Всього на реалізацію проекту було виділення 95 тис. грн. з різних джерел фінансування.
За період реалізації проекту придбано та встановлено апаратні комплекси, тобто забезпечено комп"ютерною технікою всі 10 бібліотек учасниць об"єднання , підключені до мережі Інтернет. Отже кожен медіацентр отримав: комп"ютер, принтер, сканер, 5 центрів отримали ксерокси. В бібліотеках- учасницях об"єднання розпочата робота по формуванню фонду на СД-ДВД дисках.
З метою популяризації та впровадження в практику роботи бібліотек області досвіду Березнівського медіа-центру 14 квітня 2008 року в Березнівській районній бібліотеці відбувся міжрегіональний семінар бібліотечних працівників на тему: "Роль медіа-центру у формуванні соціалізації особистості".
У 2009році з метою виявлення і підтримки розвитку творчих здібностей бібліотекарів публічно-шкільних бібліотек; популяризації здобутків бібліотекарів; бажання стимулювати реформування та подальший розвиток бібліотечної справи, опанування новітніх технологій, в комунальному закладі "Березнівська ЦСПШБ" проходив районний конкурс "Кращий за професією". Конкурс проводився у два тури: зональний ( з 23 вересня по 30 жовтня 2009року), та районний ( 26 листопада 2009року).
Перемогу в конкурсі здобула завідуюча бібліотекою-філією Березнівського агротехнічного ліцею- інтернату Валентина Миколаївна Середа.
В грудні місяці 2010 року бібліотека придбала нову версію програмного забезпечення "Система автоматизації бібліотек ІРБІС-64/128". Лев Рудзький провів тренінг для бібліотечних працівників системи з питань використання автоматизованої бібліотечної системи ІРБІС-64/128, які будуть працювати з модулями нової програми. Увагу працівників звернуто на нові функції і можливості нової бібліотечної системи, яка включає в себе і web-модуль. Нова версія системи дозволить покращити якість надання послуг користувачам, сприятиме подальшому розвитку виробничих процесів.
Із зростанням обсягів накопиченої краєзнавчої інформації постає завдання смислового пошуку з метою надати користувачеві можливості правильно орієнтуватися в середовищі електронних документів. Прикріплення повних текстів документів, як зовнішніх об'єктів
до бібліографічного запису в ЦРБ успішно вирішується в АБІС ІРБІС 64/128.
У 2011 році розпочато роботу по формуванню зведеної повнотекстової БД "Краєзнавство", яка щоквартально імпортується в АБІС ІРБІС 64/128 працівниками бібліотек - філій. Повнотекстова база даних "Краєзнавство" налічує 59 бібліографічних описів з посиланнями на документи краєзнавчого характеру (історії сіл, біографії відомих людей, фольклор, етнографія та ін..) Отже, повнотекстова БД "Краєзнавство" дає можливість здійснити оперативний доступ до краєзнавчої інформації не лише бібліотечним працівникам, а й відвідувачам бібліотеки скориставшись відповідним АРМ "Читач" АБІС ІРБІС 64/128.
З метою виявлення ефективних форм бібліотечного досвіду для залучення читацьких груп в бібліотеку, творчих ініціатив бібліотечних спеціалістів Рівненської області. у 2011 році був оголошений обласний щорічний фестиваль інноваційного досвіду "Бібліофест". Головним координатором підготовки та проведення фестивалю були Рівненська державна обласна бібліотека, яке здійснювала його організаційне, методичне, консультативне та інформаційне забезпечення. Підставою для участі у фестивалі були матеріали, які розкривають сутність інноваційної діяльності бібліотеки. Перемогу в конкурсі здобули: Котик Вікторія Володимрівна - бібліотекар читального залу Березнівської районної дитячої бібліотеки та Дзюбак Валентина Сергіївна - завідуюча бібліотекою філією Березнівської гімназії.