Використання Інтернет-блогів/ресурсів у діяльності вчителя
для покращення ефективності викладання іноземної мови
Матеріали районного семінару-практикуму вчителів іноземної мови, метою якого є:
визначення необхідності використання комп'ютерних технологій у навчально-методичному забезпеченні предмета "Іноземна мова";
використовувати інформаційні технології на уроках для підвищення їх ефективності;
впроваджувати проектно-дослідницькі методи для мотивації навчання учнів при груповому та індивідуальному навчанні.
Скачати (.rar)
Сім'я і школа
Роль сім'ї у вихованні дітей - велика і відповідальна. Батьки є першими вихователями, які зміцнюють і загартовують організм дитини, розвивають її мову і мислення, волю і почуття, формують її інтереси, прагнення, смаки, здібності, виховують любов до знань, допитливість, спостережливість, працьовитість. А завдання вчителя, у співпраці з батьком і матір'ю, виховати дитину, знайти ключик до її серця.
Виховання дітей у сім'ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Духовний вплив батьківського дому на формування її особистості створюється завдяки щирій материнській ласці, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, піклуванню, затишку і захисту, родинній злагоді.
Дивитись...
Розуміння. Довіра. Повага.
В рамках особистісно орієнтованого навчання та виховання в педагогічному колективі було проведено діагностування, аналіз якого показав вузькі місця у цій роботі. Це стало предметом для обговорення на засіданнях кафедр, методичних об'єднаннях класних керівників.
Отримані знання дали можливість по-новому подивитися на організацію навчально-виховного процесу на уроці та позакласній роботі.
Дивитись...
Виховання національної свідомості шляхом екологічного виховання
В умовах сьогодення гостро постали перед людством екологічні проблеми: забруднення грунтів, повітря, водойм токсичними відходами, вимирання десяятків видів рослин та тварин. Головною причиною усіх негараздів природи була і є людина. Не усвідомлюючи свого місця у навколишньому природному середовищі, вона шкодить насамперед собі, своїм нащадкам. Ось чому зараз перед учителями та вихователями стоїть завдання екологічної освіти і виховання молоді, а починати слід із найменших школярів, враховуючи їхні морально-психологічні можливості.
Дивитись...
В ногу з часом
Педагогічні умови організації особистісно-орієнтованого навчання ми розглядаємо як цілісну систему, що будується на основі єдності загального особливого та індивідуального, працюючи над теоретичним обґрунтуванням та дослідженням організації особистісно-орієнтованого навчання в умовах школи ми дійшли висновку, що така система навчання вимагає специфічних педагогічних умов організації навчального процесу.
Дивитись...
Активні форми роботи з учнями різного рівня розвитку
Творчо і результативно працює вчитель-методист Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Іванова Надія Андріївна.
Основним завданням в роботі вчительки є прагнення не загубити жодної дитини, дати кожній можливість розкрити все краще, закладене природою, сім'єю, школою.
Тому вона постійно працює над розвитком особистості через знання, уміння, навички шляхом дослідження, пошуку, творчості, потребу дитини у самоутвердженні.
На уроках і в позаурочний час її учням подобаються ті види навчальної діяльності, які дають їм матеріал для роздумів, можливість виявляти ініціативу і самостійність, потребу розумового напруження, винахідливості.
Дивитись...
|