Славні мої земляки.
Дослідження і відродження стародавніх промислів села Голубне

Художні особливості ткацтва і вишивки нашого регіону формувались віками. Основні її властивості - смугастість орнаментальних композицій, чіткість та лаконічність малюнку, перевага червоного та чорного кольору вишиванні та різноманітних кольорів у ткацтві, використання складних архаїчних технік.

Детальніше...

Наталія Кішман-Бондар

Наталія Кішман-Бондар народилася в с.Голубне, Березнівського району, Рівненської області 17 березня 1985 року.
Навчалася в Голубнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, закінчила школу з срібною медаллю. З 2002 року по 2004 рік навчалася в Кам'янець-Подільському планово-економічному технікумі за спеціальністю "Бухгалтерський облік", закінчивши також з відзнакою.
Під час навчання брала участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика. Двічі ставала призером серед студентів Вузів Хмельниччини. З 2004 по 2007 рік навчалася в Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю "Менеджент організацій". З 2004 по 2008 рік працювала соціальним працівником по роботі з молоддю філії РЦСССДМ у с.Голубне. На даний час перебуває по догляду за дитиною до трьох років.
Перші проби пера проявилися в 12 років. До 18 років брала участь в районних літературно-мистецьких конкурсах "Повір у себе", "Провесінь".
Друкувалася в газетах "Надслучанський вісник", Дзвони сердець", "Вісті Рівненщини", журналі "Свічник".
Перебуваючи на посаді соціального працівника по роботі з молоддю, підготовила сценарії до проведення різноманітних культурно-розважальних заходів.
Серед творчих доробків написала слова та музику до шести пісень. За одну з яких у номінації "Акапельний спів" нагороджена грамотою та цінним подарунком.

Вірші

Усач Світлана Йосипівна

Усач Світлана Йосипівна - керівник гуртка "Рукоділля". Робота гуртка тісно пов'язана з українським народним мистецтвом. Під час навчання вихованці поступово опановують різні техніки, прийоми виготовлення різноманітних виробів та отримують початкові дані про взаємозв'язок матеріалу, форми й декорування виробів, їхню залежність від призначення, поняття про ритм, симетрію, асиметрію, кольорову гармонію.

Добіpка робіт (.rar)

Ковальчук Віктор Михайлович

Неабиякий талант має Ковальчук Віктор Михайлович. Ще з дитинства любив розмальовувати різні предмети, перемальовувати ілюстрації із улюблених книг. Віктору подобається зображати пейзажі, ілюстрації до прочитаних творів. Любить працювати у техніці графіки, живопису. Після закінчення Голубнівської ЗОШ навчався у Дубенському коледжі культури і мистецтв по спеціальності "Образотворче мистецтво" з 2013 р. по 2016 р. Після закінчення працює вчителем образотворчого мистецтва у рідній школі.

Добіpка робіт (.rar)