електронну скриньку.

Ви можете замовити:
 • копії окремих статей із журналів і збірників обсягом до 15 стор.;
 • копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг обсягом до 15 стор. (замовлення на виготовлення копій рідкісних і цінних видань не приймаються);
 • копії документів, які не є об'єктами авторського права та тих, що перейшли у суспільне надбання:
 • видані органами державної влади у межах їхніх повноважень: офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо);
 • повідомлення про новини дня або поточні події, що мають характер звичайної прес-інформації;
 • державні символи України, символи і знаки органів державної влади, Збройних Сил України та інших військових формувань, символи та знаки підприємств, установ і організацій; розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники тощо.

  Увага! Згідно Закону України "Про авторське право й суміжні права", замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення і доставку окремих опублікованих статей та уривків з опублікованих письмових творів. Копіювання документів в повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!

  Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.

  Порядок замовлення та надання послуги:

  Для отримання копії документа слід надіслати замовлення до Березнівської ЦРБ електронною поштою, обов'язково вказавши свій e-mail.
  У замовленні необхідно обов'язково вказати бібліографічні відомості про документ: прізвище автора і назву документа; назву джерела, в якому опубліковано матеріал; рік видання, номер журналу.
  Бібліографічні відомості про документи з фондів Березнівської ЦРБ можна уточнити за допомогою Електронного каталогу http://berezne.libr.rv.ua/berezne/irbis.php

  Примітка: Неправильно оформлені замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо указані відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.

  Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотека протягом 3-х робочих днів надсилає замовлення.
  Копії документів виконуються у форматах PNG, JPEG, GIF. Термін виконання замовлення - від 2 до 5 робочих днів (строк виконання замовлень, які потребують бібліографічної доробки, або якщо необхідний документ на момент замовлення виданий іншому читачеві може бути продовжений до 15 робочих днів).

  Примітка: Інформація замовнику надсилається в обсязі, який не перевищує 20 Mb (обсяг документа обмежується розміром поштової скриньки).

  Контактна інформація
  Завідуюча сектором довідково-інформаційної та бібліографічної роботи: Гурін О.І.
  Адреса: м.Березне вул.Андріївська,1
  Тел.: 5-45-35
  E-mail:edd_libberezne@ukr.net


 • <

  Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  Надрукувати сторінку
  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2015 БЦСПШБ.