ЄВРОКЛУБ
Меню
БІБЛІОТЕКА
Паспорт бібліотеки
Фотогалерея

ЖИТТЯ ШКОЛИ
Візитка школи
Євроклуб
Самоврядування
Шкільний музей
Позакласна робота

НАШЕ СЕЛО
Сторінки історії
Паспорт села
Конкурс

Медичний заклад

Видатні земляки

Медіа-світ


Освітній навігатор

Корисні посиланняЄвроклуб "Крок" в Зірененській загальноосвітній школі І-ІП ст. Березнівського району Рівненської області створено за поданням ініціативної групи вчителів та учнів (наказ від 30.01.09р за № 24/1). Метою створення Євроклубу в школі було бажання колективу школи, учнів сприяти процесам європейської інтеграції в Україні та інформувати дітей та молодь про Європейський Союз, а також бажання учнів обмінюватись інформацією про традиції, історію, культуру своєї країни та країн членів Європейського Союзу, встановлення тісних зв'язків між молодіжними організаціями.
На засіданні Євроклубу визначено символіку клубу (назву, емблему ), а також основні напрямки діяльності Шкільного Євроклубу "Крок".
Чому "Крок"? Кому ,як не нам, молодим ,робити першими кроки у світле майбутнє, кроки вперед до змін в житті на краще?
З великим задоволенням двоє учнів школи, члени ШЄК, координатор-педагог ШЄК "Крок" Дзюбук Валентина Яківна 16.05.09р. взяли участь в регіональному ярмарку креативності та інновацій, що відбувся в Рівненській обласній бібліотеці в рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України".
На ярмарку ШЄК "Крок" представив дві дитячі роботи: "Я люблю Україну "(автори: Дзюбук В.Я., Герасимчук Марія, Федас Оксана та "Україна-ЄС" (автори Дзюбук В.Я., Гоголь Анастасія, Харчук Іванна).Обидві дитячі роботи членів ЄК (хоч вони не відзначились грамотами за 1-111 місця) були відібрані на виставку дитячих робіт членів Євроклубів Рівненської області на тему "Україна-ЄС", яка буде організована в м.Рівне під час відзначення дня Європи в Україні, що проходитиме в Рівному ЗО травня 2009р. ,куди запрошені і автори цих робіт .
Згідно програми проведення ярмарку члени ШЄК "Крок" взяли участь в конкурсах :Вікторина (Україна-ЄС), грі "Квест", прослухали дебати (Вступ України до ЄС), лекцію-презинтацію ("Європейська освіта"), а також мали можливість познайомитись з керівником Рівненського регіонального ресурсного центру, створеного при Рівненській обласній бібліотеці, та наявною там літературою з птань Євро інтеграції.
На ярмарці для всіх учасників було представлено досвід роботи кращих Євро клубів (які і визнали кращими) : м.Костопіль, м.Луцьк, м.Рівне та м.Новоград-Волинська. Члени ШЄК "Крок", я особисто як координатор-педагог ШЄК, мали унікальну можливість поспілкуватись з членами та координаторами ЄК нетільки з Рівненської області, а й з інших регіонів(м.Луцьк,Новоград-Волинська).Обмінялись з ними адресами. Домовились лро співпрацю і взаємодопомогу з президентом асоціації Євроклубів м.Новоград-Волинська Ліневичем Павлом Казимировичем, президентом Євроклубів Рівненської області Гаюном Тарасом, який особисто зацікавився організацією ЄК в Зірненській ЗОШ І-ІІІ ст., надав методичну допомогу ,чимало цікавої літератури з тематики "Україна-ЄС" , подарував методичний посібник "Євроклуби в Україні: Організація роботи та успішний досвід", а також з президентом регіонального благодійного фонду "Євопейський вибір" Миколою. Смол і нським , який надав методичну літературу з питань "Програми Європейська освіта".
До співпраці забезпечення інформаційно-методичною літературою запросила Кинжалова Юлія Сергіївна, завідувачка центром міжнародних зв'язків управління освіти Рівненської РДА.
Хоч зовсім нещодавно створено ШЄК "Крок", ще не маємо великого досвіду щодо такого напрямку діяльності саме такого напрямку учнівського колективу, але є велике бажання і учнів , і вчителів ,і батьків, і дирекції школи виховувати у дітей не на словах, а на практиці, почуття патріотизму, гідності за свою державу , вчити будувати засади демократії, толерантності, високого гуманізму.
Члени ЩЄК "Крок" роблять крок назустріч всім бажаючим не конкурувати , а саме співпрацювати з нами.

В рамках місячника військово-патріотичного виховання члени Євроклубу "Крок" підготували виставку малюнків " Тих днів не змовкне слава"

Спільно обмірковуємо підготовку до участі в Регіональному молодіжному ярмарку креативності та іновацій у конкурсі на кращий Євроклуб

Зроблено корисну справу: члени Євроклубу "Крок" взяли участь в IV акції "Почуйте всі" Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця"

Перше засідання Євроклубу

Copyright © 2009-2010 БЦСПШБ.