34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей

НОВА ЛІТЕРАТУРА ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ.

За Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги Березнівська центральна районна та районна дитяча бібліотеки отримали низку чудових сучасних видань.

Ці книги ви не переплутаєте, оскільки на кожній є спеціальна наліпка з логотипом "УІК". Усі вони різної тематики, що дозволить задовольнити найвибагливіші інформаційні, інтелектуальні потреби кожного відвідувача бібліотеки.

Тож запрошуємо вас до нашої бібліотеки та обрати книги до смаку.
Пригоди підстерігають нас всюди: у школі, вдома, на відпочинку. А захопливі історії різних героїв-друзів, які мають імена твоїх однокласників ти можеш зустріти у книгах від #УІК. Знайомся! Рубрика #Знаймоєімя - книги в назві яких присутні власні імена, запрошує вас стати свідками цих незвичайних пригод.

А ще - смішні історії від детектива Теодора Кефірчика, кумедні пригоди від звичайнісіньких хлопців, таких самих, як ті, що живуть із тобою в сусідстві, дізнаєшся який перший день у садочку Дусі і Поросятка Га, довідаєтесь коли прочитаєте яке ж таємне завдання капітана Кепа? Знайомство з ними тебе навчить цінувати дружбу, ти зумієш правильно використовувати свій час та вихідні. Пам'ятай, кожна нова книга - це таємниця, яка обіцяє безліч карколомних пригод і несподіваних розв'язок!


#УІК #КнигиУкраїнськогоІнститутуКниги

Приєднуйтеся до книжкової акції #Прочитай_книгу_про_війну, присвячену ДНЮ ПЕРЕМОГИ над нацизмом!!!

Сьогодні я познайомлю вас з першою книгою Світлани Алексієвич - "У війни не жіноче обличчя".

Ця книга приголомшує з перших сторінок! Але читати її можна лише дозовано. Адже кожна історія шокує і приголомшує. Часом від важкості котяться сльози або стискає у грудях. Як можна спокійно читати про молоденьку дівчину, котра повернулась із війни сивою, а мати її не впізнала? Як можна не відчувати ненависті до людей, що вбивали дітей та чинили наругу над жінками? Як можна не захоплюватись мужністю, силою та жертовністю жінок, які захищали Батьківщину, не думаючи про власне майбутнє?

Це книга-сповідь, документ людської пам'яті, запис сотень історій від жінок, яким війна дала в руки зброю для захисту. Написана у 1983 році, вона видавалася мільйонними накладами, була екранізована й перекладена понад 20 мовами світу. У новій редакції письменниця відновила початковий текст, 30 років тому порізаний цензурою, і додала нові епізоди.


Події п'єси "Хлібне перемир'я" відбуваються влітку 2014 року. Це перша спроба від початку війни припинити вогонь, щоб фермери мали змогу зібрати врожай. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан. Що робити, коли не довіряєш навіть найближчим рідним? Як вибиратися з пастки, до якої сам себе загнав? Кому можна розповісти про найважливіше, якщо мову зламано, а вміння слухати й розуміти залишилося в довоєнному минулому?

Війна триває, і жодне перемир'я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати.


Привіт друзі! Ми продовжуємо знайомити вас із новинками літератури від #Українського інституту книги.


Друзі!!! Сьогодні 12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики та Міжнародний день польоту людини в космос.

З цієї нагоди пропоную ознайомитися з книгою Олівії Коскі та Джани Грцевич "Сонячна система: путівник для туристів". Це справжній путівник для туристів, готових подорожувати планетами Сонячної системи. На його сторінках ви знайдете цінні поради, як найкраще зібратися, що взяти з собою, чого очікувати в польоті. З фантазією та солідною науковою базою в книжці викладено все, що потрібне туристам для незабутньої космічної подорожі. Як відрізнити тут правду від вигадки? Чи дійсно готувати валізи? - Науковці роблять нові відкриття стосовно місць поза Землею, і коли ви, шановні мандрівники, зможете вирушити на екскурсію в позаземні світи, - лише питання часу!..

А поки що знайомтеся з книгою, читайте та фантазуйте!


А ви були у ЛЬВОВІ?!? Сучасне місто тут переплітається з давнім, часом упізнаним, а часом і не дуже, але таким цікавим і звабливим. Каплиця Боїмів, Чорна кам'яниця, вілла на Хресті й будинок на площі Ринок… - поволі розкривають свої таємниці, про які ви ніколи не чули і навіть не здогадуєтесь.

Стільки історій трапилося в цьому фантастичному місті солодкого кохання, пахучої кави та терпкого шоколаду! Художники й музиканти, мрійники, закохані та самотні, місцеві і приїжджі - тут кожен знайде на денці горнятка кави присмак світлої надії.

Про це і не тільки читайте із книг "Львів. Кава. Любов", "Львів. Спогади. Кохання" та "Львів. Шоколад. Кам'яниці", які надійшли до нашої бібліотеки від #УІК
Книжковий бум від #УКРАЇНСЬКОГО_ІНСТИТУТУ_КНИГИ

Чудова новина - книжкові смаколики на абонементі Березнівської центральної бібліотеки! Тож запрошуємо ознайомитись з новинками, які надійшли від Українського інституту книги за програмою поповнення бібліотечних фондів. Неймовірна кількість чудових книжок на різні смаки - історичні, пізнавальні, детективні, фантастичні, пригодницькі, навчальні чекають на своїх читачів у бібліотеці! Серед книг твори сучасних українських та зарубіжних авторів, книжкові смаколики для підлітків.

Нові книги - це нові враження, нові позитивні емоції. Оберіть собі за смаком книгу із спеціальною наліпкою, на якій зазначено "Ця книга у бібліотеці завдяки УІК".


Книга "Розірваний кадр" Оксенії Бурлаки надійшла до бібліотеки від #УКРАЇНСЬКОГО_ІНСТИТУТУ_КНИГИ

Руфінг - це круто. Коли вилазиш на висоту, то робиш виклик власним страхам. Насправді люди не бояться висоти, падіння - ось що усіх лякає…

Популярність - це круто, драйв - понад усе. Так вважав Філ, доки не зіткнувся із життям і смертю по-справжньому. Світ розчахнувся над головами, але в житті завжди є шанс. Філ - фанат екстриму. Ще трохи, і він стане топовим блогером, підніматиме солідний кеш, якого вистачить на забаганки Барбі й на те, щоб звалити від родаків. Він же не якийсь там задрипаний пацик, а крутий руфер, йому вже шістнадцять.
НОВИНКИ ВІД #УКРАЇНСЬКОГО_ІНСТИТУТУ_КНИГИ

Книжкові фонди абонементу Березнівської центральної бібліотеки поповнені розмаїттям нових видань на будь-який смак, завдяки Українському інституту книги. Ці книги вже з'явилися на поличках бібліотеки. Вас очікує зустріч з новими книгами!
#Читайте_це_цікаво!

Стівен Кінг - один з найбільш відомих американських письменників сучасності, автор більш ніж 200 творів, серед яких понад 50 бестселерів у стилях жахи, фентезі, трилер, містика. Автор писав під псевдонімом Річард Бахман що отримав неофіційний титул "Короля жахів". Романи та оповідання Стівена Кінга розійшлися по світу сумарним тиражем понад 350 мільйонів примірників, багато творів отримали повнометражні екранізації, телевізійні і навіть театральні постановки. Літературному стилю автора властива гострота, моторошні сюжети, увага до діалогів і пристрасть до викриття людських пороків. Читати книги Стівена Кінга варто всім поціновувачам сучасної прози в цілому і жанру жахів і містики конкретно.

Це один з найславетніших, шанованих і титулованих письменників сучасності. Автор удостоєний великої кількості премій, в тому числі і престижної Національної книжкової премії. Читачі у відгуках і коментарях до творів Стівена Кінга відзначають легкий і невимушений стиль написання, завдяки якому автор створює дійсно страшні і захоплюючі сюжети.


Юнацький абонемент Березнівської центральної бібліотеки та #Український_інститут_книги запрошують юнацтво до читання! Пропонуємо ознайомитися із серією "Сучасна європейська підліткова книга". #Читайте_Це_цікаво!!!


Привіт друзі! Не сумуйте на карантині!!! #УІК

Пропонуємо вашій увазі популярну серію підліткового фентезі "Школа Добра і Зла" від Зомана Чейнані.

А розповідатиме вам про ці книжкові новинки, що надійшли до нашої бібліотеки завдяки Українському інституту книги, наш бібліотечний журналіст - Софійка Свиридюк.


#КнигиУкраїнськогоІнститутуКниги

УВАГА Пропонуємо незвичайні книги серії "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей", які зробили внесок в історію, науку чи культуру в минулому. Їх можуть читати як діти, так і дорослі. Ці історії допомагають мріяти, вірити у себе, йти до мети, бути наполегливими та сміливими. Читати книги серії - корисно, повчально та дуже цікаво! #Імя_в_Історії
Нові книги - це велика радість і для бібліотечних працівників, і для користувачів. Для дітей 3 класу Березнівського ЕГЛ бібліотека для дітей презентувала багато яскравих та популярних видань різної тематики, на будь-який смак, а саме: казки, оповідання, пригодницькі твори, фантастичні історії, детективи сучасних українських та зарубіжних авторів. Діти обрали найновіші книги українських видавництв, що надійшли від Українського інституту книги в рамках державної програми "Українська книга". А впізнати ці книги можна завдяки спеціальній наліпці - фірмовому знаку Українського інституту книги.

Щиро дякуємо, Українському інституту книги за чудові видання для наших читачів !


Агов, від цієї весняної новиночки ти будеш у захваті! Час читати нові надходження! #українськийінституткниги

Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.