34600
 Рівненська область
 м.Березне
 вул. Київська, 7
 тел.: (03653) 5-45-35

е-mail: lib_berezne@ukr.net
           biblberezne@gmail.com
Skype: bereznelibr


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Балашівка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Білка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Бистричі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Богуші

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Велике Поле

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Вітковичі

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Грушівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Городище


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Голубне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Друхів

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Зірне


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Кам'янка


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Кургани

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Колодязне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Князівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Лінчин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Михалин

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Орлівка

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с. Поліське


Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Прислуч

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Тишиця

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Хотинь

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яблунне

Публічно-шкільна
бібліотека-філія с.Яцьковичі

Публічна
бібліотека-філія с. Моквин


Бібліотека-філія №7

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №1

Бібліотека-філія №3

Бібліотека-філія №4

Бібліотека-філія №5

Бібліотека-філія №6

Березнівська центральна бібліотека

Березнівська
бібліотека-філія для дітей

Із квітня місяця в Березнівській громаді стартував проєкт "Велике читання. Рівненщина читає Гридіна", ініціатором якого є Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека у партнерстві з бібліотеками територіальних громад області. Начальник відділу культури та соціальної політики Березнівської міської ради Дехтяр О. Д. підтримав проєкт "Велике читання 2023", що стартував у Березнівській громаді і запрошує до читання книг С. Гридіна.Березнівська центральна бібліотека закликає жителів громади читати та обговорювати книги Сергія Гридіна

.

ВідеоАкцент: #БерезнівщинаЧитаєГридіна


#Онлайн_цитатник_Читаємо_Гридіна


#Онлайн_цитатник_Читаємо_Гридіна Ч.2


#Онлайн_цитатник_Читаємо_Гридіна Ч.3


Велике читання

Читачі Голубнівської бібліотеки зібралися на літературні посиденьки "Книга збирає друзів". На цей захід зібрала книга рівненського письменника Сергія Гридіна "Федько у пошуках Чупакабри".


Велике читання

На літературне знайомство «Вікенд із книгами С.Гридіна» до юнацького абонементу Березнівської центральної бібліотеки завітали учні 7 класу Березнівського ліцею №2. Підлітки зацікавлено слухали розповіді про своїх однолітків та обговорювали різні життєві ситуації, в які потрапили головні герої книг «Не такий», «Не ангел», «Незрозумілі».


Велике Читання творів Сергія Гридіна з учнями 10класу

Користувачі Орлівської бібліотеки долучилися до проекту #Велике_читання_2023. Після прочитання твору С.Гридіна "Не ангел" разом із психологом проведено рефлексію про підліткову історія з головним героєм 8-микласником Олесем, чуйним і небайдужим, який для близьких видається ангелом. Діти намалювали головного героя Олеся з емоціями, які він переживав на протязі твору.
Повість відкриває ще одну грань складного життя юної особистості у власному світі і на межі зі світом дорослих.
Публічно-шкільна бібліотека філія села Вітковичі запрошує долучитися до флешмобу:
#ВітковичіЧитаєГридіна
#ВітковичіЧитаєГридіна
#ВітковичіЧитаєГридінаБерезнівська центральна бібліотека та публічно-шкільна бібліотека-філія с.Яцьковичі представляють буктрейлер до книг Сергія Гридіна "Іграшка" та "Федько, прибулець з інтернету"#Березнівська_центральна_бібліотека_юнацький_абонемент розпочала #голосні_читання_Читацьке_коло по книзі С.Гридіна "Не такий". Бібліотека запрошує приєднатися до "Читацького кола" та озвучити інші книги письменника.У рамках проєкту «Велике читання 2023. Читаємо Гридіна» в Березнівській бібліотеці-філії для дітей було проведено круглий стіл, на якому обговорювалися книги Сергія Гридіна, зокрема "Крейзі", "Не такий", "Незрозумілі" та "Не-ангел". У заході брали участь представники ювенальної поліції, центру пробації, лікар-гінеколог, практичний психолог та учнівська молодь. Залучені фахівці з різних сфер спільно обговорювали характери головних персонажів, їхні дії та реакції на події в книгах та ймовірну відповідальність підлітків за свої дії та їх наслідки в реальному житті.#Велике_читання Прислучі

Для прочитання та обговорення книги Сергія Гридіна долучились користувачі Прислуцької бібліотеки. Вони слухали уривок з книги "Федько прибулець з інтернету" в якій розповідалось про комп'ютерного віруса, який живе в ком'ютері і при бажанні виходить на зовні до людей де його і помітив хлопчик Сашко. Вірус міняє кольори в залежності від настрою тому користувачі-діти фантазували та розфарбовували його різними кольорами. Отож, чи зможуть головні герої подолати усі перешкоди і повернутися додому, а головне – чи зуміють вони зберегти свою дружбу в таких непростих випробуваннях? Про це та ще про різні пригоди дізнавалися учасники заходу.


#Велике_читання Городищенська ПШБ

Городищенська бібліотека долучилася до проєкту «Велике читання 2023» і запросила користувачів на книжкові гостини "Сергій Гридін: книги, що підкажуть, порадять, підтримають". Спочатку була невелика інформація від бібліотекаря про автора Сергія Гридіна, а далі ознайомились з творчим доробком письменника та обговорили його книги, які піднімають важливі проблеми, що переживають та цікавлять дітей в підлітковому віці.


#Велике_читання Бібліотека-філія №4

П'ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям: їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві довелося прокинутися... котом. А Ковбаскові - піти до школи замість свого господаря ... Бібліотека-філія№4 рекомендує книгу «Кігтик Ковбаско».#Велике_читання Тишицька ПШБ

Читачі Тишицької бібліотеки, які прочитали книгу С.Гридіна "Не ангел" виявили бажання написати власні міні-оповідки, які могли б бути продовженням твору, тобто - "Не ангел 2".#Велике_читання Березнівська центральна бібліотека

В Березнівській центральній бібліотеці пройшов фінальний літературний захід «#Березнівська_громада_читає_Гридіна». Про книги Гридіна говорили з підлітками, вихованцями Березнівського ліцею №1 ім. М.Буховича. А саме, діти активно обговорювали книгу «Чужий», яка змушує читача замислитися над справжністю цінностей, над людською байдужістю. Саме про поширену духовну хворобу байдужості розповів отець Назарій (військовий капелан), який доніс до дітей цю проблему сьогодення. Класний керівник та учні навчального закладу подякували і передали для наших захисників створені власноруч патріотичні сердечка та засоби захисту від комах, які доправлять на передову наші волонтери.
Рівненська державна обласна бібліотека для юнацтва
Рівненська обласна бібліотека для дітей


Надрукувати сторінку
МЕТА - Украина Український портал Портал Укрнет Google

Copyright © 2007-2024 БMЦБ.