34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей • У СВІТІ ПРОФЕСІЙ...
 • ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ...
 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ "Інва-net"
 • ТВОРЧІСТЬ...
 • ІНТЕРНЕТ-ПУТІВНИК...

  Соціальний захист

  Березнівський районний
  центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

  Березнівський РЦ СССДМ є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді.
  Працює з квітня 1994 року.
  Основною метою діяльності центру є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  Основними завданнями РЦ СССДМ є:
  1)участь у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю, зокрема забезпечення соціального обслуговування, соціального супроводу та патронажу, соціальної профілактики і реабілітації, соціальної та психологічної адаптації;
  2)створення спеціалізованих формувань та забезпечення їх функціонування;
  3) залучення громадськості до проведення роботи із сім'ями, дітьми та молоддю, підтримка та розвиток волонтерського руху.
  При Березнівському РЦ СССДМ працюють наступні спеціалізовані формування:
  "Мобільний консультативний пункт соціальної роботи"
  "Консультаційний пункт РЦСССДМ при пологовому будинку"
  "Служба соціально профілактичної роботи"
  "Служба Телефон довіри"
  "Служба соціальної підтримки сімей"

  По місцевому проводовому радіо працює рубрика "Поради психолога молодим" в рамках якої систематично звучать передачі з профілактики негативних тенденцій в молодіжному середовищі, формування здорового способу життя.
  В районі працює 11 філій районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Свою роботу на селі філії спрямовують на допомогу людям з особливими потребами, соціальну підтримку різних категорій сільських сімей, профілактику правопорушень та негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганду здорового способу життя, сприяють працевлаштуванню та вторинній зайнятості сільської молоді, сприяють творчому розвитку дітей та молоді сільської місцевості, організовують їх змістовне дозвілля та відпочинок. З свого боку районний центр сприяє ефективному виконанню покладених завдань надаючи працівникам філій методичну допомогу, проводячи семінари - навчання.
  Протягом 2009 року районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для дітей з особливими потребами проведено наступні заходи:
  З нагоди Міжнародного дня захисту дітей проведено районне свято для дітей з особливими потребами. В рамках свята проведено 4 спортивні та 4 мистецькі конкурси. Участь у святі прийняло 162 дитини даної категорії. Всіх учасників свята та переможців конкурсів нагороджено подарунками. Для проведення свята залучено 6500 грн.
  Районним центром СССДМ проведено 4 районні конкурси для дітей з вадами здоров'я "Як живемо і вчимося - наші мрії", до участі в конкурсах залучено 45 дітей даної категорії. Всіх учасників конкурсів нагороджено грамотами та подарунками.
  У грудні центром СССДМ проведено районний літературно-мистецький конкурс "Повір у себе", до участі в конкурсі залучено 12 осіб. Всіх учасників конкурсів нагороджено грамотами та подарунками.
  На обласному святі "Що приніс нам Святий Миколай" у м.Рівне побувало 8 дітей з вадами здоров'я.
  Центром СССДМ спільно з будинком дітей та молоді, відділом культури проведено новорічно-різдвяний ранок для дітей-інвалідів району. Участь у ранку прийняло 413 дітей даної категорії.
     
  КОНТАКТНІ ДАНІ
  Адреса: м. Березне, вул. Андріївська, 1
  Телефон: (03653) 5-40-42
  Контактна особа: Беженар Галина Михайлівна

  Березнівська первинна організація Українського товариства сліпих

  ЦІЛЬОВІ ГРУПИ, З ЯКИМИ ПРАЦЮЄ ОРГАНІЗАЦІЯ - Інваліди по зору
  Березнівська первинна організація Українського товариства сліпих створена 1 вересня 1981 року, яка існує на громадських засадах та діє за рахунок членських та благодійних внесків в 2009 році вони становили 6 тис.420 грн. . Основними завданнями організації є: захист інтересів сліпих , інтеграція їх в суспільство , соціально-трудова та медична реабілітація . Організація діє на основі Статуту. Станом на 01.01.2010року на обліку в організації зафіксовано 90 інвалідів по зору І та ІІ груп.
  На збори членів товариства постійно запрошуються керівники владних структур: заступник голови районної державної адміністрації (Лашта В.), голова районної ради (Мельник М.), заступник начальника пенсійного фонду (Натяжко Н), завідуючий очними відділенням районної лікарні Романюк С.М., які проводять роз"яснювальну роботу з тих чи інших питань.
  В організації для такої категорії людей проводиться культурно- масова робота з загальноосвітніми закладами міста, районною бібліотекою. Співпрацюють також із різними релігійними місіями області, які надають гуманітарну допомогу інвалідам по зору. Всі члени товариства мають можливість відпочивати в будинках відпочинку (м.Боярка) та санаторії імені Нагіцина що в знаходиться в місті Євпаторії.
  КОНТАКТНІ ДАНІ
  Адреса: м. Березне, вул. Андріївська 46
  Телефон: (03653) 5-47-14
  Контактна особа: Сичик Марія Миколаївна

  Відділ з питань фізичної культури і спорту

  В приміщенні плавального басейну ДЮСШ районного відділу освіти райдержадміністрації функціонує клуб " Інваспорт,, 47 в дитячо-юнацькій спортивній школі районного товариства " Колос" відкрито відділення по роботі з дітьми з особливими потребами з плавання та пауерліфтінгу, в якому займаються спортмени-інваліди з таких видів спорту: стрільба з лука, ( філія Рівненської ДЮСШ ,. Інваспорт,, пауерліфтінгу, шахів, плавання. Спортсмени-інваліди району приймають участь у районних та обласних змаганнях.До складу збірних команд області входять спортсмени-інваліди зі стрільби з лука, пауерліфтінгу ( Ігор Семещук, ) та настільного тенісу( Володимир Бовгиря), спортсмени клубу приймають участь у районних змаганнях з волейболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, пауерліфтінгу, 26 травня 2009 року проведено районну спартакіаду серед дітей з особливими потребами, в якій прийняло участь 161 дитина з кожної сільської, селищної та міської рад, після підведення підсумків змагань учасники нагороджувалися цінними подарунками та дипломами. В червні 26 по 28 в районі проводиться міжрегіональний турнір з шахів на призи газети " Надслучанський вісник" в якому приймають участь 4 кращі спортсмени-інвіаліди нашого району. В липні проведено турнір з волейболу пам'яті І.Холода в якому приймають участь спортсмени-інваліди .Кращі спортсмени-інваліди нашого району приймають участь в обласних та всеукраїінських змаганнях з пауерліфтінгу, стрільби з лука, настільного тенісу.
  "Розвиток фізичної культури і спорту на період до 2012 року", щодо розвитку інвалідного спорту у Березнівському районі
  - У розпорядженні голови райдержадміністрації від 28.02.2006 року №91 "Про програму фізичної культури і спорту в районі на період до 2012 року" пункти 46-50 - передбачають фізкультурно-оздоровчу, реабілітаційну та спортивну діяльність серед інвалідів.
  - На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11 січня 2002 року № 14, районна державна адміністрація повідомляє, що в приміщенні плавального басейну працює спортивний клуб інвалідів "Інваспорт". У зв'язку із зміною місця проживання, голова клубу п.Мачульський склав свої повноваження, не залишивши документацію. На даний час, втрачені статут та положення про ФСКІ поновлюються.
  - Протягом 2008-2009 років інваліди-спортсмени постійно приймають участь у районних змаганнях з волейболу, настільного тенісу, шахів, пауерліфтингу. Щорічно до Дня захисту дітей (1 червня) проводиться спартакіада для дітей з особливими потребами, у якій беруть участь діти сільських, селищної та міської рад. Взяли участь у обласній спартакіаді у залік обласної акції "Спорт для всіх", Всеукраїнській акції "Олімпійській День бігу".
  - По 3 чол. взяли участь у чемпіонаті (2009 р.) та Кубку (2008, 2009 рр.) Рівненської області з пауерліфтингу, 2 чол. у чемпіонаті Рівненської області з шахів (2009 р.), 1 чол. у Кубку Рівненської області з настільного тенісу (2009 р.). Член збірної команди області І.Семещук посів III місце на чемпіонаті України (2007 р.).
  - 2 інваліда-спортсмена, представники Березнівського району навчаються у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті "РЕГІ" ім. акад. Степана Дем'янчука (І.Семещук, О.Гулевич).
  - Для занять інвалідів-спортсменів спортивні споруди району надаються постійно і безоплатно. Адаптований (у наявності є пандус) для візочків спортивний зал ДЮСШ та стадіон.
  - При "оздоровчому центрі відділу охорони здоров'я" (м.Березне) та при районній лікарні діють кабінети ЛФК та масажу.
  - Загальна кількість інвалідів у районі - 2874 чол. Статистика по чотирьох основних нозологіях (вади зору, вади слуху, порушення опорно- рухового апарату та вади розумового розвитку) не ведеться.
  - Розпорядження голови райдержадміністрації від 28.02.2006 року № 91 "Про програму фізичної культури і спорту в районі на період до 2012 року".
  - Питання розвитку інвалідного спорту розглядалося:
  грудень 2008 р. - "День адміністрації";
  квітень 2009 р. - колегія райдержадміністрації;
  липень 2009 р. - засідання колегії райдержадміністрації.
  - Тренер з пауерліфтингу В.Гладиш, спортсмен І.Семещук нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та цінними подарунками. Інваліди-спортсмени, учасники районних змагань постійно нагороджуються цінними подарунками.
  - Спонсорська допомога ФСКІ та інвалідам-спортсменам не надається.
  - Надаються окремо кошти на спортсменів-інвалідів (5 тис. грн.), фінансування всіх заходів ведеться з основного бюджету відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.
  - У ФСКІ "Інваспорт" інваліди із м. Березне, сіл Зірне, Городище, Поляни, Кам'янка та Балашівка займаються шахами, настільним тенісом, пауерліфтингом, плаванням, стрільбою з лука. Приміщення клубу (кабінет у плавбасейні) - на балансі відділу освіти райдержадміністрації; організація спортивно-масових заходів - з районного бюджету відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.
  - Для підтримки інвалідного спорту допомога надається відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації, ДЮСШ райради ФСТ "Колос", ДЮСШ освіти.
  - На території району спецшкіл-інтернатів не існує.
  КОНТАКТНІ ДАНІ
  Адреса:м. Березне, вул. Київська,13
  Телефон: (03653) 5-34-10
  Контактна особа: Лев Є.Д.
  Районний територіальний центр
  соціального обслуговування одиноких пенсіонерів та інвалідів

  Основними завданнями ТР центру є:
 • виявлення одиноких непрацездатних соціально-побутового і медико-соціального обслуговування та допомоги, обстеження разом з представниками закладів охорони здоров'я, житлово-комунальних служб, громадських організацій їх матеріально-побутових умов проживання і визначення потреб в необхідності надання різних видів послуг;
 • встановлення зв'язків з підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, з питань соціального обслуговування та надання шефської допомоги непрацездатним громадянам.
  Територіальний центр через свої підрозділи забезпечує якісне надання різних видів соціально-побутових, комунальних та медико-соціальних послуг непрацездатним громадянам відповідно до висновків лікарів про ступінь втрати здатності до самообслуговування, а саме;
 • придбання та доставку продовольчих, промислових та господарських товарів за рахунок обслуговуваних громадян, приготування їжі, доставку гарячих обідів, годування, в тому числі у пунктах харчування, їдальнях, доставку книг, газет, журналів тощо;
 • виклик лікаря, придбання та доставка медикаментів, відвідування хворих у закладах охорони здоров'я, здійснення лікувально-оздоровчих, профілактичних заходів та соціальне - психологічної реабілітації, госпіталізацію, консультування у лікарів та інших спеціалістів, створення умов для посильної праці;
 • допомогу в прибиранні приміщення, пранні білизни;
 • організацію надання платних послуг через пункти побуту (хімчистка, прання білизни, ремонт одягу, взуття і побутової техніки, перукарські послуги тощо);
 • оформлення документів на отримання субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг, державних соціальних допомог;
 • читання преси, написання листів;
 • допомогу в обробітку присадибних ділянок (площа обробітку присадибних ділянок визначається разом з місцевими органами виконавчої влади);
 • оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (пансіонату), психоневрологічного інтернату тощо;
 • організацію надання необхідних видів протезно-ортопедичної допомоги, забезпечує милицями, палицями, окулярами;
 • оформлення замовлень та організацію контролю за своєчасним і якісним наданням послуг підприємствами торгівлі, громадського харчування, побуту, зв'язку, службами житлово-комунального господарства, закладами культури, колективними сільське господарськими підприємствами тощо;
 • вирішення за дорученням обслуговуваних громадян різнихпитань у державних та інших підприємствах, установах,організаціях, об'єднаннях громадян, контролю за наданням встановлених пільг;
 • організацію відпочинку, проведення консультацій у спеціалістів з різних питань, інші послуги.
  КОНТАКТНІ ДАНІ
  Адреса: м. Березне, вул. Київська,10
  Телефон: (03653) 5-37-57
  Контактна особа: Сидорчук Андрій Остапович

 • Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
  Рівненська обласна бібліотека для дітей


  Надрукувати сторінку
  МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

  Copyright © 2007-2024 БMЦБ.